Pickup místo jeslí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:03:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pickup místo jeslí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Pickup místo jeslí  (Přečteno 15814 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« kdy: 26. Únor 2011, 00:56:22 »

Čau nadrženci Úsměv

Zaznamenávám tu takový trend, který považuju za cestu do pekla - hlavně pro ty kluky. Je to spousta kluků, kterým je tak 14-16 let. V tomhle věku si kolikrát ještě procházejí pubertou, což mimo jiné znamená, že nejsou psychicky ustálení => přijde mi, že v tomhle věku nějaké pickup snažení spíše škodí.

Za ideální stav považuju, že nebudete ve svých 15 letech honit svoje klacky za holkama na SG/CG, ale radši si dáte pohov ve formě pravidelného honění péra každý večer a věnování se něčemu užitečnému - pro někoho to může být škola, pro někoho třeba sport, pro jiného třeba počítače. Až si projdete větší částí střední školy, najdete si brigádu/práci, a tím se trochu otrkáte a dospějete, tak je teprve čas na nějaké sargeování.

Tak tohle je výcuc z mýho mozku, můžete ho nenávidět, můžete ho milovat. To je tak nějak všechno, co jsem vám chtěl napsat.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Únor 2011, 01:28:42 »

Neházej všechny lidi 14-16 let do jednoho pytle. Bude mi brzo 15, a troufam si říct že jsem mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci. Každýho věc co dělá, proč vůbec přemejšlíš o takovejch věcech? Líp bys udělal kdyby ses naopak ty věnoval něčemu užitečnějšímu. Každej má svojí hru, věnuje se svýmu pokroku, tak proč zasahovat do her ostatních? Záleží na pohledu dotyčnýho na PU, a jak je ochotnej trénovat a vzdělávat se. Přesun do hovadin by byl na místě, a ukamenujte mě za tenhle příspěvek, ale projevuju svojí reakci.
« Poslední změna: 26. Únor 2011, 01:38:48 od Adam1 » Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Únor 2011, 01:40:03 »

Nejenže nechápu absolutně smysl tvého příspěvku, ale musím dát pravdu Adamovi, věřím, že se polepšíš a příště místo psaní takto užitečných příspěvků si radši vyhoníš, nadrženče Šťastný. Kroutící očima
Adame1, nenech se vykolejit, on si jen dělá prdel, veátil se z hospy a asi mu semeno tlačí na mozek. Smějící se Šťastný
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 26. Únor 2011, 02:13:40 »

Nevím Pájo,ikdyž občas cejtím v hlavě zmatek,nejistotu,nestálost myslím že pick up je právě ta věc která mi hodně pomohla.Vím jak to asi myslíš - záleží jak ten dotyčnej pick up pojme. Maximálně brát PU v tomhle věku trochu s rezervou a neležet furt v PU knížkách spíš přemýšlet co udělat pro svůj budoucí rozvoj.Jinak v tom nevidím vůbec nic špatnýho.

Čím dřív si začneš uvědomovat co ti schází a co proto musíš udělat tím víc máš času s tím něco doopravdy dělat. Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Únor 2011, 08:42:46 »

Puzzle, podobný příspěvek jsem od tebe vážně nečekal Kroutící očima

Já byl ve 14 letech kluk, kterej byl naprosto ztracenej. Ve škole nic moc, každej den sem pařil wowko, kamarádi žádný, holky žádný, zkušenosti žádný, zážitky žádný, prachy žádný, práce žádná... A potom? Potom jsem objevil pickup a 100% jsem se rozhodl, že se sebou něco budu dělat. Bylo mi jedno, kolik mi je, jak na tom jsem, co pro to budu muset udělat, co pro to budu muset obetovat... Prostě jsem se závazně rozhodl a šel jsem si tvrdě (hodně tvrdě) za tím. A dneska? Dneska mám jeden z nejlepších třídních průměrů, většinu dne jsem venku a ne u PC, kamarádů že nevím, co s nimi, holek taktéž, zkušeností dvě hromady, ještě víc zážitků a prachy a práci jsem si taky dokázal sehnat. Upřímně řečeno si lepší život nedokážu představit Úsměv Proč tuhle možnost odpírat i ostatním?

Proto mě docela mrzí, že ty sem teď napíšeš tohle. Od tý doby, co jsem se změnil, se snažím pomáhat lidem, kteří na tom jsou přesně tak, jako jsem byl já před tím rokem a půl. Vím jistě, že to má smysl, protože jsem to sám zažil.
« Poslední změna: 26. Únor 2011, 08:47:26 od Rend » Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Únor 2011, 09:29:56 »

Rend to napsal dobře.
Já jsem si prožil úplně přesně to samé, naprostá nula, nebyl jsem nic. Tenkrát mě nikdo ani nic k pick-upu nepřivedl a cesta samotnýho světem plným žen, byly pro mě noční můrou(interakce a aproache, rozhovory).
Upřímně je můj čas příliš cenný na to, abych musel někoho u nesmyslných příspěvků někoho obhajovat.
Nevím, proč by mladí kluci měli jít stejně trnitou cestou, když by mohli jít tou vydlážděnou a proto se snažím spoustě lidem poradit, ať už osobně, přes tohle fórum, po icq, vzkazech.
Jediný, co z tvého příspěvku vyplývá je, že by v tom jejich věku neměli dělat vědu a nebrat to vážně, což je ale všeobecně známá, ikdyž často opomíjená skutečnost. My jsme nebyli jinačí, tak proč jim nepomoct, byť alespoň dobrou radou.

Tak se mějte, jdu pokračovat v přípravě kawy na letošní motosezónu, teď kokrétně musím kvůli top-casu upravit nosiče bočních kufrů a odvzdušnit přední brzdu.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Matth3w
**


Life lover

Karma: 34
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Maloměst o/a
Příspěvků: 265


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Únor 2011, 09:50:49 »

Aleši jsem rád že nejsem jedinej kdo se v únoru chystá na začátek sezóny Šťastný Už se prostě nemůžu dočkat Úsměv
Zaznamenáno

Jak se můžete bát něčeho co vás osvobodí ?
Na světě existuje jen jedno hrdinství : Vidět svět takový, jaký je a milovat ho.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Únor 2011, 10:54:25 »

Neházej všechny lidi 14-16 let do jednoho pytle. Bude mi brzo 15, a troufam si říct že jsem mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci.

Tohle je bullshit. Myslel jsem si to o sobě taky, každej v tomhle věku si to myslí. Není to pravda, vyspělejší budeš až něco zažiješ, až s tebou pár lidí vyjebe, až zažiješ pocity zklamání, vítězství a tohle všechno. Nicméně neber si to špatně, já fandím všem, co se rozhodli se sebou něco dělat. Je jedno kolik komu je, i pickup ve 14 je prospěšnej. Jakákoliv snaha na sobě něco změnit je prospěšná a jedno v kolika letech.
Howg
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Únor 2011, 11:01:41 »

Bojíš se že ti roste konkurence puzzle? Úsměv)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Únor 2011, 11:20:58 »

Zbytečně založenej topic...

Začal jsem v 15ti a jsem zato rád.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Únor 2011, 14:37:38 »

Jsi mi čím dál víc nesympatický.  Kroutící očima
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Únor 2011, 19:22:10 »

Já chápu, co tím puzzle myslel. Žije představou, že mladé nezkažené kloučky strojové balení zkazí a udělá z nich sociální roboty ještě před tím než je zkazí obyčejný život. A něco pravdy na tom být určitě může. Přece jenom jsou ty obecné rady ve většině případů myšleny pro trochu starší cílovou skupinu a kdyby to začali aplikovat na 14-leté buchty, mohlo by to být nepatřičné.

Na druhou stranu jak říkají ostatní - snaha se zlepšit neškodí v jakémkoli věku.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Únor 2011, 19:46:29 »

Tady pšenka nepokvete, však to zkusím zase v létě.

Nevím, jestli mám reagovat na všechno, co zde bylo napsáno, moc se mi nehce, navíc po dnešním dni, kdy jsem se přes pět hodin věnoval matematice. Nebojte se, mám spoustu zájmů.

Do hospody nechodím, nemám to zapotřebí - respektive nemám zapotřebí pít alkohol.

Jediný, kdo pochopil můj příspěvek je Paul C. a Matth3w (karma +). Snahu se zlepšit cením i já, to má ovšem s nějakým approachováním pramálo společného. Jak jsem ostatně psal, sargeování v tomhle věku mi přijde k ničemu, snaha a práce na innergame je něco jiného. Takže Rende, Aleši a podobně, naučte se číst a potom reagujte.

Konkurence je mi u hřídele, tenhle příspěvek jsem nepochopil, ale budiž. Jouda je opět naprosto mimo téma, co víc od něj čekat.

P.S.: Zajímavý je, že často čtu "všechny holky pod 16 let jsou nepoužitelný", když to použiju na kluky, tak se bráníte. Že by vaše ego?
« Poslední změna: 26. Únor 2011, 19:55:26 od puzzle » Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Únor 2011, 20:38:58 »

Snahu se zlepšit cením i já, to má ovšem s nějakým approachováním pramálo společného. Jak jsem ostatně psal, sargeování v tomhle věku mi přijde k ničemu, snaha a práce na innergame je něco jiného.

Pochopil jsem tě, jen s tebou jednoduše nesouhlasím Úsměv Neber to jako hádku, jen jako příspěvek do diskuze Mrkající

Podle mě (respektive - tak, jak jsem to zažil) je důležitý hlavně chodit ven a aproučovat. Snaha zlepšit se (v komunikaci s holkama) má totiž s oslovováním holek společného naprosto všechno (nikoli pramálo).

Ale asi jde o to, čím nazýváš sargování. Jestli tím myslíš to, že se sleze 20 lidí a jdou prostě jako mašiny oslovovat holky, tak to taky neshledávám nejprospěšnějším... Nicméně jistá aktivita je bezesporu nutná Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Únor 2011, 20:46:18 »

Citace
Podle mě (respektive - tak, jak jsem to zažil) je důležitý hlavně chodit ven a aproučovat. Snaha zlepšit se (v komunikaci s holkama) má totiž s oslovováním holek společného naprosto všechno (nikoli pramálo).

Přesně tak! To je to co mi dodává motivaci a radost jít dál a pokračovat v tom co dělám. Prostě jsem venku, tak approachuju. Neividím na tom nic špatnýho, nebo nic co bych neměl dělat jen kvuli mýmu věku. Dost mi to dodává sebevědomí a takovou tu jiskru která je uvnitř každýho kdo to v něčem (čemkoliv) chce někam dotáhnout.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Únor 2011, 21:49:02 »

No já jednoduše zastávám názor, že před pickupem by si měl člověk projít alespoň změnou kolektivu na střední škole a zažít nějakou brigádu nebo práci. Přijde mi, že tyhle dvě věci ti dají daleko víc, než to, že vylezeš ven a budeš approachovat holky a myslím si, že by měli předcházet pickupu. Soudím tak podle sebe a podle toho co vidím kolem sebe.

Vlastně i já jsem si našel stálou práci až nedávno. A dneska vidím, že to, co jsem v ní získal za cca 3 měsíce, bych s pomocí PU získával několik let. Vyzkoušel jsem si SG třeba 4x týdně, každý den několik hodin, potkal jsem dost lidí, co dělají PU i víc jak 2 roky (stačí si přečíst můj deník) a ani s tímhle vším jsem nezískal to, co mi dala práce a pohyb v tamějším kolektivu za ty cca 3 měsíce.

Ono totiž je dost dobře možný, že neschopný 14 letý člověk bude naturál i bez pickupu, jen to chce změnu toho kolektivu (třeba i odejít na intr a bydlet sám), sehnat si brigádu/práci a je vystaráno. PU je umělej a pokud tu je jen minimální šance, že ho nějaký kluk bude díky tomuhle mému příspěvku ušetřenej, tak mi to za tu snahu stojí.
Zaznamenáno
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Únor 2011, 22:12:41 »

Dobře, na chvíli teď opustím slova ''pick up'' a ''approach''. Takže zbylo jen oslovování náhodnejch holek když je příležitost. A na tom přece neni nic špatnýho nebo snad je? Nezáleží na tom kolik toho člověk zažil, záleží na tom jak moc je ten člověk schopnej dělat pokroky, a udržet si tu chuť pokračovat ve hře, radovat se z každýho úspěchu a poučit se z každýho odmítnutí.  Myslim že by sis měl trochu snížit sebevědomí, pochybuju že někdo kvuli tvýmu příspěvku naprosto zahodí svojí dosavadní cestu a vykašle se na to. To jako má vypustit holky ze svýho života jen kvůli tomu že nikdy neměl brigádu nebo práci? To je dost uhozený. Nechápu kam jsi timhle příspěvkem směřoval, a vlastně jsem za to i rád, zvlášť když vidím že jsou tu lidi co sdílí můj názor. Drž se, přeju hodně úspěchů a nepřemejšlej tolik, ale spíš víc konej.
Zaznamenáno
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Únor 2011, 22:52:41 »

Když si odmyslím tu část že pickup by mohl uškodit 15 tiletým tak souhlasím. Líbí se mi myšlenka že "Jenom pickup z vás muže neudělá". Pokud byl někdo nesamostatné děcko, kterému do osmnácti let rodiče utírají prdel tak samotný PU ho z těch sraček nevyvede. Je nutno jít po dalších věcech jako je ta práce atd, ale nevidím důvod proč se s tím paralelně nezabývat i balením holek. Pickup je přirozený pro dnešní dobu - Není to nic jiného než to, že zkušnější lidé předávají své znalosti nezkušenějším pomocí moderních technologií, viz. tohle fórum. Do prdele vždyť, balení nevymysleli v Americe......Neříkejte mi že před sto lety nechodili kluci za holkama a nebalili je. Jasně žě chodili, akorát jim neříkali cizí rutiny.



Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Únor 2011, 23:02:24 »

Norek tu napsal něco, co mi trochu otevřelo oči, proto ještě malinko upravím/lépe formuluju svůj názor na tohle téma.

Balení holek není špatné v žádném věku. Naopak je fajn, že spolu randí 12 letý puberťáci. Je to takový to první poznávání, který je v pozdějším věku k nezaplacení. Navíc je to zábavný, tak proč ne.

Jde mi čistě o to, že by v tomhle věku (těch 14-16 let nebo spíš ve věku < 16 let) mělo balení holek probíhat bez pouček a materiálů a bez SG/CG, které s sebou přináší pickup. Protože ty poučky a materiály jsou umělé (čest výjimkám) a hlavně jsou umělé SC/CG organizované komunitou, je prostě lepší nechat takhle mladé lidi, ať mají šanci na "umění přitažlivosti" přijít sami - tedy takové to balení v SC. Když se jim to nepodaří, jako se to nepodařilo mně, tak je tu poslední záchraná brzda v podobě pickupu.

A samozřejmě ta práce/brigáda...to platí, co jsem psal, to jsou zkušenosti k nezaplacení i co se týče sociální dynamiky.
« Poslední změna: 26. Únor 2011, 23:09:38 od puzzle » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 27. Únor 2011, 03:54:42 »

Neházej všechny lidi 14-16 let do jednoho pytle. Bude mi brzo 15, a troufam si říct že jsem mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci.
Tohle je bullshit. Myslel jsem si to o sobě taky, každej v tomhle věku si to myslí. Není to pravda, vyspělejší budeš až něco zažiješ, až s tebou pár lidí vyjebe, až zažiješ pocity zklamání, vítězství a tohle všechno.
So true Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Adam1
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 27
Příspěvků: 124


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 27. Únor 2011, 12:49:19 »

Neházej všechny lidi 14-16 let do jednoho pytle. Bude mi brzo 15, a troufam si říct že jsem mentálně vyspělejší, než moji vrstevníci.
Tohle je bullshit. Myslel jsem si to o sobě taky, každej v tomhle věku si to myslí. Není to pravda, vyspělejší budeš až něco zažiješ, až s tebou pár lidí vyjebe, až zažiješ pocity zklamání, vítězství a tohle všechno.
So true Úsměv

Nejspíš máte pravdu, ostatním lidem ze SC do hlavy nevidim, tak nevim co si oni myslí o sobě, ale jak řikáte, nejspíš si to myslí v tomhle věku o sobě každej. Nicméně wje to asi taky věc sebevědomí, plno lidí si zase o sobě myslí že stojej za houno, což asi tak neni uplně dobrej myšlenkovej stav.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Únor 2011, 14:03:38 »

Nejspíš máte pravdu, ostatním lidem ze SC do hlavy nevidim, tak nevim co si oni myslí o sobě, ale jak řikáte, nejspíš si to myslí v tomhle věku o sobě každej. Nicméně wje to asi taky věc sebevědomí, plno lidí si zase o sobě myslí že stojej za houno, což asi tak neni uplně dobrej myšlenkovej stav.
Naopak znám spoustu lidí, kteří jsou outsideři a svádějí to na to, že jsou "už dál" a že se neumí s těma "blbejma" bavit o "chlastání a hulení" Úsměv)

BTW: Ta generalizace, že všichni co se se mnou nebaví jen choděj do hospody a vožíraj se, ale na to já nejsem, protože už jsem z toho dospěl, je pro tenhle druh lidí příznačná.... Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 28. Únor 2011, 15:42:01 »

sám nad tým už dlhšie uvažujem a musím povedať, že čiastočne súhlasím s Puzzle.

prosím na chvíľu si odmyslite to, ćo ste ćítali v mojom denníku alebo príspevkoch a buďme objektívni.

neviem, aký prístup k tomu majú 15-20 roční mladí muži, ale musím povedať, že to, čo čítam v knihách je hroza. Závisí to od toho, čo si z toho zoberete ale osobne sa domnivam, že Pickup ako taký deformuje pohľad človeka na vzťahy a občas aj životný štýl. Hovorím predovšetkým o CG a SG. Tieto veci sú vhodné pre ľudí okolo 30, ktorí majú nejaké skúsenosti, chcú sa usadiť a preto si rozširujú obzory, aby si nevybrali zle. Toto je prípad Styla, Moona či Warriora. Títo ľudia chápu nie len medze ale i účel toho všetkého a neohrozuje ich to. Keď to trošku prirovnám, v oblasti bojových umení som sa mnohokrát stetol s ľuďmi, ktorí vzali celú filozofiu príliš vážne a aj keď začínali excelentne, v strednom veku sa z nich stali v tom lepšom prípade dosť veľkí podovíni / či dokonca trosky s nereálnym pohľadom na svet/.

Za túto vetu ma bude 70% ľudí tu nenávidieť, ale napr. z takého Renda sa mi robí nanič. Dovody nebudem písať, pokiaľ si ho berete za vzor v poho, je to vaša voľba. naopak, ćítal som denník Joudy a myslím si, že ten chalan sa uberá správnym smerom: športuje, učí sa, stará sa o určitú prestíž medzi kamarátmi, ale nepreháňa to, keď sa mu nejaká páči má s ňou trpezlivosť a uvedomuje si, že tieto veci prichádzajú akosy prirodzene. Rovnakým sposobom aj Commanche. Títo ľudia sú v poho a je podľa mňa vhodné si z nich brať vzor. Ale aby ste takých ľúdí stretli, nepotrebujete pickup, stačí sa len rozhliadnuť okolo a máte vhodných ľudí dosť a dosť. 
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Zipper



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 28
Místo: Praha
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 28. Únor 2011, 19:08:28 »

Ahoj Artisto,

docela by mě zajímalo, proč se ti dělá z Renda na nic a myslím, že jeho by to zajímalo. To, že napíšeš "Dovody nebudem písať" je hezký, ale nikomu tím nic neřekneš. Jen pověz, proč se ti z něj dělá na nic. Co se ti nelíbí, na jeho Hře, na jeho životu a tak dále.

Mně je právě Rend sympatický tím, jak bere věci. Neberu ho ani tak jako vzor - i když možná trochu taky - ale spíš jako skvělého kamaráda, oporu a občas rádce.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 28. Únor 2011, 19:09:27 »

Zajímavá konverzace.
V jistém smyslu bych s Puzzlem souhlasil. Bohužel ale ne celkově.
Nebýt pickupu tak sem teď... Neutrální  Hm nejsem nic. V době před pickupem sem měl tak 1-2 dobré kámoše, žádně pořádné kamarádky, přišel jsem domů a sednul na 5 hodin k PC.
Dneska mam spoustu kamarádů, dvě dobrý kamarádky. A co je hlavní dokážu mluvit s holkama. A nejenom s nima, celkově moje komunikace se zlepšila, jsem otevřenější, vstřícnější.
Možná by jste se divili ale před PU jsem prostě s holkou nedokázal pořádně mluvit, jen na internetu. Dneska nemám problém přijít k holce a zeptat se jí jestli sis se mnou nezapíchá. A že sem si za celou dobu nenašel holku? A co. Rozhodně toho času na SG nelituji, místo toho bych stejně akorát hrál na PC což by mi přineslo uplný ...

Podlě mě je idealní začít tak v 14-15. Nižší věk je opravdu zbytečný, v té době ani AFC kluk nepotřebuje mnoho aby holku sbalil. Bohužel, některým jako mě se to nepovedlo.

Fakt nevim o čem se tu vy zas hádáte, Rend má svůj styl a naštěstí pro něj má v sobě o něco více vnitřních představivosti(nebo jak to nazvat, dobrých nápadů..) než my. Jede si svůj styl. Proč by nemohl? Začínal podobně jako většina z vás.
« Poslední změna: 28. Únor 2011, 19:13:19 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS