Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 22:08:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Sraz ve Skořenicích u Chocně - sobota 31.1.2009  (Přečteno 14168 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 25. Leden 2009, 22:49:03 »

fakt? ja videl hodne prave tech znackovejch veci, ale samozrejme za tmy v klubu nepoznam jestli to je fake nebo ne.. ale ze tam je dost zazobanejch pipinek, za tim si stojim.

a tak jinak.. i kdyz to nakupujou na trznici, tak je to vetsinou v tom kenovskym stylu. na zadnej jinej disco v okoli sem nevidel tolik barbie a kenu pohromade.. ale fakt vam to nechci znechutit, docela se tesim az tam zajdete a pak sem hodite nejakej report Mrkající
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 25. Leden 2009, 22:50:48 »

na zadnej jinej disco v okoli sem nevidel tolik barbie a kenu pohromade..
Ale to je právě kvuli tomu, že Skořenice jsou už strašně profláknutý. Prostě největší disco v širým dalekým okolí
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 25. Leden 2009, 22:56:56 »

Afi : S tím bych nesouhlasil. Být zazobanej a vypadat zazobaně jsou 2 věci. Ještě jsem neviděl že by měl na sobě návštěvník disco hodinky Breitling, oblečení od Trussardi a volal telfeonem Vertu
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 25. Leden 2009, 23:09:00 »

I kdybych na to měl, tak bych si to sebou určitě nevzal. Hned z několika důvodů:
1) Holky by po mě šly kvuli penězům. Prostě je taková doba, že stačí jenom ukázat mobil a holka si to v hlavě hnedka spočítá
2) Je kolem nás spousta spoluobčanů, pro který je nejjednoduší cesta k pořízení nějaký nový věci její krádež, spojená nejlíp s fyzickým násilím
...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Leden 2009, 10:07:06 »

ono se to projevuje hlavne na tom chovani tech dylinek a kenu (jedna z prvnich vet: fotr mi koupil novou DC bundu za petku, ted si bude kupovat novy faro, tak mi snad da tu jeho audinu..). v tom jestli maj treba drahy hodinky to neni, tahle generace moc hodinky nenosi a mobil jim staci naka draha nokia.. o hadrech uz sem mluvil:)

tj. jde spis o tu namachrovanost, nez hodinky vykladany diamantama.. moc hiphoperu se zlatejma retezama do tohodle klubu taky nepachne:)
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Leden 2009, 11:45:52 »

ono se to projevuje hlavne na tom chovani tech dylinek a kenu (jedna z prvnich vet: fotr mi koupil novou DC bundu za petku, ted si bude kupovat novy faro, tak mi snad da tu jeho audinu..).

Jo ty myslíš tohle. Tak to jo, kecama machruje na diskotéce každej. Z vyučené servírky na podpoře se na diskotéce hnedka stane zlatá mládež Smějící se Diskotéka je takovej machr plac kde se v pátek všichni sejdou a machruje se tam. Přidám jednu story s borečkem. Když už mě nebavilo pařit tak jdu k autu a vidí kterak se tam o něj opírá místní boreczech a u něj holčina a boreček tvrdí ža auto je jeho a kecají o káře a že ji někdy vezme na projíždku. Tak jsem si odemkl, vlez do toho a odjel...Myslím že tu holku asi nesbalil

Disco je takový paradoxní místo. Když jsem vevnitř, mám pocit že v Monaku, když vlezu ven na parkoviště, mám pocit že jsem se octl na vrakovišti v Ulanbátaru
« Poslední změna: 26. Leden 2009, 11:57:17 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 26. Leden 2009, 20:05:09 »

tahle generace moc hodinky nenosi

Ja mam pocit, ze ted lidi 15-20 hodinkama prave uplne zijou, vzdycky objevim x novych modelu, co jsem nikdy nevidela, zvlast panske.
Mam doma cca 10 kusu, 9 cenou do 500, jedny drazsi a beru je jako super doplnek. Pro me nema smysl vyvalit za hodinky vic jak 500.

Jinak neni nic horsiho na pohled, nez clovek ve smeline. Kdo ma prehled ve znackach, tak to pozna na prvni pohled. Snaha v nadrazenost se zmeni v ubohost.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 26. Leden 2009, 20:14:13 »

Jinak neni nic horsiho na pohled, nez clovek ve smeline. Kdo ma prehled ve znackach, tak to pozna na prvni pohled. Snaha v nadrazenost se zmeni v ubohost.

Jo, to přesně jak jsem to myslel, konečně někdo pochopil podstatu mojeho příspěvku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS