Outfit - základy oblékání a vzhled

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:21:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Outfit - základy oblékání a vzhled
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk
Autor Téma: Outfit - základy oblékání a vzhled  (Přečteno 109851 krát)
Meridius
Host
« Odpověď #25 kdy: 22. Říjen 2008, 20:41:50 »

Taky bych neřekl, že sáčko a košile jsou out. Osobně mám rád styl "ležérní elegance", to jest džíny, tričko(popřípadě košile) a sáčko, všechno k sobě samosebou musí správně pasovat. Zatim jsem se setkal jen s kladnými ohlasy a hlavně se to líbí i přítulce, to je pro mě taky důležitý. Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 22. Říjen 2008, 21:17:01 »

džíny, tričko(popřípadě košile) a sáčko, všechno k sobě samosebou musí správně pasovat
Tohle sluší jen málokomu...
Zaznamenáno

Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #27 kdy: 22. Říjen 2008, 21:32:58 »

Neřešíte ten vzhled nějak moc? Však v nějakém vedlejším threadu bylo řečeno, že pro holku je vzhled kluka 20 % dojmu - jak se věnujete těm ostatním procentům? Mrkající
Jinak všichni mí kamarádi, kteří mají holku (nebo o ně nemají nouzi), tak se tímhle absolutně neřídí - snad jen až na tu základní hygienu a jednou za tejden si oholit tvář Úsměv Takže by na těch dvaceti procentech opravdu něco bylo? Mrkající

D9: S tím konzervatizmem to vidím stejně Úsměv
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 22. Říjen 2008, 21:40:53 »

Mě se ten typ oblékání líbí, obzvlášť mám ráda polokošile Mrkající

A sako, pokud je kvalitní a dobře padne, je dost sexy Mrkající (z holek, ktere znam, rozhodne nejsem sama)

Moc se mi nelíbí, když někdo běžně nosí tenisky (o prestižkách nemluvě Smějící se), podle mě je to sportovní obuv určená ke sportu...
Zaznamenáno
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 22. Říjen 2008, 21:43:30 »

xbendik: eh... tys to nepochopil Úsměv... pokud to chceš brát podle tohohle kritéria, na který narážíš, tak já nosim mnohem dražší hadry než ty...

Promin, ale my se známe? Ty víš v čem chodím? O tom dost pochybuji. Jen si potřebuješ zase dokazovat, jako je tvým zvykem ve všech tvých příspěvcích, že jsi lepší než všichni ostatní. Mimochodem, myslíš že kvalita oblečení se pozná podle ceny? Možná částečně do určité hranice, pak už jen platíš reklamu.

... ale o to tu vůbec nejde, nevim proč to vytahuješ... jde tu o to, že ty se oblíkáš konzervativně, stejnej styl oblíkání, jakej nosí můj děda...
Opět  otázka jestli se známe? Viděls mě někdy?

můj táta je rocker a nosí všechno džínový nebo kožený, tj. i na něj už je tenhle konzervativní styl moc out... natož pak na mojí věkovou kategorii.
Myslím, že pro někoho kdo chodí s růžovými nehty se slušné(jak ty říkáš konzervatvní) oblečení moc nehodí. To bys vypadal jako klaun z cirkusu Humberto.

Faktem je, že v obleku člověk působí věrohodněji a slušně, což ovšem vůbec neznamená, že je sexy...
To je pravda, ale kdo říká chodit jenom v obleku?Kde jsem psal, že tě oblek udělá sexy?


k těm nehtům: bezbarvýho laku si asi těžko někdo všimne (lol), ale černá a růžová je trochu něco jinýho a dost mě překvapuje, jak si toho lidi vůbec nevšímaj - prostě na ruce se moc nekoukaj i přes mojí abnormální gestikulaci...
To se mýlíš. Samozřejmě, že to lidská mysl zaznamená. Těmi nehty(případně jiný věcmi) chceš získat atraktivitu, chceš se odlišit. Nicméně zkus se zamyslet jestli to funguje?

podle mě stavíš svůj údajný úspěch na věcech, který ti vůbec nepřidávaj...

To je tvůj názor, ten přijímám jako jeden z mnoha, ale nechápou smysl tvých příspěvků. Jsi člověk, který umí žít vždy jen v opozici. Zkoušel ses zamyslet proč tomu tak je?
Dále už na tvé příspěvky tohoto tipu nebudu reagovat. Myslím, že jsi dost inteligentní na to, abys udělal to samé.
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #30 kdy: 22. Říjen 2008, 22:01:42 »

xbendik: eh... tys to nepochopil Úsměv... pokud to chceš brát podle tohohle kritéria, na který narážíš, tak já nosim mnohem dražší hadry než ty...
Promin, ale my se známe? Ty víš v čem chodím? O tom dost pochybuji. Jen si potřebuješ zase dokazovat, jako je tvým zvykem ve všech tvých příspěvcích, že jsi lepší než všichni ostatní. Mimochodem, myslíš že kvalita oblečení se pozná podle ceny? Možná částečně do určité hranice, pak už jen platíš reklamu.
... ale o to tu vůbec nejde, nevim proč to vytahuješ... jde tu o to, že ty se oblíkáš konzervativně, stejnej styl oblíkání, jakej nosí můj děda...
Opět  otázka jestli se známe? Viděls mě někdy?
Takže z tohodle mi jasně vyplývá, že se neoblékáš tak, jak tu všem doporučuješ Kroutící očima
podle mě stavíš svůj údajný úspěch na věcech, který ti vůbec nepřidávaj...
I z mého pohledu to takto vypadá. Prostě ale Ty se v těch věcech cítíš dobře a to Ti zvedá sebevědomí => úspěch.
Jen si potřebuješ zase dokazovat, jako je tvým zvykem ve všech tvých příspěvcích, že jsi lepší než všichni ostatní.
Ničeho takového jsem si teda u D9 nevšiml, zato u Tebe ano - viz pseudointelektuální výlevy:
Jsi člověk, který umí žít vždy jen v opozici. Zkoušel ses zamyslet proč tomu tak je?
Dále už na tvé příspěvky tohoto tipu nebudu reagovat. Myslím, že jsi dost inteligentní na to, abys udělal to samé.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 22. Říjen 2008, 22:44:53 »

Moc se omlouvám všem moderátorům (a Avovi Úsměv), ale v důsledku přečtení posledního xbendikovo příspěvku tohle prostě musim napsat: ty jsi skutečně idiot... to s tou cenou jsi vytáhl TY, ne já!! budu parafrázovat: ty ses snažil nějakým způsobem naznačit, že nenosím to, co nosíš ty a proto nosím levný věci z tesca + "připravte si samozřejmě nějakou tisícovku" a podobný machroviny... já ti jen chtěl oznámit, že se dost pleteš, protože konzervativní sračky, cos tu popsal, pokud nemáš od versaceho, tak jsou nesrovnatelně levnější s oblečením, co nosím já, ovšem i v minulym příspěvku jsem napsal, že o tu cenu tu vůbec nejde, což jsi ty vůbec nepostřehnul a argumentoval sis sám proti sobě (zase), že "cena neznamená kvalitu"... já nejsem stále v opozici, já mam svůj názor, který ty očividně ještě vůbec nemáš ujasněný (takový protiřečení si v názorech se opravdu jentak nevidí)... Augiho postřeh mimochodem mluví za vše... uvědom si, že mojím cílem neni tě urazit nebo nechutně zkritizovat, co děláš, co nosíš atd... mým cílem je ukázat na věc taky vlastní pohled, což ty absolutně nejsi schopný překousnout... jsem rád, že už nebudeš reagovat, to mi usnadní řešení další hlouposti na internetovym fóru... (mimochodem říct "na tvoje příspěvky už nebudu reagovat" je jedna z největších debatních chyb, protože toho může oponent nádherně zneužít a použít argumenty a pojmy, na které tě reagovat donutí, čímž shodíš sám sebe, protože se ukáže, žes jen mluvil do větru a reaguješ dál...)... nevim, proč se tu vůbec s někym zahazuješ... radši si běž pr*at tu HB-DVDxq10, kterou můžeš mít v posteli, kdy chceš... já se vždycky snažim vycházet s těmi, s kterými to jde, ale s některými to prostě nejde... Qarka například nemam rád, ale alespoň je to člověk schopnej diskuze na úrovni... Ale někdo, kdo ani pořádně neví, co říká a za čím vlastně vůbec stojí, pro mě opravdu na úrovni neni a takový lidi, když se ještě pokouší radit ostatním a obhajovat svoje stanoviska založená na stupidních podkladech, jsou pro mě silně demotivující pro to snažit se něco vysvětlit nebo objasnit...
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 23. Říjen 2008, 00:29:53 »

xbendik: proč ne košile z krátkým rukávem? to by mě zajímalo...
jinak mám taky spíš takový decentní konzervativní styl oblékání, ale netroufnu si posudit jestli je to dobře nebo špatně. akorát to nosím, protože nic moc extravagantního se mi prostě nelíbí...

džíny, tričko(popřípadě košile) a sáčko, všechno k sobě samosebou musí správně pasovat
Tuhle kombinaci občas nosím a osobně se to mi líbí, ale že bych s tím měl nějaký úspěchy, to ne... Takže buďto 1) to opravdu sucks, jak říká D9, nebo 2) jak říká Avaranger je odlišnost výhodou až od určité úrovně atraktivity, což se mě vůbec netýká 3) je to jedno, jelikož úspěšnost člověka nezávisí až tak moc na oblečení...
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 23. Říjen 2008, 14:20:29 »

D9: K těm tvejm nehtům... jseš si jistej, že si toho nikdo nevšimne? Napadá mě, jestli spíš ty lidi nevěděj, jak zareagovat... málokdo asi vyletí a zařve: "Ty vole ty máš růžovočerný nehty!" Nápad Šťastný ber to jen jako postřeh... napadlo mě ty, když si o nich psal...

Jinak váš spor bych shrnul takhle: Tolerantní člověk toleruje všechno, kromě netolerance. A ta se k některým nejmenovaným stylům oblékání (ale i hudebním stylům a snad všemu dalšímu) z principu váže, leccos prostě smrdí takouvou tou "jedninnou správnou pravdou"... domyslete si to konkrétně...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 23. Říjen 2008, 14:58:47 »

Jinak váš spor bych shrnul takhle: Tolerantní člověk toleruje všechno, kromě netolerance. A ta se k některým nejmenovaným stylům oblékání (ale i hudebním stylům a snad všemu dalšímu) z principu váže, leccos prostě smrdí takouvou tou "jedninnou správnou pravdou"... domyslete si to konkrétně...

Myslíš "houpry"?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 23. Říjen 2008, 15:30:26 »

Jinak váš spor bych shrnul takhle: Tolerantní člověk toleruje všechno, kromě netolerance. A ta se k některým nejmenovaným stylům oblékání (ale i hudebním stylům a snad všemu dalšímu) z principu váže, leccos prostě smrdí takouvou tou "jedninnou správnou pravdou"... domyslete si to konkrétně...

Myslíš "houpry"?

já osobně si myslim že se to týká každýho, kdo tu svojí a hudbu a sní spojenou image strašně prožívá
Zaznamenáno
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Říjen 2008, 16:02:47 »

taky sem hip hop az moc prozival,akorat sem v posledni dobe zjistil ze je to az moc omezujici... ted ho mam rad, ale tak akorat Úsměv
Zaznamenáno
Marius



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 23. Říjen 2008, 18:16:17 »

Pokud jsem xbendik pochopil dobre, tak radí se oblekat napr. nejak takto(jsou to fotky z jednoho shopu):


Tento styl se mi zda v pohode a mel by fungovat. Jen asi nebude vhodny na baleni 15 az 17letych naivek. Spis je vhodny pro vysokoskolaky ap.

Jeste by stalo za to zminit, ze clovek by se mel obleknout podle toho, koho chce zaujmout.
Zaznamenáno
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 23. Říjen 2008, 19:38:55 »

To Marius: Mě přijde, že to zabírá  Šťastný Šťastný Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
xbendik
*


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hradec Králové
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 24. Říjen 2008, 10:13:32 »

Pro MARIUSE:
jj něco takového jsem myslel

Ze svých zkušeností můžu říct následující:
V butikách sunsetsuits se dají sehnat fakt hezké věci za poměrně slušný peníz. Letošní kolekce je fakt vydařená.
Z respect-fashion mám celý oblek na míru a jsem 100% spokojený, jen jim výroba trvala asi 3 měsíce Úsměv Nicmémě jsem vydržel, protože jsem si vybral kompletně všechny látky od ponožek, kalhot, košile, podšívky k saku, k saku a kravatě a poradili mi vhodné kombinace přímo na mě.
Osobně moc nedoporučuji třeba Pietro Fillipi. Alespon ne letošní kolekci, nemají tam nic moc zajímavého.
U Blažka mají vynikající kabáty, jinak ten zbytek je zbytečně předražený.
V OP Prostějov se dají sehnat fajn věci a ceny jsou pro všechny, šijí tam i na míru.

Budu rád za vaše další tipy  Mrkající
Zaznamenáno

Nemyslíš že je čas udělat změnu?
Kdy?
Právě teď!
Jestli se budeš bát teď, budeš se bát celý svůj život.
Tak se neboj, buď si jistý a udělej to!

!_______SKOK_______!
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 24. Říjen 2008, 18:01:29 »

Nemejte mi to za zle, ale neodpustim si poznamku. Neprehanite to s tim oblecenim trosku?  Šokovaný Pochopim, ze to nekoho tesi, vubec mu to neberu, ale u "lovu" si nemyslim, ze to je zrovna vec, na kterou ma smysl extra spolehat.
Zaznamenáno
Meridius
Host
« Odpověď #41 kdy: 24. Říjen 2008, 19:50:30 »

Midar: Oblečení má velkej vliv na první dojem a první dojem dost ovlivní výsledek snažení, takže bych oblečení nepodceňoval.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 24. Říjen 2008, 20:50:37 »

Šaty dělají člověka
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 24. Říjen 2008, 23:49:06 »

jako nektery rady sou mozna dobry, ale celkove se to takhle neda zobecnit.. co treba nechapu, proc nenosit kosili s kratkym rukavem. ja teda kosile nenosim vubec, ale kdyz uz musim, tak kratkej rukav je pro me nej. dalsi blbost je to s tema vlasama. kazdej je ma rostly jinak, jinej tvar obliceje a co vypada dobre na jednom, muze na druhym vypadat silene. ja mam treba vlasy dlouhy zhruba 15 cm, ucesany je mam do patky a rozhodne mi to nikdy, krome moji matky nekritizuje, spis se holkam na me delsi vlasy libej. styl oblikani je taky vec, kterou takhle generalizovat nemuzes. ty snad zijes v bludu ze holky proste letej jen na kluky co nosej rolaky misto mikin Kroutící očima predstav si ze ne.. souhlasim s D9 (oba dva sme podobnyho veku) ze na nasi cilovou kategorii bysme se vazne nechytli a dost holek by nas protlemilo.. to ze se nejakejm dvacitkam takovejhle styl oblikani libi, nic neznamena, protoze tyhle holky dou vetsinou uplne mimo me a nezajimaj me. imho u nas ve meste docela leti hiphop a vim ze kdybych se tak zacal oblikat, mel bych u dost holek kolem tej dvacitky uspech zarucenej. jinak ja teda nosim mikinu a to s kapucou (doufam ze te neranila mrtvice) a covece taky ziju. ale je to tim ze ja se oblikam vice mene taky do jednoho hudebniho stylu - a u holek co ho zerou mam vetsi uspech nez u tech hiphoperek treba.. prekvapive.

jo a jak se tu nekdy ptal na to co na vlasy, myslim ze metex:) hele nevim jak mas dlouhy vlasy a co presne od toho ocekavas, jakou fixaci atd. dystak to nak rozepis.. vyzkousel sem toho docela dost, tak treba poradim Mrkající
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 25. Říjen 2008, 09:43:06 »

Pochopim, ze to nekoho tesi, vubec mu to neberu, ale u "lovu" si nemyslim, ze to je zrovna vec, na kterou ma smysl extra spolehat.
Ono taky zalezi na tom, jaka je cilova skupina toho "lovu" Nápad
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 27. Říjen 2008, 01:41:48 »

Moc se omlouvám všem moderátorům (a Avovi Úsměv), ale v důsledku přečtení posledního xbendikovo příspěvku tohle prostě musim napsat
Oh, já se snad začnu červenat xD

džíny, tričko(popřípadě košile) a sáčko, všechno k sobě samosebou musí správně pasovat
Tohle sluší jen málokomu...
Tohle právě sluší prakticky každému komu nesluší nic. xD (= když ve všem vypadáš blbě, obleč se takto)

Poznatky z tohoto threadu, které možná někomu unikly:
* Sako a kvalitní kalhoty NENÍ TO SAMÉ JAKO OBLEK
* Košile není tričko pro důchodce
* Ne všichni poslouchají jeden z momentálně exterémně populárních hudebních žánrů a stylizují se do něj
* Kvalitní oblečení ukazuje kultivovanost (vyjímkou budiš lidé, kteří oblečením kultivovanost nahrazují) - což je ne úplně přehlédnutelná deviza při hledání vážného vztahu.
« Poslední změna: 27. Říjen 2008, 01:45:01 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 27. Říjen 2008, 10:25:24 »

Tak jsem si to ověřil... deodorant a antiperspirant je to samý Úsměv owned....
Zaznamenáno

afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 27. Říjen 2008, 12:03:35 »

ale prd, deodorant voni a antiperspirant hlavne zabranuje poceni.. a k tomu obsahuje hlinik a tutiz neni nejzdravejsi, deodorant naproti tomu nicemu nevadi, pokud vim..
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 27. Říjen 2008, 12:37:38 »

Deodorants are substances applied to the body, particularly the armpits, mainly to reduce body odor caused by the bacterial breakdown of perspiration. A subgroup of deodorants are "antiperspirants", which prevent odor and reduce sweat produced by parts of the body.

http://en.wikipedia.org/wiki/Deodorant

Takze antiperspiranty su podmnozina deodorantov.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 27. Říjen 2008, 14:10:33 »

ted sem si jeste vzpomel, co sem cet (uz je to dyl) v jednom letacku tusim od old spice, co rozdavali na stredni skole a bylo tam tohle:

"Kazdy antiperspirant je zaroven deodorant, ale ne kazdy deodorant je antiperspirant"

jako je to pravda, ale ta veta je fakt husta, dost z nas to fakt nepobiralo Smějící se
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 6  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS