Network marketing

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 14:39:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Network marketing
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Network marketing  (Přečteno 4472 krát)
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« kdy: 11. Září 2011, 20:53:36 »

Slyšeli jste o Talk Fusionu?? Funguje to na nějakém videoe-mailu.
Prý je network marketingová práce. Píšu zrovna během prezentace, protože jde o to zajistit si to místo co nejdříve. Měsíční částka je 35 USD.
Nemám vůbec žádné zkušenosti s podobnou prací nebo budování nějakého týmu.
Mluví tu plno lidí o tom jak jim to pomohlo.
(Doufám že jsem udělal nějakou reklamu, která je zakázaná  Smějící se )
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 11. Září 2011, 22:08:22 »

Takže základem je nalezení 2 lidí do týmu kteří hledají další. Klasický pyramidový efekt. Rodiče mi to rozmlouvají, ale je to firma která je na začátku, tak by mě zajímal váš názor...
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 11. Září 2011, 22:16:21 »

Doufám, že se to tu nezvrhne v žádný flame.

Tenhle systém znám. Před nějakou dobou jsem provozoval určitý druh "výdělku na internetu" typu klikačky/e-mailovky, akorát to, co jsem dělal já, bylo přes mobil. Ne že bych byl účastník tohohle systému, ale prostě jsem ho vytvořil a používali ho jiní lidé. Proč ten systém nakonec neuspěl, se teď nebudu rozepisovat. Super! Talk fusion mi za těch půl roku běhu mého systému nabízelo asi 50 klientů. Ono přece jen mít ve svém downlinu šéfíka není až tak špatná představa. Od jednoho z těch prvních jsem se nechal zlákat a podíval jsem se na to instruktážní video. Ve chvíli, kdy jsem zjistil, že se jedná o obyčejné MLM, stejně jako jsou Amway, Goldway, a podobné "zaručené výdělky", tak jsem to zavřel.

Proč nemám důvěru v MLM systémy? Z pozice ajťáka se mi nelíbí, protože lidi s tím všude spamují. Z pozice poctivého podnikatele mi vadí, protože se prezentují jako "peníze bez práce", i když to vůbec není pravda, za těma penězma stojí tvrdá práce a přesvědčování desítek/stovek lidí a odmínutí od stovek/tisíců dalších. Z pozice koncového příjemce takové zprávy nechci otravovat svoje známé s nabídkou "zaručeného výdělku - stačí když tohle podepíšeš a tamto zaplatíš".

Vím, že někteří kluci tady z fóra MLM provozují a že jsou na poměrně vysokých pozicích. Určitě tě obohatí o pohled zevnitř. Ale já prostě myslím, že tohle je byznys jen pro určitou skupinu lidí a protože umím něco jiného, tak se ani nehrnu do tohohle.

Pokud se do toho, Joshi, nakonec pustíš, určitě doporučuju nevnucovat to svým přátelům a rodině. Existují lidé, kteří díky těmhle MLM systémům přišli o přátele, protože přátelé platili a najednou nic nevydělávali. Jak běžné...
« Poslední změna: 11. Září 2011, 22:22:30 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 12. Září 2011, 12:43:01 »

Díky, že si odepsdal Beduine (+) a obohatil mě o tenhle pohled zevnitř, přesně to jsem potřeboval slyšet. Když jsem slyšel ten pojem "peníze bez práce" tak jsem byl okolo toho dost skeptický. Ale chtěl jsem nahlídnout do toho prostředí a co všechno to obnáší. Cestou domů jsem o tom přemýšlel a rozhodl jsem se, že v podobném odvětví si práci nepředstavuju. Já jsem spíš praktický člověk proto mi vyhovuje práce někde ve stavebnictví, nebo navrhování určitých věcí.

Ještě že jsem se držel rady "ráno moudřejší večera" a nenechal se zlákat.  Mrkající

Pokud už zde nikdo nebude přispívat svými zkušenostmi tak navrhuji toto vlákno smazat. Děkuji.
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 12. Září 2011, 15:04:26 »

network marketing je síťový marketing čili multilevel.

Nevýhody:
spousta práce, je to práce s lidma, spousta lidí neuspěje
je to obchod a obchod není pro každého, ale dá se stavět zase na spokojených zákaznících.

Výhody:
pokud vybuduješ stabilní team u stabilní společnosti, vyděláváš zajímavé peníze
často mívají velice dobrý odměňovací systém a za poměrně málo práce v porovnání s jiným obchodem můžeš získat už i zajímavé výhody jako výborné tarify na volání, auto atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
lustrigol
**


Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 250


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 12. Září 2011, 19:55:46 »

Joei to popsal naprosto přesně. Není to rozhodně pro každého a nedá se tam lehce vydělat a mít peníze za nic. Funguje tady klasický systém něco za něco. Nějáká tvoje aktivita, úsíilí, investovaný čas a peníze se ti časem vrátí. Narozdíl od běžné práce mi to připadá výhodné a spravedlivé, protože každý na tom je pouze tak, kolik aktiviity a úsilí vydává a jak dobře MLM dělá. Kdežto v normální práci dostáváte pořád ten stejnej plat, nemáte moc možnost se něják zlepšovat a kariérně růst a ikdyž jste třeba na vysoký pozici a jste nějákej generální manažer, máte plat 300 tisíc měsíčně, tak pořád jste nahraditelnej. Nesednete si se šéfem firmy a ze dne na den přijdete o všechno, nemáte žádnou jistotu, na druhý straně, jak říká joei, když už vybudujete nějákej systém a kvalitní team kterej funguje, ten příjem ti chodí pořád a je to tzv. pasivní příjem. Podle mě to neni o tom, že někdo na to je a nikdo neni, když chcete, věříte v to, že uspějete a jdete si za tim, tak v tom úspěšný budete, všechno se dá naučit.  Vykřičník Samozřejmě pokud to budete brát od začátku tak, že bysme s timhle obtěžovali své přátelé a známé náhodou tím, že jim nabízíte zajímavou příležitost a mysleli od začátku na neúspěch, tak v tom nikdy nemůžete uspět. Bohužel většina lidí právě takhle přemejšlí a jsou neúspěšní, a proto má MLM docela špatnou pověst. Skvěle tohleto popisuje kniha Myšlením k bohatství od Napoleona Hilla.

Konkrétně o Talk-fusion jsem také slyšel, viděl jsem jejich prezentaci, připadá mi to zajímavý, ale takový moc neosobní, že je to všechno přes internet. Já osobně se chystám vrvhnout do jiného MLM systému, který funguje přes 50 let všude po světě a je tam skvěle propracovaný školící systém, kde se mohu naučit spoustu věcí, které využiji všude v životě a můžu se naučit myšlení úspěšnejch lidí, protože všechno je to jenom v našich myšlenkách a v naší hlavě. Vypůjčim si jednu větu, kterou nedávno sdílel Abruzzi.
Citace
Jsme produktem svých myšlenek.

Zaznamenáno

Jsme tím, čím si myslíme, že jsme.
It's not only about picking up a women, it's about building a life.
Život je přesně tím, co si z něj ty sám uděláš.
Víme, co jsme, ale nevíme, co můžeme být.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Září 2011, 21:42:36 »

Podle mýho hlavně člověk musí mít nervy na to, aby prodával lidem věc kterou nepotřebují za mnohem vyšší cenu, než jaká odpovídá trhu. Využívá přitom neznalosti dotyčného a svých přesvědčovacích shopností. Z toho, co jsem pochopil nabízí alternativu ke Skypu s tím, že jí mají notně napálenou a nenabízí nic zdarma. Mají to založené na uzavřené platformě, takže člověk, aby to mohl využívat musí přesvědčit i lidi s kterými chce komunikovat.

Já bych tohle teda rozhodně nedělal.

Uměl bych si představit, že třeba Tesco by mohlo zavést MLM a tam by mi to dávalo smysl. Mají něco co potřebuju ale mají to i jinde a oni mě pomocí MLM přesvědčí, abych chodil k nim, protože je to výhodnější. Navíc mají dostatečně širokou nabídku na to, aby to mělo smysl. Když se člověk podívá co se prodává na AmWay shopu, tak zjsití, že toho je tam minimum a většina z těch věcí se kupuje tak jednou za rok/půl roku. Navíc tam je nulový výběr a nejsou tam moje oblíbené značky. Takže se ve skutečnosti nevydělává na tom prodeji jako takovém, ale spíš na těch "startovních balíčcích" co si člověk musí koupit.

Prostě si myslim, že pokud je něco kvalitní, tak to nepotřebuje MLM. Pokud je něco na hovno, tak se to řeší přes MLM, aby lidi neuvažovali nad produktem, ale nad tím, že vydělají. A to se mi děsně ekluje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS