Prádlo

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 15:31:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prádlo
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Jaké prádlo se vám na ženských líbí?  (Hlasování ukončeno: 10. Listopad 2006, 00:01:00)
Bílé - 9 (17.6%)
Černé - 21 (41.2%)
Barevné - 9 (17.6%)
Žádné - 7 (13.7%)
Nevím - 5 (9.8%)
Celkem hlasů: 47

Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk
Autor Téma: Prádlo  (Přečteno 45227 krát)
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #75 kdy: 20. Listopad 2006, 17:18:37 »

Citace: "Mr. Burns"
Citace: "Lee Cougan"
myslim, ze sex a pradlo spolu uzce souvisi  Mrkající


Myslíš jako prádlo na praní. To mi moc erotické nepřijde Velmi smutný

Podivej se, o cem se tady doted mluvilo spunte  S jazykem
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #76 kdy: 20. Listopad 2006, 18:27:23 »

Citace: "Mourn"
Citace: "Rachel"
Myslím normální kolo. Jak, normálně? Jako že TO mají na stranu? Úsměv


Teda, tady nekdo nezna anatomii Úsměv. Penis neroste z toho na cem sedis. Na spravnem sedatku nemusi byt ani do prava ani do leva, nybrz byva rozlozen do predu.

Kolo je v pohode. Jo, horsi je to na koni, tam se clovek muze obcas prisednout Úsměv.


Konečně mi to někdo vysvětlil! Úsměv
Zaznamenáno
flax

Karma: 0
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #77 kdy: 17. Prosinec 2006, 10:42:51 »

Mno taky se přidám k tématu nejlepčejší sou na ženský kraťásky a nohavičkový kalhotky Úsměv je to nadhera Úsměv
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #78 kdy: 18. Prosinec 2006, 18:13:21 »

HEled nechapu co furt holky maji za problem jestli klukum vadi kdyz ji lezou raminka, ale fakt kazda se pta. Me je abych pravdu rekl tak jedno jestli ji lezou nebo ne, ale lepsi je asi kdyz lezou a pruhledne se mi nejak nelibi. A uz me zacinaji srat ty debilni tanga, vsude jenom leti tanga grr.... Pekne nohavickove, cerne krajkovane a Benik se z toho muze rozpustit. Jinak zena v krasnem spodnim pradle je to nejhezci pro oci, nevyrovna se tomu ani zena naha. Jinak stve me ze neznam moc holek co rady nosi sukne pac je to nadherne obleceni Šťastný ja byt zenska chodim jenom v tom. CO se tyce prilehavych kalhoty ani nahodou pod tim nemusi byt tanga. Tak toto byl muj vycerpavajici nazor na spodni pradlo pac jsem na to odbornik Šťastný  
doufam ze daemoniack bude spokojena a vi co ma nosit Šťastný
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #79 kdy: 26. Leden 2007, 14:04:33 »

To jsem prekvapenej, kolika chlapum se nelibi na holkach tanga. U me jsou tanga naprosto preferovany kalhotky a libi se mi, kdyz jsou decentne videt i z kalhot, to je hodne sexy. Na druhy misto v tesnym zavesu bych urcite dal kalhotky s nohavickama, taky moc hezka podivana.

Ohledne raminek, jo, je to sexy, kdyz jsou videt, taky to mam rad.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #80 kdy: 26. Leden 2007, 14:54:59 »

Citace: "infiniti"
To jsem prekvapenej, kolika chlapum se nelibi na holkach tanga. U me jsou tanga naprosto preferovany kalhotky a libi se mi, kdyz jsou decentne videt i z kalhot, to je hodne sexy. Na druhy misto v tesnym zavesu bych urcite dal kalhotky s nohavickama, taky moc hezka podivana.

Ohledne raminek, jo, je to sexy, kdyz jsou videt, taky to mam rad.


Tanga vycuhujici z kalhot je snad nejvetsi znak supactvi, ktery me u holky dokaze odpudit Úsměv.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #81 kdy: 27. Leden 2007, 20:54:25 »

no me couhaji raminka od poprsenky v lete snad z kazdeho tricka na tech uzkych raminkach... a teda chlapa se na to neptam, kdyz by mu to vadilo, tak se asi ozve, ale stejne kvuli nemu jine obleceni nosit nebudu... a tanga se mi strasne nelibej, nikdy bych to na sebe nedala... ale je pravda, ze na holku s moji postavou to neni zadna skoda, bo zadna stihlice nejsem:)

Ale teda mam rada hladke pradlo nebo s krajkou, ale na zenskej vam teda nereknu, co se me libi:)
Zaznamenáno
PachezZ



Karma: 0
Místo: Někd u Třeboně
Příspěvků: 43


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #82 kdy: 28. Leden 2007, 19:19:46 »

Citace: "Mourn"
Kolo je v pohode. Jo, horsi je to na koni, tam se clovek muze obcas prisednout Úsměv.


jn, zvlast klus je svinarna... radsi vzdycky honem do cvalu kde uz to neboli Úsměv
Zaznamenáno

quot;Cítim bezprávie, prečo on hej, prečo ten hej, prečo ty hej a prečo ja nie."
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #83 kdy: 23. Únor 2007, 03:59:04 »

Citace
ujíždím na nahavičkovejch,krajkovanejch kalhotkách...Tanga se mě nelíběj,ani nevim proč
Agree.
Citace
Holka v pradle je vic sexy, nez naha
Agree.
Musim rict, ze me v tomhle holky dost zklamali Smutný Sice by porad chteli predehru, ale k tomu, aby si me predtim trosku poskadlili to ne. Vleze si do postele, skoro oblecena, a svetlo je pokud mozno tak chabe, nebo zadne, ze stejne clovek nic nevidi. A pritom takova pomalu svlekajici se slecna v peknem pradelku je über-rajcovni Šťastný Co me odpuzuje, jsou tanga na nevypracovanem zadecku. To je skoro bych rek, humus. Pokud ma holka OPRAVDU PEKNE TVAROVANY, tak se tanga daji snest, ale jinak nohavicky rulez. A nic na ne nema- Cokoli jineho, i treba ze satenu je za nohavickama tak o tri delky. Šťastný

Vykukujici raminka jsou taky moc cool. A obcas je to prilezitost, jak trosku slecnu poskadlit. S jazykem

No, zesne kalhoty, to snad zas jen na holkach s opravdu peknou postavou. Sukne mam 1000x radsi. Holky maji casto mindrak, ze maji osklive nohy. No, ja nevim, ale me je to docela jedno jak ty nohy vypadaji. Teda nekdy je to fakt traga, ale to jsou extremy. Jinak uplne staci fakt, ze jsou hole a najednou pokracuji "nekam tam pod sukni". Šťastný Kdyby si tenhle prispevek precetlo aspon 20 holek a vzali by si z nej ponauceni, tak by bylo 20 kluku stastnejsich (no, mozna 19, pac ne sici sou stejny).

No, ale zas nechci nejak brojit. Kazdymu se muze libit neco jinyho, ale byl by to hodne velkej luck, kdyby sme sici kamosi meli stejny nazory a zbytek sveta by je mel opacny.

Obecne bych si tak politoval, ze holky maji tak zafixovanou predstavu, ze klukum jde jen o sex, ze uplne zapominaji na rafinovanost. Na nenapadne odhalovani. NA fantazii, ktera mnohdy dela vic nez realita.

Ono vubec nechat chlapa o necem snit nebo premyslet je obcas mnohem uzitecnejsi. Zkuste to taky obcas, holky.

Note: Predchozi odstavce NEPLATI pro "zasunovace" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 3 [4]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS