Tatoo...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:31:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Tatoo...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Anketa
Otázka: Co si myslite o tetovani?  (Hlasování ukončeno: 20. Březen 2007, 12:01:16)
Mam a necham si dalsi... - 0 (0%)
Mam, stacilo... - 2 (5.4%)
Nemam, ale vazne o tom uvazuji... - 7 (18.9%)
Nemam, ale uz me to napadlo... - 16 (43.2%)
Bojim se toho... - 0 (0%)
Pripada mi to jako netvoreni tela... - 12 (32.4%)
Celkem hlasů: 36

Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Tatoo...  (Přečteno 37886 krát)
The_Black_Jack



Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jilemnice
Příspěvků: 25


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 13. Červen 2007, 19:49:34 »

No sem zasadne proti, pac se mi vubec nelibi. Vykřičník   Nápad A vite ze nackove si nechali vyriznout z mrtvejch lidi tetovani a meli ho jako stinitko na lampu. Totalni hnus!
« Poslední změna: 15. Červen 2007, 13:13:29 od The_Black_Jack » Zaznamenáno

I hovno ma sve mouchy.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 11. Leden 2009, 23:12:19 »

Jsem rád že jsem našel toto téma a nemusím zakládat nové. Osobně beru tetování za ničení vlastního těla, ale do toho dočanýho bych možná šel. Víte někdo o něm něco víc? Hledal jsem na googlo, ale nic jsem nevypátral. Máte s ním někdo zkušenosti? Jak dlouho tak vydrží než zmizí?Kolik to stojí? Můžu si sám navrhnout co chci vytetovat?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. Leden 2009, 12:47:15 »

"docasne" vubec docasne neni. snad leda ve smyslu toho, ze se po case ztrati kontury takze ne ze by cele vybledlo spis se rozplizne... uplne odstraneni pouze laserem.
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 12. Leden 2009, 13:03:33 »

já měl vždycky nejradši to z těch žvejkaček s dinosaurama, to jsem byl potetovanej celej, a připadal jsem si děsně "cool"  Šťastný Stydlivý
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 12. Leden 2009, 14:18:12 »

já měl vždycky nejradši to z těch žvejkaček s dinosaurama, to jsem byl potetovanej celej, a připadal jsem si děsně "cool"  Šťastný Stydlivý

Jojo to byly časy Šťastný Sme vždycky šli s kámošem po škole do obchodu, nakoupili žvejkačky a polepili si tim celý ruce Šťastný
Akorát byl problém užvejkat to množství žvejkačky Šťastný
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 12. Leden 2009, 14:53:07 »

Souhlasím že tetování ze žvejkaček je nejlepší, ale přesto jsem se nad tím tetováním v sobotu u piva dlouze pozastavil. Možná to bylo kvůli tomu že už jsem měl trochu upito. Pokud to tetování opravdu nezmizí tak na to asi kašlu. Ale ještě si o tom zkusím něco zjistit. Pokud mi neřekne něco někdo z vás. např.cenu
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 12. Leden 2009, 18:35:49 »

mno ja ti to psala, pac jsem o tetovani uvazovala a vlastne tak trochu mozna jeste i uvazuji. takze jsem si zjistovala co a jak. na nekterych stranek salonu ti skutecne budou tvrdit ze ti udelaji "docasne" tetovani Úsměv

na jinych ti zase budou rikat to co jsem psala ja. osobne jsem se byla informovat v salonu Hell v Praze. z jineho fora jsem na ne dostala reference a videla jsem jejich praci, ktera se mi docela libila. zatim jsem ale nesebrala odvahu Úsměv asi protoze ve skutecnosti si nejsem jista zda o chci nebo ne, tak radeji vyckavam. vzdy kdyz vaham, tak je to spis kvuli tomu, ze nechci nez ze chci Úsměv

ze stejneho fora jsem po diskusi s lidmi, kteri o tetovani skutecne asi neco narozdil ode me vi, dospela k nazoru, ze asi vedi o cem mluvi Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 12. Leden 2009, 19:27:42 »

Taky jsem o tom uvažoval a jsem na tom zhruba podobně jak vy dva Úsměv Nějak se k tomu nemůžu rozhpoupat a že bych o tom něco víc věděl se říct nedá. Zato mě docela fascinujou některý ty "obrazce" a dost jsem o tom přemýšlel. btw, trochu jsem se utvrdil v tom, že když už, tak rozhodně ne na běžně vystavovanou část těla (předloktí atp.)
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Leden 2009, 20:13:46 »

Já sem přemejšlel nechat si vytetovat "prsten" kolem nějakýho prstu.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 12. Leden 2009, 20:25:40 »

Doporučuju "dočasný" - šablona + airbrush Úsměv Je to na jeden večer a do týdne je to pryč. A v případě nouze na menší věci postačí i lihovka. A fakt to nevypadá zas až tak blbě, jak byste si mohli myslet. Nelze čekat velkoleposti typu "orel přes půlku zad", ale na jednoduchej tribal-art na rameno to stačí. Fieldtested Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 12. Leden 2009, 22:51:51 »

Ava:Týden je hrozně málo.Tak dlouho ti vydrží i to tetování ze žvejky. Ideálně bych to viděl na rok až dva.
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 12. Leden 2009, 23:07:54 »

Co přírodní? Ono myslím tetování henou vydtží u některých lidí cca 2 měsíce a u některých třeba jen 2 týdny, ale ty dvouletý (nevim jak se dělají) určitě nikdy nezmizí úplně -> vypadá to jak modrák potom.

btw, taky se mi to zdá jako dost krátká doba
Zaznamenáno

Adelaaa
*


Karma: 3
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 12. Leden 2009, 23:31:20 »

Me se tetovani na lidech libi a taky jsem si ho pred 2 rokama  chtela nechat udelat....Ale nakonec jsem to nechala, prece jenom jsem nebyla na 100% rozhodla.....
Jinak muzes mit tetovani henou, na me to vydrzelo asi 14 dni. Pak docasny, to ti vydrzi kolem 3 let, a pak trvaly.....Co jsem se tak ptala tateru, kdyz jsem se o to kdysi zajimala, tak mi urcite doporucuji to trvaly. To docasny ti uplne nezmizi,porad budou videt nejake obrysy na kuzi, uplne odstanit to jde jedine laserem, a nebo to pak muzes prekryt trvalym. Tak pokud chces tetovani doporucuju trvaly.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 12. Leden 2009, 23:54:35 »

Ach tady to barvení kůže. Člověk by si měl uvědomit jednu věc - pokud se nechává permanentně tetovat, zůstane mu to po celý život. Bude tedy schopen za 30 let vysvětlit svým vnoučatům, co to vlastně má na kůži za symbol a proč?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 13. Leden 2009, 01:11:16 »

Kiruy: Jasně.... "Tohle? To sem byl mladej a hloupej. A MB jsou iniciály vaší babičky" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 13. Leden 2009, 09:05:49 »

Ava: "A proč sis to nechával tetovat, když jsi určitě věděl, že to stejně opustíš? A čí jsou tedy iniciály KS, AP a LV?" Smějící se
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 13. Leden 2009, 10:44:00 »

V tom případě si jdu raději koupit kilo žvejkaček. Protože pitvořit tělo na stálo sa mi nechce.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 13. Leden 2009, 12:25:15 »

Ava: "A proč sis to nechával tetovat, když jsi určitě věděl, že to stejně opustíš? A čí jsou tedy iniciály KS, AP a LV?" Smějící se
Kiruy: "Jak říkám, byl jsem mladej a hloupej. A ty iniciály jsou jiné paní, o kteržých sem si myslel, že budou vaše babičky a nechtěl jsem zapomenout jak se jmenovali" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 13. Leden 2009, 18:37:29 »

Tenhle problém podle mě moc hrotíte... no a co, že vám to zůstane na celej život?... vy si představujete sami sebe ve stáří jako starý lidi v dnešní době, ale takoví vy vůbec nebudete, protože bude uplně jiná doba a něco jako tetování je a bude už docela běžná věc (vy si myslíte, že až vám bude 60, tak budete nosit jiný oblečení než nosíte teď? nebo budete poslouchat jinou hudbu? dnešní staříci to tak mají, protože to tak měli i v dětství... vy budete jiná generace, nemůžete tenhle problém přenášet na tu současnou, protože tetování v 60ti za 40 let bude naprosto normální vzhledem k tomu, kolik mladých lidí dneska tetování má)...
Zaznamenáno

cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 13. Leden 2009, 20:19:37 »

Tenhle problém podle mě moc hrotíte... no a co, že vám to zůstane na celej život?... vy si představujete sami sebe ve stáří jako starý lidi v dnešní době, ale takoví vy vůbec nebudete, protože bude uplně jiná doba a něco jako tetování je a bude už docela běžná věc (vy si myslíte, že až vám bude 60, tak budete nosit jiný oblečení než nosíte teď? nebo budete poslouchat jinou hudbu? dnešní staříci to tak mají, protože to tak měli i v dětství... vy budete jiná generace, nemůžete tenhle problém přenášet na tu současnou, protože tetování v 60ti za 40 let bude naprosto normální vzhledem k tomu, kolik mladých lidí dneska tetování má)...
Nechtelo se mi s tim vypisovat, diky Mrkající...jen k tomu obleceni, ja doufam, ze jako babka nebudu nosit, to co ted, to by byla celkem tragedie Smějící se
Zaznamenáno
Noodle
**


I am Iron Man!

Karma: 6
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 161


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 13. Leden 2009, 21:37:11 »

"Mamííí já chci takový tetování jaký máte s tátou a taky takový jaký má dědeček!"
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Leden 2009, 19:14:41 »

Tak jsem se rozhodl že bych do toho možná i šel.
Jak na to? Mám si prostě zajít do salonu a říct že chci obrázek číslo 754?
Tak jednoduché to určitě není. Kdo už tím prošel, nechť poradí!
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 24. Leden 2009, 19:48:24 »

no, já bych tetování chtěl. Myslím, že se souhlasem rodičů se dá nechat tetovat už od 15cti, ale rozhodně minimálně do tech 18cti počkám, ne-li víc. Chtěl bych rameno (za předpokladu, že budu korba s těma mohutnejma rukama a ne jako teď Šťastný) a nebo na lopatku popř. mezi lopatky. Ale nevim co. Buť keltskou tématiku a nebo něco nacionálního. Nějaké provedení lva, nebo nápis bohemia nebo něco v tomhle duchu. Jestli bych do toho šel tak určitě jen černou barvou, protože když je to barevný tak to je takový, nevim, zvláštní. Ale je dost možné, že změnim názor a tak, proto jsem to ani mezi kamarádama nezmiňoval...
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 24. Leden 2009, 19:53:11 »

HE? Tetování lze až od 18ti? Skutečně? Proč bych k tomu musel mít souhlas rodičů?
A i kdyby, jak to probíhá? Musím tam přijít s mámou za ruku? Nebo jen stačí nějakej podpis kterej vyplním za rohem?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 24. Leden 2009, 20:02:21 »

Comanch : Co vím tak ti dají formulář ktere necháš doma podepsat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS