Pro ženský - co by jste udělali?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:16:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pro ženský - co by jste udělali?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pro ženský - co by jste udělali?  (Přečteno 9080 krát)
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« kdy: 22. Srpen 2008, 15:02:57 »

Při pročítání Qarkových článků jsem narazil na to, jen tak k nějaké přistoupit a vlepit jí polibek... jak by jset na to vy, ženy, jenž vás se to týká reagovali?
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Srpen 2008, 20:05:30 »

Myslim, že by dost záleželo na tom, kdo by jim ten polibek vlepil Šťastný ... btw timhle bych se moc neřídil, přece jenom většina Qarkových článků jsou neuvěřitelný sračky... viz tohle
Zaznamenáno

Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Srpen 2008, 21:00:50 »

Myslim, že by dost záleželo na tom, kdo by jim ten polibek vlepil Šťastný ... btw timhle bych se moc neřídil, přece jenom většina Qarkových článků jsou neuvěřitelný sračky... viz tohle

Jo, tenhle článek mi přijde malinko zcestnej... ale většina jinejch ujde (prostě si to nechci u nikoho pohnojit  Úsměv)
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Srpen 2008, 21:22:41 »

já ti rozumim no... mě je jedno, když si to u někoho pohnojim, prostě si za tim stojim... řekl bych, že mam docela dost zkušeností, co se týče holek a drtivá většina toho, co Qark píše, jsou prostě blbosti... má ale i několik málo docela zajímavých článků
Zaznamenáno

Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Srpen 2008, 07:33:12 »

já ti rozumim no... mě je jedno, když si to u někoho pohnojim, prostě si za tim stojim... řekl bych, že mam docela dost zkušeností, co se týče holek a drtivá většina toho, co Qark píše, jsou prostě blbosti... má ale i několik málo docela zajímavých článků

(byl to pokus o vtip  Úsměv) Jo, zrovna tohle mi ale skutečně přišlo dost divný... myslíš že je vůbec možný očekávat jinou reakci než nadávky, uraženst nebo pokud dát facku? (ktyej ale vždy vykryju, hold hodiny hraní MGS mají i svá plus  Úsměv)
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Srpen 2008, 09:58:37 »

no tak jde o to ,kdo mi polibek vlepí....pokud je to kluk ze zastávky, tak to by bylo silné kafe....v tom šoku sice nevím, co bych udělala...ale neskočila bych mu do náruče....

Ale pokud by to byl polibek "na prolomení ledu", tak proč ne Úsměv
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Srpen 2008, 10:57:33 »

No... tak facku cizímu člověku vlepí málokterá holka, ale každopádně když na ulici políbíš uplně cizí holku, tak tim body nezískáš, možná ve školce dát holce pusu a utéct je působivé, ale v našem věku je to nevhodné a pro tu holku určitě i nepříjemné, pokud nejsi Johnny Depp
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Srpen 2008, 17:56:05 »

Johny Depp je v kurzu?
Já bych se k tomuhle neodvážil, možná se tak nejdřív zeptat a až potom, ale na cizí holku...
Zaznamenáno
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Srpen 2008, 22:01:06 »

No... tak facku cizímu člověku vlepí málokterá holka, ale každopádně když na ulici políbíš uplně cizí holku, tak tim body nezískáš, možná ve školce dát holce pusu a utéct je působivé, ale v našem věku je to nevhodné a pro tu holku určitě i nepříjemné, pokud nejsi Johnny Depp

To mám být narážka na můj věk?



Já nevím cos dělal ty na základce, ale u nás ve třídě si takle "nehrajeme".... A Johny Depp... pirát co má o kolečko víc je v módě? Hmmm, musím si to nechat projít hlavou  Úsměv
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Srpen 2008, 22:04:07 »

Fredy: nebyla to ani trochu narážka na tvůj věk... ted už je... :/

btw Johnny Depp je kus... a výbornej herec k tomu Úsměv
Zaznamenáno

Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 23. Srpen 2008, 22:05:24 »

přece jenom většina Qarkových článků jsou neuvěřitelný sračky...

drtivá většina toho, co Qark píše, jsou prostě blbosti...

Přestaň se konečně chovat jako srab a napiš KONKRÉTNĚ aspoň pár článků, které jsou sračky a hlavně napiš PROČ! (nejlépe přes PM (SZ), ať si o tom případně můžeme podebatovat a někam se posunout. Já nemám patent na rozum, takovou zpětnou vazbu bych opravdu uvítal.)
Ty tvoje výkřiky do tmy mě ale začínají nudit. Mají totiž stejnou váhu, jako kdyby tu třeba někdo napsal, že:

"většina komentářů od D9 jsou neuvěřitelné sračky!"

Dá ti to něco? Budeš to brát jako relevantní zpětnou vazbu? Máš snad možnost se po takové nulové informaci nějak zlepšit a podobně? NE. Jen si budeš o takovém pisateli myslet své.
Takže se buď zdrž svých negativních výlevů a nebo buď konkrétní, ať z toho něco mám a mám šanci být lepší a přinášet víc (jak sám píšeš) zajímavých článků.

Držme se prostě a jednoduše konstruktivní kritiky.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Fredy.00
*


Co na to říkáte?

Karma: -16
Věk: 30
Příspěvků: 127


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Srpen 2008, 00:08:05 »

Fredy: nebyla to ani trochu narážka na tvůj věk... ted už je... :/

btw Johnny Depp je kus... a výbornej herec k tomu Úsměv

no teda, vrchol nerozhodnosti  Šokovaný
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Srpen 2008, 00:14:04 »

Qark: mě ani trochu nezáleží na tom, aby ses zlepšil... vůbec to neni v mém zájmu

a ano, většina mých komentářů jsou neuvěřitelné sračky
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Srpen 2008, 17:42:00 »

Qark: mě ani trochu nezáleží na tom, aby ses zlepšil... vůbec to neni v mém zájmu

Tak to je hóódně sobecký. V mých očích jsi se opravdu parádně vybarvil.

A jsem jedinej komu to přijde i docela srabácký?! Kroutící očima A jak píšeš, tvůj poslední příspěvěk byla opravdu gigantická sračka.

P.S. Nedá se říci, že bych Qarkovým článkům bezmezně věřil, ale rozhodně si je rád čtu, protože podle mě píše velmi poutavě a mě prostě články na téma komunikace/balení opravdu baví číst. To, že jim bezmezně nevěřim je proto, že mnoho článků jde prostě mimo mě. (Tím mám namysli namátkou třeba článek "Jak na lepší sex a ženský orgasmus". V této situaci jsem se prostě ještě neocitnul a tudíš to nemohu srovnat se svými poznatky či skušenostmi)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Srpen 2008, 22:29:20 »

Vyzkoušej to a uvidíš, tak to zjistíš nejlíp

PS : Sračky tady momentálně řešíte vy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 25. Srpen 2008, 14:35:06 »

Tak to je hóódně sobecký.
IMHO je třeba být v dnešní době být aspoň trošku sobeckej Mrkající
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Srpen 2008, 21:14:02 »

Tak to je hóódně sobecký.
IMHO je třeba být v dnešní době být aspoň trošku sobeckej Mrkající
Proti nějakýmu hajzlovi jo, ale co nám Qark udělal ?!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Srpen 2008, 23:40:39 »

Tady ta konverzace mi úplně připoměla téma "Silná osobnost a jak se pozná" nebo jak to bylo.... Tak D9 je přesně ten případ, co silná osobnost není a lidí ho jako silnou osobnost na první pohled vyhodnotí. Na venek sice působí sebejistě a jako "mám vlastní názor", ale posléze se ukáže, že než o vlastní názor se jedná o urputné lpění na vlastní pravdě Smutný Ten poslední komentář je opravdu hodný leda tak pubertálního výrostka Smutný To byl krok vedle...

S Qarkem je potěšení se hádat, budu muset vymyslet nějakou záminku Mrkající Šťastný Což mi připomělo jiné téma "Co vás štve na holkách" a konkrétně důvod "když se s nima nedá rozumě pohádat" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Srpen 2008, 00:02:15 »

Panebože, jak jsi na těch dvou příspěvcích o jednom řádku tohle všechno poznal? :///
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Srpen 2008, 00:15:09 »

Panebože, jak jsi na těch dvou příspěvcích o jednom řádku tohle všechno poznal? :///
Já z toho nesoudím, jen mi to hezky nahrálo na ilustraci mého tvrzení Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS