O čem se bavit s jejími rodiči?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 11:22:24

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O čem se bavit s jejími rodiči?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: O čem se bavit s jejími rodiči?  (Přečteno 4955 krát)
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« kdy: 04. Květen 2008, 21:21:13 »

Tak abych trochu nastínil situaci...byl jsem u slečny (dělali jsme něco do školy) a k večeru za náma přišla její mamka, že je hotová večeře a jestli si nedám taky. No bylo mi blbý odmítnout, tak nastala situace, že jsme všichni seděli u stolu a já vůbec nevěděl co říct. Sice se mě její rodiče párkrát na něco zeptali (kam se chystám o prázdninách a tak), ale většinou jsem nedokázal nic víc, než ze sebe dostat suchou odpověď. Většinu času jsem mlčel a připadal si tak trochu trapně, páč jim slečna o mě říkala, že jsem hodně ukecanej (což je za normálních podmínek pravda). Tak bych prosil nějakou radu o čem se s nima bavit  Úsměv
Zaznamenáno
Brnator
**


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 200


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Květen 2008, 23:06:27 »

hlavni je se uvolnit, pak konverzace vyplyne vetsinou sama..  vhodna jsou neutralni temata - pocasi,zvirata,prace,bydleni, skola,jidlo..  nevhodna je politika, nebo neco,kde muze nastat konflikt..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Květen 2008, 09:59:27 »

Třeba o tom, kam se chystáš na prázdniny Mrkající Když na takovéhle supertéma odpovíš jednou větou, tak se nediv, že je u večeře ticho Mrkající Moh si rovnou pokračovat, že Lucka řikala, že mají chatu u Lipna a že tam je krásně. A rodiče "To je no" a ty "Ale od ty doby co tam povolili skutry, tak to neni ono, ... "  Úsměv Atd, atd...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Květen 2008, 16:38:38 »

Hlavně se při návštěvě rodičů od tebe nečeká , že tam budeš brilantně konverzovat , obecně není slušné říkat o sobě nějaké osobní informace bez dotazu , prostě není žádáno abys jim aniž by se tě na to konkrétně zeptali říkal příliš detailní info o sobě , nedělej ze sebe mudrlanta co za každou cenu bude něco blábolit jen aby řeč nestála , u jídla se nemluví a oni jsou hostitelé tudíž vedou konverzaci a mají se starat o zábavu , odpovídej na otázky slušně a jich se taky nějak nevyptávej , vyhni se - politice , zdraví , majetkovým poměrům , smrti , sexu , dětem . Pochval hostitelce jídlo !
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Květen 2008, 17:25:55 »

Jídlo jsem samozřejmě pochválil Úsměv ... z toho jsem měl největší strach, abych se neukázal jako nějakej drzej, nevychovanej fracek  Šťastný

2 Avaranger: No tady je trochu problém, že já se na ty prázdniny víceméně nikam nechystám  Úsměv akorát na brigádu a nevim nějak mě nenapadlo, co o tom říct.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Květen 2008, 12:52:51 »

Kam, co tam budeš dělat, navázat na to s něčim co třeba děláš a jedeš... Úsměv

Ale mě bys asi Barbarelo vyhodila z domu rovnou Šťastný Nevim čim to je, ale asi prostě neumim bejt uzavřenej, když je mi tam dobře. Proč bych neměl mluvit o sobě "samovolně" (samozřejmně ne 3h přednáška, aniž bych je pustil ke slovu).. ?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 06. Květen 2008, 15:04:15 »

Avarangere ty se prostě rád posloucháš (a taky se rád čteš), jenže to neznamená , že tě rádi poslouchají i ti kolem .
Je jasné , že se máš moc rád a že o sobě velmi rád vyprávíš , jsi takový já... já ... "jájista" .Já třeba mnohem raději poslouchám , třeba když o sobě něco řekne člověk , který má o čem mluvit - ovšem pochybuji , že bys zrovna ty měl takhle co nabídnout a to bez urážky .
Nemám ráda typ lidí co je znám deset minut a už mi stihli vypovědět o svém životě snad všechno včetně průběhu operace dělohy své babičky.
Ale tohle je o mě a tobě nic to nemění na tom , že pravidla slušného chování říkají , že člověk nemá říkat víc než to na co je tázán .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 06. Květen 2008, 17:38:33 »

Ale to není o tom, že bych mluvil jen o sobě Úsměv Prostě rozvíjím téma, které je nastolené. A stejně tak rád poslouchám, pokud vím (za předpokladu, že druihá strana umí mluvit a neplácá blbosti)...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS