Prispivate na antikoncepci..??

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 01:25:32

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prispivate na antikoncepci..??
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Prispivate na antikoncepci..??  (Přečteno 36071 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 10. Červen 2007, 13:32:44 »

A ještě mě tak napadlo. Hlavně, že se některý holky bojí tolik o zdraví, že HA třeba i odmítnou, ale že si prohulej plíce cigárama, to jim nevadí.  Mlčím
Svata pravda Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Červen 2007, 14:50:43 »

Ale na cigara jim nikdo neprispiva  Smějící se
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Amaroun

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Brno
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Červen 2007, 18:22:50 »


Tudiz kdyz ma zenska takto investovat, tak by me zajimalo jak bys do toho sexu hodlal investovat ty? Jelikoz takto to vyzniva, ze si te dotycna mela predplatit jako kluka na hrani.


Uz se opakuji, ale muz zpravidla investuje do muzske ochrany. A kdyz uz na to narazis, celou dobu mam spis opacny pocit, totiz jakoze "zaplat mi antikoncepci, nebo nic nebude". Nejenze mi to prijde divne, ale ani neznam nikoho, kdo by to tak delal.

Anebo rovnou muzeme zavest novou seznamovaci vetu: "Ahoj, kolik chces na antikoncepci?" Úsměv

Tva posledni veta zni velmi dobre:-D
Pises ze muz zpravidla investuje do panske ochrany...Nepises jak investujes ty... tzn. na to sem se ptala
Ze ty mas opacny pocit za to ja ti osobne nemuzu
Jen si myslim ze tento problem beres jako hurvinek valku. A proto do te rypu. Mas pravo na svuj nazor, ale jak tady sleduju vetsina lidi to tady bere ferove. My sme se s pritelem podileli a podilime pul na pul. Proste a jednoduse nas antikoncepce vysla ekonomicky lepe nez kondomy.(Bohuzel musim i souhlasit s tvrzenim, ze s kondomem nic moc a navic je HA je z vlastni zkusenosti spolehlivejsi nez kondomy). Jenze to ma i stinnou stranku, nesmis zapomenout si vzit prasek, pokud ho neberes pravidelne ve stejnou hodinu tak ti rozkolisa cyklus a zene to muze zacit spinit a to je bohuzel jen vrchol ledovce.
Proste vse ma sve plus i minus a me prijde, ze ty ty minusy nevidis...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 10. Červen 2007, 19:52:48 »

Nojo, ale zase v pribalovym letaku vetsiny antikoncepci je napsano, ze se nema zaroven s pilulkama kourit. Takze sou mozna ty holky kravy ze kouri a HA kvuli zdravi odmitaj, ale aspon to nekombinujou, kdyz to neni dobry...

ja to kvuli zdravi brat nechci... ale kdyz sem na pul roku vysadila, pekne se mi to vymstilo... a ted se docela bojim toho, ze pristich 20 let budu muset zrat srajdy i kdyz se me to zasadne protivi:(
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 10. Červen 2007, 20:44:15 »

Jis spoustu jiných sajrajtu a taky ti to nevadi. Úsměv Třeba taková kráva (případně kuře) co si měla k obědu v sobě měla po několikaletém pasení u silnice víc olova, než získáš za celý život polykání HA. Úsměv Ale HA k tomu "sajrajt-waru" tak jakože provokuje Úsměv Už jen tím "hormonální" ve spojení se zažitým "cpát do někoho nějaké hormony".
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 11. Červen 2007, 06:59:35 »

Jenze zrovna ta HA mi umocnuje jine zdravotni potize...
coz zrovna u toho kurete si nejsem vedoma, ze by me nejake indispozice zhorsovalo:)
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 11. Červen 2007, 07:22:52 »

Aha Smutný Njn, to sem nevěděl.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 11. Červen 2007, 12:10:46 »


Tva posledni veta zni velmi dobre:-D
Pises ze muz zpravidla investuje do panske ochrany...Nepises jak investujes ty... tzn. na to sem se ptala
Ze ty mas opacny pocit za to ja ti osobne nemuzu
Jen si myslim ze tento problem beres jako hurvinek valku. A proto do te rypu. Mas pravo na svuj nazor, ale jak tady sleduju vetsina lidi to tady bere ferove. My sme se s pritelem podileli a podilime pul na pul. Proste a jednoduse nas antikoncepce vysla ekonomicky lepe nez kondomy.(Bohuzel musim i souhlasit s tvrzenim, ze s kondomem nic moc a navic je HA je z vlastni zkusenosti spolehlivejsi nez kondomy). Jenze to ma i stinnou stranku, nesmis zapomenout si vzit prasek, pokud ho neberes pravidelne ve stejnou hodinu tak ti rozkolisa cyklus a zene to muze zacit spinit a to je bohuzel jen vrchol ledovce.
Proste vse ma sve plus i minus a me prijde, ze ty ty minusy nevidis...

Za sebe jsem uz uvodu napsal, ze s kondomem problem nemam a k HA jsem tudiz zadnou holku nelamal. Bez ohledu na to HA povazuji za civilizacni vydobytek zvysujici zivotni komfort, ktereho se zrikat je IMHO tmarske.
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #58 kdy: 11. Červen 2007, 13:49:07 »

Přispět či nepřispět, toť otázka.  Nápad

Mluvilo se tu i o spravedlivé rovnoprávnosti. Takže, co to vymyslet takto:
Pokud s vámi bude dívka spát celý měsíc (všech 30 dní), potom zaplatíte celou cenu. Pokud s vámi bude spát jen 15 dní, potom zaplatíte jen 50% a když jen 10dní v měsíci, tak zaplatíte jen 30%  Šťastný
Je přeci nelogické, abyste s dívkou spali třeba jen sedm dní za měsíc a platili polovinu, že?  Provokatér
Pokud by se dívka rozčilovala, že je to nespravedlivé, můžete ji vhodně upozornit, že se mýlí. Tento systém totiž zvýhodňuje dívku!
Pokud byste chtěli být opravdu spravedliví, nejdříve byste částku za HA podělili dvěma a dále počítali s polovinou. (30dní sexu = celá polovina peněz, 10 dní sexu = třetina z poloviny)

No ne, teď ale vážně. Kolik znáte na světě dívek, které by řešily otázku, jestli klukovi přispět na kondomy? Já žádnou. (A přitom krabička se třemi kousky koštuje 50 korun.) Tak proč řešit příspěvky na antikoncepci? Vždyť s tou dívkou jenom nesouložíte. Určitě s ní jdete taky třeba do kina, na kafe a občas za ni zaplatíte.

Já chápu, že HA něco stojí, ale počítat to jako: "Ale já si to musím kupovat kvůli němu, protože spolu spíme, a proto chci půlku." je kravina. To je jako si říkat: "Ty antibiotika si musím kupovat kvůli ostatním, abych je nenakazila, tak ať mi všichni v rodině pěkně přispějí." Děláte to přece hlavně kvůli sobě.

Na druhé straně chápu, že při studiu na to nemusí být penízky, takže v takovém případě to beru.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 11. Červen 2007, 13:54:57 »

Jůva Qarku, ty nám zraješ. Napíšeš sem jeden příspěvek za měsíc, ale totálně to rozsekneš. Takhle mě nad tim vůbec nenapadlo uvažovat. A přitom je to pravda.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 11. Červen 2007, 14:36:46 »

v tomhle ma Qark pravdu, ze by se v tom pripade mela i zena podilet na kondomech, pokud chce po chlapovi, at pravidelne prispiva na HA. Z druhe strany, kdyz sem mela HA vysazenou, tak sem se zase nekdy ja stavila do drogerky a koupila sem kondomy, protoze normalne cestu pres obchod nemam ani ja, ani partner.

Proste kdyz je potreba, tak ano, partner by mel prispet. Pokud zena bere HA jen kvuli sexu, pak by opet partner mel prispet, ale jestli zena bere HA i kdyby partnera nemela, nebo pro ni 500 neni nic, pak je spis na partnerovi, jestli se rozhodne ji obcas aspon trochu prispet. A myslim, ze v nejakem rozumnem partnerskem vztahu ten chlap zenske prispeje, i kdyz nemusi.

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 11. Červen 2007, 15:32:24 »

chlap zenske prispeje, i kdyz nemusi.
Musí ho to ovšem napadnout S jazykem (když se dáma nezmíní).
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 11. Červen 2007, 16:28:26 »

Jak se zdá ne ve všem mohu s Qarkem souhlasit.

Já znám slečnu která když zrovna nepoužívají HA, tak jí nevadí kupovat kondomy. Někdy partner, někdy ona. Vztah je totiž o tom že se lidé učí žít v páru a myslet i na druhého. Prostě přemýšlet ve dvou.
« Poslední změna: 11. Červen 2007, 16:33:07 od Lasendou » Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 12. Červen 2007, 11:51:01 »

No ne, teď ale vážně. Kolik znáte na světě dívek, které by řešily otázku, jestli klukovi přispět na kondomy? Já žádnou. (A přitom krabička se třemi kousky koštuje 50 korun.) Tak proč řešit příspěvky na antikoncepci? Vždyť s tou dívkou jenom nesouložíte. Určitě s ní jdete taky třeba do kina, na kafe a občas za ni zaplatíte.

Já chápu, že HA něco stojí, ale počítat to jako: "Ale já si to musím kupovat kvůli němu, protože spolu spíme, a proto chci půlku." je kravina. To je jako si říkat: "Ty antibiotika si musím kupovat kvůli ostatním, abych je nenakazila, tak ať mi všichni v rodině pěkně přispějí." Děláte to přece hlavně kvůli sobě.

Na druhé straně chápu, že při studiu na to nemusí být penízky, takže v takovém případě to beru.

Presne totez pisu od zacatku.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 12. Červen 2007, 12:00:15 »

Mourn mas spatne vychovane divky. Me by teda nenapadlo chtit po nekom, at mi prispiva na leky a ja sama bych nekdy nekoupila kondomy... proste nejaka rovnopravnost musi bejt
Zaznamenáno
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 13. Červen 2007, 10:58:48 »

Radši nepřispívejte...
o to míň budete naštvaní až zjistíte, že spí s jiným.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 13. Červen 2007, 14:59:42 »

Radši nepřispívejte...
o to míň budete naštvaní až zjistíte, že spí s jiným.
LOL, ten je taky dobrej Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 13. Červen 2007, 17:46:18 »

Radši nepřispívejte...
o to míň budete naštvaní až zjistíte, že spí s jiným.

a o to vic az zjistite, ze ji dosly penizky tak nekoupila a vy mate mimi Smějící se Smějící se Smějící se Provokatér Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 13. Červen 2007, 19:54:02 »

Radši nepřispívejte...
o to míň budete naštvaní až zjistíte, že spí s jiným.

a o to vic az zjistite, ze ji dosly penizky tak nekoupila a vy mate mimi Smějící se Smějící se Smějící se Provokatér Smějící se Smějící se Smějící se

no lepsi mrne nez aby spala s jinym Mrkající a nejhorsi varianta az bude mrne a navic s nekym jinym Nemocný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 13. Červen 2007, 20:04:12 »

no ja myslim, ze je lepsi holve v 18 to kilo jednou za tri mesice pridat, nez aby se platil nar tejden pred maturou potrat nebo prislo na svet mimi a vy byste uz meli v merku jinou... platit alimenty jeste pri studiu a pri tom byt zamilovanej do jiny holky je taky perfektni vyhlidka urcite:)
Zaznamenáno
Jeliman



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 13. Červen 2007, 20:28:12 »

no ja myslim, ze je lepsi holve v 18 to kilo jednou za tri mesice pridat, nez aby se platil nar tejden pred maturou potrat nebo prislo na svet mimi a vy byste uz meli v merku jinou... platit alimenty jeste pri studiu a pri tom byt zamilovanej do jiny holky je taky perfektni vyhlidka urcite:)
to sou docela levný prášky. Od koho to kupuješ? Kilo jednou za tři měsíce..
na poslední účtence bylo 579 za plato na 3 měsíce...
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 13. Červen 2007, 20:41:14 »

myslela sem prispet kilo na to trimesicni baleni. Ze to urcite neni tak moc, nez se pak starat o nechteny dite nebo shanet 4 litry na potrat.

Protoze je opravdu neco jineho, kdyz pritel holce podstrci kilco na vypomoc, nez kdyz holka 4krat do roka vyzaduje 500
Zaznamenáno
Amaroun

Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Místo: Brno
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 04. Červenec 2007, 13:09:25 »


No ne, teď ale vážně. Kolik znáte na světě dívek, které by řešily otázku, jestli klukovi přispět na kondomy? Já žádnou. (A přitom krabička se třemi kousky koštuje 50 korun.) Tak proč řešit příspěvky na antikoncepci? Vždyť s tou dívkou jenom nesouložíte. Určitě s ní jdete taky třeba do kina, na kafe a občas za ni zaplatíte.
Na druhé straně chápu, že při studiu na to nemusí být penízky, takže v takovém případě to beru.
Mily Qarku pokud bys cetl prispevky tak bys takovou holku znal. A pravda je, ze prasky nas vysli ekonomicky lepe. Takze je beru, jinak bych je nepotrebovala.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 15. Červenec 2007, 22:10:17 »

(moje bejvala, i kdyz na sex ani nedoslo, rikala "jestli mi nebudes davat aspon pulku, tak nic nebude" Úsměv )

 Šokovaný Šokovaný Šokovaný Tak tohle je hustýýý Sákryš Musím se přiznat, že taková slečna by mne asi řádně vyděsila a utíkal bych hodně rychle Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS