Průměrný člověk aneb v kolika letech je co běžné (nebo i normální)???

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 03:29:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Průměrný člověk aneb v kolika letech je co běžné (nebo i normální)???
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk
Autor Téma: Průměrný člověk aneb v kolika letech je co běžné (nebo i normální)???  (Přečteno 25220 krát)
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« kdy: 15. Prosinec 2007, 23:36:24 »

Zajímal by mě váš názor na to, jak obvykle probíhají záležitosti na tomto webu řešené u většiny běžných lidí v průběhu života. Ne že bych chtěl zjišťovat, co je normální a co už divný podobně (všichni se od sebe lišíme) ale třeba díky vám leckdo z nás zjistí, jak hodně se už odlišujeme, čistě jen od obvyklosti.

Mám na mysli, v kolika se tak člověk obvykle poprvý zabouchne. Kdy je nejběžnější dát někomu poprvý pusu. Do jakýho věku nepůsobí celibát ani trochu divně. To samý o panictví. Atd..., určitě vás napadne i víc...

P. S. Píšu to proto, že je mi 17 a půl a nemám absolutně ani náznak zkušenosti s ničím. Někdo se nad tím pozastavuje, někomu to vůbec nepříde. Co vám???
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Prosinec 2007, 23:45:48 »

Citace
Průměrný člověk aneb v kolika letech je co běžné (nebo i normální)???
Neprijde ti ze odpoved na tuto otazku nebude na tomto foru priliz objektivni a reprezentativni?
-jinak je tu nejake forum "Hleda se panic" kde je alespon cast teto statistiky
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec 2007, 08:44:30 »

bud v klidu, me je 24 a jeste sem ani nedrzel holku za ruku..
ale k tve otazce.. myslim ze ses uplne normalni resp. asi zalezi na uhlu pohledu kdo ti na tuhle otazku odpovida, jako vsude tak i zde plati, ze je to relativni (takze z meho pohledu jsi normalni, ale z pohledu 15leteho casanovy budes asi nenormalni exot  Úsměv )
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec 2007, 09:52:13 »


Mám na mysli, v kolika se tak člověk obvykle poprvý zabouchne. Kdy je nejběžnější dát někomu poprvý pusu. Do jakýho věku nepůsobí celibát ani trochu divně. To samý o panictví. Atd..., určitě vás napadne i víc...

Jasně...napadne...první dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak první automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě. Mezi tím samozřejmě rekreační chata, taktéž i barevný televizor, přívěs, a tak dále, a tak dále, a tak dále...no a potom už jsou jenom samá pozitiva a sociální jistoty...náhody jsou vyloučeny a nebo se s nimi počítá  Potlesk

Lidi...už se konečně laskavě proberte Projel jsem to Modlící se

Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Prosinec 2007, 10:21:05 »

sinovy prubeh funkce zavislosti kvarkopakovy privetivosti na case se mi potvrdil, nyni je v minimu Úsměv, ani v mem ani v jeho neni moc konstruktivni odpoved na tema..

proto: podle me to mozna neni normalni (ve smyslu statistickyho prumeru) ale neni to zly, nijak te to neodlisuje od ostatnich, to jakej jsi (od ceho se, stale doufam, vztahy odvijeji) nezavisi na tom jestli si se uz s nakou libal
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 16. Prosinec 2007, 10:51:11 »

Není důležitý cíl, ale cesta k němu!

Takže se neptej: "kdy je normální poprvé políbit holku?", ale třeba: "je normální s dívkami nemluvit, stranit se jich, nehledat je? Je normální, když se mi ta a ta dívka líbí, že nic neudělám?"... atd.
Nebudeš se cílem stresovat, ubírat si tak energii a podkopávat sebevědomí - ale začneš s tím něco dělat.
« Poslední změna: 16. Prosinec 2007, 10:54:30 od Qark » Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Prosinec 2007, 11:02:02 »

Blaueminence: Jestli chceš znát "průměrovou" odpověd, tak první zamilování přijde IMO tak rok, dva po tom, co se dostaneš do kolektivu (třeba školka, resp. škola). S tím může (a nemusí) přijít první pusa. První skutečné zamilování přijde někdy v pubertě. Často takové poetické a jednostranné. Tam je další šance na pusu (jestli už nebyla). No a pak tak do 25ti máš šanci dohnat všechno, co si nestihnul v předchozích fázích. Pak už to začíná IMO být trošku divné a zavánět to staromládenectvnim xD

Ale spousta lidí ti řekne, že je to pořád OK, i kdyby ti bylo 35 x) Podle mně a statistiky ne Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 kdy: 16. Prosinec 2007, 12:08:17 »

bud v klidu, me je 24 a jeste sem ani nedrzel holku za ruku..
ale k tve otazce.. myslim ze ses uplne normalni resp. asi zalezi na uhlu pohledu kdo ti na tuhle otazku odpovida, jako vsude tak i zde plati, ze je to relativni (takze z meho pohledu jsi normalni, ale z pohledu 15leteho casanovy budes asi nenormalni exot  Úsměv )
Jo, takovejhle kluků jsou technický vysoký školy plný. Takže pro ně to bude normální, ale pro někoho jinýho to může bejt "divný"...
Zaznamenáno
tunopp



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: vychodni cechy
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Prosinec 2007, 13:03:02 »

jak jsi sakra poznal na jakou VS chodim ??  Šťastný
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 kdy: 16. Prosinec 2007, 13:30:22 »

Že by vlastní zkušenost a pozorování? Mrkající
Imho taky není důležité, jestli jste se s holkou už drželi za ruce/líbali/whatever, ale jestli s nima vůbec přijdete do styku a tedy jestli jste schopni s nima nějak rozumně komunikovat. V tomhle to mají studenti technických škol prostě těžší a musí hledat příležitosti ke komunikaci s opačným pohlavím i někde jinde než ve škole...
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Prosinec 2007, 17:36:21 »


Mám na mysli, v kolika se tak člověk obvykle poprvý zabouchne. Kdy je nejběžnější dát někomu poprvý pusu. Do jakýho věku nepůsobí celibát ani trochu divně. To samý o panictví. Atd..., určitě vás napadne i víc...

Jasně...napadne...první dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak první automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě. Mezi tím samozřejmě rekreační chata, taktéž i barevný televizor, přívěs, a tak dále, a tak dále, a tak dále...no a potom už jsou jenom samá pozitiva a sociální jistoty...náhody jsou vyloučeny a nebo se s nimi počítá  Potlesk

Lidi...už se konečně laskavě proberte Projel jsem to Modlící se



nice!  Potlesk
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Prosinec 2007, 17:52:47 »

Že by vlastní zkušenost a pozorování? Mrkající
Imho taky není důležité, jestli jste se s holkou už drželi za ruce/líbali/whatever, ale jestli s nima vůbec přijdete do styku a tedy jestli jste schopni s nima nějak rozumně komunikovat. V tomhle to mají studenti technických škol prostě těžší a musí hledat příležitosti ke komunikaci s opačným pohlavím i někde jinde než ve škole...

jj, tohle je přesné...a úplně nejhorší kombinace je průmysovka (elektro/strojarna/stavarna) + VS stejneho zamereni...pak to dopadne tak, ze clovek 10 let potkava prakticky same chlapy  Kroutící očima
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 16. Prosinec 2007, 18:49:25 »

a úplně nejhorší kombinace je průmysovka (elektro/strojarna/stavarna) + VS stejneho zamereni...pak to dopadne tak, ze clovek 10 let potkava prakticky same chlapy  Kroutící očima
Jo, tohle je přesně můj případ (elektro průmka + ČVUT FEL) Úsměv Prostě to chce mít ještě nějaký diametrálně odlišný zájmy, kde se vyskytujou i holky - např. cizí jazyky...
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 16. Prosinec 2007, 18:55:13 »

 Eh? no ja nevim, my sme byli na jaderce na oboru 4 a z toho 2 holky, a teda ze by mi to nejak zvysilo snace sbalit holku mi neprijde.
Tedka na vscht je holek 70% (jsou uplne vsude), a jedine co z toho mam je pocit ze pravdepodobnost ziskani holky zalezi na jejich koncentracich uplne zanedbatelne Mrkající
Mohl bych studovat klidne na nejake VS pro palacove spolecnice, stejne by se me asi ty devy nijak netykaly.  Znepokojený
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #14 kdy: 16. Prosinec 2007, 19:08:56 »

Eh? no ja nevim, my sme byli na jaderce na oboru 4 a z toho 2 holky, a teda ze by mi to nejak zvysilo snace sbalit holku mi neprijde.
Tedka na vscht je holek 70% (jsou uplne vsude), a jedine co z toho mam je pocit ze pravdepodobnost ziskani holky zalezi na jejich koncentracich uplne zanedbatelne Mrkající
Mohl bych studovat klidne na nejake VS pro palacove spolecnice, stejne by se me asi ty devy nijak netykaly.  Znepokojený
No, možná bude problém úplně někde jinde (v Tobě?)... Když jsem já v téměř jakýkoliv společnosti, tak mi celkem nedělá problém komunikovat - řekl bych, že komunikuju tak průměrně intenzivně. A když jsem v kolektivu, kde jsou i holky, tak mi takhle logicky vznikají kamarádky (slečnu nehledám)...
Btw. zrovna z VŠCHT má jeden bývalý spolužák z průmyslovky (docela looser) s holkama dobrou zkušenost - teda že během střední holky ani ťuk a na VŠCHT pohoda...
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 16. Prosinec 2007, 19:10:00 »

tak to nemůžu soudit - palacove tanecnice neznam ;-) Sám jsem taky kombinace prumka+VS elektro...ale jde o to (jak tu uz nekdo zminil), ze tim proste ztratis jakykoliv kontakt s holkama, ted nemyslim nejake baleni, ale i pouhou kazdodenni komunikaci.

A abychom nebyli uplne OT, tak myslim, ze v 17 je naprosto normalni, ze clovek nema s holkama zadne zkusenosti... Ve svych temer 25 uz to citim trochu jinak, ale do bordelu kvuli tomu nepujdu  Ďábelský
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 16. Prosinec 2007, 19:10:17 »

Augi>No vsak jasne ze je problem ve me, v cem jinem by mel byt problem?

ja> Bych to moc nerozdeloval na komunikaci s holkama a komunikaci s klukama, jako spise na komunikaci spolecneskou, a komunikaci typu
"ti dva magori tam zas cosi resi"

Ale teda je fakt ze jeden kamarad mi prijde hrozne postizeny v tomhle smeru tim ze ma 3 bratry a zadnou sestru, me docela normalizuje muj postoj k holkam to ze sem casto ve styku se sestrou popr. jejima kamradkam.

ad 17, 22, 25, 29, 35... hmm, ono neni ten zakladni probme v tom kdy je to normalni, jako spise jestli je nejaka sance ze se neco zmeni.
Prijde mi to jako s prumernou mzdou... lidi jsou hrozne ruzni... chtel bych videt nekoho kdo resi problem ze ma mzdu nizsi nez nejaka statisticka prumerna hodnota.... cekal bych spise ze ten clovek bude resit, ze si neco nemuze koupit a podobne... a je mu uplne jedno jestli se zrovna prehoupl prez nejakych tech 20 000 nebo je pod nima
« Poslední změna: 16. Prosinec 2007, 19:23:39 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 kdy: 16. Prosinec 2007, 19:14:54 »

tak to nemůžu soudit - palacove tanecnice neznam ;-) Sám jsem taky kombinace prumka+VS elektro...ale jde o to (jak tu uz nekdo zminil), ze tim proste ztratis jakykoliv kontakt s holkama, ted nemyslim nejake baleni, ale i pouhou kazdodenni komunikaci.
Jj, tak jsem to myslel. Nejde přímo o balení, ale o komunikaci. Když navíc takový člověk po deseti letech poprvé promluví s holkou, tak ji bere jako něco nadpozemskýho, s čím se musí jednat velmi jemně....a známe, jak to dopadá Mrkající Naproti tomu člověk zvyklý na každodenní komunikaci s opačným pohlavím to bere nějak jinak...

No vsak jasne ze je problem ve me, v cem jinem by mel byt problem?
Jak jsem chtěl naznačit v mém btw, tak problém imho někdy může být jen v nevhodném prostředí...
Zaznamenáno
Nikdenikdo

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 16. Prosinec 2007, 20:39:18 »

Tohle téma mi připomnělo, proč nechci pokračovat po střední škole ve studiu informatiky.  Provokatér No řeknu vám, elektroprůmka je co se týče holek fakt ústav. Už si pěkně dlouho lámu hlavu, kde se dostat do pořádného kolektivu - a nejde jen o holky, protože kluci u nás ve třídě jsou buď totálně tupí nebo věčně zalezlí doma u počítače, a když chce člověk vyrazit někam do společnosti, nemá s kým.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 16. Prosinec 2007, 20:51:21 »

Mohl bych studovat klidne na nejake VS pro palacove spolecnice, stejne by se me asi ty devy nijak netykaly.  Znepokojený

Totéž platí i pro mě. Studuju dva humanitní obory, navíc ve městě, kde je vůbec převaha studentek nad studenty, jsem tam už šestým rokem a co jsem z toho zatím měl? Jeden nepovedenej pokus o vztah, ze kterýho je mi skoro doteď zle a dva úlety, kdy jsem byl hooodně pod parou. Ostatní, na který jsem to zkoušel, měly svoje hošany v domovských obcích (což je případ značného počtu studentek, který na první, druhý i třetí pohled vypadají nezadaně), nebo jednoduše neměly zájem. V konečným důsledku jsem teda byl dost rád, že znám nějaký holky aj mimo VŠ.

Ale jinak samozřejmě uznávám, že to maj technici po téhle stránce dost hořší a že to jak to mám, je jen moje chyba (nebo smůla, popř. nedostatečná fyzická výbava od přírody).
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 16. Prosinec 2007, 21:01:10 »

Mohl bych studovat klidne na nejake VS pro palacove spolecnice, stejne by se me asi ty devy nijak netykaly.  Znepokojený

Totéž platí i pro mě. Studuju dva humanitní obory, navíc ve městě, kde je vůbec převaha studentek nad studenty, jsem tam už šestým rokem a co jsem z toho zatím měl? Jeden nepovedenej pokus o vztah, ze kterýho je mi skoro doteď zle a dva úlety, kdy jsem byl hooodně pod parou. Ostatní, na který jsem to zkoušel, měly svoje hošany v domovských obcích (což je případ značného počtu studentek, který na první, druhý i třetí pohled vypadají nezadaně), nebo jednoduše neměly zájem. V konečným důsledku jsem teda byl dost rád, že znám nějaký holky aj mimo VŠ.

Ale jinak samozřejmě uznávám, že to maj technici po téhle stránce dost hořší a že to jak to mám, je jen moje chyba (nebo smůla, popř. nedostatečná fyzická výbava od přírody).

Navštevuji školu, kde je též velká převaha studentek nad studentů. A za ty 4 roky jsem měl 1 vztah a asi 5 odmítnutí...Jestli to není tím, že jsem nějak divnej.. Smějící se
Jednou jsem nezvládl jednoduché tři schody a pak jsem letěl na zem...a tam zakopávám nebo o dveře si praštím..a zajímavý je to, že se smíchem říkám:"Kterej debil mi to sem postavil".. a všem dívkám podržím dveře, nevím, jak na to reagujou..asi jsem ze starý školy, což je pro ně pasé..
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 16. Prosinec 2007, 23:20:28 »

Super, všem moc děkuju...

Qark to zas přesně vystih, díky moc..... u mě skutečně je problém v tom,že na holky tak nějak dost kašlu a ani už se nesnažim se trochu překonat  Smějící se ... ono totiž ze čtení tohohle fóra člověk někdy může získat pocit, že nedokázat nic udělat je vlastně docela normální...

Co tak psali Avaranger a Tunopp, budu eště hodně let v pohodě, snad stihne vzniknout aspoň nějaká vzestupná tendence, zatim se to spíš zhoršuje.... Velmi smutný

Ale nešlo mi až tolik o nějakou normálnost, spíš o to, co je běžný.... vaděj mi totiž lidi, co si myslej, že každej chlap má v patnácti začít lézt za každou holkou kolem sebe, a možná se jedna z osmi set milostivě nechá sbalit Smějící se...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Prosinec 2007, 23:35:36 »

..., že nedokázat nic udělat je vlastně docela normální...
Spíš časté, než normální Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 16. Prosinec 2007, 23:53:35 »

Citace
...ono totiž ze čtení tohohle fóra člověk někdy může získat pocit, že nedokázat nic udělat je vlastně docela normální...
no on ale neni problem v tom dokazat neco udelat, ale vtom ze se to musi delat porad az se to stane automatickym (jako treba rani higiena)
... v tom je prave ten problem, ja se musim furt premahat a snazit a kontrolovat kdyz se chci bavit s lidma nedej boze s holkama .... a potom kdyz to nejde tak nejak prirozene od srdce (tj. i kdyz se s lidma bavi tak mam pocit ze sem asocial ktery se snazi bavit z lidma, ne ze se snima normalne bavim) tak to proste nema ten ucinek a neni to jaksi samonosne  Smutný

a teda cteni tohodle fora me moc neuklidnuje (mimo snad krome entity "ja"... diky za ni  Šťastný a max tak 2 dalsich) me to spise desi, kdyz tady o tom otevrene ctu jak na tom jsou se spolecenskyma a milostnyma vecma jini lidi (i ti kteri se povazuji za neschopne v teto oblasti) tak si pripadam jako z uplne jineho sveta  Sákryš  . Nez sem byl tady na foru, tak sem si pripadal vice normalnejsi, mi kamaradi jsou nekteri srovnatelne asocialni jako ja, a s tema co jsou socialnejsi, jsem se o jejich milostych pokusech a podobne nikdy otevrene nebavil tak aby me znepokojili tak jako toto forum  Znepokojený
« Poslední změna: 17. Prosinec 2007, 00:15:58 od 0254 » Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 17. Prosinec 2007, 11:40:44 »

Mám na mysli, v kolika se tak člověk obvykle poprvý zabouchne. Kdy je nejběžnější dát někomu poprvý pusu. Do jakýho věku nepůsobí celibát ani trochu divně. To samý o panictví. Atd..., určitě vás napadne i víc...
první zabouchnutí... školka
první pusa... školka
a ten zbytek o 18 let později Úsměv

Ale fakt nevím co řešíš - co chceš jako dělat, když se tady dozvíš, že jsi "pozadu"? Rychle to poběžíš někam dohnat? Kroutící očima
Tyhle věci jsou u každého individuální a můj názor je, že člověk by se do nich neměl pouštět, dokud na to není mentálně připravený.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: [1] 2 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS