třetí osoba ve vztahu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 13:03:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  třetí osoba ve vztahu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: třetí osoba ve vztahu  (Přečteno 10419 krát)
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 31. Srpen 2009, 13:35:49 »

Zdravím, chodím s dívkou, kterou mám moc rád. Do našeho vztahu se ale neustále vkládá jeden kluk. Mé dívce pořád říká jak jsem já špatnej a jaké špatné věci jí provedu.Slečna je z toho špatná. Poté říká jí jak by jí chtěl a jak mu nevadí že má mě a ať na mě kašle. Ten zmetek je můj spolužák. Mam z něj nervy na pochodu. Co s ním ??  Provokatér
« Poslední změna: 31. Srpen 2009, 13:43:11 od 318 » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Srpen 2009, 13:47:35 »

Evidentně svý holce nevěříš. Já bych ti poradil abys mu "domluvil", ale není nejlepší dát každýmu hned do držky žejo Šťastný
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Srpen 2009, 14:25:59 »

No jo...něktří toto dělají,je to teda hnus.Ale přece ta tvoje (nebo čí) holka musí poznat že ji navádí proti tobě ne?

Zkus si sním promluvit,řekni mu ať jí dá pokoj,že ho varuješ aby se od ní držel dál.Vzhledem k tomu že nejsi asi ve třídě boss (to by on bossovy asi neudělal) se ti vysměje...pokud to bude dál tak ti zvývají jen 2 možnosti

1)Přemluvíš holku,že ty jsi ten dobrý a on je ten špatný

2)počkáš si na něho...ale bez krve a bez zranění!Vlastně se ani rvat nemusíš,jen musíš vypadat rozzuřeně aby šel s tebe strach


Taky záleží jak moc tu holku máš rád,jestli ti na ni zálží...pokud ani tak ne,tak mu ji nech,možná se vrátí ale nezaručuju
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 31. Srpen 2009, 16:49:42 »

takže domluva a když to nepomůže tak pár výchovnejch Ďábelský
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Srpen 2009, 17:58:31 »

A to nevadí tvé holce, že jí tvůj spolužák říká takové věci o tobě ?
A s čeho je vlastně špatná 1) že jí otravuje s takovejma kecama ?
                                     2)že se nemůže rozhodnout mezi tebou a spolužákem ?
Nějak jsem to nepobral  Úsměv. Jinak ho varuj ať se drží od ní dál, ale nerozbíjel bych mu hubu s následky ( ikdyž by si to zasloužil), on by tvé holce potom mohl navykládat co si a byl by konec.
Učinil bych tak jen když by na ní jen šáhnul ( např. polibek nebo pusa) a jí bych poslal k čertům s tim ,, co to jako mělo znamenat ? " a ona už pak přileze.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 31. Srpen 2009, 18:34:18 »

On se s  ní už nějakou dobu zná. Ale moje slečna ho nechce, nikdy nechtěla. Špatná je z těch věcí, který jí o mě říká. Asi se moc dobře neposlouchá, jak tě tvůj přítel má jen kvůli sexu a jak tě teď určitě někde podvádí. Trochu to asi nahlodává její důvěru...
P.S. Je to spolužák ale od konce školního roku jsem ho neviděl, takže zítra poprvé od dob co jí takhle píše.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 31. Srpen 2009, 18:58:59 »

hm, asi maserek... uvidis, ze s tim skonci, jak se sejdete zase ve skole.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Srpen 2009, 19:42:55 »

Já bych si do zelí lízt nenechal, takže nátlakem si s ním promluvit a pokud mu to nedocvakne tak mu dát do huby, hlavně ne před přítelkyni to nedělá dobrotu. Jiné východisko nevidím, good luck
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Srpen 2009, 20:04:26 »

Asi tak,ale nejprve mu dej varování...pokud neuposlechne tak budeš muset použít trochu fyzického přesvědčování Znepokojený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Září 2009, 07:15:25 »

Takove reci se resi zasadne domluvou. Clovek si na nej pocka, prilozi ostri dyky ke krku a suse poznamena ze jestli neda pokoj udelas mu dalsi otvor na dychani. Rozumna domluva vyjasny spoustu neprijemnosti. A kousek kvalitni oceli pusobi dostatecne varujicim dojmem na to aby se to nezvrhlo do nejakych vaznejsich fyzickych nasledku.
Zaznamenáno
Drake
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 60


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Září 2009, 09:32:44 »

... prilozi ostri dyky ke krku ...

Tohle mi přijde jako trošku přitažený za vlasy... osobně bych nikdy proti někomu nešel s kudou v ruce (možná někdo moc kouká na filmy  Šťastný) ale myslím že takový pevný úchyt pod krkem (ne za košili ale přímo za hrdlo) udělá svoje  Úsměv je to bez následků a když vás někdo chytí za hrdlo, budete si to setsakramentsky dlouho pamatovat  Super!
Zaznamenáno

Život je jednoduchý, jen si ho lidé dělají složitým.
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Září 2009, 09:43:41 »

 Šťastný Na filmy ani ne...ale tak musis brat v uvahu ze ja se strasne nerad rvu, nemam nasili rad. :-D a kdyz jsem byl mladsi mel jsem zalibu v nozich takze mi par peknych kousku zustalo vcetne 3 moc peknych vrhacich dyk a jednoho polomece. ;-) A zvykl jsem si na to mit u sebe kousek naostrene oceli...treba na loupani pomerancu je to k nezaplaceni.
A ja nevim ale kdyz ma nekdo na tvem krku cepel tak vetsinou nepremejslis o blbostech a poslouchas co ti dotycna osoba rika. A pokud nejsi sebevrah nejdes do otevreneho stretu.
:-D Tak kamarad se venuje sermu a ma na stene par krasnych dvourucnich mecu...ale to je na me uz tezke jako krava.
Kdyz mu delam partnera na sermovani ci jak se trenink s replikama jmenuje (jen repliky, s tou celokovovou veci bych tak dvakrat machnul a upadla by mi ruka) tak me radne bolej ruce a to jsou jen nejake odlehcene repliky.
Ale soused je umelecky kovar....a ma par nadhernych hracek, takovy rapir.... nemuzu za to, jsem proste hracicka.  Andílek
Zaznamenáno
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 01. Září 2009, 11:06:15 »

Nejsem si jistý, že vyhrožování či fyzické řešení je cesta k nejlepšímu výsledku. Záleží na vašem věku a hlavně odhadu jeho povahy a postoje tvé slečny k násilí. Daleko lepší je ho zesměšňovat s nadhledem (skutečným nebo předstíraným) než dštít oheň a síru. Problém není v něm, ale v tvé slečně - když jí říká takové věci o člověku, kterého má ráda, měla by se naštvat a dát ho okamžitě do black listu, a ne se trápit tím, co píše.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 01. Září 2009, 11:49:46 »

To je asi jádro problému, já taky nechápu proč si to nechá líbit ? Má mě ráda, tak ať ho pošle ke všem čertům. Ale to bohužel neudělala, ona taková bohužel není. Hodně věcí si nechá líbit a tiše trpí. Proto do toho zasáhnu já.
Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 01. Září 2009, 13:07:51 »

Pokud by jsi mu přiložil ostří nože k hrdlu,a někdo tě uviděl tak jsi v...to bych radši nedělal...je to vyhrožování+násilí+ohrožování.Tak daleko bych nezacházel...stačí facka,a pokud se bude chtít rvát SPACIFIKOVAT,hodit ruku do páky atd...ale já bych se radši nerval no  Podivený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Pecullus
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 01. Září 2009, 13:34:16 »

 Šťastný Proto se cepel kryje predloktim...vypada to jako kdyz ho drzis pod krkem predloktim, ostri je videt jen kdyz je clovek hodne blizko...ale uznavam ze ne kazdemu je po chuti neco takoveho. Jak ja rikam ja se velice nerad rvu a takhle kazdy hned vi na cem je.
Priznavam ze par ran na solar ma take neco do sebe. Ale muj zpusob nikomu neublizi, je celkem vystizny a garantuju ti ze zabira. Sice jsem to zkusil jen jednou ale s dotycnym pak nebyl ani ten nejmensi problem.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 01. Září 2009, 14:19:00 »

Záleží na vašem věku a hlavně odhadu jeho povahy a postoje tvé slečny k násilí. Daleko lepší je ho zesměšňovat s nadhledem (skutečným nebo předstíraným) než dštít oheň a síru.
Asi tak. Je to lepší varianta než nějaký napadení.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 01. Září 2009, 15:40:22 »

no jako nůž na něj vytahovat fakt nebudu Šťastný to teda ne... asi mu ji brzo pár vrazim to ho naučí, rychlí a účelný  Ďábelský
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 01. Září 2009, 16:49:05 »

Já osobně bych zaujal postoj, že "je mi ho líto, že nemá holkám co nabídnout, tak musí dělat takovýhle věci" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 01. Září 2009, 19:39:17 »

To jsem si přesně taky řikal. POvznesu se nad to. Je to ubožák... Ale, když ten člověk je normální k..... a něuvědomuje si to a nic si z toho nedělá tak tenhle přístup nemá cenu. Mě to akorát štve den za dnem víc a víc a on je v pohodě ... 
« Poslední změna: 01. Září 2009, 19:43:07 od 318 » Zaznamenáno
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 01. Září 2009, 19:43:54 »

To je prostě typ lidí.On přijme třeba to že mu řekneš že je Svi*ě,ale bude v tom pokračovat.Nemá cenu mu ani říkat co je,spíš mu říct co nemá dělat  Směrovka
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 02. Září 2009, 14:34:48 »

Já osobně bych zatim nedělal vůbec nic...
Jestli na ní šáhne nebo jí začne otravovat tak, že jí to už bude vadit, tak bych mu rozbil hubu a jestli na ní šáhne a jí to vadit nebude, tak bych se na ní vysral...
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 02. Září 2009, 21:56:59 »

Jo, D9 to rozsek Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
318



Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Září 2009, 17:29:14 »

Jo asi máš pravdu.  Ještě počkám, ačkoli mi hraje pěkně na nervy.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS