Přání ke svátkům a narozeninám

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 14:42:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Přání ke svátkům a narozeninám
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Přání ke svátkům a narozeninám  (Přečteno 6339 krát)
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« kdy: 09. Říjen 2010, 14:48:04 »

Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, zda máte nějaká neotřelá, originální blahopřání ke svátku a narozeninám. Aby se blahopřání nestávalo nudnou záležitostí a opakování těch samých věcí. Máte tedy něco takového, co by odpovídalo našemu přístupu k holkám?  Super!

Díky za jakékoliv náměty.  Směrovka
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Říjen 2010, 15:04:59 »

Pár námětů:

Dnes chci Tobe (jmeno) prat, stesti, zdravi, pusinku dat. At mas v zivote lasky dost a hodne pratel pro radost. Preje ...

Rikaly mi noviny, ze mas dneska jmeniny, tak Ti preji k Tvemu svatku, hodne stesti, zdravi a malo zmatku, at Te v srdci laska hreje, to ti ... ... uprimne preje.

Vse nejlepsi k Tvemu svatku, hodne stesti, malo zmatku. At splni se Tve kazde prani, od zapadu do svitani... ;-)

Nemohu dnes u Tebe stat a k narozeninam (Tvemu svatku) Ti blahoprat, proto posilam tenhle pozdrav maly s pranim, at se Ti v zivote vsechno dari.

Nohy si dej na stul - parada. A at Ti vsichni vlezou na zada. Na stolek par stamprlatek a oslavuj ten Svuj svatek

Vse nejlepsi k tvemu svatku, hodne stesti, zdravi, darku, vyplneni mnohych prani hodne stesti, milovani, to je moje blahoprani.

Svatek mas jen jednou v roce, at mas vzdycky sklenku v ruce, na zachytce mista dost, stesti zdravi moc a moc.

V kalendari je spousta blbych jmen, blbych lidi. Dnesni den neni vyjimkou, presto ti preju vsechno nej Úsměv

Co se Vám zdá nejlepší?  Úsměv
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 09. Říjen 2010, 17:04:18 »

Ten poslední je ok, ale jinak jinak bych nepoužil žádnej. Resp. přát se má IMHO v reálu, ne takhle přes net nebo smsky.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
James1
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 192


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Říjen 2010, 17:12:14 »

Jasný, jenže když ten den není možnost se s tím člověkem setkat, tak je lepší to poslat přes net, nebo sms, než vůbec. Ale souhlasím s tím, že pokud se naskytne situace a je možnost popřát ten den osobně, tak je to nejlepší. Udělá to větší dojem.
Jinak já bych taky nepoužil při konverzaci v reálu blahopřání, kde by se vyskytovaly verše, působilo by to divně až trapně, takový pouze přeposílat. Ale také se mi zamlouvá ten poslední, jen nevím jestli to pro tu HB nebude kruté, ale jestli má smysl pro humor, tak to pochopí a je to originální tak proč ne.  Šťastný
Zaznamenáno

Každý by chtěl být rytířem a bojovat o ženy, ale nikomu se nechce krvácet.
CaCtus

Karma: 2
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 11. Říjen 2010, 14:48:33 »

Ten poslední je dobrej, jinak mi to přide jak ty přáníčka co si stáhneš z netu a posílají si to puberťáci...
Zaznamenáno

Nejlepší balící hláška: "Slečno, smrdí vám tenhle hadr po chloroformu?" :-D
scrat

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Místo: Praha
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Říjen 2010, 18:19:50 »

já rád používám: Všecko nej, hodně krve v alkoholu, málo peněz a sexu a všechno ostatní co se nenormálně přeje!
 Šťastný
pokud je možnost tak eště připošlu toto Šťastný http://www.youtube.com/watch?v=uixDBmH9Gec
« Poslední změna: 11. Říjen 2010, 18:22:52 od scrat » Zaznamenáno

Některé životní situace připomínají cestu kánoí řekou "hněda" bez pádla
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Říjen 2010, 19:43:50 »

Hele nekomplikuj to, síla v jednoduchosti. Dej do toho svůj vlastní humor a sděl
tim to, co tim sdělit chceš. Hlavně vynech to "cukraření" - pusinky, všecičko apod.
To je hřebík do rakve.

Napadaj mě teď jen sprosťárny, takže příklady raději jindy Smějící se
Prostě, co se ti líbí tam napiš, nekomplikuj to.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Říjen 2010, 23:16:37 »

"Znáš mě, nebudu to tu rozepisovat, ale přeju ti takový ty věci, na který se ostatní lidi neodváží ani myslet, natož ti je popřát S jazykem"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS