Pickup místo jeslí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:47:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pickup místo jeslí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Pickup místo jeslí  (Přečteno 15813 krát)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 28. Únor 2011, 19:36:15 »

Za túto vetu ma bude 70% ľudí tu nenávidieť, ale napr. z takého Renda sa mi robí nanič. Dovody nebudem písať, pokiaľ si ho berete za vzor v poho, je to vaša voľba.

Nechci bejt OT, ale na tohle si reakci neodpustím - Artiste, musel jsem ti dát karmu +, protože napsat, že se ti ze mě dělá na nic, když mě absolutně neznáš a nic o mně nevíš, asi chtělo hodně velkou dávku odvahy Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 28. Únor 2011, 20:04:15 »

S puzzlem nesouhlasím. Kde bych teď možná byl, kdybych objevil v 16 pick-up. Smutný A pořád nevím, jaký má mít vliv práce na innger-game? Brigády jsem měl už asi tak od 16 a na innergame to nemá žádný vliv. Kdybych nemakal a balil holky, bylo by to lepší.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 28. Únor 2011, 20:12:24 »

Nechci se do této diskuse zapojovat. Nic proti nikomu nemam, a nechci se nikoho dotknout, nicméně to co tady puzzle šíří mě přivádí k názoru, že všem jakási pickuperská sláva a úspěch u holek nebo celkově sebevědomí leze na mozek.

Vždyť se na sebe podívejte. Puzzle tady hecuje nováčky ať si doma pohonívaj (přitom tu dle mého neni dýl jak 3 měsíce) a někteří si tu prostě zvyšují ego......

! Pamatujte ! Tohle fórum nemá stejnou funkci jako socialdynamics.cz

Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 28. Únor 2011, 20:32:31 »

Joooo Rend je fuj protože má holky a je úspěšnej a Artist ho proto nemá rád  Smějící se!! A teď vážně. Artiste, pokud na adresu někoho napíšeš, že se ti z něj dělá na nic a ještě "frajersky a s nadhledem" napíšeš že důvody nebudeš psát tak seš fakt člověk hodnej leda tak poslání do prdele. Bože, fakt miluju takovýhle idioty...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 28. Únor 2011, 20:57:37 »

Koukám, že se tady rozmohla diskuse, kde jsou i hodnotnější příspěvky než jenom "Puzzle je kretén", případně to stejné v lepším kabátku, za což jsem rád a bylo to mým záměrem. Trochu mě mrzí, že se to z části opět svezlo do vlny nevole - hlavně proti Rendovi a mně -, ale holt nejspíš píšu moc útočně, a tak si moje příspěvky ostatní vysvětlí jako urážející či tak nějak. Ano, píšu kolikrát dost sarkasticky a v metaforách, každopádně to není důvod, abyste přehlíželi myšlenku mých příspěvků a chytali se akorát toho "honit svoje klacky za holkama" a "pohov ve formě pravidelného honění péra každý večer". Myslím, že pro komunikačně zdatné lidi, kterých je na fóru o pickupu hafo, není problém najít smysl a pointu mých příspěvků a reagovat věcně.

Pod tenhle odstaveček Artista se podepíšu, je to jinak řečeno to, co jsem myslel:

Citace
neviem, aký prístup k tomu majú 15-20 roční mladí muži, ale musím povedať, že to, čo čítam v knihách je hroza. Závisí to od toho, čo si z toho zoberete ale osobne sa domnivam, že Pickup ako taký deformuje pohľad človeka na vzťahy a občas aj životný štýl. Hovorím predovšetkým o CG a SG. Tieto veci sú vhodné pre ľudí okolo 30, ktorí majú nejaké skúsenosti, chcú sa usadiť a preto si rozširujú obzory, aby si nevybrali zle. Toto je prípad Styla, Moona či Warriora. Títo ľudia chápu nie len medze ale i účel toho všetkého a neohrozuje ich to. Keď to trošku prirovnám, v oblasti bojových umení som sa mnohokrát stetol s ľuďmi, ktorí vzali celú filozofiu príliš vážne a aj keď začínali excelentne, v strednom veku sa z nich stali v tom lepšom prípade dosť veľkí podovíni / či dokonca trosky s nereálnym pohľadom na svet/.

K aférce s Rendem se vyjadřovat nechci. Vlastně ani nevím, na co bych měl reagovat, když nám to Artist neřekl a když Renda znám jen tak trochu.

Je zajímavý, že někomu ty brigády a práce nepomáhají, mně to dalo strašně moc, víc než moje dosavadní snažení se v PU. Ale to už jsem vlastně psal.

Další z mých předpokladů je, že když mladý člověk nesargeuje, tak se intenzivně věnuje něčemu jinému. Já jsem v těch 14 - 16 letech trávil hodiny programováním nebo florbalem a dramaťákem, hry na PC jsem prakticky nehrál, netrávil jsem hodiny u filmů a seriálů, spíš jsem se učil co mě zrovna bavilo. Je ale fakt, že spousta mladých lidí prostě přijde domů a hraje WOWko - nebo jak se ty hry jmenujou, vážně nevím, jsem to snad nikdy nehrál - takže pak je pro ně ten pickup hodnotný i z toho hlediska, že se prostě začnou něco učit, vytoří si cíle, poznají, co to je motivace, získají sebedisciplínu atd. Z tohodle plyne, že já prostě nedokážu pochopit, že někdo bez pickupu neměl do čeho píchnout, neměl cíle a nic pořádně neuměl. Až když si teď znova čtu ty příspěvky, tak fakt vidím, že přesně takhle vypadala většina lidí před pickupem.
« Poslední změna: 28. Únor 2011, 21:21:32 od puzzle » Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 28. Únor 2011, 22:13:55 »

Mě se dělá zle z tebe, Artiste. No a duvody samozřejmě nebudem pisať  Smějící se
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 01. Březen 2011, 13:35:34 »

 Vykřičník VykřičníkTak a dost. O tom v jakém stavu mají jednotlivý členové fóra žaludek při pomyšlení na jiné členy to tady fakt není. Takže to budu mazat a potom banovat. Nebo možná opačně. Na urážky tu nikdo neni zvědavej. Vykřičník Vykřičník

Možná by jste se divili ale před PU jsem prostě s holkou nedokázal pořádně mluvit, jen na internetu. Dneska nemám problém přijít k holce a zeptat se jí jestli sis se mnou nezapíchá. A že sem si za celou dobu nenašel holku? A co.
No, nevím jestli to, že ti není trapné se chovat jako hulvát, je nějaký posun Šťastný
« Poslední změna: 01. Březen 2011, 13:39:51 od Av4 » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 01. Březen 2011, 17:02:34 »

Tohle samozřejmě nedělám (teda většinou, respektive to opravdu k ničemu není), bral jsem to jen jako příklad Úsměv Na něco takového bych se před pickupem asi těžko zmohl.  Super!
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS