Problém s brýlemi

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:39:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém s brýlemi
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Problém s brýlemi  (Přečteno 35339 krát)
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« kdy: 09. Květen 2007, 18:08:49 »

chtel jsem se zeptat vadi nejak holkam kdyz nosi kluk dioptricke bryle ? nebo je ji to uplne jedno a je to individualni a zalezi na tom jak je ten clovek ( inteligentni a jak se chova )
dik za odpoved      (vyplati se kvuli tomu si koupit dioptricke kontaktni cocky) ?
« Poslední změna: 26. Červenec 2007, 20:33:08 od LordAli » Zaznamenáno
Edwin
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 125


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 09. Květen 2007, 18:19:01 »

no vono taky trochu zalezi na tom jaky bryle jeslti nosis jako harry potter nebo naky jiny ja brejle nosil asi tak 2 roky dozadu a pak se mi to srovnalo ale mel jsem normalni sportovni bryle jak na kolo ale s dioptrickejma zatmavenejma sklama sice me to vyslo draz ale nevypadal sem tak blbe jako ve vsech modelech ktery mi nabizeli     ale jinak brejle neberu jako handicap  aspon poradne vidis a nesilhas
Zaznamenáno

Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 kdy: 09. Květen 2007, 18:55:17 »

Já nosím brýle (na dálku) už několik let a holkám to je úplně fuk. Důležité je vybrat si nějaké, které ti sedí. Jedinej problém s brýlema je při líbání, špiní se Smějící se
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 09. Květen 2007, 19:14:01 »

dik qarku ale asi je lepsi si pri libani ty bryle sudnat ne Šťastný ale to asi vypada divne co Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 09. Květen 2007, 20:21:19 »

Ja si du pro bryle zitraa  a mam je nosit natrvalo Smutný((((
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 09. Květen 2007, 20:38:08 »

Ja si du pro bryle zitraa  a mam je nosit natrvalo Smutný((((

Si zvykneš. Když jsem začal nosit brýle, to byla paráda, kolik jsem najednou potkával zajímavých a známých lidí Šťastný a těch pěkných děvčat  Šokovaný
Předtím jsem raději koukal do země. Nejhorší bylo, když jsem třeba na někoho čekal a on na mě z protější ulice mával. Jak jsem měl sakra vědět, že je to on, když jsem mu pořádně neviděl do obličeje. Podivený A kolik lidí si myslelo, že jsem namyšlenej, když je nezdravím. Jenže když jsem šel třeba po chodbě na výšce a někdo na mě z dálky zamával, jak jsem měl vědět, že mává na mě, když jsem ho nepoznal Smějící se Brýle mi daly jistotu. Navíc já při komunikaci potřebuji vidět u druhého člověka oči, jinak se mi špatně komunikuje a reaguje. A bez brýlí jsem viděl oči rozmazaně a to není ono.

dik qarku ale asi je lepsi si pri libani ty bryle sudnat ne Šťastný ale to asi vypada divne co Šťastný

No při delším líbání ano. Ale při normálním polibku to zas tak nevadí. Nějaké to umatlání se přežije.

Jinak na čištění brýlí doporučuji koupit si utěrku značky Rodenstock. Stojí kolem 60kč a je vynikající. Používám ji i na čištění objektivů a je to pohádka.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Květen 2007, 20:42:02 »

Taky bych neřekl že jsou brýle problém..Hůř vidím na dálku takže na řízení, do kina, na přednášky etc. je nosím a nikdy jsem nenarazil na to že by to nějaká holka řešila, a na líbání a další aktivity je nemívám takže no problemo
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Květen 2007, 20:57:14 »

moc to řešíš, tohel je fakt v klidu....takly sám nosím brýle a že by kvůli tomu problém? to vůbec ne Mrkající
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Květen 2007, 21:11:38 »

Asi ako hovori Qark, odkedy som ich zacal nosit tak mi ludia prestali nadavat ze ich na ulici ignorujem Úsměv Inak to ako ziadny handicap nepocitujem, ako bolo povedane, staci si vybrat to co ti sedi. Skusal som aj kontaktne sosovky ale bolo mi to neprijemne rozdrapovat si oko, pchat si to pod mihalnice a neviem co este. Priatelka tiez obcas nosi okuliare (teda, ked sme spolu nie, len ked pozerame daco, sme v kine a podobne), ja si ich von tiez malokedy berem, ale aj tak mozem povedat ze np vo vseobecnosti
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Květen 2007, 23:36:36 »

Ja bych mel depku, kdybych brejle nemoh nosit. U me dotvareji osobnost. Ale dost zalezi kolik ti je (VYPLN SI TO V PROFILU). Jestli ti je treba 10 nebo 12, tak se da cekat, ze nektera priblbejsi devcata s tim budou mit problem. Úsměv Ale pozdeji zalezi uz jen na tom, jestli nenosis neco takoveho: http://www.iweb.cz/~vecer/fotky/step/cody04.jpg jako ma Mark ze Step-by-Step Úsměv Neni to investice na pul roku. A nestoji zase tolik. Dobre obroucky se daji sehnat tak do 2000. A to se v KAZDEM rozpoctu najde. I kdyz nejsou, tak se nekde najdou. Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Květen 2007, 07:09:14 »

No mně když doktor řekl, že ty brejle mám nosit pořád (prej aby se to ještě nezhoršilo), tak sem se rozhodl do brejlí investovat dost, ale vyplatilo se to. Po několika letech nahodilého nošení (tv, kino, PC) se je už nestydim nosit pořád Úsměv. Zvykl sem si na ně a bez nich už lezu jenom do postele Šťastný Navíc za volant by se bez nich nedalo sednout... A IMO u slečen žádný problém.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Květen 2007, 11:19:02 »

presne tak, kluk s brejlama je dneska normalni jev a kdyz nema zrovna bryle z casu nasich pradedecku (jasne, u dedecku to vypada dobre), ale nejake normalni bryle, ktere mu sednou, tak v tom problem vubec neni...

ja se driv strasne za sve bryle stydela a nosit sem je nechtela a dneska me prijde, ze mi doplnuji oblicej a sekne mi to s nimi vic jak bez nich
Zaznamenáno
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Květen 2007, 13:38:18 »

Ja si taky myslim, ze to zbytecne resis. Bryle jsou proste dalsi soucast tebe. A muze to byt i vyhoda. Jeden muj kamos je na bryle uplne ujetej a prakticky kazdou svou pritelkyni musel alespon jednou videt v brylych, aby se mu zacala libit... Smějící se
Zaznamenáno
Rendy



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 10. Květen 2007, 14:51:49 »

Jestli ti bryle vadej tak si urcite porid kontaktni cocky. Sice zacatek je fakt maso se to naucit strkat do oka, ale ja uz je pouzivam skoro 5 let a oproti brylim je to 100x lepsi (komfortnejsi a i ostreji vidim s nima nez s brejlema). Predpokladam ze nemas tak silnou vadu jako ja ,takze klidne budes moct pouzivat i vycedenni cocky a to je luxus  Super!
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Květen 2007, 18:41:00 »

Luxus možná, ale trpí tím oči...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Květen 2007, 19:06:59 »

Ja bryle nosim a nemyslim si, ze by tim moje vztahy nejak trpely. A o cockach mi ani nemluvte...mel sem je tejden a tak zbesile me palily oci, ze sem se jich rychle zbavil
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Květen 2007, 20:53:16 »

Přesně jak tady říká více lidí, není dneska problém sehnat si dobře vypadající brýle a tím pádem by ani neměl kvůli tomu být problém s holkama. Na druhou stranu mám přesto pocit, a říkají mi to aj někteří lidi, že já osobně vypadám líp (či spíše míň blbě) bez brýlí. A to není to nějakým nezvykem - mám brýle od 9 let. Asi jsou prostě lidi, kterým to sedí a kterým ne.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Květen 2007, 23:04:12 »

Ja osobne mam pod brylema este tvrde kontaktni cocky (sklenenky Mrkající ) a rikam, ze se na vsechno da zvyknout. Ty gelove jsou jemne jako detska prdylka Mrkající Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Květen 2007, 05:29:21 »

Tak tak. Dnes jsou bryle modnim doplnkem a lide bez dioprii to maji vlastne horsi, neb nemaji tu volbu - bryle nebo cocky.

Za sebe mohu rict, ze me spise zaujmou holky s brylemi. Prijdou mi intelektualneji zalozene, rekl bych uslechtilejsi. Navic u brylate divky vnimam urcite tajemstvi, nebot i nizke dioptrie jeji tvar lehce zmeni a me laka zjsitit, jak vypada pod nimi. Z toho jsem si vypestoval az takvou lehkou uchylku, totiz sundavat slecnam pri ruznych prilezitostech pod ruznymi zaminkami bryle Úsměv.
Zaznamenáno
infiniti
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Květen 2007, 12:35:31 »

Hrozne moc dela vyber obroucek i skel. Rekl bych, ze rozdil muze byt az 100%. Pokud chces spickove bryle, doporucuji znacku Minima. Jedna se o jak uz nazev napovida spise jen 'dratky' ktere drzi samotna umelohmotna skla bez dalsich obrub. Pokud si vyberes obroucky z Titanu jako mam ja, jsou pak bryle neuveritelne lehke a v podstate neznicitelne. Co ti doporucuju, dat si opravdu na cas s vyberem tvaru skel (dela to ve finale opravdu moc) a vem si k tomu vic lidi.

Kontaktni cocky jsem zkousel pred x lety a uz bych to nikdy nechtel. Neuveritelne problemy s nasazovanim, slozita udrzba a v neposledni rade prijdes do prasneho nebo zakoureneho prostredi a dostane se to pod tu cocku a pekne to drazdi oci. Cocky jsem mel Bausch and Lomb, takze zadny sunky.

Minima -- http://www.minima.fr/UK/
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Květen 2007, 16:22:11 »

ale zase na sport sou cocky rozhodne lepsi...

Jinak opravdu zalezi i na tvaru skel a kdyz se ti libi obroucky z ne dokonalyma sklama, v dost optikach jdou skla i mirne upravit k uplne spokojenosti..

i kdyz ja si loni poridila vrtane bryle... a teda musim rict, ze s nima mam docela problemy, ze se porad povoluje sroubek a oni mi pak moc nesedi (boli me hlava ze spatneho vycentrovani) a jeste mi "padaj" z hlavy pri sehnuti, prudsim pohybu atd... znova bych si asi uz vrtany nekoupila
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Květen 2007, 20:30:27 »

Mám taky vrtaný a bez problému. Mají po stranách na větší části vedení jen z kvalitního plechu, který jde ohýbat (pružit) a tím brýle lépe drží na hlavě.
Btw, do kvalitních brýlí se AFAIK skla nedávají, nahradily je plasty (při rozbití jsou bezpečnější).
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 12. Květen 2007, 00:53:27 »

skla bylo mineno jakoze to pres co se clovek kouka:) ne ze to musi byt sklenene...

i kdyz teda ja mam v druhych brylich skla a potize s tim nemam, v tech vrtanych sou to vlastne moje prvni plasty, ale prijde me, ze na tom strasne zistavaj "nitky" z papirovejch kapesniku, kdyz je cistim... a ze sklo jde lepe vycistit i do trika, coz se o plastech rict neda
Zaznamenáno
B961
***


Civic 1.6ESI VTEC

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 426


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 12. Květen 2007, 08:35:12 »

Ve starých brýlích jsem skla měl a když jsem je jednou prudce vytáhl, sklo mi uletělo a rozbilo se. Fakt bych nechtěl mít při případné kolizi střepy v očích...
Co se týče čištění, je fakt, že to jde trochu ztuha Úsměv. Když už mě to fakt nebaví, meju to vodou... to je asi nejúčinnější čištění. Ještě sem slyšel o ultrazvuku.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 12. Květen 2007, 09:16:44 »

tak je fakt, ze plast je v tomhle ohledu bezpecnejsi...
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS