Nechodí do školy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 05:41:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nechodí do školy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Nechodí do školy  (Přečteno 14905 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« kdy: 06. Říjen 2009, 18:56:15 »

Ahoj, rád bych vás požádal o radu, jak domluvit svojí přítelkyni, která se přestěhovala ke mně, ale je stále školou povinná, aby chodila do školy.

škola ji nebaví, ale má před sebou poslední rok.
údajně se jí tam nechce proto, že se jí smějí, jak vypadá, jak se oblíká...
přitom to spíš bude tím, že jí závidí.
je jí 18, tak kde bydlela byla lehce utlačovaná a teď dostala volnost, ale bojím se, že to s tím přežene a posere si život. rozhodně ji nemůžu hlídat celý den.

přemýšlím o ultimátu:
"Srovnej si priority. Pokud tam nebudeš chodit, i když mi slíbíš, že budeš, končíme spolu."
Já vzdělání neberu jako něco, podle čeho se musí člověk živit celý život, ale určitě to poukazuje na to, že ten člověk dokáže zetnout zuby a v životě něco dodělat, i když ho to tak uplně nebaví.

Díky za názory. normální domluva asi fungovat nebude.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 06. Říjen 2009, 19:02:15 »

Byl bych pro to ultimátum.
Btw. co teda dělá celý dny?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Říjen 2009, 19:24:09 »

Augi, to bych taky docela rád věděl.... a teď mi ještě napsala sms, že dneska nedorazí domů, že spí u kámošky.
nevím u jaký a jestli to spíš nění u kámoše....

už mě to sere. jí řeknu, že bych byl rád, aby chodila do školy a ona nepřijede domů....
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Říjen 2009, 20:09:04 »

Morální imperativ. Jednej podle toho, co myslíš, že je správné ve jménu vyššího dobra Úsměv

Myslim, že nějakým povídáním "měla bys chodit do školy, miláčku" nic nezískáš. Jsi její kluk. Ne její rodič ani dozorce. Bude to chtít jiný přístup. Šel bych na to spíš jako že "já tě znám, ty neodcházíš od věcí v půlce, ale bojuješ a nevzdáváš se při prvním nezdaru. Jako když sme [...]. Tohle nejsi ty. " Úsměv Co?

Life's not fair. Get used to it. Dost možná na to dojedeš, že jí chceš pomoct. Ale asi by sis jinak vyčítal opak, takže není co řešit Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 06. Říjen 2009, 20:11:20 »

Ava, pěkný, přesně tohle je přístup, kterej se mi líbí.je v tom hodně pravdy a hodně citu. a trocha manipulace, ale to vždycky, když se do ženský člověk pustí přes city.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Říjen 2009, 20:19:51 »

jj furt lepší, než jí přemlouvat rozumem Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Říjen 2009, 20:54:50 »

jj furt lepší, než jí přemlouvat rozumem Úsměv

Nojo ono je nerozumný chodit do školy... Šťastný
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Říjen 2009, 21:09:21 »

Ono to může být i jinak, než tím že se jí ve škole smějí. Může, ale i nemusí. Jaký je dětství, takoví je potom vlastně i celý život.
                                                                                                       Jací jsou rodiče, takoví je dítě.
Teď dostala svobodu a teď si třeba říká, že si může dělat co chce a na všechno se vykašlat. V tom je ten následek vychovávajících rodičů.
A takové chování se už nedá většinou v některých případech změnit.
Nemyslím to jako špatně Joei, to ne. Ale je malá pravděpodobnost, že jí někam dokopeš proti její vůli. Já nevím vlastně jaká ona je, můžu se mýlit.
Asi není jiná možnost, než jí říct něco v tom smyslu, co psal Ava.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 06. Říjen 2009, 22:06:04 »

Ava na to zase kápnul. To ultimátum bych volila až jako poslední možnost... Co pak bude říkat někde na pracovním pohovoru - "mám základní vzdělání"?
Mimochodem mi "smějou se mi, protože se divně oblíkám" přijde jako dost průhledná výmluva. Tohle se snad na střední škole už neřeší, ne? Úsměv

Každopádně gl, Joei.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen 2009, 22:36:35 »

jasný, ava zvolil skvělou odpověď. jinak Joudo, člověka změnit nemůžeš, v tom máš 100% pravdu, ale člověk může změnit sebe, ale musí chtít sám!
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Říjen 2009, 23:21:57 »

...ale člověk může změnit sebe, ale musí chtít sám!
Což vylučuje ultimátum Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Chrizofilax
Host
« Odpověď #11 kdy: 07. Říjen 2009, 17:20:25 »

Jedna mě blízká osoba taky nechce chodit do školy. Dříve mě to dost štvalo a hádal jsem se s ním, ale později jsme si ujasnil, že to není moje volba a pokud on nechce tak ho nemam šanci donutit. Musíš ji přinutit bojovat a donutit jí aby se snažila změnit svůj styl jinak nemáš šanci. Nejlepší je motivace tipu až doděláš školu tak ..... Pokud má problémy v kolektivu a bojí se proto školu navštěvovat tak odborná pomoc by taky určitě pomohla.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 07. Říjen 2009, 20:04:04 »

panebože... já jsem ve třetáku a čtvrtáku na střední do školy nechodil vůbec a dobře jsem dělal, protože to tam bylo šáhlý a všichni ti, co tam chodili, z toho uplně zmagořili...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Říjen 2009, 20:12:07 »

Tak nevim, no Úsměv U nás když si nechodil víc jak 30% tak si měl komisionálky a víc jak 50% si měl opáčko Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 08. Říjen 2009, 05:50:24 »

D9 ono to nejde na každý škole nchodit ... Kolikrát psoustu ze spolužáků napdá se na to prostě "vysrat" a udělat si dneska volno ... Jenže u nás máš komisionální přezkoušení při 15ti% absence z daného předmětu ... škola je prostě něco, co nás nebaví, mnohdy to opravdu nemá smysl tam sedět ... na druhou stranu je to asi něco jako příprava na povinnosti ...
Joei a na který škole je ? ... ten poslední rok by nejspíš už mohla vydržet podle mě Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 08. Říjen 2009, 19:02:13 »

je na kuchařině. a tady jde o to, že už od prváku má problémy s omluvenenjma a neomluvenejma hodinama a bohužel jsem si jak blbec myslel, že když budeme spolu, bude to dělat dobrovolně a ne se tomu vyhýbat. já ji do ničeho nenutim, ale chci, aby to dochodila a možná jsem fakt povrchní, ale žít s holkou, která má pouze základní vzdělání bych fakt nechtěl. to by musela být v ostatních ohledech pomalu dokonalá a to nejsme nikdo.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 08. Říjen 2009, 20:14:50 »

Myslím, že takových kluků je miliony a miliardy, které by nežili s holkou se základním vzděláním ... patřím taky mezi ně Mrkající Povrchně se cítit nemusíš a nemít žádné výčitky za to, že se pro tu holku snažíš udělat, co je pro ni dobré Úsměv Neptal ses jí konkrétně co jí na té škole vadí, že se jí vyhýbá? Nějak víc se s ní o tom pobavit? ... At jsi co nejvíc v obraze?
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 08. Říjen 2009, 20:19:17 »

ni prave se diva moc na to, co si o ní říká okolí. to, jak se češe, jak vypadá atd. přitom je to holčina, která se oblíká moderně, občas trochu výstředně.
její bývalá kamarádka proti ní poštvala celou třídu, takže když jde kolem, říkají jí nahlas, že je to vrána atd... jsem jí říkal, jak na to reagovat, ale on ten problém asi bude jinde a nechce mi ho říct, nechápu proč, snažil jsemse být otevřený a taky to tak fungovalo
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 08. Říjen 2009, 23:15:16 »

jestli tu školu dodělá, tak s kuchařinou stejně nebude moc daleko od základního vzdělání Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Říjen 2009, 14:41:45 »

Vyučený kuchař je náš soused a má 30 v klidu Úsměv Na horské chatě v pohodě. Takže od 9ky za základní vzdělání někde na kase v Tescu je to posun Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Říjen 2009, 15:36:31 »

Bratranec - vyučený kuchař .. .v Praze 50 měsíčně ... Během jeho středoškolských dob jezdil na prázdniny na dva měsíce do Německa a sto litrů si přivezl ...... Moc dobrých kuchařů je málo a je o ně zájem ... navíc ženská, která umí perfektně vařit ... no nechal bych si líbit  Šťastný ... Snad se v ní něco pohne a školu dodělá Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Říjen 2009, 18:56:08 »

je úplně jedno, co bude mít, hlavně že to nebude jenom ZŠ. Kuchaři se nemusí mít špatně, ale všichni si zas tak dobrý peníze nevydělávaj. Mám střední taky z oboru gastronomie a osobně bych v tom pracovat nechtěla..
Zkus jí, Joei, dostat na pracák, ať se podívá, jak to tam vypadá.. Možná si to potom rozmyslí Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Říjen 2009, 19:13:18 »

Ava, Buchy: no jo, ale to jsou chlapi.. omg... vyučená kuchařka bude leda tak dávat jídlo na tác studentům ve školní jídelně...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 10. Říjen 2009, 00:31:59 »

Ava, Buchy: no jo, ale to jsou chlapi.. omg... vyučená kuchařka bude leda tak dávat jídlo na tác studentům ve školní jídelně...
Pises hovadiny, kazdy muze mit sanci najit dobrou praci, zalezi jak se k tomu postavi, at uz je baba nebo chlap...i kdyz v tomhle pripade si to nemyslim, kdyz ji to ocividne nebavi.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 10. Říjen 2009, 09:40:05 »

No chlapi se obecně víc věnují kariéře, takže mi přijde normální, že jako kuchař to spíš někam dotáhne chlap než ženská (jak psal D9). Sám znám jen dobrý kuchaře - chlapy (pokud nepočítám Monicu z Přátel Úsměv ).
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS