Styling vlasů

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 06:29:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Styling vlasů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Styling vlasů  (Přečteno 22419 krát)
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« kdy: 05. Leden 2009, 20:34:53 »

Ahoj,
jak už jsem psal do jednoho obskurního tématu Úsměv, nechal jsem si před nedávnem razantně zkrátit vlasy. A jelikož v tom zatím neumím chodit, byl bych vděčnej za nějaký vaše rady a tipy ohledně toho jakej přípravek a jakým způsobem používat (gel, pěna, lak atd...).
Nejde mi o to vytvořit si nějakej supercool účes, žádný bodlinky a tak, disko styl mi není blízkej a borci s dvěma kilama gelu na hlavě na mě působí poněkud slizce. Původně jsem ani nepočítal s tím, že bych něco na tenhle způsob používal. Ale problém je v tom, že po umytí mi vlasy slehnou a udělá se taková "helma" což vypadá blbě, nebo mi to dělá účes typu plochej vrch a postupně se rozšiřující boky, což je eště blbší, takže je potřeba to nějak tvarovat, ideální by byl mírnej rozcuch...
Tak něco doporučte, nebo jen napište, co používáte vy. Díky.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Leden 2009, 20:42:39 »

Myslim, že přesně na tohle by se hodil obyčejnej lak, popřípadě klidně trochu tužidla, s tím že: ráno se vzbudíš, tužidlem aspoň trochu natvaruješ to háro k obrazu svému a ten lak jako finální fáze udělá to, že to trochu vydrží v té podobě v jaké to nalakuješ. Akorát občas tužidla mají tendenci vypadat jakobys měl trochu mokrý vlasy (ne mokrej efekt, ale ty vlasy ti to malinko "slepí" k sobě), ale to se dá snadno rozčesat, nebo si jen ty vlasy projet prstama
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Leden 2009, 20:44:25 »

Takovou tu vlasovou hlínu, jestli víš co myslim.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Leden 2009, 20:49:50 »

zalezi, jak hodne kratky to mas a jestli nosis cepici... pokud pouzivas cepici, tak zkus vosk na vlasy, da se tvarovat i nekolikrat, na druhou stranu moc nedrzi tvar, ja osobne pouzivam gel a kdyz ho dam malo, neni vubec videt na vlasech, pozna se to jen z toho, ze vlasy maji nejaky tvar... osobne mi vyhovuje 4ka schwarzkopf, 5ka uz se hodne lepi, kdyz to tvarujes, ale lip drzi.

lak a penu jsem si nikdy neoblibil... lak je vsude kolem... neumim ho nastrikat presne a pak mam opelenej oblicej, celo a bryle... pena mi prijde, ze moc rychle schne...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
bronox
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Leden 2009, 20:54:34 »

Když to vezmu podle sebe, tak vlasy si geluju už asi 2 rok, nepřehánim to, tekže jenom dokud se to gelovat dá a jenom , když jdu někam mezi lidi, do práce  nebo doma sem si vlasy nikdy negeloval. Jinak nemusim takový ty šampoňácký ůčesy jako kohout přes celou hlavu atd..

viz:
http://www.website4business.ca/BeautySalon/p7gp/gp1/img/HairstylesMen.jpg
http://www.hji.co.uk/hjimages/images/qhs804/hji/medium/2006-men-short.jpg
http://hairstylesdesign.com/gallery/photos/short_men_hairstyles_669_1080.jpg
http://hairstylesdesign.com/gallery/photos/short_men_hairstyles_655_1065.jpg

I když je Beckham zrovna příklad Šampóna, tak já nosim něco na tenhle styl Úsměv:

když se zadaří :
http://www.sitv.com/blogs/whatshot/wp-content/uploads/david-beckham.jpg

jenom trocha gelu p celý hlavě, vepředu trochu zvednout  a pak rozházet a je to. Povedlo se mi to párkrát udělat i do 2 minut.

Co se tebe týče, není nad to prostě sám zkusit a uvidíš, co ti půjde k obličeji, co ostatní pochválí... atd..

Jinak co se gelů týče, nejlepší, co jsem měl byl od got2b. Je v podstatě lepidlo Šťastný, a podle toho to táhne:D. Používám to spíš jenom na nějaký finální dotvarování, jinak jsem byl vždycky spokojenej s taftem 5kou. Nevypadá to šíleně a drží to taky výborně. neumim si představit použávat vosk, lak pěny atd.. to mi příjde spíš pro ženskou.

« Poslední změna: 05. Leden 2009, 21:00:33 od bronox » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Leden 2009, 20:58:46 »

misto gelu doporucuji tvarovaci vosk... vypada prirozeneji, nesm se to s nim ale prehnat. docela pouzitelny dela l'oreal
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Leden 2009, 21:00:26 »

Zkus vosk, mas po tom hezky leskle vlasy, trochu ti je to natvaruje, pekne to voni a je to super na dotek. Mrkající
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Leden 2009, 21:27:15 »

Já mám taky jakejsi vosk, ale používám ho jenom na kratší vlasy. Až je mám delší, tak to kombinuju s lakem, popřípadě dávám jenom lak
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Leden 2009, 21:43:02 »

a nebo je vyborny se trochu zapotit a pak to lepit potem:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Leden 2009, 21:49:01 »

Já když si vzpomenu na 4. třídu, borec donesl vodu s cukrem, polil si tím hlavu a byl hrozně IN  Kroutící očima Smějící se Smějící se
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Březen 2009, 21:59:43 »

Dobrá je žehlička...vlasy vypadají pořád stejně (ne mokře) a drží tvar. (já si vlasy nežehlím)

A co je vůbec ten vosk? Něco jako gel?
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
j4c0p
Host
« Odpověď #11 kdy: 04. Březen 2009, 22:42:35 »

videl si film : Neco na ty Mary je?

tam bol pouzity ako gel jeden super pripravok
Zaznamenáno
Natalka1



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Březen 2009, 08:10:10 »

zkus vulkanickou hlinu, da se sehnat na netu, stoji kolem 350-je dražší,ale kvalitnější a to baleni vydrží fakt dlouho, výhoda je, že vytvaruje, ale neslepuje vlasy, nejde smejt vodou, když chceš během dne účes upravit/předělat-stačí namočenou rukou, hodne idealni pro kratky vlasy, ale používaj to i holky
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Březen 2009, 11:10:13 »

videl si film : Neco na ty Mary je?

tam bol pouzity ako gel jeden super pripravok

 Smějící se Smějící se nejsem si jist, zda-li by takovy pripravek pouzil, ale kdovi?!  Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Březen 2009, 12:15:44 »

no ta hlina vypada zajimave, ale co byste doporucili na delsi vlasy? jako ne po ramena, spis patka nebo tak, ja uz toho vystridal dost, ale treba se da jeste sehnat neco lepsiho nez mam ted:)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Březen 2009, 12:41:36 »

no ta hlina vypada zajimave, ale co byste doporucili na delsi vlasy? jako ne po ramena, spis patka nebo tak, ja uz toho vystridal dost, ale treba se da jeste sehnat neco lepsiho nez mam ted:)

na delsi vlasy je dobrej lak, ne? teda zalezi, co z toho chces stylovat. pokud neco, co bude trcet do strany, tak asi tuzidlo a zafixovat lakem
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Březen 2009, 13:38:27 »

Já používám Styling krém s voskem a nemůžu si ztěžovat. Když ho používáš s citem, tak na vlasech neni ani vidět, že to na tom máš. Když si ho dáš víc, má to téměř mokrej efekt (vlasy jsou spíš lesklý než aby měly wet look)

Lak ani tužidlo sem nikdy nepoužíval. Zkoušel sem to, ale vůbec mi to nevyhovovalo.

Teď jsem se koukal na tu vulkanickou hlínu a nevypadá to špatně. Asi to zkusim a uvidim  Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Březen 2009, 22:18:59 »

a jakej krem a vosk?

jinak lak fakt neni nic pro me.. o tech gelech za sedum, osum petek s mokrym efektem ani nemluve, to sou fakt vyhozeny prachy..
Zaznamenáno
Raydeeen
Host
« Odpověď #18 kdy: 05. Březen 2009, 23:40:54 »

Když si vyhraješ s lakem tak by to mělo stačit.
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Březen 2009, 08:42:08 »

afi: záleží co od gelu chceš. Já mám teď taft 6 s odolností proti vodě, tak myslím, že by měl držet  Úsměv zkusím s tím jít nabázen a uvidíme  Úsměv
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Březen 2009, 10:54:33 »

zkusím s tím jít nabázen a uvidíme  Úsměv
To už by byl trošku hardcore, kdyby si s tim vlezl do vody a ono by to drželo tvar. Nechci si představovat, jak bys to myl Úsměv
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Březen 2009, 11:52:54 »

co je na tom k nepredstaveni? Šťastný to co mam ted ja taky normalni vodou de dolu blbe, takze jedine samponem (coz je docela problem pro lidi, co si nejsou zvykly mejt vlasy kazdej den..)
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 07. Březen 2009, 15:00:03 »

jeste jeden dotaz k tej hline: da se to sehnat normalne v drogeriich, nebo jen nekde na netu? ja na to nikde nenarazil

bronox: jakej got2b? maj jich docela hodne, ja taky jeden pouzivam.. i kdyz 140 je docela dost, za tak malou pixlu.. ale vydrzi to:)
Zaznamenáno
Natalka1



Karma: 1
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 07. Březen 2009, 15:08:06 »

afi: kamoš to má, kupoval to na netu, v drogerce to ani snad nezkoušel, jestli mas spis delsi vlasy tak zkus l´oreal spray creation- je to tvarující prej, mam ho doma a příde mi  na delší vlasy v pohodě Mrkající
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 07. Březen 2009, 21:51:52 »

Jsem teď koukal na vosky a ony je prodávají i nějaké barevné. To by mohlo být zajímavé každé ráno si jinak obarvit hlavu  Úsměv
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS