Otvorený vzťah, vaše skúsenosti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:50:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Otvorený vzťah, vaše skúsenosti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Otvorený vzťah, vaše skúsenosti  (Přečteno 4192 krát)
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« kdy: 03. Prosinec 2010, 09:13:32 »

Zdravím Vás, zažili ste niekto vzťah, kde každý má svoj vlastný život a stretávajú sa iba kvôli sexu a veí s tým spojených? Myslím, že je to celkom rozumné riešenie. Každý má svoj život, jeden druhému nič nevyčíta, keďže sú obja spokojní. Môžu sa pritom kľudne venovať kariére, či baleniu, alebo čomukoľvek inému. Možno by mohli obavy vzniknúť, ak sa jeden zaľúbi. To už by také prefektné nebolo že? Šťastný Ale zaujímajú ma vaše skúsenosti, nie názory. Ak ste to nezažili, prosím, zdržte sa komentára, radšej si prečítajte príspevky. (Ak tu nejaké budú) Nebojte sa zájsť aj do podrobností, Ďakujem za každú skúsenosť.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Prosinec 2010, 09:20:15 »

Časem to oba dva omrzí ... to můžu říct i když jsem to nezažil. Rozhodně to není dlouhodobé řešení.
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Prosinec 2010, 13:49:30 »

souhlasím s Buchym.
Navíc když to nějakou dobu trvá začneš se k ní citově vázat tak jako tak, a začnou ti vadit představy jak se tam někde líbá s někým jiným.
JSem za jedno že to není dlouhodobé řešení, ale každému to vyhovuje jinak Úsměv
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Prosinec 2010, 17:09:28 »

S kamarádkou jsme to takhle chtěli, ale nakonec jsme skončili spolu. S bejvalkou jsem jednou spal po rozchodu, pak musela vysadit HA a nakonec napsala, že už nechce. A s druhou bejvalkou to budu asi zažívat teď, pokud se mi nepovede něco vážnějšího s kamarádkou ze školy, protože se sama nabídla.

Pokud to dokážeš emocionálně (tzn. se vůbec nezamiluješ), pak to musí bejt fajn. Jinak ruce pryč (pokud nechceš vztah).
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Prosinec 2010, 20:51:22 »

Dočasně pohoda. Ale spíš ona než ty se do toho URČITĚ citově zainteresuje, časem. Fieldtested. Než do toho spadla trvalo to asi 3 měsíce Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Prosinec 2010, 12:25:19 »

ved to nie je na skodu, ak sa zamiluje... ak to teda dobre skonci... ak nie, tak ma hokla smolu. Ale ci na to tie baby vobec skocia, ked im nieco take zacnem vtlkat do hlavicky Úsměv
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS