Outfit - základy oblékání a vzhled

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:09:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Outfit - základy oblékání a vzhled
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Outfit - základy oblékání a vzhled  (Přečteno 109866 krát)
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« kdy: 22. Říjen 2008, 13:35:05 »

Máte tady téma na vaše přání. Jelikož pro získání prvotní atraktivity potřebujete vypadat skvěle, popíšu zde pár základních informací k oblékání a vzhledu. Co a jak nosit, k čemu nenosit, atd... Protože je to poměrně obsáhlé téma, popíšu to spíš v bodech. Spoustu věcí pro vás může být automatikou. Ale věřte, že se najdou lidi, kteří dělají chyby a nikdo je na to neupozorní.

Základní hygiena
Samozřejmostí je každodenní sprcha, mytí vlasů, čištění zubů a obličeje. Výměna spodního prádla a ponožek. Ponožky třeba i několikrát denně. Smrdí li vám nohy, kupte si antiperspirant na nohy. Máte li problém s pocením všeobecně, zkuste antiperspiranty. Jinak se moc nedoporučují. Deodorant používat každý den. Základní tuhý, ne moc výrazný do podpaží, případně na hrudník. Klidně můžete použít zároven i tekutý ve spreji, ale pozor na výraznost vůní. Nedoporučuje se používat více vonavek najednou. Pak to má přesně opačný efekt. Místo hezké smyslné vůně smrdíte jak tchoři. Nikdy nevíte, jestli neskončíte s nějakou v posteli Mrkající

Vlasy
Nový účes vždy na čerstvě umyté vlasy. Naučte se používat gel, vosk, tužící pěnu, … Nechte si poradit od holek, klidně si vyzkoušejte několikero účesů. Doporučuji kratší vlasy do cca 5cm. Pak už se to hůř upravuje.

Obličej
Plet
Máte li problematickou plet, poradte se na kosmetice nebo u lékaře. Alespon ráno a večer si ho umyjte teplou vodou. Cerných teček na nose se zbavíte mýdlem a kartáčkem(drastičtější, ale účinnější metoda) anebo např. vodou po holení na kousku vaty. Cca obden doporučuji kousek vaty navlhčit vodou po holení a důkladně si očistit celý obličej, včetně krku i zezadu. Naučte se používat kosmetické krémy. Mě osobně se osvědčil Nivea Q10 pro muže, ale záleží na tipu pleti.

Holení
Mladším klukům s řídkými a tenkými vousy doporučuji každý den. Vypadá hrozně, když vidím, jak 17ti letí kluci chodí neoholení s chmýřím na tváři a myslí si, jak vypadají starší. Fuj! Jinak holky mají rády bud cca 1-2 dny staré strniště, ne delší anebo hladkou tvář. Ciliže bud udržovat strniště například pomocí strojku na vlasy bez nástavce nebo žiletkou do hladka. Nebo u hustých a silnějších vousů nějaký „střih“.

Obočí
Kdo má problém se srůstajícím obočím, doporučuji vytrhat.

Uši
Každý den čistit vatovými tyčinkami, případně se dělají různé spreje. Ty nemám zatím odzkoušené.

Vyčnívající chloupky z nosu
Pryč.

Brýle
Kdo je nosí, nechte si poradit v optice, vezměte s sebou alespon jednu kamarádku. At vám pomůžou vybrat.

Ruce
Upravené čisté dlaně.

Nehty
Cisté, zastřižené a zapilované. Osobně se mi osvědčil bezbarvý matný lak. Jednak vám to zakryje nerovnosti, naučíte se neokusovat si je a netrhat záděry.
 
Holení těla
Osobně jsem se naučil holit podpaží, hrudník, břicho a intimní partie. Zezačátku jsem měl vůči tomu averzi, ale dnes to patří k mé základní hygieně. No představte si, kdyžby vaše holka neměla oholenou broskvičku, podpaží, atd… fuj, fuj, fuj. Po prvních několika oholeních to velmi svědí a škrábe, ale to je jen dočasný efekt. Dávejte veliký pozor hlavně při holení podpaží a rozkroku. Při pořezání se to dlouho hojí.

Oblečení
Cepice, klobouky,…
Osobne nemám moc rád, když už ji máte. Nezapomínejte sundávat v místnosti.

Trička
Trička volte spíš ke sportovnímu stylu.

Polokošile(tričko s límečkem a krátkým rukávem)
Hodí se v podstatě ke všemu. V létě k šortkám vystrčená, k riflím bez pásku vystrčená, s páskem zastrčená a vzhledně urovnaná. K oblekovým kalhotám vždy zastrčená a s páskem(osobně nosím skoro pořád). Volte spíš protichůdné barevné kombinace, černé oblekové kalhoty, světlá polokošile.

Košile
Nikdy s krátkým rukávem! Jste li štíhlejší nebo atletické postavy, zkuste vypasovanou v bocích. Opět platí vystrčená k riflím, zastrčená pouze s páskem. Límeček zapínejte pouze s kravatou. Sponu do kravaty nenosit, ta je určená pouze číšníkům a jiným lidem, kteří se předklánějí v práci(obsluha na rautech,…). Délka kravaty je vždy do středu výšky spony pásku. Hezky vypadají košile s manžetovými knoflíčky. Tím se zaručeně odlišíte.

Mikiny, svetry
Osobně nemám rád mikiny. Zkuste si místo toho pořídit svetr. Je spoustu pěkných variant. Přes košile a polokošile nenoste rolák. Límeček vystrčit ven a vzhledně urovnat. Rolák noste pouze přes klasické tričko.

Kalhoty
Rifle nebo oblekovky v dobrém padnoucím střihu se správnou délkou. Oblekové kalhoty zkuste bezpukové. Do kalhot se zastrčeným trikem, košilí,… vždy pásek. Barva pásku musí být vždy stejná s barvou bot. Sponu do pásku volte kontrastní ke kalhotám.

Ponožky
Ponožky všeobecně tmavé nebo černé, vyjma sportu. K oblekovým kalhotám vždy se stejnou barvou. Dostatečná délka. Ke kalhotám vždy ponožky dostatečně dlouhé, aby vám při pokrčení nohou nebyly vidět nohy, ale pouze ponožky.

Boty
K riflím spíš sportovní. K lepším riflím společenské kožené tmavé. K oblekovým kalhotám ve stejné anebo opačné barvě(černá vs. bílá). Udržujte je čisté, u kožených i vyleštěné.


Možná vám zezačátku přijde spoustu věcí nepohodlných, ale věřte, že to je otázka času. Osobně si moc neumím představit jít někam do společnosti v riflích a tričku. Připadal bych si hrozně. Oblečení udržujte vždy čisté, vyprané, nepropocené a vyžehlené. Důležité je, aby vám oblečení přesně padlo. Na nákupy si berte třeba několik kamarádek, at vám poradí, co přesně vám sluší. Dejte si pozor na „rady“ v některých obchodech. Často jim jde pouze o prodej, ne o vaši dlouhodobou spokojenost. Vyhýbejte se umělým materiálům. Toto berte spíš jako základ. Je to dost obsáhlé téma a nejde se ke všemu vyjádřit 100%.

P.S.: Omlouvám se za místy chybějící diakritiku, ale nějak mi to nejde.
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Říjen 2008, 14:18:59 »

Tyjo, ty seš takovej Barney, koukám. Suit up !

Připojuji několik základních rad pro balení Úsměv
http://www.youtube.com/watch?v=i1oG2nWldaI&feature=related
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Říjen 2008, 15:31:30 »

Můžu se zeptat, pro jakou věkovou kategorii ten styl oblíkání popisuješ? tohle přesně tak, jak jsi to popsal, nosí můj děda... ani můj táta už se takhle neoblíká... pravděpodobně musíš mít skutečný osobní kouzlo, když se oblíkáš tak konzervativně, nestylově a nemoderně ("out") a vychází ti to... holkám cca 15-18 nebo v mym věku extrémně vadí, když se kluk oblíká takto konzervativně a vyjádřily by se o tom tak, že je oblečen "trapně"... ale co se tak bavím se sestrou, které je 24, tak to extrémně vadí i jí... je zvláštní, že na tomhle oblíkání skutečně stavíš svůj úspěch...

Základní hygiena
Samozřejmostí je každodenní sprcha, mytí vlasů, čištění zubů a obličeje. Výměna spodního prádla a ponožek. Ponožky třeba i několikrát denně. Smrdí li vám nohy, kupte si antiperspirant na nohy. Máte li problém s pocením všeobecně, zkuste antiperspiranty. Jinak se moc nedoporučují. Deodorant používat každý den. Základní tuhý, ne moc výrazný do podpaží, případně na hrudník. Klidně můžete použít zároven i tekutý ve spreji, ale pozor na výraznost vůní. Nedoporučuje se používat více vonavek najednou. Pak to má přesně opačný efekt. Místo hezké smyslné vůně smrdíte jak tchoři. Nikdy nevíte, jestli neskončíte s nějakou v posteli Mrkající
Ano, holce, která s tebou vleze do postele pět minut po tom, co jí potkáš, opravdu bude velmi záležet na tom, jak voníš Úsměv ale to je fuk... technická: prosimtě jakej rozdíl je mezi deodorantem a antiperspirantem? (fakt to nevim)
Vlasy
Nový účes vždy na čerstvě umyté vlasy. Naučte se používat gel, vosk, tužící pěnu, … Nechte si poradit od holek, klidně si vyzkoušejte několikero účesů. Doporučuji kratší vlasy do cca 5cm. Pak už se to hůř upravuje.
Jinak řečeno hezký kluk musí bejt diskant s krátkýma vlasama...
Uši
Každý den čistit vatovými tyčinkami, případně se dělají různé spreje. Ty nemám zatím odzkoušené.
Ze zdravotního hlediska se silně nedoporučuje!! když už musíš vatovými tyčinkami, tak rozhodně ne každý den! zeptej se na ORL v nemocnici. Já kdybych si čistil uši každej den tyčinkama, tak mam každej měsíc zánět zvukovodu, kterej mam i tak minimálně jednou za rok...
Nehty
Cisté, zastřižené a zapilované. Osobně se mi osvědčil bezbarvý matný lak. Jednak vám to zakryje nerovnosti, naučíte se neokusovat si je a netrhat záděry.
Tady bych se chtěl trochu vyjádřit k tématu, které je na tomhle fóru sem tam dost rozebírané a to jsou ty ruce a úprava nehtů a fakt, že se na to holky strašně moc koukaj a bla bla bla... takže... já mam dost extravagantní lak (mam nalakovaný nehty střídavě černá/růžová na obou rukách) a neskutečně ZŘÍDKA se mi stane, že si toho vůbec někdo všimne a když už, tak to je nějakej kamarád, holky si toho nevšimly snad ani jednou a to dokonce i přesto, že poměrně přehnaně gestikuluju... takže já bych zas tolik nehrotil tu superúpravu nehtů atd. J/R by mohl vyprávět...

K tomu oblečení jsem se již vyjádřil, takže to zvlášť komentovat nebudu... jinak se vším, co jsem nezmínil, s tebou souhlasím a celkem oceňuju, že někoho napadlo otevřít tohle téma...
Zaznamenáno

stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Říjen 2008, 15:41:42 »

Ddevítce: zajímavé co píšeš o těch nehtech, nemám nehty nějak barevné jako ty,  a přesto jsou občas u dívek středem pozornosti..
Bohužel mi je moc nechválí, protože chodím na brigádu kde pracuji na zelenině a dělají se mi hrozné záděry kolem nehtů, asi je to daň za ten balík peněz co tam vydělám  Šťastný
edit: Jen by mě zajímalo jestli se proti těm záděrám nedá nějak chránit (Nepište prosím nosit rukavice :-D)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Říjen 2008, 15:53:33 »

stegy: zajímavý...

EDIT: jsou tu dvě možnosti: buď jsou do mě ty holky tak udělaný, že mi nekoukaj jinam než do obličeje, nebo jsem pro ně tak nezajímavej, že mě vůbec nevnímaj Šťastný
Zaznamenáno

stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Říjen 2008, 15:56:08 »

Budu ti fandit a věřit v to první Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Říjen 2008, 16:22:55 »

Já s tím vzhledem souhlasím. Myslim, že ve 26ti je to tak akorát styl. Týpek nevypadá jako zapomenutej puberťák Úsměv Jasně, když přijdete suited-up na disko, tak vás rovno vyhoděj...

Nezapomínejme, že v určitém věku se lidi začínají bavit jinak, než chozením do podniků. kde je věkový průměr 17 (18 po desáté) Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Říjen 2008, 16:35:46 »

Já s tím vzhledem souhlasím. Myslim, že ve 26ti je to tak akorát styl. Týpek nevypadá jako zapomenutej puberťák Úsměv Jasně, když přijdete suited-up na disko, tak vás rovno vyhoděj...

Nezapomínejme, že v určitém věku se lidi začínají bavit jinak, než chozením do podniků. kde je věkový průměr 17 (18 po desáté) Šťastný

Já byl na disko v olbleku (košile, kalhoty od obleku - sako jsem nechal v šatně) a nevšiml jsem si že by to mělo nějaký zásadní negativní vliv. Spíš naopak, přišlo mi že holky se s mnou bavily víc a uplně v pohodě když jsem nebyl "šamponský diskant" ale "seriozní týpek v kvádru"
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Říjen 2008, 16:59:26 »

Od určité úrovně atraktivnosti je odlišnost výhodou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Říjen 2008, 17:17:44 »

Od určité úrovně atraktivnosti je odlišnost výhodou Úsměv

To je dost relativní. Sám to neposoudím je-li to tak, nebo tak
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Říjen 2008, 17:21:02 »

jako u vseho je to kus od kusu, ale co popisuje xbendik pro me osobne sedi, takoveho bych brala. i kdyz lak na nehty jsem u nikoho jeste nevidela, ale proc ne, pokud nekdo ma spatnou kvalitu nehtu. ono je to tak, ze vy si panove pod jeho slovy taky kazdy predstavite neco jineho Mrkající on je treba uces a uces Úsměv a nekdo pouziva gel a v zivote byste ho nenazvali diskantem jineho ano... je to zase o tom, ze na miru vhodnosti navod proste neexistuje Mrkající

ad ty usi - tak staci cistit poradne vnejsi cast a zacatek kanalku, ano nedoporucuje se casto vyndavat usni maz z vnitrku ucha - ale ja zboznuji polibky na ucho - davat i dostavat, takze... O:-)

D9: antiperspirant zabranuje poceni, deodorant "pouze" voni
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Říjen 2008, 17:26:37 »

D9: antiperspirant zabranuje poceni, deodorant "pouze" voni
A jejich zásadní nevýhodou (pro mě) je, že nejlépe voní, když se člověk potí. Narozdíl od parfému, který voní sám o sobě.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Říjen 2008, 17:37:32 »

Jak říkam, v tomhle věku už to oblíkání možná úspěch má, ale v mojí kategorii holek rozhodně ne...

pro me osobne sedi, takoveho bych brala.
No ano, ty bys ho brala... ale my seriózní flanďákové nechceme takové ženy Úsměv ... chceme ty svěží naivky...
Zaznamenáno

hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 22. Říjen 2008, 17:58:01 »

anti perspirant = proti poceni
de odorant = od smradovac

staci si to rozlozit Mrkající
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 22. Říjen 2008, 18:07:17 »

já vždycky myslel, že obojí funguje i proti pocení... nerozlišoval jsem to...
Zaznamenáno

noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 22. Říjen 2008, 18:24:58 »

No ano, ty bys ho brala... ale my seriózní flanďákové nechceme takové ženy Úsměv ... chceme ty svěží naivky...

no nevim, naposledy me sbalilo kuratko Úsměv)) obecne si vsimam zajmu spise tech mladsich nebo tech o deset a vice let starsich...

co je flandak?  Šokovaný
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 22. Říjen 2008, 18:26:11 »

noghri: to jsem třeba já Šťastný
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 22. Říjen 2008, 18:46:27 »

co řikáte na červenou barvu? já si v poslední době strašně oblíbil červený mikiny a strašně se mi to líbí když na někom vidim červený mikiny nebo trička Úsměv

jinak já jsem oblečenej do normálních riflý, který nemám ztažené až do půl stehen,a le snažim se je mít nahoře tak abych měl ještě pohodlí na své pohlavní orgány, tzn že ty rifle mám někde na kyčlích či těsně nad. Pak mám kožený boty (černý, 8 dírek). mám je ale tak, že gatě mám jakoby přes ně, takže nejde vidět jak jsou vysoký. Pak mám normální mikinu s tou tunelovitou kapsou a kapucou. povětšinou černá nebo červená barva. Snažim se nemít na oblečení žádný dementní nápisy ani obrázky.
Vlasy mám.. takovej tmavej blond, takovej paksvil, poch*aná sláma nebo jak se tomu řiká. Kolem uší zastřížený víc, pak jakoby na hlavě delší, ale maximální délka vlasů odhaduju do tech 4 cm....
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 22. Říjen 2008, 19:08:39 »

Kazisvět: nakupuješ v Everlast? Úsměv proč nosíš kalhoty sk8 stylem? btw červená barva se mi taky líbila před pár lety... ted už jí moc nenosim... na štíhlých holkách je naprosto bez debat nejhezčí bílá (nejvíc sexy)...
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 22. Říjen 2008, 19:34:19 »

co řikáte na červenou barvu? já si v poslední době strašně oblíbil červený mikiny a strašně se mi to líbí když na někom vidim červený mikiny nebo trička Úsměv

Červená mikina (konkrétně) dost zvětšuje, často až nepatřičně, takže na to bych dal bacha... viděli jstem jak vypadal Paroubek v tom růžovym huňatym svetru? Mrkající

Kazisvět
: Co myslíš tou maximální délkou vlasů? Jestli to bereš jen pro sebe, tak to chápu... ale mám dostvelkou alergii na názor, že každej chlap má mít krátký vlasy a nazdar, právě kvůli lidem, co tohle prohlašujou, jsem si je nechal narůst. Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 22. Říjen 2008, 19:35:41 »

Já mám dlouhé ,protože mám kulatou, souměrnou hlavu a v krátkých vypadám jak koblížek xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 22. Říjen 2008, 19:43:56 »

Je pravda v tom, že toto není nic moc pro většinu holek od 15-18ti let, pro ně to trapné je, to je pravda ... I když ty solidní holky, které za to stojí, to vidí pozitivně. O tom jak D9 psal, že se tak neoblíká ani jeho děda a táta, to je celkem zřejmé. Ono vzít si na sebe 20 let staré kalhoty, které měli na vlastní svatbě nebo kalhoty z Tesca je out, to máš pravdu(bez urážky). Zkuste se projít po butikách, a nechte si poradit. Chce to mít ovšem připravenou nějakou tu tisícovku. Ovšem výsledek stojí za to.

Záděry že se dělají samy? To mi přijde divné, nikdy se nic neudělá samo. Někdo si je asi otrhá, či jak to nazvat. Co myslíte?

Mít nalakované nehty ještě neznamená že si toho někdo všimne. Já takhle chodil cca 3/4 roku, nikomu jsem to neřekl a nikdo si toho ani nevšiml, jen mi je chválili. Jednou když mi je kámoška pochválila a já ji řekl, že je mam nalakované, tak si myslela, že si dělám srandu.

Přijít na disco v polokošili nebo v košili s rozhalenkou a sáčku není vůbec out, naopak. Jsem rád, že mi to Liwu potvrdil. Lišíte se totiž od 99% ostatních, jste vidět, vypadáte seriozně, a těšíte se atraktivitě. Ovšem nesmíte přijít v saku vytaženém dědečkovi z rakve. Chce to moderní střih. Na kvalitním obleku se nevyplatí šetřit, opravdu to je znát na střihu a materiálech. Nechat si ušít oblek na míru už dávno není výsadou zazobanců. Kvalitní oblek stojí v podstatě stejně, když si ho necháte udělat  na sebe, nebo když si koupíte "sériovku". Sám mám ušitý jeden na míru a je to fakt znát!

Jestli se někomu na sobě něco nelíbí, třeba pochcaná sláma na hlavě, atd... tak proč s tím něco neuděláte?

Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 22. Říjen 2008, 19:48:42 »

co řikáte na červenou barvu? já si v poslední době strašně oblíbil červený mikiny a strašně se mi to líbí když na někom vidim červený mikiny nebo trička Úsměv

Červená mikina (konkrétně) dost zvětšuje, často až nepatřičně, takže na to bych dal bacha... viděli jstem jak vypadal Paroubek v tom růžovym huňatym svetru? Mrkající

Kazisvět
: Co myslíš tou maximální délkou vlasů? Jestli to bereš jen pro sebe, tak to chápu... ale mám dostvelkou alergii na názor, že každej chlap má mít krátký vlasy a nazdar, právě kvůli lidem, co tohle prohlašujou, jsem si je nechal narůst. Úsměv

já vim že zvětšuje, tos e mi právě líbí s mojí poměrně hubenou postavou.
Nezastávám názor, že by chlap měl mít krátký vlasy, každej ať má vlasy jaký chce, mě to je volný, jen nemám rád, když mě narostou vlasy a když já mám dlouhý vlasy. upřímně řečeno to chci ještě zkrátit( pro d9-s nacismem to nemá nic společnýho, důvod je ten že mám strašně dementní ofinu který se mi tak dementně jakoby zakrucuje a tak podobně)

D9:co je everlast? já znakový věci povětšinou nekupuju. na todle si fakt nepotrpim. nevšim sem si že bych nosil sk8 kalhoty, mám prostě normální džíny. Na holce bílí tílko je absolutně mega, ale pokud má třeba červenej svetr tak mi srdce hned zařadí na vyšší rychlost...


Zaznamenáno
metex
Host
« Odpověď #23 kdy: 22. Říjen 2008, 20:18:46 »

Joo vlasy taky často řeším. Mám taky něco kolem pěti centimetrů, protože delší se mi vzadu kroutěj a vůbec si v tom nepřipadám dobře. Jinak jak si popisoval ty prostředky na vlasy..... Nemám moc rád gely, protože mi to dělá takový divný bodliny nebo jak bych to nazval, ale zase když na sebe něco nenapatlám tak se mi to vepředu kroutí tak blbě jako Kazisvětovi, teda aspon myslim, že mame stejnej problém.   Šťastný


Nevíte někdo prosím jak docílit takovýho toho vzhledu jako když vylezete ze sprchy utřete si vlasy ručníkem a oni ještě trochu vlhký stojej v takovejch těch mini pramínkách  Šťastný
ráno mi nepomůže ani lak na vlasy ... mejete si někdo vlasy ráno a pak to nějak zafixujete?  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 22. Říjen 2008, 20:35:20 »

xbendik: eh... tys to nepochopil Úsměv... pokud to chceš brát podle tohohle kritéria, na který narážíš, tak já nosim mnohem dražší hadry než ty... ale o to tu vůbec nejde, nevim proč to vytahuješ... jde tu o to, že ty se oblíkáš konzervativně, stejnej styl oblíkání, jakej nosí můj děda... můj táta je rocker a nosí všechno džínový nebo kožený, tj. i na něj už je tenhle konzervativní styl moc out... natož pak na mojí věkovou kategorii. Faktem je, že v obleku člověk působí věrohodněji a slušně, což ovšem vůbec neznamená, že je sexy... k těm nehtům: bezbarvýho laku si asi těžko někdo všimne (lol), ale černá a růžová je trochu něco jinýho a dost mě překvapuje, jak si toho lidi vůbec nevšímaj - prostě na ruce se moc nekoukaj i přes mojí abnormální gestikulaci... podle mě stavíš svůj údajný úspěch na věcech, který ti vůbec nepřidávaj...
Zaznamenáno

Stran: [1] 2 3 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS