O Introvertech

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 09:36:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  O Introvertech
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: O Introvertech  (Přečteno 25326 krát)
djlj

Karma: 1
Příspěvků: 27


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 kdy: 30. Listopad 2006, 23:11:32 »

Citace: "0254"
jj, to se mi stava treba pri referatech, preyentacivh nebo nejakych jinych vystopenich pred lidma. Vyhodou takovych veci je ze clovek si nemüsi hledat misto ve spolecnosti a bojovat o ne, protste dostane ze zacatku zcela vysadni asymetrickou dominantni pozici kdy je on a publikum. V takove situaci jsem suvereni jako nikdo koho znam, a citim se v te situaci dobre.

Tak s tímhle musím souhlasit!
Když mám něco říkat před velkou skupinou lidí (třeba například nějaký ten referát - prostě když ti lidé ví, že teď budu mluvit já) a nemusím o tu „dominantní“ pozici „bojovat“, tak jsem taky suverénní jako nikdo koho znám Úsměv. Ale pokud se jedná o normální koverzaci větší skupiny lidí, tak se tak nějak držím v ústranní, a pokud ty lidi navíc ještě moc dobře neznám, tak to jsem úplně zticha.
No prostě ač jsem na jednu stranu velkým introvertem, v některých situacích to zase může vypadat tak, že jsem extrovertem a nikoho by nenapadlo, že to může být jinak.
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 01. Prosinec 2006, 19:19:07 »

Citace: "0254"
Citace: "Lenny"
Onehdá mě na ulici zastavila jedna moc sympatická slečna a chtěla vědět kolik je hodin. Pro mě to byl takový šok, že jsem nebyl schopen opovědět. Po chvíli jí došlo, že narazila zřejmě na cizince a odešla. To jen tak na okraj co se taky může stát  Smějící se


nekdy premyslim jstli sve chyby, tim ze si znich delam srandu a v dusledku toho se snimi vychvaluju nezacnu povazovat za klady, a nedelam je pak podvedome schvalne...toz mozna si na to tej taky pozor Úsměv


Ehm, za prvé si nemyslím, že to byla moje chyba. Chyba by to byla v okamžiku, kdybych mohl jednat jinak. Když na tebe spadne meteor, taky to není tvoje chyba. Za druhé si nemyslím, že se tím vychvaluju. Prostě jsem to dal do placu jako historku ze života. To že si ze sebe dělám srandu je přeci základ. Měl bys to taky někdy zkusit  Mrkající
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Duben 2007, 21:37:35 »

2 Mourn:

Nevím, myslim, že i ti 100% introverti kamarády mají i když třeba ne mnoho. Akorát ve společnosti nejsou tolik vidět a jsou tiší (myslim ty introverty).
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
arnysv
*
Karma: -108
Příspěvků: 136


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 27. Srpen 2011, 15:41:27 »

Podle testu MBTI jsem typ XNFJ.
Což znamená že se nedá určit jestli jsem extrovert nebo introvert.

testosobnosti.zarohem.cz/test.asp
Zaznamenáno
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 27. Srpen 2011, 19:41:43 »

Tak to ti gratuluju.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS