Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 12:58:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka  (Přečteno 19867 krát)
skwall
Host
« kdy: 02. Duben 2009, 00:22:49 »

Čus. Tak téma mluví za své...Podělte se o nejzajímavější příhody!!! Smějící se
Jako autor teda začnu...je to sice už delší dobu, ale nevadí. Mě se to teda stalo snad jenom 2x v životě a to poprví na základce, když jsem byl tušim v 9 třídě tak to na mě zkoušela jedna spolužačka ( bohužel pro ní bez výsledku), kterou jsem musel celkem solidně ignorovat, jelikož mi v tý době přišla chováním jako totální puberťačka (ona se vlastně chovala pořád totálně ulítle což o ní bylo známo)...ani nevim kdy to přesně začalo, ale znáte to...začne po vás koukat, pak jsme jednou jeli na školní výlet, sklo busu bylo totálně zamlžený, ona seděla přede mnou a prostě se otočila a na sklo nakreslila obrovský srdce.. Smějící se A pak jednou přišel ten největší masakr, když o přestávce, kdy byla třída totálně plná a ona seděla úplně vzádu a já ve předu zařvala přes celou třídu "Petře miluju tě"....samozřejmně celá třída se otočila na mě a půlka se začala smát... Smějící se Jediný co mě v tý chvíli napadlo bylo dělat, že sem nic neslyšel...což šlo celkem těžko!! Smějící se Číslo 2...To je cca 4 roky zpátky z dob, kdy jsem ještě jezdil na jeden luxusní tábor( bylo tam tak 98% holek z Praglu)...tak jsem si dal za úkol, že tam nějakou holku prubnu...a hned první den, kdy jsme se s kámošem vybalili věci, tak jsem šli obhlídnout ,,terén,, Smějící se Když jsme to prošli, tak že pudem dát nějakou game a kolem nás prošli 3 holky a jedna z nich (HB8) na mě čau (což sem teda vůbec nečekal jelikož sem se zrovna čuměl jinam) a ty další 2 prej...,, ty ho znáš? a ona...ne Smějící se. Ten den jsem jí už nepotkal a hned druhej den, kdy sem pozoroval jak paří na hřišti fotbal ke mě suveréně přišla ( a to sem si s ní předtim ani nestihnul pokecat!!) sedla si vedle mě, rukou si podepřela hlavu,loket si položila na mojí nohu a koukala se mi do očí...teprve pak sme se začali bavit Smějící se.to sem teda taky moc nestíhal!! Smějící se
Ale jednu věc musim ocenit a to tu, že ty holky měli dost odvahy to udělat, protože takových holek co jdou do akce i když se jim kolikrát ten kluk hrozně líbí moc neni!!!
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 02. Duben 2009, 13:57:47 »

To je otázka, jestli tohle automatický zdravení od holek, který tě neznaj, je určitě balení... jestli jo, tak se mi to taky začalo stávat, ale až teď v septimě a oktávě od dost mladších holek.
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
UsKd



Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Místo: Óoostrava
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 02. Duben 2009, 14:41:22 »

Když tě holka pozdraví na ulici, tak je to možná určitý způsob jejich balení. Očekávají, že budeš na jejich "čau" reagovat, tím že rozvineš konverzaci. Jinak souhlasím, že holek, které jdou do akce a začnou vás balit moc není. Spíš žádné. A proto si takových bab vážím, i když jich není mnoho Šťastný
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Duben 2009, 18:54:07 »

Od holky považuju za balení už úsměv a delší pohled. To je pro mě JASNEJ signál, že mám do ní jít. Už se mi i stalo, že mě holka sama oslovila a v podstatě i sama balila, ale takovejch holek si prostě nemůžu vážit. A hlavně tuhle techniku většinou používaj holky, který jsou nic moc nebo ožralý.

Nebo jak řiká Blaueminence, tak to se mi stává taky. Ale to je tak na rejpnout, pohrát si a dost.
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Duben 2009, 08:48:05 »

tak já přihodím svůj vtipný zážitek.

cca před 2 lety jsem byl na diskotéce a balila mě tam nejdřív jedna holčina s docela dobrou postavou, ale příšerným xichtem a už ten večer na mě vyrukovala něco, jako jestli s ní chci chodit. v té době jsem byl ale fakt bláznivě zamilovanej do jedný slečny, tak jsme ji odmítl - respektive měl jsem pravdivou výmluvu.

To ale nebyl konec, bavil jsem se s ní a jejíma kámoškama dál, už dost pod vlivem a pak jsme šli ven pokecat. Jedna z těch nejošklivějších si mě odtáhla stranou, chvíli jsme kecali a pak si mě přitáhla a začala líbat, ale tím, jak se mi vůbec nelíbila a myslel jsem na jinou jsem do toho polibku nedal nic, takže po 5ti vteřinách se odtáhla a říká:

ona: Tebe to nebaví, co?
já: Ne, vůbec, jdem radši zase za nima. - a řekl jsem to tak suše, až se začala tlemit
----------
o rok a půl později se mi stalo zase něco podobnýho, ale to byla aspoň hezká holka, která se rozešla asi 2 dny předtím se svým přítelem (to jsem se dověděl až potom, takže mi bylo jasný, jak hodně vážně to myslí:-D ). kecali jsme na jedný akci, kolem nás všude kamarádi a ona kouřila. jak jsme byli oba lehce v náladě, zeptala se, zda chci šota. Jsem řekl jasný.... poprvé, podruhé.... potřetí a pak asi 5ti minutovej výkus, kde všichni okolo čuměli, co se děje a nejvíc trpěla její kámoška, která seděla u zdi, ona hned vedle ni a jak jsme se líbali, lehce jsme se na ni namáčkli.
---------
a pak až 3.tí situace, kdy mě holčina balila.... respektive 4. situace, první jsem nepopsal, ale to byla SMS game, takže není moc co popisovat (i když sex po SMS je zajímavá věc:-D). Takže zpět k té z podzima. Na akci jsem se seznámil se 2 holčinama, možná je ten report tady někde napsaný. Každopádně jsem chtěl dostat tu hezčí a jakožto člověk, který přečetl 20 stránek ze hry v té době jsem moc netušil o co jde, ale je krásný, jak si to člověk uvědomí zpětně.

Tu druhou jsem absolutně ignoroval, dalo se s ní kecat, takže jsem s ní i kecal, ale zase ji pak hned opustil a šel se věnovat něčemu/někomu dalšímu. no a na konci večera jsem už jen viděl ty její psí oči, jak prosí, abych se jí zeptal na číslo. udělal jsem to, nvm proč... asi jako zahřívačku pro vyžádání čísla té hezčí.

Zkrátka jsem na ni aplikoval mysteryho radu - v setu se bav uplně se všema, kromě svého targetu. ona sice nebyla target, ale v podstatě ji to nabudilo. Navíc když jsem jí druhý den nezavolal a to jsem měl cestu kolem, začala se snažit ona.... no a pak jsem ji dobrovolně nechal.

Takže to jsou moje 3 zážitky, kdy mě slečna balila
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Duben 2009, 08:53:08 »

a ještě teda jeden příběh, kdy jsem to extrémně posral....

na firemní akci po mně už od začátku házela pohledy jedna žena... žena je správný výraz... 27 let, 1 dítě, manžel (dítě a manžel na akci nebyli). Ozvačil bych ji tak HB9, perfektně vystylovaná, hnedovláska, docela vysoká, prostě můj typ.

Jenže já byl tak nesmělej, že i když jsme po sobě čuměli pořád, odhodlal jsem se za ni jít až cca o půlnoci. Hned mě sprdla, že jsem za ní nepřišel dřív. Chvíli jsme kecali a ona pak musela už jet domů a ještě jednou si povzdechla, že byla škoda, že jsem přišel až tak pozdě, cituji: "Noc mohla být o hodně zajímavější." .... hodněkrát jsem si to vyčítal ale takhle chvíle mi dala děsn moc. Teď pokaždé, když mi holka, která se mi líbí hodí AI, jdu za ní, abych nepřišel o něco hodně zajímavějšího.  Šťastný
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
skwall
Host
« Odpověď #6 kdy: 09. Duben 2009, 23:14:11 »

to joei: jj, fakt hodně zajímavý příběhy!!! Šťastný Hulíš často nebo jenom výjimčně...taky už sem slyšel od kámoše, že si dával šota s holkou a najednou....?? Smějící se Taky si ještě vzpomínám, jak sem byl jednou na diskotéce a 3x si pro mě příšla jedna holka....postava good, ale obličej nic moc...tak sem nechtěl bejt svině a šel sem s ní tancovat, ale když přišla už po čtvrtý, tak sem jí už teda musel odmítnout...sice mi to přišlo maximálně blbý, ale pro mě to byla jediná možnost, protože sem viděl, že mě fakt chce...no a potom za mnou přišli její kamarádky s tim, jestli jí chci....to už sem z toho moc vycouvat nemohl, tak sem jim řekl, že ne...pak už naštěští nepřišla..A můj nejhorší příběh z diskotéky...sem stál s pivkem na parketu u stolu a najednou si pro mě přišla jedna celkem fakt pěkná holčina....tak si říkám, proč ne...šel sem s ní, jenže to sem nevěděl kam mě vede...předhodila mě svojí kamarádce ( né zrovna hubený...úplně sem cítil jak se jí vlní špeky!!! Smějící se)...takže nebyla jiná možnost než s ní tancovat...úplně bylo vidět jak se jí líbim (snažila se se mnou komunikovat, ale já jí vždycky jenom odpověděl na otázku) a potom co jsme dotancovali sem naštěstí zdrhnul a už jí neviděl!!!!.happyend Smějící se
Zaznamenáno
skwall
Host
« Odpověď #7 kdy: 09. Duben 2009, 23:21:26 »

to Blaueminence: Tak nepočítám samozřejmě normální pozdrav, ale pokud po tobě holka fakt nějak vyjela....to že holka kluka, kterýho nezná pozdraví taky nebejvá zase až tak častý, ale tohle neberu... Smějící se
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Duben 2009, 21:40:21 »

Když už vás teda začne balit, jak by jste navázali vy v případě zájmu? Začít flirtovat a nejlépe rovnou s kinem?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Duben 2009, 21:43:09 »

zkoušet kino, nebránit se jejímu postupu a dávat jí najevo, že opětuješ zájem a že nešla s kůží na trh zbytečně... konkrétní průběh a rychlost postupu záleží na situaci a cíli...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Nardem
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Svitavy
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Duben 2009, 19:52:51 »

Od holky považuju za balení už úsměv a delší pohled. To je pro mě JASNEJ signál, že mám do ní jít. Už se mi i stalo, že mě holka sama oslovila a v podstatě i sama balila, ale takovejch holek si prostě nemůžu vážit. A hlavně tuhle techniku většinou používaj holky, který jsou nic moc nebo ožralý.

Nebo jak řiká Blaueminence, tak to se mi stává taky. Ale to je tak na rejpnout, pohrát si a dost.

Proc si ji nemuzes vazit? Cela společnost kecá o tom, že holky se mají nechat balit, jinak sou za kurvy. A ty si tohle převzal a hned si myslíš, že sou levný. Já si naopak cením toho, že ta holka ví co chce a jde si za tím Vykřičník Samozřejmě pokud je to nějaka ozrala buchta na diskotece tak mizim, na ty naladu nemam taky
Zaznamenáno

Dej si CÍL...přidej k němu SEBEDISCIPLÍNU, VYTRVALOST A VŮLI a dosáhneš všeho, co si usmyslíš. Věř mi...všeho
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Duben 2009, 16:05:00 »

Mě nebo někoho okolo už pár holek balilo, bylo to většinou více než nápadné. Nakonec na jednom takovém balení jsem začal svůj topic v sekci "Jak a kde jste někoho sbalili".
Co se mě samotného týče tak těch holek bylo docela dost, za poslední 3 roky počítám cca 8, ale možná ještě víc. Problém je v tom že většina z nich mě buďto nezajímala nebo se mi vůbec nelíbily, takže jsem to utnul již na počátku (třeba tím že jsem si nevzal číslo a už jsme se neviděli).
Holky, který jsou žádaný (a po takových já taky jdu) se snažit nemusí, ostatním nezbývá než se snažit samy, ale to není můj cíl. To je aspoň bludný kruh, co? Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Duben 2009, 16:19:27 »

No ona většina holek, který nejsou žádaný, ani nic samy nezkouší...
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Duben 2009, 09:22:39 »

D9: V tomhle s tebou můžu směle nesouhlasit, protože mám opačné informace. Aspoň ty holky, které nesedí pořád doma určitě mají kontakt s lidmi a ony zkouší někoho sbalit. Jestli se jim daří je věc druhá, ale zkouší to. Můžu potvrdit a to nejen u sebe.
BTW za včerejšek si dám k číslu ze včerejška (8 ) další +1, teda jen možná, ale bojím se že jo Šťastný
« Poslední změna: 26. Duben 2009, 09:28:58 od petanx » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Duben 2009, 09:55:31 »

petanx: já ti nevim... ošklivý holky, co znam, sedí doma, jí čokoládu a brečí, že jsou ošklivý... rozhodně nikoho nebalí...
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Duben 2009, 10:26:56 »

Přikláním se k názoru, že (ve většině případů) se vás snaží sbalit holka, ať už úplně nechutné UGs nebo depresivní (kuřačky, partičky atd.) holky..

Mě to přijde docela srandovní, když si to vezmu zpětně, jak mě třeba approachnuli nějaký 2set, který mě pronásledoval po celém OC (tři roky zpět).. Smějící se
Chtěli po mně číslo a já dost váhal, ze zkušenosti, kterou popíšu později... Nakonec jsem jim ho dal..Nebyly ošklivé, ale na mně příliš mladé v té době (poznámka: rok mladší už sem trochu váhal, dnes už tolik ne  ÚsměvSmějící se

A ta nezmíněná situace: to jsem takhle jezdil s kámošem na kole a nějaký 2 UG nás tam balily taky na kolech a na závěr (ani nevim proč sem to udělal) jsem jim dal mobil.číslo.
To byla docela chyba, pak mě neúprosně otravovaly přes mobil,smskovaly dokonce i volaly ať vylezu a takový..Spustilo se to tim, když sem jedný z nich napsal, že to všechno byl pouze ,,flirt"....drsný holky  Smějící se Smějící se...rozbily nám s kámošem i bunkr .. Teď se tomu směji, ale tenkrát sem se docela děsil, kdy opět zazvoní mobil na stolku..
Dnes už poznám vcelku, jestli mě dívka provokuje (úsměv, pokukování, škrábání na sukni atd.) Úsměv a vysílá signály: "mám zájem" ...to jsou moje zážitky
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Duben 2009, 11:58:35 »

Stalo se mi to už mnohokrát. Ale buď to byly UG nebo uplně hloupý. A když ne ani jedno z toho, tak tím jak se moc snažily a podlejzaly, tak stratily u mě svojí cenu a attraction. - Ničím mě už pak nepřitahovaly. Ale že by mi zbořily bunkr se naštěstí ještě nestalo.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Duben 2009, 12:20:03 »

co se škádlívá,... však to znáte  Smějící se
co se týče iniciativy holek - jsou takové, které se nebojí kluky balit, protože pochopily, že tiché vysedávání v koutě moc nefunguje... ale jsou i takové, které prostě budou čekat dokud si je nějaký kluk nesbalí... smutný pak je, když holka akorát naříká jak je pořád sama a přitom sama nedělá nic pro změnu (mohly by se poučit od kluků, třeba tady na fóru  Smějící se)
docela mě ale zaujal jeden citát, který říká, že hodně svůdců by bylo možná překvapeno, kdyby zjistili, kolikrát byli ve skutečnosti svedeni... takže záleží i na formě (ne)balení  Provokatér
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Květen 2009, 20:13:45 »

Mám takovou (alespoň pro mě) zajímavost a nevěděl jsem kam to šoupnout. Tak snad sem to trefil dobře.

Včera mi byla představena přes kámoše jedna holka. Docela se mi líbila, ale to je tak všechno. Kecali jsme spolu (už osamotě) tak 5 minut a pak jakoby přerušila moje nudné téma a na férovku řekla: "A ty máš holku?"
S klidem jsem odpověděl že ne, a že holky nevyhledávám. Ale překvapil mě ten její direkt. Stalo se mi několikrát že se mě holka zeptala "A co holky?" A tohle je fakt hustý  Smějící se
Navíc všimněte si rozdílu ve větě "A ty máš holku?" a "Máš holku?". Zní to jako by tam tu tématiku už někdo nakousl a ona se teď akorát zeptala mě. Ale jak říkám, slečna asi chtěl dostatečně předem vědět, zda nezalévá cizí zahrádku.
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Květen 2009, 20:50:53 »

Neskutečně trapný IZ od Ug (nic proti UG ale tyhle to byla katastrofa ! )
 tyhle UG  byly fakt hrozně trapný.

Jedem přecpanym busem jako obvykle, kecáme a najednou 2 UG věk asi 13 se nám prostě začli smát, jen tak. Tak si říkáme Ug jo to znam............blablabla a mysleli sme že to po chvíli skončí ale NE Smutný Znepokojený
Dojeli sme do cílový stanice kde vystupovali všichni a ty dvě jdou neustále za náma a furt a furt se smějou a dělaj nenápadný,(kdyby si nehráli na nápadný možná by to vypadalo líp Šťastný ) Tak procházíme obchodní centrum vyhlížíme targety a oni jdou furt za náma a opět výtlemy jako prase. Děsný. Já bych se tvl fakt na jejich místě styděl.....

třeba čekali že nás zaujmou ,ale my máme moc vysokej bitchshield Šťastný Šťastný (ne to je sranda) - ty dvě se chovali fakt blbě)
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Květen 2009, 21:02:54 »

Dojeli sme do cílový stanice kde vystupovali všichni a ty dvě jdou neustále za náma a furt a furt se smějou a dělaj nenápadný,(kdyby si nehráli na nápadný možná by to vypadalo líp Šťastný ) Tak procházíme obchodní centrum vyhlížíme targety a oni jdou furt za náma a opět výtlemy jako prase. Děsný. Já bych se tvl fakt na jejich místě styděl.....
Třeba si měl na botě přilepenej hajzl papír a ony si toho všimly Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 17. Květen 2009, 21:13:08 »

Když to tak pročítám, tak si říkám, že to nemáme moc dobrý.

Když už nás totiž nějaká holka balí, tak je buď hnusná, nebo blbá, nebo prostě jinak nevhodné. To jsou vyhlídky Šťastný
Zaznamenáno

Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Květen 2009, 21:20:25 »

To je možný s tim hajzlpapírem Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Květen 2009, 13:58:57 »

Když to tak pročítám, tak si říkám, že to nemáme moc dobrý.
Když už nás totiž nějaká holka balí, tak je buď hnusná, nebo blbá, nebo prostě jinak nevhodné. To jsou vyhlídky Šťastný
Souhlas, na nás chlapech je vždy ta iniciativita (objevil sem ameriku  Šťastný) ony tě začnou balit (znáš-li už trochu jejich reakce) jakmile se začneš o ně zajímat...
Pak už můžeš jenom držet klapačku nebo přemýšlet nad místem "kde se to semele"   Smějící se ...  Mrkající
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Květen 2009, 14:31:08 »

Od holky považuju za balení už úsměv a delší pohled. To je pro mě JASNEJ signál, že mám do ní jít. Už se mi i stalo, že mě holka sama oslovila a v podstatě i sama balila, ale takovejch holek si prostě nemůžu vážit. A hlavně tuhle techniku většinou používaj holky, který jsou nic moc nebo ožralý
:arrow:Hrozně moc souhlsím...takových názorů ať je víííc a víííc:)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS