Spolecnost a jeji smer !

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 01:31:30

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Spolecnost a jeji smer !
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Spolecnost a jeji smer !  (Přečteno 14105 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 24. Prosinec 2009, 07:59:11 »

TO světlo... to mi asi zase takovej problém dělat nebude protože u pc vydržim klidně 24hodin tahem a nic mi není

možná tě to tam nebaví, protože tam nemáš myš a klávesnici. 24 hodin u PC jsem vydržel naposledy někdy v 16ti, když jsme dělali první lanku:-) bože, kam ten svět směřuje...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 24. Prosinec 2009, 09:32:30 »

TO světlo... to mi asi zase takovej problém dělat nebude protože u pc vydržim klidně 24hodin tahem a nic mi není

možná tě to tam nebaví, protože tam nemáš myš a klávesnici. 24 hodin u PC jsem vydržel naposledy někdy v 16ti, když jsme dělali první lanku:-) bože, kam ten svět směřuje...

Hehe, a kolik myslíš že mi je ? Neříkám že mě to za půl roku nepřestane bavit Šťastný BTW těch 24hod je spíš obrazně, že mi to nedělá prostě problém Mrkající
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 24. Prosinec 2009, 10:05:58 »

já bych to stoprocentně nezvládnul... mam problém vydržet sedět na jednom místě i třeba jen hodinu... bolí mě z toho nohy, takže když už musim něco na počítači dělat dlouho, tak se chodim každou chvíli projít...
Zaznamenáno

Varg
**


per aspera ad astra

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 24. Prosinec 2009, 11:52:33 »

Ja by som tiež asi zošalel. Ešte keď mám pred sebou veľmi veľké okno a môžem si vyložiť nohy poprípade sa prejsť a ponaťahovať tak sa to ešte dá, ale v mojej poslednej práci napríklad som veľmi trpel. Keď som tam mal byť nejak 8 hodín no hrôza. Občas keď mi niekto vošiel do kancelárie tak ma načapal ako stojím pri stole a cez celú miestnosť triafam gumičky do krabice na skrini (to sa stalo len raz, odvtedy som si dával pekelný pozor na to  Smějící se).
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS