Silvestr - prosím o radu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:59:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Silvestr - prosím o radu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Silvestr - prosím o radu  (Přečteno 13459 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 23. Prosinec 2008, 00:13:55 »

Během čtvrťáku na gymplu se utvořila naša parta 6 lidí, jsme jakože "nejlepší kamarádi". Máme spolu jet na silvestra, na 3 dny na chatu. Asi si řeknete že je to dobrý program, ale mě tohle nějak neláká. Nechci tam jet a to vůbec. Ještě jsem dostal jednu nabídku od kamarádky, ke které cítím něco víc, že můžu oslavit silvestra s nima... Je zamluveny stul a pak se pujde nekam, víceméně jsem to tak chtel a i tento program mi vyhovuje víc... ale co teď.
Mám jet na chatu s přáteli jen z toho důvodu, že je mi to blbé rušit a nechci aby se nas.ali ?? Když teď nepojedu, tak se jich to podle toho jak je znam trochu dotkne a priste uz me nikam nevezmou, budu uz proste trochu mimo... Posledni nase schuzky probihaly tak, ze resili matiku a hadali se kdo ma tezsi skolu a shazovali ty ostatni. Tyhle kecy se mi tri dny poslouchat ani nechcou, fakt bych tam jel jen ze slušnosti a ještě bych zklamal jednoho kámoše, který tam taky jede ikdyž nechce...
Tu kamarádku mám rád, vždycky jsme měli skvělé akce, kdybych hleděl jen na sebe tak jdu s kamarádkou bez váhání, ale zase mám pocit že když se na ty kamoše teď vykašlu, tak to nepřejdou jen tak...

Jak byste se rozhodli vy? Odseděli byste si tři dny na chatě a nebo byste zvolili to co by vás líp lákalo?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 23. Prosinec 2008, 00:32:55 »

To je vtip?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 23. Prosinec 2008, 00:36:08 »

Že nad tim ještě přemejšlíš. Je to uplně jasný. Jdi slavit s kámoškou. Nevim co víc na to říct. Myslim že veškerý argumentace jsi vlastně podal ty sám takže já nemám již co dodat.
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Prosinec 2008, 09:30:45 »

Neblázni, já bych jel jednoznačně na chatu. Prosimtě vykašli se na nějakou kámošku. Parta kluků je důležitější. Pak se na tebe naštvou a budeš si to celej rok vyčítat. Navíc, kdybys šel s tou kámoškou, tak bys ji musel o půlnoci políbit a to přece vůbec nechceš. Navíc lepší než tohle je jednoznačně tlachat 3 dny o matice a o škole. Takže za mě je to jednoznačně chata.

Tak a dost ironie.

Člověče vzpamatuj se. Na žádnou chatu nejezdi a běž slavit s kámoškou. A jestli to ti tvý kamarádi nepochopí, tak bys možná měl přehodnotit, jestli to jsou kamarádi.
Jak říká Comanch, vždyť sis to i sám zdůvodnil. Tak nad tim už přestaň přemýšlet.

Skutečně mám pocit, že některý lidi se neumí rozhodnout sami vůbec v ničem...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Prosinec 2008, 09:50:38 »

Když "kamarády" oblafneš dobrou výmluvou, tak se třeba ani nebudou zlobit. Tady je to jednoznačný, prostě si jdi tam, kam chceš. Nebo chceš propásnout takovou šanci?
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Prosinec 2008, 11:06:17 »

komu chceš dát o půlnoci pusu - kamarádům nebo kamarádce Úsměv....Ženská je pro tvé dobro....
A kdyžtak můžeš vzít sebou toho kamaráda, kterému se tam taky nechtělo....
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Prosinec 2008, 11:09:19 »

komu chceš dát o půlnoci pusu - kamarádům nebo kamarádce Úsměv....Ženská je pro tvé dobro....
A kdyžtak můžeš vzít sebou toho kamaráda, kterému se tam taky nechtělo....
A můžeš dát pusu jak kámarádce tak kamarádovi  Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:27:46 »

Já bych jel s kamarádkou. Nebudu přeci jezdit tam, kam se mi nechce. Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:46:42 »

Kámošum řekni, že máš s kámoškou na silvestra domluvený one-night-sex a že s nima na chatě by sis neužil. A eště budeš za borce Šťastný (lehce ve vtipu, ale víš jak to myslim)

A jestli budou mít problém, tak je čas přhodnotit, jestli jsou to kámoši.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 23. Prosinec 2008, 18:49:04 »

Z toho postu to vypadá jako, že ses už dávno rozhodl
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 23. Prosinec 2008, 19:01:45 »

Kámošum řekni, že máš s kámoškou na silvestra domluvený one-night-sex a že s nima na chatě by sis neužil. A eště budeš za borce Šťastný (lehce ve vtipu, ale víš jak to myslim)

A jestli budou mít problém, tak je čas přhodnotit, jestli jsou to kámoši.

To jo  Mrkající to dycky zabere  Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 23. Prosinec 2008, 19:06:06 »

Existuje takový nepsaný pravidlo, který snad všichni kluci znaj: kámoši jsou důležitější, to samozřejmě, ale máš právo se na ně vysrat, když je ve hře holka...
Zaznamenáno

Thomas_RKH
Host
« Odpověď #12 kdy: 25. Prosinec 2008, 19:58:14 »

Jednoznačně kamarádka. Nad ničím neváhej. Především kvůli tomu, že ty sám chceš! A kamarádům ani nemusíš lhát, prostě jim řekni pravdu, to, co jsi tady napsal nám ty.
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 29. Prosinec 2008, 17:43:06 »

No.... Rozhodl jsem se jak jsem chtěl - chtěl jsem jít s tou kámoškou. Ostatním jsem to oznámil, jenže bohužel jeden to dost silně nepochopil, se slovy že je to ode mě pěkná podpásovka a že už se na nas nebude nikdy spolehat a konci s nama, bud vsichni nebo nikdo a ze bude radsi na silvestra sam, jsem mu docela barvite vysvetlil, proc jsem se tak rozhodl, ze bych si rad zaridil neco podle sebe, jak to chci já a ne jak to chcou ostatní. Tak jsem to udělal jako vždy, radši zkazím silvestra sobě, než někomu jinému a řekl jsem mu že teda pojedeme na tu chatu a on s klidnou hlavou že jo.....
Podle mě je to od něho docela sobecké, ale aspoň vím jak to je... Vyhodnotil jsem to tak, že on by byl nasrany, těch ostatnich 6 taky, protože v tom dělám bordel a ještě by to mělo nasledky, šance že mi to s tou holkou vyjde je víceméně mizivá, ale tak... Zas mi zustanou kamaradi (nevim jestli to slovo davat do uvozovek)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 29. Prosinec 2008, 17:43:52 »

Dej si facku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 29. Prosinec 2008, 18:32:12 »

Teď si zhodnoť jaké klady a zápory z toho máš ty, tvoje kámoška, tvůj "kamarád" (klidně to dám do uvozovek za tebe) a zbytek party. Pravděpodobně zjistíš, že jsi naštval kámošku a zároveň děláš poskoka celý partě. A jestli přijdeš na nějaký kladný věci, rád je uslyším.

Asi si myslíš že jiné kamarády nenajdeš tak se snažíš za každou cenu zůstat s touhle partou. Ať to je pravda nebo ne, tohle prostě není parta lidí pro tebe, takže ti může být naprosto jedno co si o tobě myslí. Do Silvestru jsou ještě dva dny, takže máš ještě čas na nápravu všeho co jsi právě teď podělal.  Podivený

Omlouvám se za ten naštvanej tón, ale prostě tvoje rozhodnutí nechápu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 29. Prosinec 2008, 18:56:54 »

To se budeš vždycky rozhodovat tak, abys druhý nezklamal? Vždycky je to rozhodování mezi něčim. A vždycky tu jednu stranu zklameš. Teď si zklamal (naštval?) kamarádku (neříkej mi, že když tě zve na oslavu Silvestra, že u ní máš mizivou šanci).

Říkáš, že ses rozhodl podle sebe, ale přitom si se rozhodl podle kamaráda, kterýho tim slovem určitě nemůžeš nazývat, když ti může říct to, co ti řekl.

Dělej jak chceš. Stejně rozhodnutí záleží vždycky na tobě. Ale na rovinu ti říkám, že by sis měl dát těch facek víc a nějaký si nechat v záloze i pro toho tvýho "kamaráda". A pak se sbalit a jet za kamarádkou.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 29. Prosinec 2008, 20:33:32 »

nevim jak to napsat slusne, ale ses idiot  Kroutící očima

a je to smutne... ty se snad tesis na to, ze cely zivot prozijes pod taktovkou jinych?!?! nebo nedej boze si rikas, ze se jednou naucis rikat ne?  Kroutící očima Kroutící očima

vis, to tvoje "jednou" bylo uz vcera a predevcirem a pred predevcirem. a na smrtelnem lozi si reknes, ze bylo pred 60lety...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 29. Prosinec 2008, 21:21:31 »

Citace
jsem mu docela barvite vysvetlil, proc jsem se tak rozhodl, ze bych si rad zaridil neco podle sebe, jak to chci já a ne jak to chcou ostatní. Tak jsem to udělal jako vždy, radši zkazím silvestra sobě, než někomu jinému a řekl jsem mu že teda pojedeme na tu chatu a on s klidnou hlavou že jo.....

tak když jsem to začínal číst, tak si říkám: "Jo, je to borec", ale po dočtení bohužel musím souhlasit s kolegy, hlavně s Noghri. Jestli sebou necháš takhle manipulovat dál, tak budeš u všech akorát za snadno ovladatelnýho blbečka a žádnej respekt u nich stejně mít nebudeš. Takže se na toho "rádobykámoše" vykašli, ještě máš dva a napiš tej holce že jdeš s ní sakra!!!! Ďábelský
Dokaž si že na to máš, dokaž nám že nejsi takovej slaboch!!!!  Šťastný

mimochodem proč si mu to tak barvitě vysvětloval, když nakonec dosáhl stejně svýho? Šťastný
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 29. Prosinec 2008, 21:45:42 »

Díky za názory hoši, už jsem to zrušil a definitivně jdu s ní Šťastný

Sice to jak to mezi mnou a ní je je tak na založení dalšího threadu, ale tak snad to nějak dobře dopadne nebo si aspon užiju večer Úsměv
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 29. Prosinec 2008, 21:47:00 »

Díky za názory hoši, už jsem to zrušil a definitivně jdu s ní Šťastný

První dobrý rozhodnutí, tak zas neudělej nějaký špatný a drž se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 29. Prosinec 2008, 21:50:59 »

Díky za názory hoši, už jsem to zrušil a definitivně jdu s ní Šťastný

Paráda, jsem rád, že ses takhle rozhodl. Jen tak dál Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Prosinec 2008, 21:52:30 »

Jsem tohle téma sledoval jak napínavej film Šťastný Kuul chlape, už jsem se začínal bát  Potlesk
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Prosinec 2008, 22:06:45 »

Faktem je, že člověk je v 99% případů rozhodnutej už před rozhodováním.....
Zaznamenáno

Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Prosinec 2008, 22:28:27 »

D9: To sice jo, ale to druhý rozhodnutí se ti do toho pořád plete a tak vlastně nevzniká dilema "řešení1 vs. řešení2", ale "zůstat u řešení1 nebo tu je něco lepšího?".

klmpl: No skvělý Mrkající Už jsi v mých očích docela vypadal jako někdo koho holky označujou "hodnej kluk" ale teď je konečně všechno v pohodě. Super!
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS