Obyčejný muž vs. krásná žena

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 15:10:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Obyčejný muž vs. krásná žena
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Obyčejný muž vs. krásná žena  (Přečteno 20924 krát)
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« kdy: 08. Červenec 2008, 17:06:11 »

Ahoj, máte ve svém okolí (nebo sami na sobě) případ, kdy obyčejný kluk, ani hezký ani ošklivý, získal velice krásnou ženu?

Jde mi o průzkum, vím že krása není vše, ale zajímá mě tahle modelová situace...
Zaznamenáno

Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Červenec 2008, 17:40:51 »

Já celkem vidím uplne nádhernou ženu jak se tulí k uplně normálě vyhlížejícímu borcovi ... proč by to nešlo ? ... když se jí bude líbit  normální chlap jako on tak s nim bude ... (c ose vzhledu týče) ... každýmu se líbí něco ... něco jako krásní pouze s krásnýma a škaredí se škaredýma přece nemůže platit ... (nepočítaje extrémy... )
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
trejvis77
Host
« Odpověď #2 kdy: 08. Červenec 2008, 18:05:40 »

mě se naopak velmi často zdá, že celkem v poho kluci si nabalili holky nejmíň "o třídu" horší... takže tohle moc nechápu, i když se samozřejmě vidí i ty opačný "extrémy" .... a nekoukejte se na to tak, že bych měl bejt jako teplej  Šťastný
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Červenec 2008, 18:38:26 »

ja znam hodne kluku co nejsou zrovna naci krasavci a maji pekne pritelkyne.. navic krasa se neda objektivne hodnotit... neni to nic divnyho.. a ani na ni tolik nezalezi.. kdyz mas nekoho rad bude se ti na nem libit i neco z jeho vzhledu a casem si uvedomis ze ti vyhovuje takovy jaky je...
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Červenec 2008, 20:06:04 »

Tohle je podle mě zbytečné téma  Úsměv jeden rád holky, druhý zase vdolky aneb každému se líbí něco jiného.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Červenec 2008, 21:37:28 »

Tohle je podle mě zbytečné téma  Úsměv jeden rád holky, druhý zase vdolky aneb každému se líbí něco jiného.
Jeden rád holky, druhý si radší sám mastí svoje kulky ...  Smějící se  Smějící se
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Červenec 2008, 20:43:10 »

Bývalá spolužačka, dost velká HB si vždycky nabalila nějakýho "dost obyčejnýho" kluka. Často i trošku obézní, spíš takový pořízci než svalovci (tzv. kus chlapa Úsměv )
Občas narazím i na situaci model+obyč. holka, ale nic moc častého.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Červenec 2008, 21:33:45 »

to jen protoze nas krasavcu je malo Šťastný
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Červenec 2008, 00:20:14 »

Tak určitě takový situace existují ale není to tak často jak se někteří snaží tvrdit (respektive se to vyskytuje hlavně tehdy, když jde ženské o finanční zajištění, ne o přitažlivost partnera). Hlavně myslím, že  takovýto argumentování "vidíte, že i ošklivej chlap může mít pěknou ženskou, takže na vzhledu nezaláleží" je trochu mimo. Dalo by se to přirovnat k tvrzení, že "někteří Norové, co strávili celé léto v Tunisku, mohou být tmavěji zbarveni než někteří tuniští Arabové, kteří naopak celé léto pobývali v Norsku". Tak jako navzdory předchozímu tvrzení pořád platí, že Norové jsou obecně světlejší než Arabové, tak taky platí že hezcí chlapi to mají s ženskýma lepší, i když se i někomu ošklivějšímu může podařit dobrej úlovek.
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 21. Červenec 2008, 19:28:35 »

Já jsem vzhledově dost podprůměr a mám krásnou slečnu, takže takový případ znám Úsměv
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Červenec 2008, 20:27:25 »

Buďme rádi za každý případ, i vzhledově podprůměrní lidé touží po vztahu a je dobře že si najdou vhodného partnera.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červenec 2008, 09:21:19 »

v mem okoli se vyskytuje hodne paru kde ten rozdil v atraktivite stoji za povsimnuti.. jen mi prijde ze to nikdo zas tolik neresi... proste takova povrchova a povrchni banalita jako je vzhled a jeho neustale reseni by prece nemelo mit takovej dopad na moznost mit vztah.. alespon u tech rozumnejsich lidi
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Červenec 2008, 12:03:23 »

... proste takova povrchova a povrchni banalita jako je vzhled a jeho neustale reseni by prece nemelo mit takovej dopad na moznost mit vztah.. alespon u tech rozumnejsich lidi

Ovšem myslím, že skutečnost je jiná - to, že je ženská inteligentní a rozumná eště neznamená, že nechce akraktivního partnera a na vzhled nehledí.
Btw (někde už jsem tohle psal, tak sorry, jestli to čtete podruhé) Jinak koncipovaná otázka - Kolik znáte chlapů, co nemají holku kvůli vzhledovým nedostatkům a naopak kolik jich nemá holku kvůli nedostatku IQ? Druhá skupina sestává toliko z pár chovanců ústavů sociální péče, zatímco první skupina je docela početná.
Jistě chlap může působit i jinýma věcma než vzhledem (nejčastěji právě prachama), tedy může "minusový body" za vzhled dohnat "plusovýma bodama" za jiný věci, ale ten vzhled se zkrátka skoro vždy počítá...
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Červenec 2008, 20:19:35 »

ano psal si to tady...

znam holky kterym u jejich kluku vazne ani nemuze jit o penize a vzhled jim nevadi...staci jim rozumnost, spolehlivost, vtipnost... dalsi... atraktivita neni zavisla jen na tom vzhledu..

a tvrzeni ze hezouni to maj s zenama lehci muze byt pravdiva (i kdyz jsou zde zminovane teorie ze holky se pred nima vic kontrolujou a jsou opatrnejsi... coz je taky mozny.. asi to zavisi na te dane holce) ale tuhle debatu sem pochopil spis tak jestli ma osklivej kluk sanci... a ne porovnani sanci osklivyho a hezkyho... navic opet plati subjektivita pri hodnoceni.. ja sem taky uplne prumernej.. pro spoustu holek mozna az nepeknej ci odpudivej dle jejich reakci Šťastný a uplne neuspesnej sem nebyl

hezkej kluk ma sanci najit si holku na ulet ale pokud nema co vic nabidnout tak to taky nemusi dal vydrzet
osklivej si po vetsim usili najde bezva holku a s ni mu to vydrzi dlouho
Zaznamenáno
snatcher



Karma: 1
Místo: Brno
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Červenec 2008, 21:40:53 »

hezkej kluk ma sanci najit si holku na ulet ale pokud nema co vic nabidnout tak to taky nemusi dal vydrzet
osklivej si po vetsim usili najde bezva holku a s ni mu to vydrzi dlouho

Hezkej se automaticky nerovná blbej a naopak škaredej nebývá automaticky vtipnej, milej, bohatej...

Hezký mají balení jednodušší a škaredý i když jsou vtipný a milý tak jsou často zamindrákovaný. Takovejch kamarádů mám docela dost, v kolektivu známejch jsou to naprosto skvělí baviči, ale když je člověk postaví před cizí holku, tak úplně selžou.

A vztah krásný holky a obyčejnýho kluka vzniká vetšinou postupně poznáváním klukových kvalit někde v kolektivu, jehož jsou oba součástí.
Zaznamenáno

Neodsuzujte masturbaci. Je to sex s někým, koho máme nejvíce rádi.
   
   WOODY ALLEN
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Červenec 2008, 07:37:16 »

Takže, trochu jsem to téma projel a shrnul. Byl bych rád kdyby kadždý z vás následně napsal svůj názor na toto shrnutí:

Ženy:
Posuzované v mnoha ohledech podle vzhledu, krásné mají život skutečně jednoduchý. Průměrné to mají také v celku snadné, jen si musí nachat zajít chuť na ty nejhezčí samečky. Ošklivé to mají horší, většinou se spárují s nějakým podobně vypadajícícm.

Muži:
Krásní dostanou kteroukolvi chtějí a nemají problém schramstit něco na jednu noc.
Průměrní mají podobné šance jako krásní, pokud vybalancují svoje mínusy výřečností a vtipem. V pozdějším věku penězi.
Ošlkiví to mají horší většinou zkončí s nějaku podobně vypadajícíc.

Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Červenec 2008, 08:03:53 »

Fredy.00: to shrnutí zase posuzuje z absolutní většiny vzled a krásu!! Sice jsi to myslel dobře, ale každej je jinej, takže bych to nijak neshrnoval.

To že krásní muži seženou kost na jednu noc je asi dost pravda, ale to je tím samotným co oni chtějií (a taky co chce ta žena). Kdyby si taklhe chtěli najít holku na delší vztah, tak proč ne... (problém je v jejich myšlení, oni ví že jsou krásní a chcou si užívat)
Ostatně sebehezčí kluk pokud nebude ženu bavit i jinak nemá ve vztahu velké šance (ale to se obvykle nestává, protože takoví kluci jsou už od puberty "žádanými" a jsou komunikativní takříkajíc od přírody.)

U žen to je jasnější, tam hraje dominantní věc vzhled (jak Fredy napsal). Ale pořád je tu i ten faktor "rozumění si", když ta krásná holka bude blbá jak poleno, tak rozumnej chlap s ní nebude chtít nic mít (ale někomu to vadit nemusí)

Všechno je relativní, různé lidi mají různé požadavky a krása taky není vše.
Zaznamenáno
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 23. Červenec 2008, 09:19:48 »

Fredy: Tak s tymto absolutne nesuhlasim. To by potom znamenalo, ze krasni by si vzdy nasli len krasnych a skaredi skaredych, ale ked sa pozries okolo seba, tak zistis, ze vsetko je uplne inac.
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 23. Červenec 2008, 09:41:39 »

snatcher: tak to mysleny nebylo ze krasni sou blby


slo o tohle


krasnej?  ano-> zaujme
               ne-> snaha -> ano-> zaujme
                                       ne->konec
Zaznamenáno
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 23. Červenec 2008, 12:08:41 »

Fredy: Tak s tymto absolutne nesuhlasim. To by potom znamenalo, ze krasni by si vzdy nasli len krasnych a skaredi skaredych, ale ked sa pozries okolo seba, tak zistis, ze vsetko je uplne inac.

To co jsem napsal nebyl můj názor jen způměrování celého článku...
Zaznamenáno

Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 23. Červenec 2008, 12:10:18 »

Fredy.00: to shrnutí zase posuzuje z absolutní většiny vzled a krásu!! Sice jsi to myslel dobře, ale každej je jinej, takže bych to nijak neshrnoval.

To že krásní muži seženou kost na jednu noc je asi dost pravda, ale to je tím samotným co oni chtějií (a taky co chce ta žena). Kdyby si taklhe chtěli najít holku na delší vztah, tak proč ne... (problém je v jejich myšlení, oni ví že jsou krásní a chcou si užívat)
Ostatně sebehezčí kluk pokud nebude ženu bavit i jinak nemá ve vztahu velké šance (ale to se obvykle nestává, protože takoví kluci jsou už od puberty "žádanými" a jsou komunikativní takříkajíc od přírody.)

U žen to je jasnější, tam hraje dominantní věc vzhled (jak Fredy napsal). Ale pořád je tu i ten faktor "rozumění si", když ta krásná holka bude blbá jak poleno, tak rozumnej chlap s ní nebude chtít nic mít (ale někomu to vadit nemusí)

Všechno je relativní, různé lidi mají různé požadavky a krása taky není vše.

ok, takže tvůj názor je že průměrnej hoch nemůžře získat známost na ejdnu noc?

co se tíče těch delších vztahů, také záleží jaký to je - pouze sexuální, letní románek, předehra před manželstvím a rodinou... to jsou také důležité faktory  Úsměv
Zaznamenáno

daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 23. Červenec 2008, 21:48:59 »

checht... podle toho jsem hnusna a blba, fajn...

Ale s tim obyc. klukem. Nedavno jsem na jedne akci potkala divnej parek. Nadherna blondyna s idealni postavou, dost v pohode baba a kluk, ktereho bych si na ulici nevsimla a tvorili stastnej parecek.

Mela jsem moznost je trosku lepe poznat. Holcina je porad moc pekna a docela fajn... ten kluk je uzasnej. Dala bych si rict, kdyby chtel (a on nechce ma ji). A rozhodne uz na me nepusobi jako prumer...
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 10. Říjen 2008, 12:31:50 »

no, lenze toje mozne daemoniack iba ak ten chlap vyzera este v ramci normalu, ze sa ti paci. Chcel by som videt, ako by sa ti pacil keby vyzeral hrozne Úsměv To by vacsina ludi neuniesla, aj napriek neviem akej dobrej povahe Mrkající

Aj ked, ja mam napr. v okoli dokonca 1-2 "divne" pary, v tom zmysle ze kraasna zena, a nieze normalny, ale vylozene skaredy chlap a to neprehanam, fakt skaredy - a to uz fakt nechapem. Niekedy to proste nema logiku. A co sa tyka takych parov ze krasna zena/normalny chlap, tak to je myslim uplne bezne - takych su stovky, denne to vidim na ulici...Zaujimave, ze opacne to uz plati vyrazne menej. Cize podla mna hocijaky priemerne vyzerajuci (a vyssie) chlap kludne moze ziskat aj krasnu zenu Mrkající Aj ked samozrejme to je trochu povrchna priorita, najhlavnejsie je, aby si aj rozumeli...
« Poslední změna: 10. Říjen 2008, 12:35:04 od asdf » Zaznamenáno
p@lo
Host
« Odpověď #23 kdy: 10. Říjen 2008, 12:47:39 »

asdf: ty si este stale nepochopil, ze nejde u "krasu" ale o pritazlivost? su to dve rozdielne veci Mrkající
Zaznamenáno
asdf
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 207


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 10. Říjen 2008, 12:56:53 »

ved ale to iste som tu nie raz pisal aj ja, tak coby som to nechapal Mrkající

Nad cim som sa pozastavoval je, ze su mi skor divne tie mimoriadne nevyrovnane pary, kde podla mna ani ta pritazlivost nemohla byt, aspon kym sa velmi dobre nespoznali urcite nie Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS