Problém s "mladým" :]

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 13:07:37

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém s "mladým" :]
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Problém s "mladým" :]  (Přečteno 14402 krát)
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« kdy: 16. Březen 2009, 20:50:43 »

Zdravím, zas a zas se na vás obracím o radu, tady mi vždy poradíte Úsměv Věc se má takhle - mám problémy se svojím mladým kamarádem, nechce se mu do práce když je třeba Šťastný vím, že to je napsané stupidně, ale prostě není v pohotovosti, když ho potřebuju ... Dejme tomu příklad : byl jsem se slečnou u ní doma, rodiče dávno spali a my se jenom tak hráli ... Nadhodil jsem, jestli si nezasouložíme, vytáhl z peněženky gumu a jakmile jsem se ji pokusil nasadit, tak dick absolutně sabotoval moje snažení a schoval se :X na druhý den to už bylo v poho, fungoval, ale už jsme nesexovali ... a pánové (a dámy), řeknu vám, že na ten šílený pocit bezmoci nezapomenu Velmi smutný Bylo to šílené, tak jsem nad tím přemýšlel a zjistil sem, že je prostě nějak celkově zdechlejší, nebo že se mu chce zrovna když není příležitost ...
Tak, a teď je na řadě dotaz - je to všechno normální ?? Mám docela strach, nechci skončit jako nemohoucí, určitě mě chápete Šťastný

Všem děkuju za odpovědi Super!
Zaznamenáno

WTF?:-D
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Březen 2009, 20:54:22 »

tak vzhledem k dnešní zkušenosti mě docela zajímají názory ostatních Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Březen 2009, 20:57:12 »

řeknu to stručně: potřebuješ se předítm (před tím) trochu navnadit, pomazlit
Zaznamenáno
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Březen 2009, 20:57:33 »

jak se říká, nejsou impotentní muži, ale jen nešikovné slečny Mrkající
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Březen 2009, 21:00:19 »

Ok a co když ochabne až při tom?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Březen 2009, 21:09:55 »

Zdravím, zas a zas se na vás obracím o radu, tady mi vždy poradíte Úsměv Věc se má takhle - mám problémy se svojím mladým kamarádem, nechce se mu do práce když je třeba Šťastný vím, že to je napsané stupidně, ale prostě není v pohotovosti, když ho potřebuju ... Dejme tomu příklad : byl jsem se slečnou u ní doma, rodiče dávno spali a my se jenom tak hráli ... Nadhodil jsem, jestli si nezasouložíme, vytáhl z peněženky gumu a jakmile jsem se ji pokusil nasadit, tak dick absolutně sabotoval moje snažení a schoval se :X na druhý den to už bylo v poho, fungoval, ale už jsme nesexovali ... a pánové (a dámy), řeknu vám, že na ten šílený pocit bezmoci nezapomenu Velmi smutný Bylo to šílené, tak jsem nad tím přemýšlel a zjistil sem, že je prostě nějak celkově zdechlejší, nebo že se mu chce zrovna když není příležitost ...
Tak, a teď je na řadě dotaz - je to všechno normální ?? Mám docela strach, nechci skončit jako nemohoucí, určitě mě chápete Šťastný

Všem děkuju za odpovědi Super!

btw, jak na to reagovala partnerka?
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 16. Březen 2009, 21:20:45 »

2joei: Brala to s humorem, očividně ji to pobavilo Šťastný ale cítil sem se fakt strašně ... ad. 2 : Chabne většinou až těsně před tím, než dojde k něčemu Smutný

2petanx: Podle mého pozorovnání ochabne až tím mazlením, když se soustředím na slečnu - zkomírá, když se soustředím na sebe - ještě horší Šťastný

Zaznamenáno

WTF?:-D
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Březen 2009, 22:57:27 »

joei: Tohle neni tvuj problém. Věř mi Mrkající Za chvilku by see mohl zeptat co dělat, když ochabne až potom. A odpověď? Je to normální. Stejně tak je normální, že ochabne i přitom. Tam hrají velkou roli všechny možný vnější činitele - stres, aktuální nálada, atd.

Ozzy: Říká se, že když si ho partnerka nedokáže postavit, tak si ho nezaslouží. Takže asi tak Úsměv

Já s tímhle nikdy problémy neměl, takže radu z vlastní zkušenosti dávat nemůžu.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Březen 2009, 23:19:51 »

Jo, někdy se to stává.

U mě byl vždycky problém v partnerce a u mě teprve v druhé řadě. Třeba, že prostě nějak neměla náladu a než aby to řekla, tak byla jak leklá ryba a nechala mě abych se snažil. A to jsem pak začal přemýšlet, proč najednou "osvědčené triky" nefungují... A jak začnu moc myslet, tak to jde do pr...

Nebo to může bejt ze stresu - i když to u mě funguje opačně - stres podporuje skvělý sex Šťastný

Nebo jsi moc unavený - na postavení to stačí, ale nevydrží Úsměv A nebo je to kondomem - to byla u mě druhá část problému.

Jo a i když chlap "může" kdykoli a kdekoli, tak je stejně lepší si předtím dát pořádnou předehru, protože tě to tak i psychicky naladí na jinou notu. Někdy je ale rychlovka určitě fajn.

A ještě existuje jedna příčina - moc masturbuješ Úsměv Čímžto uvolňuješ ze sebe sexuální napětí a pak ti nezbývá... Já razím min. 24h předem klid. Čím víc, tím líp, i když se to pak negativně projevuje na výdrži, když to přeženeš Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 17. Březen 2009, 06:56:46 »

S tím myšlením je to fakt nahouby, čím víc sem nad tím přemýšlel, tím bylo hůř ... K vlastnoručnímu uvolňování napětí, je fakt, že za ten den to mělo být už potřetí, co sem měl vyvrcholit, předtím dvakrát práce partnerky ...
A ještě k partnerce, né že bych ji chtěl obviňovat Andílek ale moc mi v tu chvíli nepomohla, spíš jenom ležela a koukala na mě, co bude .... To mi taky nepřidalo, jakákoliv "žádost" o pomoc -> skoro výsměch, prý se mám snažit sám, když chci sexovat  Kroutící očima

Odstraněna citace. Předchozí příspěvek necitujeme, pokud nereagujeme jen na jeho část. Ava
« Poslední změna: 17. Březen 2009, 14:21:28 od Avarang3r » Zaznamenáno

WTF?:-D
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Březen 2009, 14:23:49 »

No jo, tak to, když partnerka nepomůže, tak to je na prd. A "když chceš mít sex, tak si to nějak udělej" - to je na facku Šťastný To je jak kdybych měl bejt rád, že mi vůbec milostivě svolí Úsměv) To bych jí příště přiopoměl, až bude chtít jít na obídek a bude smutně koukat, jestli nezpalatíš S jazykem

No a napotřetí to už nebude za den nic moc. Prostě nebylo libido Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 kdy: 17. Březen 2009, 14:36:51 »

2Joei: Btw, a co tobě se přihodilo? Na začátku threadu píšeš, že máš taky zkušenost Úsměv

2Avarang3r: jojo, udělat si to můžu i sám Šťastný ... Oká, chtěl jsem si to potvrdit, že něco je na můj věk moc Šťastný a jestli se můžu ještě nějak vrátit, tak mě štve "náladovost" dicka ... Někdy se může podělat - zrovna ve chvíli, kdy není nic, co by dávalo podnět, a na druhou stranu, když je podmětů přehršel, tak jen tak vegetativně dá vědět, že existuje a tím to pro něj hasne ...
Zaznamenáno

WTF?:-D
Raydeeen
Host
« Odpověď #12 kdy: 17. Březen 2009, 17:20:07 »

Myslím, že lidí co maj podobný problémy, není málo  Šťastný
Zaznamenáno
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 kdy: 17. Březen 2009, 17:31:39 »

To mě docela uklidnilo, v ten prvotní okamžik sem myslel, že hodím mašli Šťastný sem něco četl na sexus.cz, uklidnilo mě to a snad už i vím, jak to řešit Úsměv
Zaznamenáno

WTF?:-D
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Březen 2009, 17:39:07 »

2Joei: Btw, a co tobě se přihodilo? Na začátku threadu píšeš, že máš taky zkušenost Úsměv

when I was IN, my buddy went down...
asi moc řečí kolem a malá snaha partnerky, nevím. nervozní jsem se necítil.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 kdy: 17. Březen 2009, 17:51:43 »

2Joei: A jaká byla reakce? Ať můžeme porovnávat Úsměv moje slečna z toho měla prdel, teďka si mě sem tam dobírá (stalo se to tak měsíc zpátky). Vím, že to myslí ze srandy, ale sebevědomí mi to moc nepřidává ... A když vím, že by to bylo moje poprvé a její několikáté - měla už nekolik vztahů přede mnou a pro mě je to první vážnější, tak je to taky těžší. Btw, a teďka sem si uvědomil, že moje myšlenka těsně před tím, než sem měl zahájit kopulaci byla zajímavá: živě sem si představil, jaké to bude, až od ní půjdu domů a dám si cigárko ... Může to s tím? Šťastný
Zaznamenáno

WTF?:-D
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Březen 2009, 17:55:00 »

reakce byla v pohodě, usmála se, setřela mi pot z čela a dala pusu.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Březen 2009, 18:29:11 »

Avaranger: naopak já to předtim dělam vždycky, abych měl pak lepší výdrž (o dost lepší)...
Zaznamenáno

Ozzy



Něco chytrýho bych se napsal, ale nevím :-P

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Valašská Polanka
Příspěvků: 23


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 kdy: 17. Březen 2009, 18:55:37 »

2Joei: tak to bylo dobrý Úsměv

2D9: Já jak kdy, do určité míry, když člověk týden abstinuje, tak se stihne udělat, ani nedosáhne stabilní erekce (teda, dle mých zkušeností) ... takže tak zhruba ten den dopředu Úsměv
Zaznamenáno

WTF?:-D
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Březen 2009, 19:09:39 »

Avaranger: naopak já to předtim dělam vždycky, abych měl pak lepší výdrž (o dost lepší)...
Jo, jasně to souhlas. Pokud máš problém s výdrží, tak ano. Ale teď poslední dobou ta výdrž přichází tak nějak ... sama Úsměv Takže pracuju spíš na tom, abych nezklamal - tak proto ten den předem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Březen 2009, 22:49:12 »

Citace
Výskyt erektilních dysfunkcí pozorujeme především v mladém věku při zahajování pohlavního života nebo u mužů po padesátce. Zatímco příčiny poruchy erekce u mladých jsou mnohem častěji psychogenní, u mužů vyššího věku jsou tyto potíže způsobené cévními nebo neuroglogickými problémy. ..... U mladých mužů pak psychické příčiny problémů spočívají v úzkosti před stykem, v zaměření na výkon a ve strachu před možným selháním. Právě zaměření na nutnost soulože způsobuje nový nezdar, který jen výší jejich obavy před dalším stykem a bludný kruh je uzavřen. Řešením je zaměření na nekoitální partnerské aktivity a zákaz pokusů o soulož. Kromě této tzv. anticipační úzkosti mohou být psychickou příčinou erektilních dysfunkcí i traumatizující zážitky z dětství, nesprávná rodinná výchova (která prezentovala sex jako něco nečistého), ale i menšinové sexuální zaměření - např. při pokusech o heteresoexuální adaptaci homesexuálních mužů. .....
Moje Psychologie, červen 2008, Mužské sexuální poruchy II: Problémy s erekcí, Prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D; s. 36
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Březen 2009, 10:07:06 »

Když už se to tady tak rozjelo, tak se vás taky zeptám na názor a případnou radu.
Taky mám takovej menší problém s mým malým generálem. Když mám s partnerkou předehru, tak je všechno v pohodě. Když mi ho opečovává rukou nebo pusou, tak taky všechno v pohodě. Ale jakmile jdeme sexovat, tak poprvé (myslím poprvé za ten večer) vydržim strašně krátkou dobu - tak půl až minutu. Štve mě to, protože z toho partnerka nic nemá. Snažim se to nějak eliminovat ruční prací den předem, nebo ten den, ale nějakej výsledek se zatim nedostavil. Když si pak za chvilku (tak 5 minut) dáme druhý číslo, tak je to už v pohodě, ale chtěl bych vydržet víc hned napoprvé. Jak na to?
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Březen 2009, 14:55:44 »

smoula: možná to přeháníte s tou předehrou... zkus jí zkrátit...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Březen 2009, 15:30:37 »

JJ, to je možný. Ale zas ber v úvahu, že partnerka může potřebovat předehru dosti dlouhou. A to, že za pět minut můžeš zas je vlastně docela v pohodě - to nestihne ani vychladnout. Když dáte mezi to nějakej ten petting, tak bude první číslo vlastně skoro součást předehry Šťastný Já potřebuju aspoň tak půl hodinky, jinak mi to trvá moc dlouho a to už mě (a konec koncu ani partnerku) moc nebaví...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. Březen 2009, 14:58:04 »

Když už se to tady tak rozjelo, tak se vás taky zeptám na názor a případnou radu.
Taky mám takovej menší problém s mým malým generálem. Když mám s partnerkou předehru, tak je všechno v pohodě. Když mi ho opečovává rukou nebo pusou, tak taky všechno v pohodě. Ale jakmile jdeme sexovat, tak poprvé (myslím poprvé za ten večer) vydržim strašně krátkou dobu - tak půl až minutu. Štve mě to, protože z toho partnerka nic nemá. Snažim se to nějak eliminovat ruční prací den předem, nebo ten den, ale nějakej výsledek se zatim nedostavil. Když si pak za chvilku (tak 5 minut) dáme druhý číslo, tak je to už v pohodě, ale chtěl bych vydržet víc hned napoprvé. Jak na to?
Tohle znam, take jsem s tim mel problem. Strasne moc zalezi na tom, jak se k tomu stavi slecna. U me osobne rucni prace den predem na veci moc nemenila. Veci zmenila az trpeliva partnerka, ktera byla ochotna nejakou dobu delat dost durazne pauzy a casem se to zlepsilo natolik, ze pauza byla potreba spis vyjimecne. Taky je otazka jestli to minutove cislo stve spis tebe (tve ego?) nebo na tom neco vadi i partnerce.... Protoze jestli pak vse jde hladce, tak si myslim, ze to neni ani tak problem jako spis pekna predehra Šťastný
Jinak bud rad za tech pet minut, u me je to minimalne pul hodiny a to mi teda tenkrat zadna slecna nevydrzela, respektive se pak muselo zacit znovu prikladat pod kotel Mrkající
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS