Pletou si mě s holkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:02:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pletou si mě s holkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pletou si mě s holkou  (Přečteno 7551 krát)
Chrizofilax
Host
« kdy: 02. Říjen 2009, 17:26:03 »

Je to sice trochu blbina, ale proč ne. Pokud má tady někdo podobný problém tak by mě zajímala jeho reakce občas dochází k docela zábavným situacím. Mam celkem jemný obličej a dlouhé vlasy + jsem hubenej tak si mě lidi často pletou s holkou. I když se oblékám klasicky (košile a džíny) hodně lidí mě prostě oslovuje mladá paní, hlavně u nás na poště a to i když jim ukážu občanský průkaz.  Možná to je vtip, ale poslední dobou mi to leze celkem krkem. Nejlepší byla reakce jednoho dítěte, které na mě ukázalo a řeklo. Mami to je, ale divná holka  Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Říjen 2009, 17:51:46 »

Mami to je, ale divná holka  Smějící se Smějící se Smějící se
Tak to je už je docela brutální ... Kolik ti je ? ... pokud ti není 20+, tak si myslím, že se ti ještě chlapské rysy zvýrazní ... Chodíš cvičit? občas si zacvič nebo zaběhej ... produkuje to testosteron, který má na svědomí typické mužské znaky ...mohlo by ti to časem pomoct zhrubšit pleť a tak ... Kdyby ti to nejak moc vadilo, tak se ostříhej ...... spíš bych si z toho ale dělal být tebou legraci a žil uplně jako každý kluk normálním životem ... ono to stárnutím vymizí Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Říjen 2009, 18:29:23 »

občas si zacvič nebo zaběhej ... produkuje to testosteron
ehh?
Zaznamenáno

Chrizofilax
Host
« Odpověď #3 kdy: 02. Říjen 2009, 19:14:24 »

Pravidelně sportuji a je mi 19 :-D. Člověk to musí brát s humorem. Prostě mam jemné rysi a hodně lidí mi hádá i nízký věk (občas až 13)
Zaznamenáno
Oiro

Karma: -1
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Říjen 2009, 19:52:13 »

No hele, nejsi teda nakonec doopravdy holka? Možná si jen myslíš, že jsi kluk...  Smějící se

Ne, to byl samozřejmě vtip. Z tvého přízpěvku jsem nepochopil, jestli ti to nějak zásadně vadí, nebo ne. Pokud ano, tak bych viděl jednoduché řešení: nechat se ostříhat na krátko - na "kluka" Šťastný. No a třeba si nechat trochu bradku (Mami, to je ale divná holka s bradkou...  Šťastný). Chlapský boty a nějakej drsnější vohoz..a už si tě s ženskou plést nebudou.

Rozhodně bych se tím netrápil a bral to s nadhledem, jak píšeš...
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Říjen 2009, 22:48:09 »

Možná jsem divnej, ale můj osobní názor je, že chlap by měl vypadat jako chlap, a ne jako holka  Kroutící očima

Pokud si tě v 19 letech pletou s holkou, tak je něco špatně. Doporučuju radikálnější změnu.

Holky přitahujou CHLAPI.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Chrizofilax
Host
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2009, 00:39:15 »

Já mam prostě jemnější rysi obličeje zvláštní je že matku si pletly za mlada s klukem  Smějící se. Nevidím to nějak tragicky. Sice mi to občas dopálí, ale pak se musím smát sám sobě jaký jsem hlupák, že se nechám vytočit něčím takovým. Ps: Naštěstí mě žádnej kluk zatím nebalil a holky po mě docela koukaj tak to nebude asi tak zlé.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Říjen 2009, 12:50:05 »

Co máš za problém se ostříhat ?!  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Chrizofilax
Host
« Odpověď #8 kdy: 03. Říjen 2009, 17:44:45 »

Když se ostříhám vypadám jak blbec. Možná je to jen o zvyku, ale mam celkem pěkné vlasy a trvalo dlouho než takhle dorostly.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Říjen 2009, 18:08:14 »

Tak tim pádem tu není už co řešit....
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Říjen 2009, 18:45:31 »

možná, že košile a jeany dneska fakt nosej spíš holky v tvým věku, i když je pravdou, že se košile zase tak nějak dostávají do mody:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Říjen 2009, 18:46:52 »

Mystery má taky dlouhý vlasy a jako holka fakt nevypadá Šťastný ... nejde o vlasy. Zkus nosit tmavší oblečení, něco typičtějšího pro muže Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Říjen 2009, 18:55:55 »

Mystery hlavně vypadá jako cucák, a je uplně jedno, jaký má vlasy...
Zaznamenáno

Velorex



Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Místo: Severni cechy
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 03. Říjen 2009, 19:27:57 »

kamos to mel podobny, jenze jemu bylo v te dobe 14-15. Vypadal taky trochu jako holka, ale pak se ostrihal (vlasy si nechal po usi), nechal si narust bradku a vypada uplne jinak...zkus to Úsměv
Zaznamenáno
Chrizofilax
Host
« Odpověď #14 kdy: 03. Říjen 2009, 20:08:30 »

Podle mě to není zas tak žhavé aby jsem měnil účes a oblečení. Docela mě zajímalo jestli má někdo podobnou zkušenost a jak se zachoval.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 03. Říjen 2009, 20:45:31 »

Jo mam. Ale ne zas tak. Ale mam poměrně dost ženské rysy a kulatý obličej... tzn. když se ostrříhám nakrátko, tak vypadám jak koblížek a ještě navíc tak o 4roky mladší - což by v mých 23 činilo cílovku tak někde okolo 16ti Šťastný Takže mám dlouhé vlasy v culíku a jsem spokojen. Vypadám takhle skoro na svuj věk Mrkající Je fousů mám málo a nerostou Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Říjen 2009, 22:25:48 »

Je fousů mám málo a nerostou Úsměv
Buď rád, aspoň to nemusíš často holit. Já bych to nejradši posypal nějakým travexem aby to přestalo růst Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Říjen 2009, 21:49:17 »

Jenže ony rostou ale jen trochu a jen málo. Tzn. když se 3 dny neoholím tak vypadám jak pubeťák, co si pěstuje svých 20 prvních fousů pod nosem. Takže se stejně musim holit relativně často. A navíc rostou hrozně nepravidelně - chtěl jsem si nechat trochu bradku, ale prostě rostou tak křívě, že jí mám jakoby šejdrem. Na prostě na pytel Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Říjen 2009, 20:28:27 »

Ja mam zase blondaty vousy Šťastný .. .taky to vypadá dementně ... každý máme něco Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Chrizofilax
Host
« Odpověď #19 kdy: 07. Říjen 2009, 17:22:00 »

Ja mam zase blondaty vousy Šťastný .. .taky to vypadá dementně ... každý máme něco Úsměv

mám něco podobného mě jdou, ale fousy pomalu do bílé barvy tak vypadám jako důchodce(kině)
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 08. Říjen 2009, 05:52:09 »

Naštěstí máme holící strojky... já se třeba v určitých obdobích holím i každý ráno ...  Úsměv Navíc (nevím proč :-D ) mi to dělá dobře na pleť a na jebáky ... jsem pak z nějakýho nepochpitelnýho důvodu méně zajebákovanej a tím pádem "hezčí" a na pohled mám jemnější pokožku Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS