Poznatky ze života lovce:)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:24:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Poznatky ze života lovce:)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Poznatky ze života lovce:)  (Přečteno 24268 krát)
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 12. Listopad 2008, 17:00:40 »

Jinak možná můj problém nalezen,prý jsem totiž silně dominantní a vůdčí typ,což prý přitahuje pouze malé % žen pro vztah a když tak je ten partner flegamtik,což nepopírám Smějící se
Prý tak působím verbálně i neverbálně,ale teď nevím,jak z toho teda ven Eh?
Nějaké nápady pánové? Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 12. Listopad 2008, 17:14:55 »

No, kdyby to tak bylo, tak nemáš o holky nouzi ! Úsměv Ale pozor na rozdíl mezi dominantností a panovačností a "všechno musí být po mym" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 12. Listopad 2008, 17:20:56 »

Prý je spíš problém v tom že tahle dominance se přenáší i na mou neverbální komunikaci a při mé ne zrovna malé tělesné konstituci může podvědomě způsobovat strach i když se usmívám.
psychouš se nemůže mýlit Smějící se
« Poslední změna: 12. Listopad 2008, 17:29:47 od BS » Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 12. Listopad 2008, 17:31:30 »

Musím se vypořádat zpětně s pár problémy,jedním je to,že jsem kdysi uměl parádně navozovat raport,ale nikdy jsem neměl odvahu na dotyky,teď je mám a zanedbávám raport,základy NLP mám,neverbální komunikaci si budu hlídat a uvidíme Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 12. Listopad 2008, 18:32:47 »

Neřikej mi, že někdo kdo vejde do místnosti a na všechny působí tak, že by mu měli uhnout z cesty na holky nepůsobí přitažlivě. To je nebetyčná kravina !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 12. Listopad 2008, 18:44:04 »

hm... to je ale BS!!! (ve vyznamu bullshit) Mrkající

jak rikal ava: dominantni chceme, panovacne ne... jestlipak si ten tvuj psychous neplete pojmy nebo ti nehladi ego, za ty penizky co mu davas.
pokud k dominantnosti jeste pusobis i panovacne, pak ano, mas problem...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 13. Listopad 2008, 18:31:16 »

ego určitě nehladí,ale spíš možná tím že ho znám jsem se choval zřejmě jinak,asi jako před známýma,ale při kontaktu s cizíma lidma to může být zase jinak,je třeba to prostě sledovat a na něco přijdu Andílek
Ale když jsem tmelící a stabilní prvek kolektivu(to mi zase říkal někdo úplně jinej) tak asi nemůžu být panovačnej,jinak bych ty lidi těžko spojoval.
Ale to jsem vypozoroval i sám,vlastně asi z XY lidí kteří se vzájemně neznali jsem dokázal vytvořit skupinu,která se třeba na některý události někoho sleze i třeba ve stovce.Lidi dokážu spojovat,protože jich znám hodně.
Někde se nachází miniaturní chyba který mi brání pokračovat dál,ale já ji najdu Andílek
Zaznamenáno
BS
*
Karma: -9
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: hlavní,ale Praha to néni:))
Příspěvků: 100


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 17. Listopad 2008, 21:12:06 »

Potkal jsem nádhernou a fajn ženu(HB 8.0) se kterou jsem strávil vášnivou noc,druhý den naprosto převzala iniciativu,všechno parádní,snad nejlepší rande v mým životě a se vším všudy až na to že bohužel práci i školu má x set kilometrů ode mě,ale má snahu vyjít vstříc co nevjíc osobním setkáním,já taky,konečně nemá přítele,ani není po rozchodu ale zase bydlí daleko,jsem fakt smolař Kroutící očima
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS