Nevěra

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 02:12:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Nevěra
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Nevěra  (Přečteno 8422 krát)
rocco

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« kdy: 10. Červen 2008, 16:00:32 »

Co si o ní myslíte? je to v určitých případech správné nebo nikdy? je dnes taková doba že nevěra je na denním pořádku?

díky za vaše názory
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 10. Červen 2008, 18:14:50 »

Množství nevěry je stejné jako v minulosti.
Osobně ji nepovažuji za správnou a to zvláště u vztahů bez závazků.
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 10. Červen 2008, 20:28:49 »

Nevěry nemá ve vztahu co dělat. Já jsem nevěrný nikdy nebyl a ani být nechci. A pokud by šlo o druhou polovičku, tak nevěru neodpouštím -> jedna z mých zásad. Toť vše.
Zaznamenáno
rocco

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 10. Červen 2008, 21:18:00 »

a co kdyz to ma dve strany mince


chci ten vztah ktery mam, vim ze do budoucna je to idealni a podobne

ale zaroven chci i zkusit neco jineho, a vim, ze jednou to udelam

tezky co, vztah mam dva roky a je mi 20
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Červen 2008, 06:59:55 »

Je to tvoje věc, ale nečekej ode mě schvalování. Chceš zkusit něco nového? A proč? Copak bys chtěl, aby ti přítelkyně zahýbala a ty sis nakonec nemohl být jistý, jestli je to dítě skutečně tvoje? Pokud ne, proč by ses měl chovat stejně?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Červen 2008, 18:31:42 »

tak to zkus....

podle mě, by bylo ale  lepší, abys měl jasno v tom jestli ji máš rád (popříp. jestli ji miluješ)...takové to...je to fajn vztah a do budoucna ideální.....Takový si můžeš vytvořit i jinde a neničit tím svoji přítelkyni....

ale pokud máš jasno, že si to chceš jen "zkusit"....tvoje věc....hlavně si to nechej pro sebe...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Červen 2008, 19:16:15 »

1) Kdo dokáze zahnout má dokázat to nikdy nikomu neříct
2) "jednou to udělám" -> to uděláš i když to teď jednou zkusíš Mrkající Takže jestli nemáš nervy na to být s jednou holkou pořád, tak jí netrap a nech jí hned a užívej si "svobody" dokud chceš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Červen 2008, 20:42:06 »

rocco: Nejčastější důvod nevěry bývá, že člověku něco v jeho vztahu chybí a tak to hledá jinde. Takže bych ti spíš doporučil vyřešit si tvůj současný vztah.

Ale samozřejmě, jestli jen chceš zkusit, jaké to je s nějakou jinou (třeba už kvůli stereotypu nebo čistě ze zvědavosti), nikdo tady z fóra ti to nemůže zakázat.  Provokatér

Avaranger:
1) S tím naprosto souhlasím. Ale svědomí dokáže udělat svoje.
2) A co když si chce udržet přítelkyni do budoucnosti (taková malá přehnaná fixace), ale zároveň s jinou ulítnout? Tyhle dva děje se moc nedají spojit.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 11. Červen 2008, 23:02:02 »

2) A co když si chce udržet přítelkyni do budoucnosti (taková malá přehnaná fixace), ale zároveň s jinou ulítnout?
Odporuje si už jen "udržet do budoucnosti" a "ulítnout" (aspoň podle mě) - proto si musí vybrat jedno nebo druhé Mrkající Nemůže - jak ríkala moje babička - sedět jednou prdelí na dvou posvíceních Úsměv

Ale na druhou stranu jsou i lidi, kterým roccuv přístup přijde fajn - co oči nevidí t osrdce nebolí - viď B,
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 12. Červen 2008, 09:15:14 »

Avaranger: Já jsem nikdy neřekl, že to byla fajn situace. A asi to ani nikdy neřeknu. Ale v zásadě s tebou souhlasím - když chceš podvádět, nikomu to neříkej (a nikdo vás taky nesmí vidět - důvod mýho problému před půl rokem, na který narážíš).

Tím jsem samozřejmě nechtěl rocca navádět, aby svoji přítelkyni podvedl. Jen jsem zdůraznil, že se může svobodně rozhodnout mezi vyřešením situace s jeho partnerkou a nevěrou se všemi následky.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 13. Červen 2008, 08:41:39 »

No, já sem narážel na Barbarelu a její pověstnou hlášku "ať si dělá co chce, jako já, hlavně, že o tom nevim..."
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 13. Červen 2008, 11:39:29 »

Tak aspoň používej celý přezdívky a ne jen první písmeno Šťastný

Btw, všichni se tady bavíme o všem možným, ale nějak se autor (rocco) nevyjádřil k našim názorům.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
rocco

Karma: 0
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Červen 2008, 20:22:50 »

děkuju za vaše názory, souhlasim s Beduinem - stereotip, zvedavost, to ze momentalni pritelkyne je moje prvni sexualni partnerka, proste ta touha zkusit neco jineho tam bude, ale nedokazu si predstavit kdyz ji podvedu a budeme se potom nekdy bavit o nasem vztahu, jak si verime, a podobne, tak bych nedokazal - rikat jak ji miluju a lhat ze sem nikdy nepodved a zaroven vedet sve...stojim si za tim ze nas vztah je hodne vyjimecny a uprimny, tak bych tohle nedokazal...nechoval bych se potom prirozene a pripadal bych si jako čurák, slečny prominou vulgarni slovo. Zatim jsem to vyresil tak ze jsem ji rekl jak se citim, hodne ji to zklamalo, ale nechci umele vyvolat mesic pauzu s duvodem "chci chodit s kamosema na pivo, nebo si od tebe odpocinout", a chodit s jinejma holkama, pak se k ni vratit a delat jako by nic.  Kez by slo vytvorit bublinu a pak se k ni znovu vratit, jenze to nepujde a uz nikdy to potom nebude jako predtim.....budoucnost nejasna, ale vime na cem jsme, tak to zatim vypada:)
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 02. Červenec 2008, 17:02:28 »

"Za plotem je určitě tráva zelenější" Hezky se to říká a poslouchá  Úsměv ale myslíš, že to je vždycky pravda? Možná občas jo, ale tohle podle mě ten případ nebude. Ulítneš a bude to vzrušující to asi ano, ale myslíš, že to bude lepší než s někym, kdo tě dokonale zná, kdo ví, co se ti líbí a co naopak ne? Jestli jsi se sexem se současnou partnerkou spokojený, tak to na 90% lepší nebude. A co pak? Budeš mít na výběr dvě možnosti: Buďto jí to říct a zlomit jí srdce (a tak trochu doufat, že ti to odpustí, i když už by ti asi nikdy nemohla věřit tak jako dřív) anebo zatloukat a v případě, že by se splnilo, to co píšeš a zůstal bys s ní ještě pěkných pár let, žít celou dobu s černým svědomím a nemoct se jí upřímně podívat do očí? No je to jen a jen na tobě, ale jestli jí zahneš, tak z toho jako vítěž pravděpodobně nevyjdeš. A taky... Kdo zahne jednou, zahne většinou i podruhý!
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Květen 2010, 20:35:56 »

Tento dotaz toho nemá s nevěrou příliš moc společného, ale bližší téma mě pro mojí otázku nenapadlo.

Ptám se především těch, kteří mají a nebo už měli vážný vztah. Je častým jevem, že jde vaše přítelkyně posedět na kafe nebo do čajovny sama se svým kamarádem a vy se o tom dozvíte až poté, co se jí zeptáte na to, co předchozí den dělala?

Nemám rád žárlivý kluky a tak se proto žárlivě nechovám. Ovšem tohle mi dalo trochu podnět k zamyšlení. Nemohla mi o tom třeba předem říci?

Vím, že se na to nedá nic objektivně odpovědět. Proto se tážu alespoň těch, kteří se s tím setkali a jaká byla jejich reflexe, poněvadž já jsem ve vážném vztahu (rozuměj déle jak čtvrt roku) poprvé.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Květen 2010, 21:28:29 »

Já to mám tak, že mám její kamarády roztříděný do skupin. Někteří jsou "hodný blbec", někteří "hodný blbec co chce něco víc" a někteří jí normálně uhánějí...

No a že bych se něco dozvěděl ex-post, to se mi snad nestalo. Maximálně ve skupině "hodný blbec", kde je mi to stejně jedno. I u druhé skupiny jsem celkem v klidu, protože vim, že němají moc šancí, ale jsem na pozoru. Navíc s nima moc nikam nechodí. A ta třetí skupina to jem jak čertík z krabičky, kdyby někam chtěla jít.

Ale je asi jasné, že ex-post s tím nic nenaděláš. Maximálně vyrovnávat (pozvat nějakou kámošku někam). A hlavně nepanikařit. Jednou není pořád Mrkající

Zpět... vlastně se mi to stalo ! Úsměv A to byl dotyčný ze skupiny "ne-hodný blbec, co chce něco víc" (=rozuměj prostě blbec). A dopadlo to bledě, především proto, že se to opakovalo. Třeba jednou za týden. "Cestou z akce" někam zašli sednou, ... "šli zapít písemku po škole" atp. No a protože to bylo na dálku, tak sem to projel, protože sem začal bejt trochu nervní a taky proto, že on do ní moh často a dlouho hustit svoje kraviny a já se s ní moh bavit jen přes net Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rees



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 24. Květen 2010, 23:35:34 »

Tohle je zajimavy tema. Moje bejvala obcas zasla s nejakym svym spoluzakem na kafe, ze zacatku mi to vadilo, protoze nastoupila na skolu a skoro ty kluky neznala. Casem jsem zjistil, ze jim neda sanci, takze jsem byl klidny. I kdyz se mi pak priznala, ze nekteri to na ni zkouseli, ale ona jim jasne naznacila, ze nic nebude. Proste si s nima jen rada povidala. Takze moje pocatecni zarleni bylo zbytecne.

Kdyz je holka hezka a chytra, tak se asi tezko hleda opravdovy kamarad, ktery by si od toho nesliboval neco vic. Holka si muze jit jen popovidat a kluk muze mit jine umysly. Myslim, ze opravdove pratelstvi mezi muzem a zenou muze existovat jen tehdy, pokud tam neni ani z jedne strany fyzicka pritazlivost.
Zaznamenáno
Sens



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Hanácko
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Květen 2010, 19:41:39 »

Já se s nevěrou zatím nikdy nesetkal a nikdy bych se ji ani nesnažil překousnout. Když to holka udělá jednou, udělá to i podruhé a pak se ze vztahu vytratí důvěra. Nedokážu představit, jak si to rozdává s nějakým cucákem a já bych ji to odpustil a byl s ní i nadále. Můj instinkt mi radí: odpouštět nevěru = cesta k dojebání se... Mladá moc dobře ví, že kdyby mě podvedla, tak se na ni vyseru. Btw: pokud jste alfa, tak se nevěry nikdy nedočkáte...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS