Sportovní a Street style saka ?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
16. Duben 2024, 13:26:17

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sportovní a Street style saka ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sportovní a Street style saka ?  (Přečteno 27953 krát)
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« kdy: 06. Září 2011, 21:30:39 »

Cau lidi nevím kam jinam napsat, ale napadlo mě založit toto téma. Nedávno sem přemýšlel o nějaký pěkným sportovním sáčku něco na CG Úsměv Ale nikde nemůžu najít na netu žádný stránky s pořádnýma sáčkama Úsměv Tak jestli nevíte o nějakých stránkách nebo přímo obchodech kde za slušnej peníz sehnat nějaký pěkný Úsměv
Představuju si něco ve stylu co má v klipu Tomi Popovič Úsměv Bohužel nikde nic takovýho nemůžu najít Šťastný

http://www.youtube.com/watch?v=lvehhrZ4u-I&feature=related
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
onsad
**
Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 37
Příspěvků: 252


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Září 2011, 22:03:09 »

To co má, když sedí u klavíru? Přesně tohle nevím, ale zkus najít u vás ve městě nějaké second handy. Něco bys tam vyhrabal a za velice rozumný peníz. Jinak v C&A, H&M taky asi neco najdeš, ale za větší peníze.
To kožený netuším. Ale taky bych zkusil ty sekáče.
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Září 2011, 22:07:42 »

Tak já si nedovedu představit, jak bych v sáčku tancoval, každopádně to je dost mimo téma, takže...

...před nějakou dobou jsem nějaká sportovní sáčka viděl v New Yorkeru, vím, že Ondra měl takový světlý, nějaký proužky, docela to šlo Šťastný Tak zkus tenhle shop, podle mě tam něco najdeš.

Taky bys mohl něco zajímavýho za celkem slušný ceny najít na http://www.asos.com - i když já si radši věci nejdřív vyzkouším přímo na sobě (což nemusíš, když skálopevně víš, že máš nějakou konfekční velikost).
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Září 2011, 22:41:42 »

jojo právě takovej ten styl co má když je na začátku u toho klavíru Úsměv mě se tyhle sáčka líbí už delší dobu, dřív sem někde našel nějakej shop tady v ČR kde byli nějaký na výběr, ale teď jakoby se po tom slehla zem Šťastný  tak zkusím podívat v tom New Yorkeru snad tam něco bude Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Září 2011, 09:38:10 »

mně se zas líbí ten bílej sportovní "oblek" i se sáčkem a s tim kloboukem, co má 50cent v tomhle klipu http://www.youtube.com/watch?v=_yDMIxSLfn0 ...

akorát je tu ten problém, že tohle může slušet asi jen namakanýmu černochovi a na bílym čechovi by to vypadalo hrozně divně Smutný
Zaznamenáno

Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 07. Září 2011, 12:19:35 »

tak sem konečně našel jednu stránku ale ty ceny jsou pro mě teď drobet moc Šťastný
http://www.mondo-jeans.cz/saka-m/

Jinak kdo by měl další nápady nebo našel nějaký stránky prosím dejte vědět Úsměv Ikdyž dnes sem se ptal jedný kamarádky jestli by si mě v takovým sáčku dokázala představit jestli by to šlo ke mě a slušelo Úsměv
A řekla mi, že upřímně asi ne, že na to nemám postavu teda to říkala když sem jí posílal to video s Popovičem protože máme každej jinou postavu:D  tak ještě zkusím se zeptat pár slečen a uvidíme Úsměv holky jsou lepší než zrcadlo už s se mi to několikrát potvrdilo Šťastný
 
Takže pro D9 zkus se zeptat taky nějaký slečny a uvidíš jako celej v bílím asi ne ale třeba jen bílí sáčko by nemuselo vypadat špatně a obzvlášť pokud si chytl přes léto nějakej ten bronz Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS