Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 09:49:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009  (Přečteno 14141 krát)
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« kdy: 25. Leden 2009, 12:05:07 »

Na sobotu 31.1. je plánovaný sraz lidí z fora na socialdynamics a i nekterych clenu z tohoto fora. program bude nejspis takovy, ze se sejdeme pred akci v chocni nekde v hospode, pokecame a pak vyrazime do klubu otevrit nekolik setu.

jedna se o dost velkou diskoteku - cca 1 000 lidí a víc pravidelně, i když věkový průměr je jen někde kolem 16-17 let? neznamena to, ze se tam nenajde nekdo starsi samozrejme.
mrknete na www.roxet.eu

kdo bude na srazu muzete videt podle prispevku na tomto odkazu:
http://www.socialdynamics.cz/forum/viewtopic.php?t=2114

dejte vedet, rad poznam i dalsi lidi z komunity.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Leden 2009, 12:19:22 »

no ja ze skorapek nikdy odvarenej nebyl. je pravda ze se tam da najit spoustu peknejch barbie, ale vekovej prumer tam je dost zalostnej. s tou navstevou tisice lidi bych to taky nevidel tak horce, zas nejak obrovsky to tam neni. jedina zajimava vec sou ty disco busy, hlavne cesta zpatky je fakt prdel Šťastný
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Leden 2009, 12:22:18 »

O tom jsem někde slyšel, jakou to tam má úroveň? neni to buranskej podnik?
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Leden 2009, 12:44:09 »

O tom jsem někde slyšel, jakou to tam má úroveň? neni to buranskej podnik?
Já tam byl teda všeho všudy dvakrát, ale nebylo to špatný. Je to tam dost velký (i fajn místa na izolaci cíle), ale i tak, když je tam nějaká akce, tak je to tak napráskaný, že se tam člověk nehne. Chce to tam jít, když je nějaká normální diskoteka.
S tim věkovým průměrem bych to neviděl tak špatně. Možná sem měl jenom štěstí, ale co sem se tam seznámil s holkama, tak jim bylo tak kolem dvaceti.
Ty disco busy jsou docela humus. Se tam může kouřit a je to jak cesta do pekla. Vylezeš ven a smrdíš jak rok nemytej houmlesák. Ale možná že se to už změnilo...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Leden 2009, 12:47:16 »

Já tam chtěl jet kdysi s kámošema, ale nakonec jsme našli jinej podnik a nebyli jsme tam..Ale slyšel jsem na to chválu že tam chodí honě lidí a hezký holky, ale nemůžu zatím posoudit
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Leden 2009, 12:54:16 »

hezky holky tam urco chodej, siroko daleko to je vyhlaseny a barbinky se slejzaj prevazne tam Mrkající o tom ze by se kourilo cestou tam nevim, ale ta cesta zpatky, kdy tam ty lidi sotva lezej na tech sedadlech, obcas se i nekdo pobleje Kroutící očima no mazec Šťastný skoda ze to je tak strasne izolovany, vylezu ven a vsude kolem jen pole.. a jit domu pesky bych se taky pekne prosel, takze sem zavislej bud na kamosoj co jede autem, nebo disco busech a to mi taky moc nevoni
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Leden 2009, 13:02:06 »

Barbínky? Mno to zní dobře...Třeba se tam na mě nějaká skoro podívá když tam někdy dojedu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Leden 2009, 13:10:12 »

Program na 31.1.2009

Módní Show Agáty Hanychové
Agáta Hanychová, Dominika Mesárošová, Karel Plyšák Frýd & Guest
Závěr měsíce bere útokem Agáta Hanychová v doprovodu Dominiky Mesárošové, Karla „Plyšáka“ Frýda a hostů.
Nadupaná Show Agáty Hanychové vám představí to nejlepší z módní kolekce Retro Jeans a Playboye „od kabátů do plavek“. Žhavá show této dračice a jejího doprovodu se představí v módní show plné novinek a bude nás provázet celou nocí za hudebního doprovodu Zdendy Skřivánka a Aleše Daňka. To je závěr měsíce ledna s Agátou, Dominikou, Karlem a jejich hosty.
Zdenda Skřivánek (so group) & Aleš Daněk (x group) Vstupné 70,-


Nevim, nevim, ale podle mě se tam ani nehnete. A očekával bych hodně velký procento kluků Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Leden 2009, 13:12:32 »

Mohly by tam bejt nějaký 16ky co se přijedou poívat na svůj vzor dilinku Mesárošovou Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Leden 2009, 15:28:32 »

myslim ze pro hodne z nich je vzorem i agatka (jak ze ji to ted oznacuje bulvar? macanda? Šťastný). a jinak souhlas, na loveni bab bych si vybral jinou party..

btw. ja tam byl treba na akci od libimseti a ze bych se tam s nekym seznamil, to fakt ne..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 25. Leden 2009, 15:35:54 »

ja spis chtel poznat nove lidi z komunity a sejit se s nima. tusim, ze je malo pravdepodobny, ze na podobne akci najdu svou vysnenou lasku. takze pokud tam chces jit kvuli LTR, nechod tam vubec. ale pro procviceni komunikace, zvyseni state a vybiti energie pri tanci to bude dobry. a to ze to tam bude samej kluk, s tim nesouhlasim:-)

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 25. Leden 2009, 15:38:24 »

myslim ze pro hodne z nich je vzorem i agatka (jak ze ji to ted oznacuje bulvar? macanda? Šťastný). a jinak souhlas, na loveni bab bych si vybral jinou party..

Domča má taky svoje fanynky, i když je fakt ža Agátka je známější...Ale ta zas není taková ta klasická dilča, to mi přijde že je víc Domča, respektive problém barbie Agátky je že hrozně chlastá, proto je taková, každá ožralá holka je dementní...Jinak snad není hloupá

btw. ja tam byl treba na akci od libimseti a ze bych se tam s nekym seznamil, to fakt ne..

Já se na libimseti akci seznámil, ale to bylo spíš jen tak pro zábavu, na rande jsme nebyli...A kámoš pak kvůli ní dostal do tlamy
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Leden 2009, 16:02:08 »

btw. ja tam byl treba na akci od libimseti a ze bych se tam s nekym seznamil, to fakt ne..
Já tam byl taky na akci od libimseti  Smějící se
Kromě toho, že sem tam tancoval svlečenej do pul těla na podiu sem se tam seznámil s jednou fakt pěknou holkou. Akorát že tam byla s přítelem, kterej ale někde chlastal s kamarádama. Tak sem ji tam konejšil za malou odměnu Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 25. Leden 2009, 16:03:50 »

smoula : Já nebyl ve Skořenicích, byl jsem na libko akci v KC Karlov..A pak ještě v Aquaparku v Čestlicích, ale tam byly asi 2 holky nad 15 s přítelama a jinak samý okolo 13 (odhadem). A na to nejsem dost přísnej abych je balil Smějící se

Teď jsem si všiml že cituje Afiho...No tak aspoň víte kde jsem byl Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Leden 2009, 16:08:51 »

A na to nejsem dost přísnej abych je balil Smějící se
Mohl si jim tam rozdávat bonbony s tim, že pro ně máš doma čokoládu Smějící se
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Leden 2009, 16:10:24 »

Mohl si jim tam rozdávat bonbony s tim, že pro ně máš doma čokoládu Smějící se

rofl...Když tak vzpomínám tak jednou na mě udělal aproach 2set HB o věku cca 8 let...Použili opener "Velkej stlejdo, podáš nám balon?" Smějící se Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Leden 2009, 16:15:22 »

rofl...Když tak vzpomínám tak jednou na mě udělal aproach 2set HB o věku cca 8 let...Použili opener "Velkej stlejdo, podáš nám balon?" Smějící se Smějící se Smějící se
Doufám, že si jako správnej PUA dělal nedostupnýho a nepodlehl jim...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Leden 2009, 16:17:07 »

Koukám že ty Skořenice jsou nějaký známý. Já jsem o tom slyšel od kámošovy bejvalky, která je odtud a myslel jsem, že je to nějaká widlotéka pro diskanty z východní části východních Čech. Ale koukám že to znají i borci z Prahy a navíc jsou tam i CELEBRITY celonárodního významu. Smějící se
Tak přemýšlejte, jaký rutiny použít na Agátku a čím znegovat Dominiku.  Mrkající
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Leden 2009, 16:17:16 »

Doufám, že si jako správnej PUA dělal nedostupnýho a nepodlehl jim...

Si piš. Musel bych být PUAG abych do toho šel s vidinou vězeňské romance ve sprše...(PUAG = PickUp Artist Gay)
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Leden 2009, 16:23:26 »

Koukám že ty Skořenice jsou nějaký známý. Já jsem o tom slyšel od kámošovy bejvalky, která je odtud a myslel jsem, že je to nějaká widlotéka pro diskanty z východní části východních Čech. Ale koukám že to znají i borci z Prahy a navíc jsou tam i CELEBRITY celonárodního významu. Smějící se
Jj je to celkem známý. Je to taková malá vesnice, všude okolo pole a uprostřed diskoteka jak prase. Svážej tam lidi z okolí autobusama.
Dost často jsou tam akce od všemožnejch rádií, exclusivní hosté, ty libimseti akce tam jsou taky celkem často.
Ale dřív to bylo lepší. Vzpomínám na doby, kdy všude pouštěli od 18 a kdokoliv se jim nezdál, tak hnedka musel ukazovat občanku (i kámoš, kterýmu bylo asi 23, ale vypadal tak na 15 Smějící se). Teď je to tam samý děcko.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Leden 2009, 20:11:42 »

sami ozraly decko.. kdyz uz jim nenalejou vevnitr, tak si dovezou dilinky flasku a bud ji vykalej a uz v disco buse, nebo az pred skorapkama a pak venku blejou mezi kukurici, nebo co to tam roste..

jinak ja taky skoro vsude ukazuju obcanku, vypadam mladsi a fakt me to docela stve Ďábelský zajimavy je ze kdyz mi bylo tech 16-17 tak ji po me nikde nechteli Smějící se
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. Leden 2009, 21:06:55 »

afi: mne jeste pred rokem kazdy tipoval tak 16 - bylo mi 20 a ted mi rikaji 23:-) a pritom jsem se zase nejak brutalne nezmenil vzhledem:-D jen 12 kilo navic a to jsem nebyl zadna susinka ani predtim.

je pravda, ze jsem se ale zmenil chovanim a nabral nejaky zivotni zkusenosti. tak ja se v tom nevyznam;)

kazdopadne ty na skorenice hazis jen spinu. je pravda, ze to ma spoustu negativnich stranek, ale jinak klub vypada dobre, DJ vetsinou hraje tanecni muziku a ne nejaky vesnicky radoby pisnicky. holky se tam taky najdou luxusni atd.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 25. Leden 2009, 22:29:28 »

no jen spinu snad ne, jen mi pripada ze ten klub je strasne profklaklej, na to ze zas neni nejak extra.. jako muzika tam je v poho, ale to je urcite i v jinejch klubech, to ze tam sou pekny holky uz sem psal:) ale zas mi prijde, ze pokud nevypadas jako metrosexual, tak si neskrtnes. ne ze by me tam nejaky holky odmitali (to bych nejdriv musel nejaky balit, coz se tam zatim nestalo) ale podle toho co sem tam obsledoval, tak proste k barbie patri ken a hotovo Smějící se tj. nejde jen o xicht, ale i o spravny rifle diesel, prilehly bily triko nebo kosile a k tomu znackovy tenisky a typicky disco ciro plus namachrovany gesta.. tj. nic pro me. ale uz sem tam dlouho nebyl, tak se tam asi casem kouknu a treba se tam neco zmenilo, i kdyz pochybuju
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Leden 2009, 22:33:17 »

afi : No značkový tenisky a džíny diesel...nevím, jak u koho asi, dost těch Kenů i Barbie to nakupuje na tržišti
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 25. Leden 2009, 22:38:20 »

Zas tak bych to nehrotil. Podle toho, co tady afi píše, to vypadá, že je to tam strašný Šťastný
Samozřejmě, že tam chodí i spousta normálních lidí a normálních holek. V čem s nim ale souhlasim je to, že ten klub je už dost profláknutej.
A ano, spousta lidí tam to oblečení nakupuje na tržnici.
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS