The Secret - Tajemství

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:27:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  The Secret - Tajemství
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: The Secret - Tajemství  (Přečteno 23437 krát)
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Únor 2011, 20:20:52 »

Tato literatura je možná pro průměrné lidi. Těm ale nepomůže. Můžou se na ten film podívat a stejně je jim to k ničemu. Ti jen pomůžou autorovi vydělat peníze (kupují knížky, školení...).

Nadruhou stranu jsou lidi, kterým to může pomoct si něco uvědomit, zamyslet se nad životem a může jim to "otevřít oči". To jsou ti motivovaní, kteří hledají a narazí na tyto věci.
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Únor 2011, 20:40:12 »

Tak se musim přiznat že sem u toho usnul  Stydlivý Úsměv si to asi budu muset pustit ještě jednou, ale moc mě to teda nebavilo...

Taky sem u toho usnul, takže no stres. Respektive první část jsem koukal a po 15 minutách mě to tak nebavilo, že jsem dělal všecko proto abych na to nemusel koukat (icq, ..). Druhou část jsem chtěl dokoukat v Chorvatsku na notesu, ale usnul sem u toho. Ale nakonec jsem se do toho pustil znovu.

Ale The Secret funguje, field-tested. Jen to chce vědět jak na to. Dneska jsem se už po několikáte přesvědčil.
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Únor 2011, 21:25:49 »

Tak to sme to měli podobný  Úsměv Takže má smysl se na to koukat nebo je to jenom hromada pozitivních keců?
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Únor 2011, 21:57:12 »

Nebylo by lepší se na to podívat a odpovědět si sám, než se ptát ostatních a řídit se podle nich? Kroutící očima
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Únor 2011, 22:04:30 »

Radši se zeptám než abych zjistil že to nemělo smysl se na to dívat...
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2011, 22:15:05 »

Určitě to smysl má, pak už jen záleží na tobě jestli se podle toho budeš řídit.
Taky si pusť The Opus.

P.S.: Jde o to kolik hodin nudy přetrpíš Šťastný
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 08. Únor 2011, 11:13:21 »

Marty, to máš pořád tak efektivně naplánovanej čas a ženeš se za svým cílem, že ti ta hodina a půl ublíží?

The Secret funguje
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Únor 2011, 12:16:15 »

Ne to ne, ale chtěl sem si taky něco přečíst... Já se na to teda kouknu + ještě ten The Opus  Úsměv
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 08. Únor 2011, 23:45:55 »

Prosim Vás, pomožte mi najít ke stažení tohle: http://novy-usvit.webnode.cz/products/produkt-1/
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 15. Březen 2011, 23:14:00 »

The secret isn´t working


Zkrátka a dobře, přestože těm lidem to v tom seriálu fungovalo, u mě přetekl pohár nezdaru, proto s tajemstvím končím a zaměřím se na duchovní život.

Abruzzi
Zaznamenáno

joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 16. Březen 2011, 10:13:45 »

A co jsi dělal pro to, aby The secret fungovalo? tajemství ti ukáže cestu, ale ta práce už je na tobě.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Chandler
*
Karma: 20
Pohlaví: Mužské
Místo: CR
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 25. Březen 2011, 16:39:52 »

Tak se musim přiznat že sem u toho usnul.
Taky sem u toho usnul, takže no stres.
Jsem další kdo to u toho usnul. Úsměv Když jsem se na to díval po druhý tak se mě taky chtělo spát, to už jsem ale stopnul a dodíval se na to druhý den ráno.

K tajemství spoustu věci z toho jsem slyšel už někde jinde, ale jenom takový střípky. V tom tajemství je to dáno relativně pěkně všechno v jenom. Některý věci jsem si dal dohromady. Aktuálně to testuji (3 týden) né, že by byly valný výsledky, ale nějaký zlepšení přece jenom si myslím, že u mě je. ( zatím částečně u financí, snad další "věci" přijdou)

Záleží jak k tomu přistoupíte. Pokud si od začátku říkáte, že je to blbost atp. Tak váš výsledek je z části už jasný. Taky si myslím, že spoustě lidí co nemá ponětí o tomhle myšlení, tak to může pootevřít oči, ale u tajemství nestačí zůstat. Tajemství je podle mě jeden krůček na téhle cestě. Výborný je podle mě zmiňovaný Ivo Toman.

PS: Stále mám problém i po třech týdnech myslet pozitivně hlavně když mi něco nejde. Takže nečekejte že to bude hnedka.
« Poslední změna: 25. Březen 2011, 16:45:40 od Chandler » Zaznamenáno

Život není takovej jaký si vysníme, ale takovej jakej si ho uděláme!
Tak zvedni prdel a začni něco dělat. Úsměv
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 25. Březen 2011, 17:19:42 »

Kde sa to dá stiahnuť? Budem to používať ako uspávadlo tiež.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 25. Březen 2011, 18:00:53 »

Abruzzi: omg, kniha tajemství se snaží popsat jen určitý princip fungování světa. Ono to funguje i když se ti nadaří. S odstupem času se mi ta kniha ale nelíbí. Popisují všechno moc růžově. Říká "když budeš myslet pozitivně, budeš bohatý, šťastný, sami se ti budou platit účty, bla bla...". To je bullshit! Tak svět nefunguje. Pozitivně myslet nestačí! A navíc to dlouhodobě ani nejde. Vždycky přijde situace, kdy máš chuť se na všechno vysrat. To je život.

Neříkám, že pozitivně myslet je špatné, ale nesmíš se vzdalovat od relity. Nasadit si růžové brýle je blbost.

Ta kniha je dobrá k jedinému: Člověk si uvědomí, že si za všechno může sám! A že sám může změnit víc věcí, než si dosud myslel. Nic víc, nic míň. Slova jako "everything is posible" jsou BULLSHIT!

Artist: Aspoň k něčemu je to dobré Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 25. Březen 2011, 19:58:14 »

Podle mě neexistuje princip "pozitivního myšlení" ale pouze princip "pozitivního KONÁNÍ".

Když se průměrnej zaprděnej člověk podívá na to super "Tajemství" tak si řekne - teďka budu pozitivně myslet a všecko bude super, budu úspěšnej a nebudu mít problémy. Jenže ejhle, nic takovýho se nestane. Jediný na čem záleží je na samotném provedení aktu/činu.

Nestačí si na něco myslet, ale musíte pro to prostě něco udělat, což je pro mnoho lidí nepřekonatelnej problém, a je to dobře. Nemůžou bejt všichni úspěšní bossové.
Tak jasně, to je jako se vším. Ani pickup nebude fungovat, když nevylezeš ven a neaplikuješ ho v praxi. I návod např. od foťáku je ti naprd, když ten foťák nedržíš v ruce a nefotíš s ním.

The Secret je motivační materiál pro lidi, kteří se rozhodli se svým životem něco udělat a stojí na samým začátku. A myslím, že tuhle funkci "startéru" plní na jedničku. Tištěná verze je pro normálního člověka polopatičtější a čtivější než filozofická Moc přítomného okamžiku od Tolleho (ze který částečně vychází) - ani není agresivní jako "nakopání do prdele" v podání Davida X a jeho Be Rentless. Ale každej ať si vybere dle vlastního gusta.

Ta vlastní iniciativa a akce je tam samozřejmě nejdůležitější. Bez nich v podstatě rozdělíš nerozdělitelný, a výsledek se logicky nemůže dostavit.
« Poslední změna: 25. Březen 2011, 20:01:45 od Stranger » Zaznamenáno

felixx13



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Brno
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 25. Březen 2011, 23:40:14 »

Sněte vznešené sny a jaké budete mít sny, takoví budete.  James  Allen

Myšlenky jsou kořeny všech úspěchů.  Jindřich Waldes

Věřím ve víru.  Felixx
Zaznamenáno

To, že jsem paranoidní, ještě neznamená,že po mně nejdou.
Když mne donesli ke křtu, farář řekl: "Chcete ho pokřtít, nebo obětovat?"
Spes non confunditur. Naději nelze zničit.
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 22. Květen 2011, 18:43:57 »

Tak sem se konečně odhodlal k druhému pokusu. Tentokrát sem sice neusnul, ale moc mi to oči neotevřelo. Nevím, možná sem to blbě pochopil, ale moc smysl mi to nedává.
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Spokey
***


Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Ostravsko
Příspěvků: 369


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 25. Květen 2011, 19:46:53 »

Podíval jsem se na film, mám rozečtenou knihu a nějak se tomu dá věřit.. Ale jen myslet asi nestačíne? Snad pro to člověk musí něco udělat. Heads up a pevné nervy  Mrkající
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS