Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 10:17:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Sbalila (zkoušela) vás někdy (sbalit) holka  (Přečteno 19862 krát)
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Květen 2009, 15:07:33 »

Od holky považuju za balení už úsměv a delší pohled. To je pro mě JASNEJ signál, že mám do ní jít. Už se mi i stalo, že mě holka sama oslovila a v podstatě i sama balila, ale takovejch holek si prostě nemůžu vážit. A hlavně tuhle techniku většinou používaj holky, který jsou nic moc nebo ožralý
:arrow:Hrozně moc souhlsím...takových názorů ať je víííc a víííc:)
A jak balíš potom teda ty? Nenapadá mě už žádná jiná alternativa.
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Květen 2009, 18:09:06 »

Od holky považuju za balení už úsměv a delší pohled. To je pro mě JASNEJ signál, že mám do ní jít. Už se mi i stalo, že mě holka sama oslovila a v podstatě i sama balila, ale takovejch holek si prostě nemůžu vážit. A hlavně tuhle techniku většinou používaj holky, který jsou nic moc nebo ožralý
:arrow:Hrozně moc souhlsím...takových názorů ať je víííc a víííc:)
A jak balíš potom teda ty? Nenapadá mě už žádná jiná alternativa.
Popravdě nijak... Kroutící očima Ale myslím, že se to některým klukům na mě líbí...:)Ono já se pak připojím Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Květen 2009, 18:39:06 »

...Ono já se pak připojím Úsměv

Pánové, toto je celý fór svádění žen.Mi je máme oslovit a zajímat se o ně, ony se "připojí" Šťastný (žádná ironie)
Samozřejmě další iniciativita je opět na nás.. Mrkající
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Květen 2009, 20:55:41 »

Přesně tááák Mrkající Konečně tu na to někdo kápnul...
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 18. Květen 2009, 21:00:04 »

No tak v tom případě jsme na to lépe, protože MY si vybírame a holky se jen k někomu připojí  Provokatér

Ale z vlastní zkušenosti vím, že když se holka "připojuje" trochu aktivněji, tak většinou nemá o mužsku společnost starost...
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 18. Květen 2009, 23:02:20 »

No tak v tom případě jsme na to lépe, protože MY si vybírame a holky se jen k někomu připojí  Provokatér
To si jenom myslíš... kolikrát si ta holka vybere tebe, a potom, ani nevíš proč, najednou máš chuť ji balit... takže na začátku všeho vlastně byl ten její úsměv  Smějící se
ale je pravda, že kluci si taky čas od času vyberou a holka se opravdu jenom "připojí", aniž by ho předtím i nakopla  Smějící se
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 19. Květen 2009, 00:02:04 »

Muž si nevybírá ženu, ale pouze dává šanci ženě, aby si vybrala jeho  Vykřičník (teď nevim, kdo to napsal, ale z mý hlavy to neni Šťastný )
Zaznamenáno

petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 19. Květen 2009, 09:18:41 »

Muž si nevybírá ženu, ale pouze dává šanci ženě, aby si vybrala jeho  Vykřičník (teď nevim, kdo to napsal, ale z mý hlavy to neni Šťastný )
Pravda...
Z toho plyne jedna nevýhoda pro nás, že stejně si o všem rozhodnou ženský Úsměv
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 19. Květen 2009, 11:15:30 »

co bylo dřív - slepice, nebo vejce?  Smějící se
pentax: +1 Mrkající
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 19. Květen 2009, 14:21:36 »

Přesně tááák Mrkající Konečně tu na to někdo kápnul...

ne tak zhurta.. Smějící se  Mrkající
Ty patříš možná k těm aktivnějším, ale stejnak - holka jako holka  Smějící se
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 19. Květen 2009, 14:34:18 »

Barzini De Tutto...Teď měličko nechápu:)
Jako první mě odsoudíte, že si myslím, že začít balit by měl kluk, pak jsem mezi těmi aktivnějšími  Provokatér
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 19. Květen 2009, 14:40:40 »

Barzini: neodkejvala náhodou Verča, že se přidá potom co kluk začne? to asi moc zhurta nebude Šťastný
a "holka jako holka" - to jsem trochu nepobral... kdyby nebyla každá holka v něčem jedinečná, tak nemá smysl hledat takovou, se kterou si člověk padne do noty... a aspoň já si teda trochu vybírám  Provokatér a ani balení se nedá tak moc zjednodušit, protože na každou holku funguje něco jinýho a navíc každá je přece jenom aktivní jinou měrou (v tom jak ochotně se přidá případně začne sama),...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 19. Květen 2009, 16:08:40 »

Kingu: nemusíš všechno zkazit Šťastný souhlasím každá je v něčem výjmečná, ale to "holka jako holka" chápe asi jenom někdo  Smějící se

Veruska: aktivnější ve smyslu, když tě kluk osloví a dává ti sympatie, že mu s tím pomůžeš a vyvíjíš dialog dál, kdežto ty pasivnější/zakřiknutější  holky se obávají  cokoliv podotknout a stydí se pokračovat nebo jenom mlčí, moje imho  .. Úsměv
btw, nemusíš mi zato ihned shazovat karmu  Mrkající (možná, že se pletu, ale už tak je dost v mínusu..  Šťastný)
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 19. Květen 2009, 17:09:30 »

Barzini: tvůj komentář na Veruščinu citaci byl takovej "divnej" - Veruš souhlasila s tím, že by měl začít balit kluk a že holka se přidá, takže tvrdit, že Veruš je možná aktivnější a brzdit ji ať na to nejde tak zhurta je buďto totální blbost, nebo nepochopení jejího přispěvku (a toho k čemu se vztahoval)...
a věta "holka jako holka" - ten původní význam toho, cos chtěl naznačit, jsem pochopil... tu větu jsi ale použil alibisticky, mnohoznačně (kluci se domyslí každý podle svého a holky stejně mávnou rukou) a taky trochu účelově (bez návaznosti na samotnou iniciaci vztahu, která je jádrem několika předchozích příspěvků) => stavět vedle sebe nepřesné vyjádření toho, že se při balení nepoděláš kvůli jedné holce a komentář o Veruščině temperamentu a aktivnosti (navíc nekorektně vyvozené) je takový divný
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 19. Květen 2009, 17:27:04 »

Barzini: tvůj komentář na Veruščinu citaci byl takovej "divnej" - Veruš souhlasila s tím, že by měl začít balit kluk a že holka se přidá, takže tvrdit, že Veruš je možná aktivnější a brzdit ji ať na to nejde tak zhurta je buďto totální blbost, nebo nepochopení jejího přispěvku (a toho k čemu se vztahoval)...

A dále..?? co je ještě divného?
Já bych to neřešil, přesto nemusíš rozebírat vše takto racionálně (míněn můj příspěvek) i když se ti může zdát hloupý...Úsměv
Popisovat, jak sem jej myslel je zbytečné, byla to jenom drobná narážka, která mi nepřipadala, že by mohla (jak si všímám teď) ovlivnit topic. Úsměv
Nechci tady flamovat, ale netvrď, že jsem topic nepochopil, děkuji.
« Poslední změna: 19. Květen 2009, 17:36:04 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 19. Květen 2009, 17:42:29 »

Děkuju King(ovi)666 za pochopení...Přesně stejně jsem to nepochopila  Šťastný
Jinak Barzini De Tutto, karmu jsem ti před tím i zvýšila abys věděl Úsměv A stejně jde jenom o to, jak kdo souhlasí nebo nesouhlasí s tvými názory...Přitom nejde o to jak se líbí ostatním, ne? Hlavně že jsou tvoje, a ty si za nim stůj, nebo přiznej, že ses spletl... Úsměv
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 19. Květen 2009, 17:46:15 »

Veruska: Úsměv
____________________
ad. Barzini:
A dále..?? co je ještě divného?
To, co jsem tam napsal, ti jako dostatečně divný nepřipadá?

Popisovat, jak sem jej myslel je zbytečné, byla to jenom drobnost, která mi nepřipadala, že by mohla (jak si všímám teď) ovlivnit topic. Úsměv
ano, byla to opravdu drobnost, která topic neovlivnila a která ještě ke všemu z Verči udělala zčistajasna "možná aktivnější holku" Šťastný

Nechci tady flamovat, ale netvrď, že jsem topic nepochopil, děkuji.
mno ten Verčin příspěvek (což je část topicu) jsi možná pochopil, ale okomentovals ho teda trochu nelogicky, to musíš uznat...

nicméně dost už OT, o flame taky nemám zájem, takže od teď konstruktivní komentáře k tématu Mrkající

« Poslední změna: 19. Květen 2009, 17:53:46 od king666 » Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 19. Květen 2009, 17:56:56 »

A stejně jde jenom o to, jak kdo souhlasí nebo nesouhlasí s tvými názory...Přitom nejde o to jak se líbí ostatním, ne? Hlavně že jsou tvoje, a ty si za nim stůj, nebo přiznej, že ses spletl... Úsměv

Byla to drobnost/komentář a ne názor, který by měl ovlivnit topic (ale už se stalo) Smějící se hádat se tady o můj komentář, který byl myšlen "vtipně" se nebudu ...  Úsměv
Tímto bych to uzavřel...
btw, proto by se v topicích nemělo offtopicovat   Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS