Pick up - příznivci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:14:58

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pick up - příznivci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Pick up - příznivci  (Přečteno 15138 krát)
user87

Karma: 3
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 24. Červenec 2008, 16:28:15 »

Zdravim,

zajima me kolik je tady zhruba priznivcu tohoho u nas noveho stylu baleni. Vy ktery nevite o co jde prosim neprispivejte a neptejte se na to, chci v tomhle topicu jenom kloudnou diskuzy lidi, ktery uz neco precetli a vyzkouseli v praxi.
Predevsim pak lidi, ktery stejne jako ja hledaji nekoho pouceneho s kym by mohli chodit do klubu, kdyz zrovna nejsou kamosi "k dispozici".
« Poslední změna: 25. Červenec 2008, 21:00:50 od LordAli » Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Červenec 2008, 17:52:56 »

O pickupu vím, přečetl jsem pár knížek a občas něco napíšu na české pickuperské fórum. Začal jsem balení rozebírat víc do hloubky a když udělám nějakou chybu (to se mi ještě stává ve velkém procentu approachů), vím co přesně jsem udělal špatně a příště se z toho poučím.

Občas mám pocit, že pickup v praxi je jen o tom, zajít večer do baru, tam sbalit holku a vykousnout/vyspat se s ní. Tenhle rychlý styl mi moc nesedne. Mám radši pomalejší balení, o kterým je vlastně celý tenhle web a fórum.

Jednomu kámošovi jsem půjčil Hru od Styla, byl nadšený a dost ho to nakoplo. Oslovovali jsme spolu holky na ulici (jen tak pro tréning, bez nějakého close), byl jsem šťastnej z toho, že mám skvělýho winga. Pak ale chtěl sbalit jednu jeho one-inie (navíc ještě spolužačku). Upozorňoval jsem ho, že to není dobrej nápad. No, když ho odmítla, byl z toho úplně v pryč, na celej pickup i oslovování bez cíle zanevřel a teď čeká na tu pravou.  Podivený

Ale díky pickupu jsem se dostal mnohem dál na svojí osobní úrovni baliče (podle pickupperských měřítek bych se odhadnul na RAFC - ale tohle hodnocení, stejně jako hodnocení holek 1-10 mi přijde dost neobjektivní). a to mě samozřejmě těší a motivuje balit dál. Úsměv

//edit: Teď, když čtu popis, jak byli Talkboy a grand finale ve městě balit, uvědomil jsem si, že bez winga se mi taky balí trochu hůř - prostě to chce někoho, kdo tě hecuje a před kým se můžeš předvýst.  Super!
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 18:18:44 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Červenec 2008, 18:40:13 »

Zatím o pickupu vím asi 2 měsíce co jsem tady. Už jsem taky něco zkoušel, je to zábava, ale hlavním účelem je pro mě sbalit jednu holku pro sebe. Potom bych se tomu už nemusel věnovat.
Jinak dosud nikoho nemám, tak rád někam vyrazím na pickup i s lidmi z fóra (Brno)...ve více lidech je to o něčem jiným, člověk má takovej záchytnej bod kterej ho nakopne k další akci.
Zaznamenáno
user87

Karma: 3
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Červenec 2008, 19:17:15 »

Panove presne tak, ja napr. sem bez winga jako bez ruky, to hecovani a mit se pred kym predvest je pro me zatim dost dulezitej rozmer a sam se proste k akci moc nedonutim, naopak v parte kamosu ma clovek mnohem vic sebevedomi a jde to takrka samo. Jinak jsem z Olomouce, petanx partne z brna a co beduin? Doufam ze Olomouc  Smějící se
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Červenec 2008, 19:24:11 »

Kdepak, z Jičína. To je takový menší město ve Východních Čechách. Ale na sraz do Brna jedu, takže tam pak taky můžem něco uspořádat.  Úsměv
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
user87

Karma: 3
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Červenec 2008, 19:28:52 »

mno mozna se tam potkame
« Poslední změna: 24. Červenec 2008, 19:36:00 od user87 » Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Červenec 2008, 20:07:18 »

Já se k tomu dostal tak, že jsem někdy v květnu začal chodit s jednou holkou a měli jsme oba strašnej problém s mluvením. Tak jsem hledal něco o komunikaci, až jsem narazil na Qarkovi stránky. Na foru jsem už asi 3 měsíce, a nejen že mš moje bývalá introvertka vyhecovala k tomu naučit se mluvit, ale navíc jsem poznal co je to pickup, což jsem do tý doby nevěděl. Otevřelo mi to novou bránu vidění a tedka už oslovuju holky bez problémů, ale to bych si předtím v životě nedovolil. Je to opravdu skvělí. Předevčírem v noci jsem si obědnal, na základě doporučení všech lidí zde na foru co jí četli, knihu Hra od Strausse. Takže kniha už je na cestě a já se mohu dál vzdělávat v této bezvadné zábavě, která je praktická, užitečná, zábavná a dá se s ní udělat dojem jak na holky, tak i na závistiví kámoše  Šťastný
Zaznamenáno
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Červenec 2008, 12:48:21 »

Já jsem se k tomu dostal přes odkaz na pick up stránky tady na fóru a celkem mě to zaujalo.  :)Hned jsem si koupil "Hru", zatím jsem přečetl asi 70 stránek a musím říct, že nic lepšího jsem nečetl Šťastný.
Jsem zatím rAFC ( AFC, který se chce vyléčit. Zjistil, že je AFC a začal s tím něco dělat. Ještě se stále zamilovává, ale už začíná aktivně balit. Vypracovává se nahoru).

User87 : Jsem skoro z Olomouce (asi 20km), někdy by jsme mohli někam zajít, já bych se rád něčemu přiučil, protože oslovovaní a balení mi opravdu zatím moc nejde Smutný Smutný.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Leden 2009, 13:55:41 »

Hele, zajímá tu někoho aspoň truchu Thundercatův žebříček a zítřejší nejlepší Pick Up Artist roku 2008?
Zaznamenáno

2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Leden 2009, 14:04:46 »

urcite, ... mrskni to sem(TC zebricek)
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Leden 2009, 14:53:57 »

Tak Top 10 pro 2008 bude až zítra, ale za 2007 (takže momentálně) je #1 Mystery Úsměv

edit:

Tu je Thundercatův blog a žebříček za 2007

http://www.thundercatseductionlair.com/2008/01/08/the-top-10-pick-up-artists-of-2007/
« Poslední změna: 09. Leden 2009, 14:59:18 od Noodle » Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Leden 2009, 16:38:43 »

Qarkovy stránky jsem navštěvoval už dlouho a vždycky mě totálně dostaly jeho Velký testy z terénu - to jsem si říkal, no je to vůbec možný? Pak jsem na jednom konkurenčním webu začal narážet na pro mě neznámé termíny, tak jsem se po tom začal pídit, až jsem narazil na pickup.cz (kde jsem mimochodem nedávno dostal BAN, podle mě neoprávněnej, ale což....) přečetl jsem HRU a vůbec různý články (bohužel jen v češtině, moje mínus že neumím anglicky)...
už dlouhou dobu se snažím začít oslovovat na ulici, ale zatim se mi povedlo jen zeptat se na to kolik je hodin nebo jak se dostanu tam a tam...
souhlasím s tím, že s wingem to jde na ulici líp, zatím žádného nemám, tak kdyby tu byl nějakej PLzeňák (nejsem přímo z Plzně, ale dělam tam vejšku), tak ať se klidně ozve a můžem to zkusit ve dvou (to oslovování)  Šťastný ...ale až po zkouškovým, tzn. od půlky února, do tý doby v Plzni nejsem
Zaznamenáno
2fast
**
+99

Karma: -14
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 157


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Leden 2009, 16:56:49 »

na pickup.cz foru je to bida.... co sem slysel tak proste shit forum .... a este si to tam branej, me zamitly registraci
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Leden 2009, 17:04:59 »

na pickup.cz foru je to bida.... co sem slysel tak proste shit forum .... a este si to tam branej, me zamitly registraci

Tak zběžně jsem na to koukl a je to fakt shit...Co jsem tam zachytil, tak se tam řeší akorát pyramidy (MLM) a podobnej shit..o balení jsem tam nic nenašel (zřejmě se člověk musí někam registrovat aby to zpřístupnilo další shity)

EDIT : Registroval jsem se, tak jsem zvědavej co to na mě vyplivne
« Poslední změna: 09. Leden 2009, 17:12:42 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 09. Leden 2009, 17:06:14 »

Henry: Oslovovat nemusíš jen na ulici. Docela výhodné je i v dopravních prostředcích, které nejsou poloprázdné. Tam to jde taky, nebo na zastávce. Např. v tramvaji až pojedeš do školy okomentovat nějakou příhodu, co se zrovna stala nějakému cestujícímu . Pak se třeba zeptáš kam jede, (do školy/ze školy - kam by asi jezdili) a už se můžeš ptát co studuje. Dále to je na tobě jak si poradíš. Funguje to  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 09. Leden 2009, 17:20:26 »

LordAli: Ale jo, to já všechno vím, že se dá kdekoliv, odhodlání by bylo, ale zatim v tý fázi kdy má dojít k oslovení to dycky zatim selhalo, ale nehodlam to vzdávat Šťastný

Mr.Liwu: No pokud tam nejseš registrovanej, tak se nikam nedostaneš. Jako jsou tam zajímavý věci, popisujou se tam streetgeame, clubgame, rutiny, otvíráky, innergame atd a je tam plno zajímavých článků. Navíc pokud jdeš s někým na sarge, tak jsi tzv. autorizován a máš přístup i do deníků jednotlivých členů, kde se daj taky vyčíst zajímavý postřehy. Pokud se jen zaregistruješ, ale s nikým z fora se neseznámíš osobně,  tak budeš mít přístup ke článkům, ale ne k těm deníkům...
« Poslední změna: 09. Leden 2009, 22:16:16 od LordAli » Zaznamenáno
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 09. Leden 2009, 18:17:57 »

věčina pickuperů sou totiž naprostí idioti.. kteří se snaží pickupem léčit svý komlexy
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 09. Leden 2009, 18:25:06 »

Citace
věčina pickuperů sou totiž naprostí idioti.. kteří se snaží pickupem léčit svý komlexy

to bych neřek...řekl bych že spousta z nich jsou inteligentní lidi, který prostě chtěj se sebou něco dělat, žít lepší život...samozřejmě ale že se najdou i takový, kterým jde jen o to oblbovat holky a vodit si je do postele....
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 09. Leden 2009, 18:31:08 »

věčina pickuperů sou totiž naprostí idioti..kteří se snaží pickupem léčit svý komlexy

a hodne milionaru jsou jen lidi, kteri nemeli penize, kdyz byli detma. zkratka citili, ze jim neco chybi.... taky to je zpusob, jak si lecit nehotovy ego... mas neco proti milonarum nebo jen chces zase otevirat kudlu v kapse a tak se snazis jit proti davu?

zajimalo by me, jak hodne lidi poslouchaji v realu tvoje nazory Richarde... jestli jsi tak sebevedomi i v RL nejen online... jake mas ty komplexy? tohle neni utok:-) chci z toho zkusit vyvodit urcite psychologicke zavery, takze jsi testovacim kralikem:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 09. Leden 2009, 19:08:09 »

Ríša a komplexy.. ty seš trochu komik ne?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 09. Leden 2009, 19:13:39 »

Ríša a komplexy ty seš trochu komik ne?

jo, sem tam se to o mne povida. fakt si rikam, jestli se odpovedi vyhybas, protoze se te to dotklo nebo uz mnou tolik pohrdas:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 09. Leden 2009, 19:23:16 »

a na cos přišel
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 09. Leden 2009, 19:24:38 »

ja si rikam, ja nevyvozuju zavery... aspon vetsinou. mozna kdybysme si sedli na skopek nebo sklenicku nekde, ale po netu? Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Richard
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: FC Boby Brno
Příspěvků: 527


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 09. Leden 2009, 19:33:22 »

tak hlavně že seš hodně flexibilní člověk
Zaznamenáno
zippy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 09. Leden 2009, 23:48:07 »

věčina pickuperů sou totiž naprostí idioti.. kteří se snaží pickupem léčit svý komlexy

Léčení je totiž nejlepší cesta jak se jich zbavit.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS