Potřebuje chlap ženskou?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:14:35

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Potřebuje chlap ženskou?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Potřebuje chlap ženskou?  (Přečteno 9021 krát)
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« kdy: 08. Březen 2008, 19:03:20 »

Je to sice praštěná OT, ale jedna dívka o tomto týdnu do mě navážela, že se chlapi o sebe nedokážou postarat a že potřebujou ženskou. Musel jsem vyslechnout její desetiminutovou stať o chlapech, jak jsme bez ženský v pr..li. Celou dobu jsem jí oponoval a říkal jsem, že vztah není o tom aby ženská mu něco uvařila, nebo vyprala, popř. vyžehlila... Když jsou na netu recepty a návody, jak něco vyprat nebo vyžehlit..
Jak to vidíte přítomní hosté?
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Březen 2008, 19:39:18 »

Samozřejmě, že je potřebujeme Úsměv jak bychom bez nich mohli žít? Mrkající
Zaznamenáno

sorrow_soul



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 08. Březen 2008, 19:54:26 »

Krátkodobě se do bez nich dá přežít.. a občas to má i něco do sebe. Ale dlouhodobě si to nedokážu představit.
Zaznamenáno


Co zbývá moji páni? Pozorně přečíst si, tiše a bez reptání, rozsudek mlčení a nad skleničkou raki dál věřit na zázraky. Uctivost vážení! [K.Kryl]
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Březen 2008, 19:55:15 »

Cože?... teď je přítelkyně 3 dny v Alpách a už mam absťák Šťastný
Zaznamenáno

sorrow_soul



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 9


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 08. Březen 2008, 20:24:54 »

D9: pokud nemá obsťák tvoje oblečení nebo nádobí, pak je myslím vše v nejlepším pořádku Mrkající
Zaznamenáno


Co zbývá moji páni? Pozorně přečíst si, tiše a bez reptání, rozsudek mlčení a nad skleničkou raki dál věřit na zázraky. Uctivost vážení! [K.Kryl]
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Březen 2008, 20:43:40 »

Úsměv
Zaznamenáno

Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 08. Březen 2008, 20:50:16 »

No nevim, jestli potřebuje.... když má prachy Smějící se
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Březen 2008, 20:52:10 »

MarŤas: pokud je to myšleno tak, jak si to uved v původním příspěvku, tak pokud neni línej nebo úplně neschopnej, tak ne... Jinak ale samozřejmě ano... Smějící se
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Březen 2008, 21:24:08 »

Potřebuj, stejně jako ženská chlapa...a kdo tvrdí že ne lže sám sobě
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Březen 2008, 00:23:14 »

Úroveň 1: Ano, potřebuje.
Úroveň 2: Pokud chlap ženskou potřebuje, proč? (Podle mě daleko zajímavější otázka, kterou by se dalo téma rozvinout - opravdu jen proto, že se o sebe neumí postarat? Umím se o sebe postarat? Umí se žena sama o sebe postarat?)
Úroveň 3: Co to vlastně znamená "potřebovat"?
Zaznamenáno

Happiness under construction!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Březen 2008, 10:21:18 »

Úroveň 1: Ano, potřebuje.
Úroveň 2: Pokud chlap ženskou potřebuje, proč? (Podle mě daleko zajímavější otázka, kterou by se dalo téma rozvinout - opravdu jen proto, že se o sebe neumí postarat? Umím se o sebe postarat? Umí se žena sama o sebe postarat?)
Úroveň 3: Co to vlastně znamená "potřebovat"?

No, mluvíš mi z duše..
Na jednom se můžeme shodnout, že pro pohlazení a objímání partner bez partnera neobejde.
"Potřebovat" - no, zní to nepřesně. Je to možná v tom smyslu, že v dnešním hektickém světě je "prý" dobrý mít doma někoho, kdo Tě pohladí, popř. vyslechne. Možná se jedná jen o potřebu nemateriální, duševní. S kočičkou nebo s pejskem si moc nepopovídáme.
Co se týče toho "umět se o sebe postarat" - nesedí mi, že když jeden partner se stará o toho druhýho a přeci svou lásku nebudeme zatěžovat svou leností.
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Březen 2008, 20:36:14 »

Netpotřebuje. Někteří kluci si dokážou uvařit, vyprat, vyžehlit a jiný ženský práce udělat taky sami, protože moc dobře ví, že většina mladých ženských jsou dneska celkem neschopný a neuměj ani uvařit.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 09. Březen 2008, 21:03:37 »

Netpotřebuje. Někteří kluci si dokážou uvařit, vyprat, vyžehlit a jiný ženský práce udělat taky sami, protože moc dobře ví, že většina mladých ženských jsou dneska celkem neschopný a neuměj ani uvařit.

 Potlesk Potlesk
Ještě, že to nečte tvá přítelkyně, pokud ji máš Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Březen 2008, 12:40:58 »

Potřebuje. Ale ne proto, aby mu uvařila / vyprala / umyla nádobí. To zvládne sám, neřkuli, že efektivněji a dost možná i rychleji (i když se mu teda nechce, no), pokud není IT nerd Úsměv Ale bejt sám je hrozně skličující. Nevim jak pro vás, ale pro mě jo. Potřebuju někoho, komu si můžu postěžovat a s kým můžu sdílet radost. A rodiče / kamarádi / sourozenci tohle suplují jen těžko.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 16. Březen 2008, 12:46:47 »

Ja si myslim, ze urcite nepotrebuje!!
Postarat se o sebe dokaze kazdej rozumnej clovek sam. Na nejake zdileni zazitku a socialni interakci staci kamaradi.
Jedine na co se zenska hodi je emocionalni zazemi (neha, objeti, milovana osoba vedle me) a uspokojovani fyzickych potreb (i kdyz to se da taky obejit).
Cili muj verdikt: Chlap zenskou NEPOTREBUJE; hodi se, ale stoji nam to za ty problemy co vztah zpusobuje?!

BTW: Mozna to moc vazne neberte, mam ted trochu slozitej a obcas dost silenej vztah, mozna existuji i spokojene vztahy a pak to moc problemu nezpusobuje, ale ja tomu aktualne neverim..Smutný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Březen 2008, 19:26:53 »

chlap zenskou nepotrebuje, vetsina chlapu se bez ni dokazes obejit docela solidne. Bud si uvari sami, nebo nafasujou od maminky kastrolek a mikrovlnku, pokud ziji nekde sami a maji to taky.

Horsi je to s chlapama, kteri celej zivot ziji doma a jejich rodice nemaj na praci nic lepsiho, nez se o ne porad starat. Takovej chlap pak ma logicky pocit, ze je to normalni a je pro nej tvrdy zvyknout si na to, ze to tak nebude porad a ze se najednou o sebe musi starat sam. V kazdym pripade ohrat si parky, ukrojit chleba a vyprat ponozky mydlem v umyvadle zvladne v nejhorsim kazdej chlap.

Horsi uz je to treba s kvalitou postarani se o sebe, ale porad si myslim, ze to neni problem. Jen je to bez polovicky takovy prazdnejsi, hned se jinak vari, kdyz pomaha loupat brambory a da se s nim u toho kecat.

Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Březen 2008, 19:54:20 »

Nevim, kde jste vzali, že ženský vaří, perou a dělaj domácí práce... tenhle trend už vůbec neexistuje... nedávno jsem byl v Alpách s dvouma kámošema a dvěma kámoškama a zjistili jsme, jak jsou holky líný, dneska nic neumí, nic nechtěj dělat a vlastně jsme se tam o ně celej tejden starali my, blbci...
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS