Prosil bych radu ( skola )

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 09:35:15

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prosil bych radu ( skola )
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Prosil bych radu ( skola )  (Přečteno 6807 krát)
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« kdy: 23. Květen 2009, 20:19:30 »

Zdravim (16 let)
V zari nastupuji na novou skolu pac ted dojdu devitku a chtel jsem se zeptat co by jste mi radili na to abych dobre zapusobil na nove lidi v nove skole tim myslim abych byl napriklad oblibeny u holek nebo jak bych se mel chovat prvni den abych zapusobil dobre psychologicky na lidi nevim jak to popsat ale doufam ze mi rozumite jak to myslim diky Úsměv
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Květen 2009, 20:51:36 »

Musíš mít něco, čim lidi zaujmeš... často to bejvá např. smysl pro humor, vzhled, peníze... zkrátka v sobě musíš mít něco, o čemž mají lidi podvědomý pocit, že to potřebujou... najdi u sebe to nejlepší, co můžeš lidem nabídnout a založ na tom celou svojí osobnost
Zaznamenáno

Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Květen 2009, 20:59:40 »

Já když jsem přecházel na střední tak jsem doplatil na to, že jsem rozjel moc otevřenou hru... Byl jsem vtipnej atp ale holky se na mě časem začaly dívat jako na šaška (asi jsem to přehnal) a postupem času jsem zjistil, že velkej úspěch měli ti, kterí byli na začátku takoví nemastní neslaní (moc se neangažovali...) a když pak něco dělali tak se o ně každej zajímal, protože nikdo nevěděl co od nich čekat. Kdybych mohl jít na střední znovu, začal bych opatrněji.
Toť můj názor a moje zkušenost. Nevím co na to ostatní...?

Ještě dodám že ta moje střední je gympl  Super!
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Květen 2009, 21:06:58 »

Koho mají lidi radči, ty co se jim něčím podobají nebo ty co se výrazně liší?

Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen 2009, 01:50:39 »

Hoj,
Co já bych ti poradil je ať jsi přátelský. Nesnaž se to nijak hrotit a na nikoho nějak extra zapůsobit, hlavně navaž známosti, buď dobře naladěn, buď zábavnej a v pohodě.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen 2009, 16:45:40 »

Nejlepší rada je bejt ten, koho lidi znají Mrkající Když po týdnu ve škole budeš oslovovat 90% lidí ze třídy jménem a tu a tam někoho představíš s někým jiným, tak budeš 100% king Úsměv

První den jsou všichni vyplesklý a baví se tak max. se sousedem v lavici... Nestaneš se přímo "vůdcem", ale protože budeš znát všechny, tak ten vůdce se dřív nebo později objeví a ty se s nim budeš znát "jakoby" už od prvních dní a spousta lidí se bude snažit se podvědomě k němu dostat tím, že se bude bavit s tím koho "vůdce" zná = s tebou Mrkající A když se s tebou lidi baví, tak jsi ve středu pozornosti a to je už jen krok k tomu, aby si dobře působil. Zbytek je jen tvoje osobnost a tzu nezměníš Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen 2009, 17:28:31 »

Jinak... nevim jak to je na středních školách... protože já přecházel z pátý třídy na osmiletej gympl... ale pamatuju si, že tehdy, ač zpětně to absolutně nedokážu pochopit, tak nejoblíbenější byli vždycky ti, kteří byli nejlepší sportovci... hlavně fotbalisti...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Květen 2009, 17:32:34 »

Jo, ale to jsou věci, který nezměníš Mrkající U nás taky byli nejvíc IN ti co byly vysportovaní a pěkní, ale bylo to tím, že měli sebevědomí až na půdu Mrkající Ale ze začátku budou i tihle pěkně v pr... v novém prostředí a ten kdo to ví, tak toho využije, aby se s nima seznámil a pak je "znal" a to v jaké se pohybuješ společnosti tě hodně spoluutváří Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
System,



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 29


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Květen 2009, 19:48:07 »

dik moc za rady, jinak Avarang3r zni to dobre Šťastný jinak delam dost dlouho judo a tak fotbal sice moc neumim ale podle me mam postavu vysportovanou ale stim fotbalem to je tragedie docela Šťastný
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Květen 2009, 21:04:39 »

S holkama ze třídy komunikuj drze a hravě.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 28. Květen 2009, 16:06:26 »

Já souhlasím s názorem, že asi líp zapůsobí být ze začátku neslanej nemastnej...Ti kluci většinu zaujmou holky, co za něco stojí:) (víš jak to myslím...)A pak budeš takovej,,záhadnej" a jestli si jak říkáš vypracovanej a pěknej, no problemo Slintající

Jinak já taky ráda fotbalisty...Jsou prostě sexy...a když maj ještě mozek(asi tak jedna čtvrtina) Provokatér
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Květen 2009, 20:33:08 »

nemastnej neslanej? to není záruka toho, že bude vypadat "záhadně"... "záhadní" lidi jsou takoví, kteří vypadají spokojeně, mají zjevné charisma (nebo ho dokážou dobře předstírat) ale přitom o nich nikdo nic moc neví...
nehledě na to, že Avův popisuje dobrou taktiku - být známý, ale přitom se nedrat dopředu hned ze začátku... to je (hlavně na střední) docela jistá cesta k tomu, jak se dostat do vedoucí části třídy...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 29. Květen 2009, 10:38:44 »

Podle mě má určitý charisma každý...I když něco na tom je:) Ale pro mě je teda vždycky "záhadny" kluk, ktery se nedere vpřed, má takovy ten milý úsměv...Nevím co od něj čekat Šťastný asi...
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Květen 2009, 20:07:09 »

Ale pro mě je teda vždycky "záhadny" kluk, ktery se nedere vpřed, má takovy ten milý úsměv...Nevím co od něj čekat Šťastný asi...
To je taky jedna z možných cest, ale takový kluk potom není zase až tak "nemastný neslaný"... a přinejmenším ze začátku se to imho v podstatě překrývá s Avovou taktikou...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS