Nejsou kamarádi,nejsou parťáci/wingmani

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:14:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nejsou kamarádi,nejsou parťáci/wingmani
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nejsou kamarádi,nejsou parťáci/wingmani  (Přečteno 8376 krát)
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« kdy: 16. Prosinec 2011, 20:58:39 »

Jen se tak chci zeptat, není tu někdo ze Zlínského kraje?...já vlastně nemám žádnou "zpřízněnou duši" kamarády totiž nemám.Takže takto nemam wingmana ani nic, nikdo mě nepošťuchuje, nemotivuje, nemá mě kdo povzbudit.Jsem na všechno sám.Jako přiznávám, jsem introvert s nehezkou minulostí, kvůli které jsem se uzavřel, ale zase se cítím až moc sám.Mě takto nikdo nepomáhá a možná mi to chybí.Nikdo mě nemá jak vzít do společnosti, a ja prostě nedokážu někam vlést, jen tak.Holku oslovím, ale pár dní se z toho musím psychicky regenerovat.Já vím že toto není seznamka, tak mi to nemusíte říkat.Tak to třeba berte jako zpoveď...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Prosinec 2011, 22:28:03 »

Hoxi čau, už delší dobu čtu tvoje příspěvky;-) ... Co vím, tak ze Zlína do Ostravy jezdí vlaky ( Jednou jsem je hledal kvůli rande s jednou HB, to byl začátek, kdy jsem věděl o PU a šel do sebe...). Takže Bych to viděl na výlet do Ovy nebo Prahy.. Takový základní kop do řiti. Na SDčku je PUA - EatMyDog jinak prostě Dog Šťastný , pořádá BootCamp a co vím a co jsme si řekli přes telefon, tak za nim jezdí i kluci z Brna apod,. Nebo porom udělat si výlet do Prahy za Barzim a Abruzzim na jejich seminář, je tady i toppic a celkově za "Pražským lajrem" a klukama z Qarka.

Dog - Dokáže tě nakopnout a ukázat co a jak. Vykopetě z tvé "zóny pohodlí".. Co vím, tak mam tušení že se cena dne pohybuje kolem 100,- ( proplatit mu cestu z Frýdku ). Má svůj styl a že je prej šílenej?.. Potom jsme v Ostravě Já, Arfienel a další parta kterou nezanám osobně . Já jsem ted tak nějak mimo, kvuli zranění a nechuti vídat nové lidi ale to přejde...

Barzi a Abruzzi? Palec hore těm dvěma párkům jednim!  Smějící se  a celkově Praha je takové místo PU v ČR Šťastný

Přeju hoodně štěstí a pevné nervy!:))

« Poslední změna: 16. Prosinec 2011, 22:32:19 od Spokey » Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec 2011, 23:32:53 »

Já jsem byl taky kolikrát v prdeli a za 2 roky budu říkat i o dnešku, že jsem byl v prdeli. Každopádně fakt ti nepomůže, když se budeš litovat.

Místo toho sem napiš nějaký konstruktivní příspěvek, kde si +- rozvrhneš, jak budeš pokračovat. Představ si, jak chceš, aby tvůj život vypadal, třeba si to někam napiš a přemýšlej, jak se k tomu dopracovat. Věřím ti, že dokážeš najít způsob, jak začít a celkově, jakou cestou se vydat. Že to třeba napoprvé nevyjde vůbec nevadí, každej dělá chyby a je to úplně ok. Důležitý ovšem je se sebrat a hned začít něco dělat - něco jinýho, kromě naprosto nesmyslnýho příspěvku plného sebelítosti.

Citace
Jsem na všechno sám.

Jo, to jsme všichni a pořád. Nečekej, že za tebe někdo bude řešit tvoje problémy, že za tebe někdo převezme zodpovědnost, že tě někdo jiný udělá šťastným. A rozhodně to nebude holka, i když spousta slabochů k tomuto inklinuje.

Těším se na tvůj další příspěvek plný nápadů. Užívej, Hoxi.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2011, 23:38:21 »

Abruzzi mi to taky dával do deníku. Urči si cíl cesty! . a udělej pro to co budeš moc. Začni víc chodit mezi lidi. První věc co musíš udělat je začít SÁM U SEBE ....  Ostatní ti potom pomůžou;-)
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Prosinec 2011, 16:55:00 »

No...to je to, já sám ani nevím jak chci pokračovat.Jako kdybych vám sem napsal, že si chci najít úžasnou holku, se kterou by mi to vydrželo, a se kterou bych se někdy usadil, tak se mi vysmějete.Toto je forum tak trochu o něčem jiném, a to co já myslím spíš patří do fora zabývajícího se rodinou.Možná to co bych chtěl je mí aspoň nějaké kamarády.Jestli znáte seriál Jak jsem poznal vaši matku, přátelé, teorie velkého třesku tak něco takového.Tam když je někdo v prdeli, tak si pomůžou, já když jsem v prdeli, tak přemýšlím jen jak se z toho dostat.Vím jenom, že bych se chtěl změnit, něco se sebou udělat.A to je všechno, už nevím ani co bych chtěl.Nemůžu sem napsat v bodech co chci udělat, nebo kam se dopracovat.

K tomu začni víc chodit mezi lidi:Zjistil jsem, že třeba holku když je sama, po nějaké době dokážu oslovit, ale nedokážu se dostat ke skupince lidí a navázat rozhovor, já se neumím seznamovat.
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Atto
*


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Prosinec 2011, 19:33:14 »

Narovinu - nejsem na slovo vzatej odborník s diplomem za life-coaching, nicméně, zdá se mi, že nemáš konkrétní cíle, ale pouze ty abstraktní.

... že si chci najít úžasnou holku, se kterou by mi to vydrželo, a se kterou bych se někdy usadil...

To je hezký. Jak se k tomu dopracuješ? Můj návrh - rozvrhni si první krůčky, rozplánuj si tejden např: Dneska - "Chci oslovit 2 holky, blížej se Vánoce, možný téma - dárek pro 3 letou sestřičku" Zítra - "Večer je školní párty v klubu blabla - teprv si na kluby zvykám, tim spíš se tam aspoň na chvilku stavim a pokecám si s.... (třeba barmanem - pokud neni rušno tak by to mělo bejt v pohodě  Mrkající )

Najednou totiž věci nevypadaj tak velký a nemožný. Naopak.  A pokud v zejtra oslovíš ty 2 holky (bo víc), tak si splnil svůj plán a garantuju ti skvělej pocit.

Jak píše Spokey, zná svůj cíl je důležitý. Neméně důležitý je určit si opěrný pilíře, díky kterejm nebudeš ztrácet směr.
Zaznamenáno

Don’t follow, lead.
Don’t copy, create.
Don’t start, finish.

or even,

Don't sit still, move.
Don't fit in, stand out.
Don't sit quietly, speak up.

Not all the time, sure, but more often.

Seth Godin
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Prosinec 2011, 20:00:43 »

Ok, máš nějaké svoje cíle. Mně sice přijdou takové ženské, každopádně jsou tvoje a když tohle opravdu chceš, jdi si za tím a vyser se na nějakýho Puzzleho, co tu kecá.

Druhá věc. Zase se lituješ..."neumím se seznamovat"..."neumím se bavit se skupinkou lidí"...blabla kecy kecy... chlape seber se a začni hned něco dělat. Jdi dělat něco, kde jsou lidi (nějaký sport, výstava, najdi si brigádu, kde se stýkáš s lidma, ...). Jasně, pravděpodobně se milionkrát ztrapníš než se ti to povede, lidi se ti třeba budou smát a budeš za debila, každopádně pokud to opravdu chceš, překonáš to a jednou se ti povede co jenom chceš.

Zeptám se tě. Co běžně děláš? Sportuješ třeba? Máš nějaký svůj koníček, co tě sakra moc baví? Jak to s tebou vypadá ve škole (nebo práci, jestli už si ze školy)? Co děláš ve volném čase? Bydlíš sám nebo s rodinou? Zkus se aspoň trochu rozepsat, pak tě třeba lépe nasměrujeme.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Prosinec 2011, 20:17:58 »

No koníčky nemám.Sám někdy jezdím na kole tady po okolí to je jedna z aktivit.Jinak sem buď ve škole nebo doma.Jako aktivity co dělám je že někdy doma posiluju, jinak obvykle dělám nějakou tu práci/tvorbu/hraní na PC.Já vím, jsou to blbé aktivity, ale co od uzavřeného člověka čekáte.S těma mýma aktivitama se neseznámím, já vím!Jinak bydlím s rodiči.Rád bych dělal sport, ale stalo se mi něco, po čem sport dělat nemůžu...brigádu chcu dělat o velkých prázdninách.A jinak na výstavy jít, nevím na jaké a nevím jak zrovna tam se seznámit Úsměv...je to se mnou komplikované no...
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Prosinec 2011, 20:22:06 »

Tak jezdi na kole s někým, jdi do posilky, jdi na nějakej sraz pařanů PC her, seznam se s lidma, co mají podobné zájmy co ty. společné emoce drží lidi pohromadě a k těm zájmům budete mít společné emoce, tak to půjde samo. Na velké prázdniny si naplánuj brigádu mězi lidma, posune tě to raketově dopředu.

Jako ono to jde, jen to chce hledat způsoby a ne výmluvy.
Zaznamenáno
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Prosinec 2011, 22:10:01 »

Atto i Puzzle mluví pravdu! Poslechni je. Už odpoledne jsem chtěl napsat o těch sportech ale nestihl bych vlak do Ostravy.  

posilka - neumíš nějakej cvik, zeptáš se a borec, pokud to není naprostej c*p, tak to porádí a možná ukáže jak.
kolek. sporty - lidi, lidi, lidi, lidi!

Stanov si cíle! Krůček po krůčku!

Jak stavěli pyramidy?.. Sen - nákres - zaklady - pády na hubu - tvrdá práce - PYRAMIDY . Máš sen a je krásnej, každý chceme holku a ty máš asi i jasno jaká bude. ( Sen ) . Zkus zapřemýšlet, co děláš blbě, proč se "vyhýbáš" společnosti. ( nákres ) . Ano, naraovinu, je možné, že se ztrapníš, každý jsme se ztrapnili, já třeba dneska při otevření jedné hostesky/holky s letačky pro firmu, ale patří to k tomu! chyby děláme a díky nim se poučíme do budoucna. ( pády na hubu ) . Snaž se, pracuj na sobě, pořád se sebezdokonaluj, dělej to co tě baví, udělej z toho přednost. Objev v sobě něco BOŽÍHOO, každý to máme. ( tvrdá práce ) ( Já byl kdysi šílenej a ted jsem se sebou zpokojen ale pořád na sobě makam!)..  Výsledek příjde, s ním pocit vítězství a přeji ti tu kočku!:)) ( PYRAMIDA ).. Bez věcí předtím to ale prostě nejde!.

Hoxi, přeju hoodně uspěchu a pevné nervy. Piš dále, jak bojuješ. My ti budem házet FeedBack;-)

« Poslední změna: 17. Prosinec 2011, 22:15:00 od Spokey » Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS