Plastická operace - před/po

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 22:44:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Plastická operace - před/po
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Plastická operace - před/po  (Přečteno 4266 krát)
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« kdy: 22. Březen 2010, 14:24:35 »

Podobné téma jsem zde nenašel proto bych jej rád založil. Ono se říká že hezcí lidé to mají při svádění jednodušší, každý si představí svou vizi. Ale někteří lidé, aby mohli být krásní musí podstoupit plastickou operaci.

Dřív jsem se k tomu stavěl více konzervativně, tak jak mě učila společnost, ale když jsem se dozvěděl, že ze zdravotního důvodu budu muset tento výkon absolvovat, tak jsem neváhal a nabídku přijal. Mám pátý den po operaci, první dny byly příšerné, s tak hnusnou bolestí jsem nepočítal, ono jíst pít, smrkat se zavřenou pusou je dost těžké. Hlavně to smrkání!

Otázka kterou zde chci naznačit se má týkat ovlivnění života po plastické operaci. Už před nástupem jsem o výkonu řekl téměř všem kámošům, známým aby na mne poté nehleděli s otevřenou pusou, není nic příjemného překvapovat takto lidi. To byla první fáze, teď čekám až mi opadne otok a pustí mne z nemocnice. Druhá fáze bude vidět překvapené obličeje, a kecy jak mi to sluší, s tím počítám. Spíše by mne ale zajímalo zda jde nějak využít budouchích téměř 3 měsíců zavázané pusy k balení holek :-D Ono přijít a začít něco šišlat nebude to pravé, ale číší ve mne otázka že bych to mohl zvládnout a pořídit tím nové zkušenosti.

Těším se až budu plně zdravý a vyrazím na lov abych mohl napsat pojednání o tom v jakém směru a jak moc se plastikou změnilo vidění mé osoby u opačného pohlaví. Především přitažlivosti, ne že bych do této doby byl naprosty neandrtalec, ale chci to vyšvihnout do extrému, proto si zajdu za vizážistkou. Pokud máte někdo podobnou zkušenost, tak ji uvítám Úsměv Ave César
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Březen 2010, 14:28:01 »

v čem přesně spočívá ta změna u tebe?...
Zaznamenáno

Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Březen 2010, 14:50:01 »

posun obou čelistí + rotace horní, tudíž je to dost esteticky cítit, pár lidí kteří mě zde viděli již řeklo že mi to sluší více, ale ještě nespadl otok...
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Březen 2010, 18:37:59 »

dívám se, že největší změnu to u tebe vyvolalo, co se týká tvého sebevědomí. takže věř tomu, že ti tenhle krok velice pomůže při svádění žen.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Březen 2010, 20:22:38 »

ani nevím co napsat, zda souhlasím či ne. Možná že souhlasím ale ne tak úplně, vyšší sebevědomí mám docela dlouho, stále mi někdo říká že jsem egoista. Ale i přesto, že by to mělo přístup druhého pohlaví změnit, tak vím co chci, a jaké jsou mé priority, nerad bych se kvůli vzhledu povyšoval nad ostatní, to mi není vlastní! Ale vše ukáže až praxe Úsměv jsem rád že mi tato změna jistě pomůže, ale schopnosti člověka jsou mi stále přednější  Úsměv bez nich je krása na nic!
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Březen 2010, 22:03:27 »

Můžu se tě zeptat proč si to musel podstoupit? Jako z jakého zdravotního důvodu jak si psal? (nemusíš odpovídat,nebo PM) Nedokážu si to představit... mě se třeba líbí lícní kosti když jsou takové větší, ale tady tohle si nedokážu představit..jako že budeš mít mužnější rysy? Šťastný možná se blbě ptám...

Jinak když si to musel podstoupit tak ti to hradila pojištovna asi že? Možná bys na to po tu dobu 3 měsíců mohl balit i nějaké ty typy utěšitelek Mrkající ale to tě určitě napadlo.

A jestli chceš slyšet názory na plastiku tak můj osobní názor je, že proč ne plastika i třeba pro lidi co to nepotřebují (nejsou po nějaké nemoci/nehodě) když na to mají. U nás to stejně není dohnané tak do extrému jak v zahraničí třeba Čína... a ženské nás stejně klamou různýma šminkama a makeupem tak nějaká plastika Šťastný a tohle je jedna z mála možností i pro chlapa...
Za mě proč ne aspoň člověk podpoří ekonomiku a chirurgové se mají na čem cvičit Šťastný
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS