Psychologové SEM

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 12:04:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Psychologové SEM
0 uživatelů a 6 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Psychologové SEM  (Přečteno 5553 krát)
Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« kdy: 07. Únor 2010, 15:17:28 »

Je tady někdo, kdo studuje psychologii Provokatér? Chci slyšet (resp. přečíst Šťastný) váš názor. Je dobrý nápad uvést v rámci přihlášky na vysokou školu (obor psychologie), že mám zkušenosti s interakcí se ženami? Jak to na vás působí, good nebo sh*t Překvapený? Za zkušenosti s prací s lidma jsou u příjmaček plusové body. Směle a bezostyšně pište prosím...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Únor 2010, 15:19:55 »

Zajímáš se o psychologii, jo? Úsměv Můžu se zeptat, co to je za vejšku a co máš za střední? Taky jsem přemýšlel, že pujdu na psychologii...

Jinak... do té přihášky bych to rozhodně uvedl. Proč taky ne? Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Únor 2010, 15:24:11 »

Klidně to napiš do toho hodnocení. Nic tím nezkazíš.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Únor 2010, 15:46:31 »

EcLiPs3: Mám čtyřletý gympl. Na psychologii je každorožně obrovský nátřesk. Je zapotřebí, aby se člověk začal na příjmačky učit už v září (už ve třeťáku je to ideální Smějící se). Klasická jednooborová psychologie se dá v ČR studovat v Olomouci na UP (filosofická fakulta; www.upol.cz), v Brně na MU (filosofická fakulta, fakulta sociálních studií; www.muni.cz) a v Praze na Karlovce. Studium je prakticky zaměřené; zlepšuje zejména komunikační dovednosti atd. Do Olomouce berou 45 lidí, hlásí se cca. 800. Do Brna berou 100, hlásí se cca. 2000. Z těchto čísel vyplývá, že zas tak moc nezáleží na vystudované střední škole, ale na individuálním samostudiu na příjmačky Mrkající.
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2010, 15:52:28 »

Mě právě psychologie dost zajímá a studuju to už teď, kde se dá... Jen nevím, jestli se na to dá navázat z výpočetní techniky Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Únor 2010, 15:56:20 »

Talkboy, až se tě na to bude ptát třeba komise během 2. kola u přijímacího pohovoru, tak jak jim tvou zkušenost s interakcí se ženami podložíš? Šťastný Můžeš napsat třeba zájem o psychologii, to jo, ale pokud chceš mluvit o zkušenostech, nemělo by to být něčím podložený? Jedna moje kamarádka chodila třeba pomáhat někam do nemocnice na dětský oddělení - to je podle mě dostačující zkušenost, za kterou by ti připsali body Mrkající

Btw. je zvláštní, že se hodně lidí zajímá o psychologii proto, že by chtěli umět manipulovat s lidma a přesně vědět, jak se v jaký situaci zachovaj Šťastný Já psychologii přímo nestuduju, ale vybrala jsem si školu, která má k psychologii blízko, protože jsem si na samotnou psych. nevěřila, a musim říct, že to opravdu neni o tom hned každýho prokouknout Šťastný

Navíc, už jsi koukal, jaká je šance se tam dostat? Jo, a všimni si někdy, že někteří psychologové jsou docela "zvláštní" - něco jako nemoc z povolání... třeba způsob, jakým se s tebou baví. Nebo třeba psychoterapeuti - dokážou rozpitvat každý slovo, který řekneš Šťastný

Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 07. Únor 2010, 16:00:16 »

Btw. je zvláštní, že se hodně lidí zajímá o psychologii proto, že by chtěli umět manipulovat s lidma
Přesně... přijde mi to dost smutný... nemluvě o tom, že KAŽDEJ člověk si myslí, že nahlíží na svět jinak než ostatní a že by byl dobrej psycholog.... a uplně každej přeceňuje svoje schopnosti, co se týče tohohle oboru...

to "zajímam se o psychologii!" "jsem dobrej psycholog!" apod. už je fakt trapný, nechte toho...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Únor 2010, 16:47:39 »

Mě by třeba práce psychologa taky bavila, poslouchat problémy jiných lidí a pomáhat jim. Radit jim jak to vyřešit, jenže bohužel o tom psychologie neni. Celá psychologie je totiž o tom, že toho dotyčného jen směruješ tak, aby se s tím vypořádal sám - podle svého. A vlastně ani nesmíš do toho míchat tvůj názor. Proto taky psycholog nikdy nepomůže nikomu, kdo sám nechce. 

Takže v tomhle souhlasím s D9. Ale asi je to způsobený tim, že jak se nám tady rozjel pickup, tak mají lidi pocit, že najednou vědí jak lidi myslí, protože pár pouček z PU prostě funguje.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ezeldin

Karma: 0
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor 2010, 19:05:28 »

Uvádět do přihlášky, že "mám zkušenosti s interakcí se ženami" je podle mě naprosta blbost. Za to ti nikdo žádné body  nedá a buď tu přihlášku hodí do koše a nebo se pousmějou a hodi to do koše. Pak bys tam taky mohl psat, že máš zkušenost s interackí s kamarady, s rodiči atd...
Pokud už projdeš do druhého kola k ústnímu pohovoru a budou tam vedle tebe lidi, co budou mít zkušenosti s prací třeba s postiženejma dětma, s drogově závislými, tak to fakt uznáš že tvá zkušenost se ženami bude vypadat fakt trapně.
nicméně co vím od známých, tak se žádný pohovor v brna a olomouci nedala(l)...

pokud se fakt chceš dostat, tak jsou dobre ty pripravne kurzy a taky samozrejme samostudium, ale ver, ze otazek z psychologie komunikace, tam asi moc nebude...
Zaznamenáno
Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Únor 2010, 20:18:47 »

Kurec, pár dní jsem se nepřipojil a už se z tohohle tématu stal out of topic Šťastný. Málo jsem to upřesnil, omlouvám se. U přijímacích pohovorů bych řekl něco ve smyslu: Jsem přispěvatelem pickuperského a poradenského fóra Qark.net a Social dynamic CZ...

ezeldin: Z tvého úhlu pohledu to tak může vypadat.

Ava: Do určité míry s tebou souhlasím.

D9: Z tvého úhlu pohledu to tak může vypadat.

Neferu: Z tvého úhlu pohledu to tak může vypadat.

EcLiPs3: Když se naučíš, tak dá Mrkající.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS