peacocking...?? co to vlastně je?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 19:25:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  peacocking...?? co to vlastně je?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: peacocking...?? co to vlastně je?  (Přečteno 15110 krát)
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« kdy: 31. Březen 2009, 14:34:01 »

Tak chlapci, myslím, že jméno tohodle topicu mluví za vše. Mohl by mi někdo vysvětlit co to vlastně znamená v pickupu peacocking?
 Co jsem tak pochopil z toho mála co jsem o tom našel, je to vlastně něco jako nošení různých věcí které zaujmou HB okolo vás.
 Je to tak nebo jsem úplně v lese? Šťastný
Zaznamenáno
pulse
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Březen 2009, 14:37:54 »

možná to znáš jako pávení,jde o to že na sebe navlíkneš nerůznější výrazný oblečení a doplnky(nejlíp když se hodně lesknou) a různý hodně neobvvyklý věci na který tě holka otevře sama,třeba mystery nosí letecký brejle nasazený na čele,na každym prstu prsten ale je toho fakt hafo .. ale jedna důležitá věc,musíš mít vymyšlenej důvod proč to máš na sobě,ptz když ho nebudeš mít tak budeš za ubožáka co se na sebe snaží upoutat pozornost
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Březen 2009, 15:44:57 »

ani ne tak důvod, jako že se podle toho máš chovat... pokud příjdeš do klubu v péřovým růžovým boa kolem krku a budeš sedět v koutě s shrbenej pít colu brčkem, budeš za losera, ale když tam příjdeš jako sebevědomej člověk a začneš se bavit se všema v klubu a jsiobklopený davem lidí a je vidět, že je dobře bavíš, nebudeš za lsoera, ale za borce, kterej dokáže být zabavný a nebojí se do toho jít naplno.

třeba mystery má různý řetízky, prsteny, černý nehty, boa, oblečení jak ze středověku, kouzelnickej klobouk a na něm třeba škrabošku a nebo právě ty letecké brýle, o kterých píše pulse
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Březen 2009, 16:11:37 »

třeba mystery má různý řetízky, prsteny, černý nehty, boa, oblečení jak ze středověku, kouzelnickej klobouk a na něm třeba škrabošku a nebo právě ty letecké brýle, o kterých píše pulse
To má všechno najednou?
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Březen 2009, 16:19:16 »

Ano, často i velkou většinu najednou


Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Březen 2009, 16:56:51 »

Chudák, toho ale museli ve škole šikanovat Smutný
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Březen 2009, 17:19:12 »

řekněme, že dětství asi neměl nejšťastnější... on je ale zkrátka exhibicionista (či jak se to píše)a rád na sebe poutá pozornost... on totiž sám tvrdí, že díky tomu, jak je přehnanej, přitahuje právě ty ženy, které přitáhnout chce.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Březen 2009, 18:02:58 »

Hm... tomu věřim... ale na druhou stranu se nemůžu zbavit pocitu, že se mu všichni normální chlapi smějou (i všechny ty holky, který přitáhnout nechce)...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Březen 2009, 18:31:51 »

No, myslim, že měl podobné dětství, jako všichni, komu balení není dáno zhůry Úsměv A nevim. Nepřijde mi k smíchu. Kdybych ho potkal na ulici, tak si řeknu, že vypadá hustě, byť je to hodně extravagantní... Úsměv Když mrkneš na PUA, tak tam je vidět, že to má vždycky perfektně sladěné - není to tak, že by na sebe naházel náhodně nějaké cetky ze šuplíku Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 31. Březen 2009, 18:43:18 »

Hm... tomu věřim... ale na druhou stranu se nemůžu zbavit pocitu, že se mu všichni normální chlapi smějou (i všechny ty holky, který přitáhnout nechce)...
D9, je možné, že se smějou... stejně jako se mně mohou smát lidi, když jdu po ulici v kvádru v tom našem malém městečku, kde tak nikdo nechodí, ale komu na tom záleží, že se mi smějou? mně? vůbec. Je pro mě důležité vypadat dobře a seriozně. On chce vypadat extravagantně, protože se mu to líbí a je to po něj důležité... navíc on na to svoje příslušenství, které používá má natrénované určité rutiny a techniky, jak je využít při balení, nemá je jen na ozdobu... zkrátka je to stroj na balení HB10
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 31. Březen 2009, 19:05:19 »

Hm... tomu věřim... ale na druhou stranu se nemůžu zbavit pocitu, že se mu všichni normální chlapi smějou (i všechny ty holky, který přitáhnout nechce)...

To je možný že se mu borci smějou, ale jemu jde spíš o to dostat baby do postele než dělat dojem na borce
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 31. Březen 2009, 19:13:50 »

joei: člověku v kvádru se nikdo nesměje... člověku, kterému neni shůry dáno, se smějou jen blbci... ale člověku, kterej dobrovolně vypadá jak blb, se směje každej... tam u něj to možná funguje... ale tady kdyby přišel do nějakýho klubu, tak by akorát tak dostal přes držku... Šťastný
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 31. Březen 2009, 19:18:23 »

Tak je to v Čechách dycky. Přijde první člověk s něčim, sici z něj mají srandu a za půl roku to samé mají všichni Úsměv)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Březen 2009, 20:17:04 »

možná to znáš jako pávení,jde o to že na sebe navlíkneš nerůznější výrazný oblečení a doplnky(nejlíp když se hodně lesknou) a různý hodně neobvvyklý věci na který tě holka otevře sama,

Jo takhle, tak to vím o co jde. Úsměv Úsměv To víte, Milhaus a angličtina, to nikdy nešlo k sobě Šťastný.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Březen 2009, 21:37:15 »

joei: člověku v kvádru se nikdo nesměje... člověku, kterému neni shůry dáno, se smějou jen blbci... ale člověku, kterej dobrovolně vypadá jak blb, se směje každej... tam u něj to možná funguje... ale tady kdyby přišel do nějakýho klubu, tak by akorát tak dostal přes držku... Šťastný

V klubu ve větším městě ne, možná někde na vesnici, ale tam se to pere pořád, klobouk s pérem na to netřeba
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Březen 2009, 22:35:47 »

D9:

Možná se mu ostatní kluci, který vedle něj stojí v klubu, smějou kvůli tomu jak vypadá, když balí, ale pak čumí, když tam po něm lezou 3 HB10 a oni tam stojí jak 3 buzíci u baru samotný.

Nikdo nikoho nenutí aby měl lakovaný nehty a namalovaný oči. Pokud nejsi ničím zajímavým, tak o tebe nikdo neopře ani kolo. Jestliže jsi dobře oblečený a máš na sobě pár detailů, který tě zviditelňují, tak je to pro tebe velký plus. Takto jsem experimentoval s barvou triček i nějakým potiskem na parketě. Pokud jsem si vzal bílý tričko, tak jsi na parketě o 50% viditelnější, což je žádoucí. Pokud jsem měl tričko bílo červený s potiskem, byla viditelnost asi o 200% lepší a všimne si tě každá HB hned při příchodu, což je žádoucí - testováno. Naopak čistě černý tričko je k ničemu, protože nejsi skoro vidět. Už tohle je peacocking. Čím světlejší a lesknoucí věci do tmavého prostředí, tím líp. Ve dne bych si zase vzal tmavější věci.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Březen 2009, 22:48:17 »

Možná se mu ostatní kluci, který vedle něj stojí v klubu, smějou kvůli tomu jak vypadá, když balí, ale pak čumí, když tam po něm lezou 3 HB10 a oni tam stojí jak 3 buzíci u baru samotný.
na tohle já nevěřim...
Zaznamenáno

Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Duben 2009, 00:04:29 »

tak tady je nutno se zastat D9.. kerej asi jedinej projevil normální zrak a zdravej úsudek..

lidi co potřebujou bejt nečim zajímavym na venek sou málo zajímavý uvnitř asi.. proto asi musí *** každou noc jinou aby se to nepoznalo  Šťastný

« Poslední změna: 01. Duben 2009, 12:48:14 od LordAli » Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Duben 2009, 09:38:17 »

Mě to opět připomnělo The Big Bang Theory a úžasného pickupera Howarda Wolowitze, který šel balit do klubu s pirátskou páskou přes oko. Kdo jste to viděli, víte, jak dopad.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Duben 2009, 11:17:35 »

Podívejte se na slavné osobnosti jak jsou oblečený. Koukněte na nějaký vide z gumballu jak tam jsou oblečený ti lidi, zajděte na jakoukoliv lepší party do klubu (ne vesnická diskotéka, ne facatoface, ne MischMasch - klub kam chodí o něco starší lidi než 15-18) a uvidíte že dost z nich chodí na party v něčem zajimavým. Ne jako mystery, ale ty prvky používají aniž by věděli že to je nějakej peackocking. Ostatně i ty trika s obrovskými nápisy Diesel a Ed Hardy jak nosí každej správnej diskant jsou svým způsobem peackocking - taky to upoutává pozornost - respektive upoutávalo, teď už to má každej, ale ta prvotní myšlenka je upoutat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Duben 2009, 12:00:40 »

tak tady je nutno se zastat D9.. kerej asi jedinej projevil normální zrak a zdravej úsudek..
lidi co potřebujou bejt nečim zajímavym na venek sou málo zajímavý uvnitř asi.. proto asi musí šukat každou noc jinou aby se to nepoznalo  Šťastný

Mám spíš pocit, že lidi, který by se propadli studem mít něco takovýho na sobě, protože si o sobě myslí kdovíco nejsou a bojí se, že ty si shodili status, tak to kritizujou S jazykem

BTW: Co máš proti každodennímu sexu? Já teda nic Úsměv Mi to vyhovuje. Krom toho, že já mám na to jednu svojí slečnu a ne každý večer / týden jinou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 01. Duben 2009, 12:52:19 »

Nevim proč bych nemohl být zajímavý navenek? Je to první věc které si někdo všimne, když tě vidí a která upoutává pozornost. Potom dotyčná osoba může řict, toho bych chtěla poznat blíž. A je to. Svůj účel to splnilo a jeden + ti to dalo k tomu, že bude jednodušší navázat konverzaci (jednodušší open).
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Duben 2009, 13:07:26 »

Avi.. já myslim že neni problém ve studu..

ona je totiž zajímavost a zajímavost.. zajímavý je když si to oblečeš protože se ti to líbí.. ale trapný je když si to oblečeš abys byl zajímavej..

neřikám že je špatný být navenek zajímavej.. ale pokud je to prvoplánový tak to neni moc košér
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 01. Duben 2009, 15:29:03 »

Jim se to líbí, protože to je zajímavé (dělá je to zajímavé)...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 01. Duben 2009, 17:33:54 »

Richard: Pak je tedy stejně absurdní mluvit zajímavě, jen proto abys byl zajímavý S jazykem Ale co jiného by tě k tomu mělo motivovat? Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS