Poznatky ze života lovce:)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:12:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poznatky ze života lovce:)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Poznatky ze života lovce:)  (Přečteno 24262 krát)
stegy
*


Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Pardubice
Příspěvků: 146


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 29. Říjen 2008, 13:30:34 »

Ještě k tomu všeználkovi... taky jsem na to hrál - bez úspěchu.. Teď si hraju na úplnou trubku a má to úspěch( nemyslim to úplně doslovně, ale prostě vědomosti nevytahuju dokud to někdo opravdu nechce, anebo abych někoho kdo si to zaslouží naprosto ztrapnil a udělal z něj debila) navíc hraní na debila je strašná zábava, protože ostatní neví na čem jsou Mrkající  :-DDD
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 29. Říjen 2008, 13:36:29 »

Augi:mám rád vyváženou koverzaci,ale spíš stejně poslouchám  víc a nikomu do řeči neskáču,není to slušný Andílek
Bobo:to je solidní dedukce Smějící se
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 30. Říjen 2008, 21:59:39 »

Jinak situace v pondělí.
Se svým wingem jsme si šli do města trochu za pick upovat,jdeme kolem kavárny kde vidíme partu slečen,při bližším ohledání zjišťuju,že tu jednu znám,má u sebe ještě dvě.
Takže došlo na rozdělení,vyhlídl jsem si jednu opět zadanou slečnu(která vyjádřila silnou nespokojenost nad svým přítelem,že ho nemiluje a je s ním teprve krátce,ale že ho má ráda) petru(už ani nevěřím tomu,že potkám nějakou svobodnou)zábavy,negy,nonverbální konmunikace,končíme tak že můj wing bodoval líbáním,ale vysral se na to sám,jelikož přítelkyni má,já  já doprovod na zastávku,hození "kinošky"(tak silný stisknutí se mi snad ještě nedostalo),načež prý pusa zatím kamarádská,telefonní číslo,předběžná domluva kde a kdy,můj wing mě ujišťuje že tohle musí vyjít,protože bych :"musel bejt idiot kdybych neviděl jak na tebe kouká",dopadlo to tak,že slečna neodpovídá ani na první,ani na druhou sms,kterou jsem ještě hodiil zábavnou formou.
Pořád dokola Kroutící očima
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 01. Listopad 2008, 07:47:44 »

takže další flirt,ale aspoň proběhl zásun Super!
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 03. Listopad 2008, 21:13:19 »

Tak dámy a pánové,
potřebuji klasicky radu.S několika kamarádkammi jsem probral svůj problém a všechny mi řekli,že prý než mě líp poznali,taky si mysleli že vypadám jako "typ na jednu noc".
Proto se ptám i místních slečen,jak vypadá typ na jednu noc?A kdy takovej nejsem,jak to odstranit,díky. Super!
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Listopad 2008, 21:57:49 »

Nejsem holka, ale typ na jednu noc podle mě vypadá jako sebevědomý borec, samec ze kterého je cítit sexuální napětí. Což je dle mě naprosto v pořádku nejen na jednu noc
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Listopad 2008, 22:40:01 »

to musí posoudit jiní,ale neříkám,že mi to nelichotí Smějící se
jen je problém,že mám pak pocit,že ty fajn hodný,třeba míň sebevědomý holky na vztah nějak odpuzuju nebo se mě bojí Neutrální
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 03. Listopad 2008, 22:41:20 »

jen je problém,že mám pak pocit,že ty fajn hodný,třeba míň sebevědomý holky na vztah nějak odpuzuju Neutrální

Člověk se nazavědčí všem. A podle mě je lepší se zavděčit těm míň hodným a víc sebevědomým, člověk má pak daleko větší výběr než mezi těma víc hodnýma
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 03. Listopad 2008, 23:08:41 »

jako já si taky rád vrznu že jo Smějící se
Ale hezkej vztah s fajn babou nevynahradí nic Andílek
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 05. Listopad 2008, 00:41:39 »

Status chodící encyklopedie je u naprostý většiny mě známejch lidí veliká nevýhoda.
Že by se chlap neměl přizpůsobovat v konverzačních tématech vypadá sice pěkně, ale speciálně takový, chytrý se musej přizpůsobovat. Lidi nemaj rádi když si vedle někoho připadaj jako blbci. Na většinu seriózních, odborných debat jsou lepší kámoši. S holkou se teda bavim pro pokud možno oboustranný pobavení, případně pro získání informací, který v encyklopediích nevyčteš (třeba drby Úsměv)
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 05. Listopad 2008, 14:43:08 »

neboj,aktuální ekonomickou situací na Středním východě je nezatěžuju Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 05. Listopad 2008, 15:16:12 »

neboj,aktuální ekonomickou situací na Středním východě je nezatěžuju Smějící se
Ono stačí i o hodně méně. Někdy si to ani neuvědomíš.

Holka: "Tyjo, proč je tady na tý řece otevřená ta propusť?"
Ty: "To je protože nahoře v Krkonoších odpouštějí, aby před zimou měli nižší hladinu, až bude na jaře tání."

Tohle uděláš za odpoledne 3x a jsi jasnej Úsměv Prostě "všechno vědět" neni vždycky OK... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. Listopad 2008, 16:49:04 »

jo i taková zdánlivě bezvýznamná  kravina jo,tak to dík,to jsem o něco moudřejší Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 05. Listopad 2008, 17:26:30 »

Takováhle blbost přímo ne, když to řekneš. Ale když takhle mluvíš o výpustích v řece, o tom na co je hasičská věž, o tom na co je vodojem, o tom, že nemá cenu opravovat silnice před zimou, ... a když to přeženeš a všechno jakoby umíš vysvětlit, tak si za chodící encyklopedii, i kdyby se na to třeba sama ptala Šťastný (aspoň taková je moje zkušenost)

BTW: Nauč se vysvětlení obalovat do příběhu. Nepůsobí to tak učeně.
"No, sme onehdá byli na exkurzi na přehradě. Bylo to hustý, ssme sešli asi tisíc schodů dolu, dovnitř do přehrady a fakt mazec. No a ten hráznej nám řikal, že tohle dělaj, aby neměli tolik vody před zimou, tak upouštěj..."

A hned to nezní jakože "všechno víš" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 06. Listopad 2008, 14:54:47 »

Pánové,jak na holky z libimseti? Otázka
Profil tam mám,má napsáno že vzkazy jen od přátel,tak si lámu hlavičku a nic mě nenapadá Otázka
jedna kost tam vyloženě zaujala Smějící se
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 06. Listopad 2008, 15:09:22 »

A žádná nenapíše a nenapíše...no ještě aby jo, to bys musel vypadat jako model. Už se to někde řešilo, tak si najdi tamtu diskuzi. Jinak ji musíš nějak dobře zaujmout- ale pokud na fotce nevypadáš aspoň trochu nadprůměrně, tak nadprůměrná holka neodepíše ať ji budeš slibovat cokoliv - ovšem záleží co je to zač, některý odepíšou všem...
Jak dál? Během tak cca pátého vzkazu nebo po pár dnech, až se malinko poznáte ji vytáhnout ven a co nejrychlej odtrhnout od internetu. Dál už to znáš. Úspěch pozitivního výsledku (aspoň pozvat ven) je dle mě tak 5-10% v závislosti na image chlapa.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 06. Listopad 2008, 16:03:18 »

Libimseti je hodně o fotkách. Dát si tam pár fotek na kterých ti to sluší je základ. A jinak psát, psát a psát. Odepíše ti tak jedna z 10 kterým napíšeš, ale vytáhnout holka z libimseti ven jde, jenom to člověk musí zkoušet u co nejvíc holek
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 06. Listopad 2008, 17:53:22 »

konverzace probíhá,jen nevím jak pokračovat,abychom si zas hned nevyklopili všechno a na rande nebyla nuda Super!
takže kdo chce,pošlu přes privát Andílek
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 07. Listopad 2008, 11:32:15 »

chlapci poserete se,ale to že jeden den paráda a druhej mrtvej brouk,už se mi stává i na tom libku,včera hezký rozloučení,všechno toto a dneska mrtvej brouk,si půjdu hodit lano Smějící se
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 kdy: 07. Listopad 2008, 16:39:24 »

Normálka, holka Ti jeden den řekne, že Tě miluje a druhej den se chce rozejít - welcome to real life Mrkající
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 08. Listopad 2008, 15:23:44 »

Takže pánové,libko ženu 1. tahám vem,měla jen výpadek,uvidíme Super!
dále slečna HB 9.0   2.,nevěděl jsem co a jak ,takže jsem zkusil metodu zapůsobíme na maminku  a docela hodně to fungovalo,komunikujeme stále,předběžná schůzka domluvena,tak snad.
Dále jedna kterou znám dešlí dobu,také HB 9.0     3., metoda "kočička a klubíčko",když byla hodná,byla chválena,když zlobila,,dostala neg,HB 9.0,číslo je,nekomunikujeme v rámci strategie,ale den,místo a čas schůzky je domluven,pusinka byla Andílek
V případě zájmu pošlu fotky soukromě,samozřejmě hodnocení je to z mého úhlu pohledu.
Jako bonus 4. slečnu kterou jsem vůbec neznal,metoda z knihy HRA alias zvířátka a byla celkem hotová Smějící se
fotky mám ke všem,stačí napsat Andílek
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 08. Listopad 2008, 16:54:58 »

Poděl se o úlovky, klidně i veřejně, pochybuju že sem dotyčné chodí
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 09. Listopad 2008, 04:33:20 »

to nikdy nevíš,každopádně zítra pošlu privát Super!
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 12. Listopad 2008, 15:11:25 »

Takže napadla mě jedna věc,ti kteří chtějí hodnotit mojí fotku co se vhledu týče,rád jim ji pošlu na privát,hodnotí se jako ve škole.
Docela by mě zajímalo totiž,co zz toho vyjde,tak zájemci prosím pište známky prosím veřejně Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 12. Listopad 2008, 15:45:02 »

jj, podle pravidel fora se sem nesmi davat fotky cizich lidi (z pravniho hlediska to nevadi - viz kauza ukradenych privatnich fotek z libimseti).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS