The Pickup Artist

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
23. Duben 2024, 17:45:16

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The Pickup Artist
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: The Pickup Artist  (Přečteno 30155 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« kdy: 27. Březen 2009, 02:03:53 »

Pro ty z vás, co neví, co je pickup a nebo nevěří, že to může fungovat. Případně pro ty, kteří to z knížky nepochopí je tu reality show dump Úsměv

http://realityshowdump.thumblogger.com/home/log/2007/48/the-pickup-artist-season.html

Na výše napsaném URL najdete celou první sérii PUA. Dost možná vám to něco dá. Speciálně Joe D. - týpek, kterej vypadá, že právě vstal od WoW a dostal se až do finálové trojice... motivační až běda Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 27. Březen 2009, 08:47:40 »

Určitě je 1ka dobrá, ale pokud chcete vidět na konci profíka, podívejte se na druhou serii. Nebudu prozrazovat těm, co neviděli, kdo to vyhrál. Ale zhruba od půlky serie to je jasný:-)

Edit: a hlavně ve 2ce je tam častějí Tara ...  Slintající Slintající Slintající Slintající ještě, že tu je ten slintající smajlík:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 27. Březen 2009, 10:14:16 »

The Pickup Artist je dobrej. Mě to docela dost nakoplo, hlavně když jsem tam viděl mysteryho v akci v klubu, jak to dává. A i ty rady jsou užitečn. Doporučuju se na to podívat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 27. Březen 2009, 12:32:54 »

Přesně. Já sem to sem dal, protože jsem to teď zkouknul a je to fakt skvělá motivace - že to funguje. A je tam jedna zajímavá myšlenka - není to o vzhledu, ale bez něj to nejde. Když se podíváte na první díl, tak si řeknete, že Joe D s tím jak vypadá nemá šanci - že by mu nepomohla ani plastika. A ano, myslím, že by šanci neměl. Jenže když na něm trochu zapracuje, tak je vidět, že to pomůže. A nakonec je až ve finálové trojce. Sice stále bojuje s tím, že nevytváří tu sexuální jiskru tolik, jako ostatní, ze kterých jsou prostě samci od pohledu... ale i přesto je to neuvěřitlelná změna člověka, kterej žil ve sklepě svejch rodičů a hrál celý dny WOWka na sebevědomého plnohodnotného člověka, který má co nabídnout Úsměv

A mystery a Matador - to jsou prostě hvězdy. Je jich plnej klub. Btw: víte jak naběhnou do toho klubu v S02E01 a jak tam dotahne Matador ty dvě holky a Mistery: "Nice, are they good?" a Matador je pohotově zneguje a DHV "Well, they're good enough" Úsměv Přemejšlel jsem, jak to říct česky... a nevim. Nic nezní tak dobře. "Jo, jsou dobrý dostatečně" to je děsně strojený xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 27. Březen 2009, 13:32:53 »

První série se mi skutečně líbila. Z druhý série jsem viděl jen finále v televizi, ale předchozí díly jsem nestihnul. A tak se rovnou zeptám - když tady spousta lidí mluví o druhý sérii, kde jste ji vlastně sehnali? Úsměv

K tomu překladu: Co nahradit to obecný slovo "dobrý" za "pěkný"? Je to taky pozitivní hodnocení, a navíc když o český holce řekneš, že je dobrá, nikdo nebude vědět o čem je řeč. Když řekneš, že je pěkná, je to jasný... Takže já bych to přeložil třeba jako "Co myslíš? Jsou pěkný?" - "Ale tak docela jo." (trochu C&F stylem). A na základě toho se ty holky samy začnou kvalifikovat, aby dokázaly, že jsou pěkný. Super!
« Poslední změna: 27. Březen 2009, 13:36:02 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 27. Březen 2009, 13:45:19 »

Přitáhneš je a já říkám:

Já: "Jsou cool?"
Ty: "docela jo!", popř. "Dost na to, abysme se s nima bavili" :-D ale to už zní moc macho... a nebo to spojit.

Každopádně to, co mystery a matador předvádějí v klubu je hukot... pro lepší představivost přidávám video z jejich Hry:

................přidám video, až ho najdu, nějak se mi nedaří:-).................

ale tohle je hodně cool přístup
http://www.youtube.com/watch?v=njWpwobbKLc
po 1 min. MC, po 1:30 mu HB říká, že je ten nejhorší, koho potkala a po 2 minutách si ji odvádí pryč:-D a ještě k tomu má skvělou wingwoman:-) jj, preselected, C&F... líbí se mi borec:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 27. Březen 2009, 13:46:55 »

První série se mi skutečně líbila. Z druhý série jsem viděl jen finále v televizi, ale předchozí díly jsem nestihnul. A tak se rovnou zeptám - když tady spousta lidí mluví o druhý sérii, kde jste ji vlastně sehnali? Úsměv

torrent powa

Citace
"Co myslíš? Jsou pěkný?" - "Ale tak docela jo." (trochu C&F stylem). A na základě toho se ty holky samy začnou kvalifikovat, aby dokázaly, že jsou pěkný. Super!

on právě neříká: Are they good, ale Are they cool? a Matador: Cool enough!
jenže oni to ještě říkají naprosto .... to se nedá popsat, to je třeba vidět, prostě alfa samci na lovu....

a holk se tam nekvalifikovaly.... ty se jen smály:-)

Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 27. Březen 2009, 15:39:39 »

Použij odkaz nahoře beduine Mrkající Je tam i druhá sérka až do E08
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 27. Březen 2009, 16:42:04 »

Mě celou tu první řadu štval Predeap .... byl sem na konci skoro každýho dílu neskutečně naštvanej, že Mystery tomu kreténoj dal medaili a pustil ho dál
jinak je to dobrej počin, člověk krásně vidí na vlastní oči, že to de, udělat z bandy blbců, kluky co si dokážou minimálně najít holku a zaš...... Úsměv
jen by mi docela vadilo, kdyby se toho chytla nějaká naše televize... poslouchat nějaký děcka v buse, jak se bavěj o IOIs atd. by mě nepřišla jako moc dobrá věc, už jen proto, jak v jiným vlákně mluví Temnyrytir o tom, jak vztahy už nejsou založený ani tak na lásce, jako na taktizování kdo miluje míň Smutný sám něco takovýho prožívám a je to k zbláznění  pozor na slečny, který koukaj na HIMYM a libí se jim, jak se chová Barney  Smějící se
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Březen 2009, 20:08:02 »

Ava nejde mi to spustit, stahnul jsem celou episodu 1 (vsechny 4 knihovny) a kdyz to otevru tak mi to hlasi, ze mi chybi nejaka knihovna nevis co je za problem?
Dekuju
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Březen 2009, 23:41:28 »

Jestli ti chybí nějaká knihovna, tak si nestah všechny. Ještě včera to šlo OK. Kromě E02, které myslím chybí 3. díl archivu
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 28. Březen 2009, 11:32:42 »

Stahnul sem S01E01 part.1 až part.4 a nechce se to spustit..tak to nevim jestli to extrahovat, ikdyž už sem to zkoušel a stejně nic všechno zazipováno.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Březen 2009, 11:45:31 »

tak to stáhnetě přes torrenty, tam máte zabalenou celou serii a jede všechno.
tady máte oba torrenty, který jsem stahoval zabalený

http://uloz.to/1536708/torrenr.zip
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Březen 2009, 11:48:34 »

barzini: neni mozny zes stahl jenom cast toho archivu? pak to pise ze je poskozeny... mrkni na velikosti souboru jestli nektery z nich neni podezrele maly...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Březen 2009, 12:47:03 »

Problem je vyřešen díval sem se na to přes vh1...
Jsou tam všechny episody, jinak diky všem
koukněte na: www.vh1.com  a tam si vyberte show..
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 28. Březen 2009, 15:12:39 »

Mě celou tu první řadu štval Predeap .... byl sem na konci skoro každýho dílu neskutečně naštvanej, že Mystery tomu kreténoj dal medaili a pustil ho dál
Já byl na Predeepa alergickej. Ten byl kolikrát na ránu Šťastný Ale jinak to je dobrá věc tahle reality show Úsměv
Zaznamenáno

P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 28. Březen 2009, 18:32:36 »

Já měl Pradeepa rád, to byl správnej kkt Šťastný sem z těch jeho keců nemohl Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 28. Březen 2009, 18:45:32 »

Predeep tam neměl ani jeden lepší moment.... a pokud vůbec něco, tak jak se říká... i AFCčko si občas vrzne.... byl to magor a byl totálně nevyzrálej, nevěděl, co je pokora. vůbec jsem ho neměl rád.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
zippy



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 37


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 28. Březen 2009, 19:17:45 »

Mě byl taky hrozně nesympatickej. Jenže vemte si že to je akorát tim že nemá žádný sebevědomí a vůbec žádný sociální schopnosti. Jinak by to byl určitě normální v pohodě člověk.
Třeba mě úplně vytočil když se snažil přesvědčit ty holky ve školce. Ale na druhou stranu on byl prostě zoufalej a chtěl tam vydržet aby se s pomocí Mysteryho dokázal změnit...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 28. Březen 2009, 19:50:53 »

jenže Zippy, on se nepokoušel změnit. on se snažil právě stáhnout ostatní do jeho mizerné reality.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 28. Březen 2009, 20:13:35 »

Dodival sem prvni episodu a nacal druhou.
Kdyz mluvite o tom Predeepovi mohu souhlasit, že je již už od pohledu "nas*any" a celkově z něj vyzařuje arogance.
Obdivuji Joe D, ze se s takovou lehkosti vyporadava se svoji nadvahou..

je to dosti napínavé..  Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 28. Březen 2009, 20:19:19 »

Jako Joe D fakt borec...takže záleží na vzhledu nebo ne  Otázka (řečnická otázka)
« Poslední změna: 29. Březen 2009, 18:53:08 od Avarang3r » Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 29. Březen 2009, 11:38:28 »

Mě byl taky hrozně nesympatickej. Jenže vemte si že to je akorát tim že nemá žádný sebevědomí a vůbec žádný sociální schopnosti. Jinak by to byl určitě normální v pohodě člověk.
Třeba mě úplně vytočil když se snažil přesvědčit ty holky ve školce. Ale na druhou stranu on byl prostě zoufalej a chtěl tam vydržet aby se s pomocí Mysteryho dokázal změnit...
IMHO Jako choval se tam hlavně jak malý děcko. Nemyslim si, že sebědomí, bylo to co mu chybělo. Já prostě nemoch pochopit Mysteryho, proč ho nevyhodil, když tam začal tuším Jou Dmu přebírat set, když přišel, pozdravil ho a sed si tak dokonale, že on byl ve hře a Jou úplně out.  Potom tam byl tuším ňákej moment ve vile v bazénu, kdyz tam začal přebírat holky jinejm, na tu rutinu s prstama nebo komedie kolem Facky kdyz se tam omlouval.... a to vůbec nemluvim o vystoupení v baru kdy si hrál na VIP .... "I am VIP, Iam VIP!!! free alcohol" Jako sorry, ale tohle tam komentoval i Mystery, jak se chová jak debil a stejně radší vyhodil jiný lidi co si zasloužili postoupit
nevim vypadá to jako bych si tu vylejval averzi, ale mít takovýho winga tak ho pošlu někam po prvním sarge.... podle mě je wing od toho, aby pomohl a ne aby semnou soupeřil
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 29. Březen 2009, 16:03:47 »

JJ, tam sem z toho měl pocit, že na Mysteryho trošku zatlačili z produkce, že tam Pradeepa chtějí, aby to mělo trošku víc emoční náboj a přitáhlo to lidi. Jinak by to bylo jen "kamarádi až do konce" Úsměv To je holt efekt, dky když ho tam nechali tak si všichni hned řikali mezi sebou "tyjo, jaktože ho nevyhodil - to byl dmnt, co? a jak bla bla bla.... a baví se o tom celý večer", kdyžto když by to bylo poklidné, tak jen "viděls PUA, dobré, co?" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Březen 2009, 17:21:57 »

JJ, tam sem z toho měl pocit, že na Mysteryho trošku zatlačili z produkce, že tam Pradeepa chtějí, aby to mělo trošku víc emoční náboj a přitáhlo to lidi. Jinak by to bylo jen "kamarádi až do konce" Úsměv To je holt efekt, dky když ho tam nechali tak si všichni hned řikali mezi sebou "tyjo, jaktože ho nevyhodil - to byl dmnt, co? a jak bla bla bla.... a baví se o tom celý večer", kdyžto když by to bylo poklidné, tak jen "viděls PUA, dobré, co?" Úsměv
Jo to bude asi jediný vysvětlení proč ho Mystery nevyhodil, je pravdou, že i já sem hned musel stáhnout novej díl a jen čekal, jestli už ho konečně vyhodí  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS