Vady a hendikepy vs. vztah

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:52:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vady a hendikepy vs. vztah
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Vady a hendikepy vs. vztah  (Přečteno 21205 krát)
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 05. Září 2006, 20:10:27 »

Ja som sa len chcel spytat, ci dievcatam alebo aj chlapcom vadia na tom druhom niejake vady ale nieco nezvycajne a ovplyvnuje to vas vyber pri vybere partnerky/partnera?
Zaznamenáno
AmoresPeros



Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Září 2006, 20:17:25 »

1) totálně něpřitažlivá
2) totálně vypatlaná

Zbytek záleží na okolnostech
Zaznamenáno

ávod k životu vám nikdo nedá, ale dá vám něco víc - inspiraci. Pak je již jen na vás co s tím provedete.
MystiQ



Karma: 0
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Září 2006, 20:24:51 »

Citace: "AmoresPeros"
1) totálně něpřitažlivá
2) totálně vypatlaná

Zbytek záleží na okolnostech

myslel som nieco typu, ako niejaka jazva alebo to, ze kokta ... nieco, zaco sama nemoze
Zaznamenáno
seal

Karma: 0
Místo: Kladno
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 06. Září 2006, 17:46:05 »

Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????
Zaznamenáno
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 kdy: 06. Září 2006, 19:29:06 »

Citace: "seal"
Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????

a v tvym pripade za to muzes nebo ne? Smějící se popravde!  S jazykem

jinak k tematu: celkem mi vadi treba nejaky pohybovy vady no a moc se mi nelibi holky s kratkejma vlasama ale to uz je otazka vkusu  Smějící se
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
seal

Karma: 0
Místo: Kladno
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 06. Září 2006, 19:51:13 »

Citace: "Mikmik"
Citace: "seal"
Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????

a v tvym pripade za to muzes nebo ne? Smějící se popravde!  S jazykem

jinak k tematu: celkem mi vadi treba nejaky pohybovy vady no a moc se mi nelibi holky s kratkejma vlasama ale to uz je otazka vkusu  Smějící se


 Šťastný  Šťastný no můžu si za to sám! Smějící se , ale kua bych měl zhubnout....... Kroutící očima
myslíte , že je to taky překážka?Bříško mám.......už i celkem velky ...njn ten alkohol ten tomu asi taky moc nepřispívá  S jazykem
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 kdy: 06. Září 2006, 22:39:24 »

No já osobně nevím, že by byli kluci s nadváhou na ocet a užívali si jen kluci s vypracovaným tělem a bříškem jak vánočka. To by bylo dost divný, ani já nejsem sportovec roku či kandidát na Olympiádu.
Jde ale o to, že tobě to vadí. Proto můžeš zkusit nějakou dietu (například počítat kalorie) a držet ji pár měsíců, nebo se na to můžeš vykašlat a smířit se se sebou a nebo... zkus si vyhledat něco o půstu.  Mrkající Půst je velmi zajímavý způsob jak rychle zhubnout, jen se předtím prosím poraď nejdříve se svým lékařem. Můžu jen říct, že jeden můj kamarád tímto způsobem dosáhl velmi zajímavé výsledky.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 07. Září 2006, 09:35:29 »

Diety jsou na nic. Kdyz s dietou prestanete, tak se vam vsechno zase vrati. Nejlepsi je sportovat, neco aktivniho, kde se hodne spotite. Tak se spotrebovavaji tuky a cukry v tele. Samozrejme to bude stat spoustu usili.  Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
AmoresPeros



Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 07. Září 2006, 09:48:30 »

Pro všechny co by chtěli zhubnout/přibrat doporučuju http://www.f-sport.cz/ v sekci diskuze si můžete založit deníček a lidé, kteří se vyznají vám pomohou. Hlavně se neřidte radami lidí co o tom ví kulové, viz třeba diety v dámských magazínech
Zaznamenáno

ávod k životu vám nikdo nedá, ale dá vám něco víc - inspiraci. Pak je již jen na vás co s tím provedete.
seal

Karma: 0
Místo: Kladno
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 07. Září 2006, 14:26:27 »

tak co se mně týče tak se na nějaký zdravý stravování a sport vykašlu, protože jsem línej  Překvapený bohůžel........
Zaznamenáno
lampamekvak
*
Karma: 0
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 07. Září 2006, 14:29:41 »

Trošku složitější řešení je udělat z toho problému přednost ... i tak se to dá vyřešit  Super!
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 07. Září 2006, 14:51:19 »

Citace: "seal"
Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????


Tloušťka ve většině případů nebývá žádným "hendikepem", ale prostě jen výsledkem pohodlnosti a záliby v nezdravých jídlech.
Ale jak už zde někdo napsal, pokud jsi tak spokojený, je to Tvá věc. Ovšem bych si být Tebou zjistil všechny negativní důsledky obezity atd.
A pokud s tím chceš něco udělat, je to jednoduché. Chce to je mít vůli vydržet. Musíš vědět, proč to děláš a tomu v podstatě vše podřídit - výsledky, které se potom dostaví překvapí Tebe samotného a okolí bude teprve koukat. Ovšem zapomeň na nějaké diety, koktejly a podobné nesmysly. Všecko je to jen o tvrdé dřině.

Já sám jsem měl opačný problém - vyhublost až na kost. Moc mne to štvalo a dlouho trvalo, než jsem se dokopal něco s tím dělat Ďábelský  Ale nakonec jsem se do toho dal a nyní, když jsem na sebe nabalil kolem 20 kilogramů hmoty už si konečně připadám jako normální člověk a ne jako reklama na hlad. Byla to dřina, ale ten pocit za to rozhodně stojí, to mi věř Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mikmik
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: icq na požádání v PM
Příspěvků: 284


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 kdy: 07. Září 2006, 15:00:20 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "seal"
Smějící se a co třeba , když sem tlustej.......... Smutný ???????


Tloušťka ve většině případů nebývá žádným "hendikepem", ale prostě jen výsledkem pohodlnosti a záliby v nezdravých jídlech.
Ale jak už zde někdo napsal, pokud jsi tak spokojený, je to Tvá věc. Ovšem bych si být Tebou zjistil všechny negativní důsledky obezity atd.
A pokud s tím chceš něco udělat, je to jednoduché. Chce to je mít vůli vydržet. Musíš vědět, proč to děláš a tomu v podstatě vše podřídit - výsledky, které se potom dostaví překvapí Tebe samotného a okolí bude teprve koukat. Ovšem zapomeň na nějaké diety, koktejly a podobné nesmysly. Všecko je to jen o tvrdé dřině.

Já sám jsem měl opačný problém - vyhublost až na kost. Moc mne to štvalo a dlouho trvalo, než jsem se dokopal něco s tím dělat Ďábelský  Ale nakonec jsem se do toho dal a nyní, když jsem na sebe nabalil kolem 20 kilogramů hmoty už si konečně připadám jako normální člověk a ne jako reklama na hlad. Byla to dřina, ale ten pocit za to rozhodně stojí, to mi věř Mrkající

tím myslíš že jsi začal chodit do posilovny?
Zaznamenáno

World isn't bad but people are S jazykem
New systems generate new problems S jazykem
když nejde o život jde o howno S jazykem
--------------------Dixi--------------------
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 07. Září 2006, 15:01:28 »

Citace: "Qark"
No já osobně nevím, že by byli kluci s nadváhou na ocet a užívali si jen kluci s vypracovaným tělem a bříškem jak vánočka.


Tak to mohu potvrdit! Jedna moje přítelkyně mi kdysi řekla, že nemusí mít kluka nějakýho svalovce, že jí nevadí, když bude kluk "tlustej"...že jediné, co by nesnesla, je aby byl kluk vychrtlý a hubenější než ona - že by se o něj při sexu "odřela" Provokatér  a hlavně, že by se sním necítila v bezpečí atd. Říkala, že jí nevadí, když má kluk "bříško", protože to z dětství považuje za takový symbol bezpečí a klidu, kam se vždycky utíkala schovat - u dědy, táty, strejdy. Říkala, že svaly na klukovi se jí mo líbí, jsou hezký, ráda se podívá, ale nevyžaduje je.


Citace: "Qark"
Půst je velmi zajímavý způsob jak rychle zhubnout, jen se předtím prosím poraď nejdříve se svým lékařem. Můžu jen říct, že jeden můj kamarád tímto způsobem dosáhl velmi zajímavé výsledky.


Nevím, co bylo myšleno oním "půstem", ale pokud nějaké razantní omezení přísunu jídla bez cvičení atd., tak to je nejrychlejší cesta do pekel. Absolutně totiž neplatí, že když někdo s nadváhou bude méně jíst a nedělat nic jiného, tak zhubne. Spíše naopak, protože má tělo navyklé na určité dávky jídla a když dojde k jejich extrémnímu zmenšení, tělo instinktivně bude tušit, že se blíží "zlé časy" a veškerou energii nevyužitou pro vegetativní procesy organismu (a bude jí hodně, pokud se člověk nebud současně hýbat) bude ukládat do tukových zásob na doby, kdy bude hůře...aby bylo z čeho brát.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 07. Září 2006, 15:04:33 »

Citace: "Mikmik"
tím myslíš že jsi začal chodit do posilovny?


Mimojiné ano. K tomu jsem samozřejmě musel přidat další věci, jako je úprava jídelníčku, pitného režimu atd.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Září 2006, 15:45:55 »

Citace: "MystiQ"
Ja som sa len chcel spytat, ci dievcatam alebo aj chlapcom vadia na tom druhom niejake vady ale nieco nezvycajne a ovplyvnuje to vas vyber pri vybere partnerky/partnera?


Napada me jeden citat: NIKDO NENI DOKONALY - DOKUD SE DO NEJ NEZAMILUJES

a co se tyce nadvahy - jsem chodici dukaz, ze z 95 kiloveho zfotrikovateleho lenivce se da za pul roku udelat docela slusne vypadajici 85 kilovy sportovne vypadajici mladik, ktery docela zavaril svym  zfotrikovatelym kamaradum, kdyz jsme byli na koupalisti s pritelkynemi:) - zapotrebi byl sport, jist zdraveji a poradne (ale neprejidat se) a jeste to chce aby vas to aspon trochu chytlo a bavilo Úsměv Ted jsem se sebou maximalne spokojeny a vetsina mych kamaradu, co si mysleli, ze to delam zbytecne se ted pridali ve cviceni ke me Úsměv
Zaznamenáno
Qark
Administrátor
*****


Karma: 87
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Brno
Příspěvků: 246


precechtel
Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 kdy: 04. Září 2007, 14:11:42 »

Citace: Qark
Půst je velmi zajímavý způsob jak rychle zhubnout, jen se předtím prosím poraď nejdříve se svým lékařem. Můžu jen říct, že jeden můj kamarád tímto způsobem dosáhl velmi zajímavé výsledky.

Nevím, co bylo myšleno oním "půstem", ale pokud nějaké razantní omezení přísunu jídla bez cvičení atd., tak to je nejrychlejší cesta do pekel. ....

Půst znamená nejíst vůbec Úsměv Zkus si na toto téma zapátrat po netu, uvidíš jak to s tím vlastně je. Půst má mimo jiné i velmi léčebné účinky.
Zaznamenáno

Chceš-li věci zkomplikovat, požádej ženu. Chceš-li věci zjednodušit, použij hlavu. Qark.net -- testováno na ženách
Je-li to alespoň trošku možné, pak je to jisté -- Qarkovo pravidlo dokonalé komunikace.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Září 2007, 14:18:59 »

tak co se mně týče tak se na nějaký zdravý stravování a sport vykašlu, protože jsem línej  Překvapený bohůžel........
 

tak se sebou neco delej a neknuc tu jakej si chudacek... za obezitu si vetsinou muze kazdej sam, zvlast kdyz priznava ze je linej a zdravy zivotni styl a sport jim nic nerika ... zazraky neexistujou, vitej v realite
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 04. Září 2007, 17:29:04 »

Ja som sa len chcel spytat, ci dievcatam alebo aj chlapcom vadia na tom druhom niejake vady ale nieco nezvycajne a ovplyvnuje to vas vyber pri vybere partnerky/partnera?

Děkuji ti MystiQ, tak jsem zvědavej, co na to povíte. Sám jsem zažil zklamání díky handicapu, který nabourává konverzaci a přitom ji stavím znovu...
Takže řekněte to radši upřímně, prosím bez podbarvení. Díky Mrkající
Chci tady aspoň přečíst upřímný příspěvky, nějak se mi po nich stejská  Kroutící očima
 
Zaznamenáno
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 04. Září 2007, 18:08:48 »

Ve 12ti jsem byl na operaci žlučníku. Měl jsem mít jen 3 malý jizvičky. Bohužel žlučník si v mým břiše lehl jinak než je zvykem a tak mě rozřezali. Od té doby mám velkou jizvu přes břicho. Musím říct ,že mě to zpočátku trochu vadilo ale postupně sem se s tím naučil žít. A od té doby co mi holka řekla ,že je to sexy (nevím co je na tom pravdy), tak už mě to vůbec "nevzrušuje". Prostě je to takovej můj talisman a jestli by to nějáké holce vadilo tak, že by se mnou kvůli tomu nechtěla být, tak to není holka kterou bych chtěl...
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 04. Září 2007, 18:40:19 »

Ve 12ti jsem byl na operaci žlučníku. Měl jsem mít jen 3 malý jizvičky. Bohužel žlučník si v mým břiše lehl jinak než je zvykem a tak mě rozřezali. Od té doby mám velkou jizvu přes břicho. Musím říct ,že mě to zpočátku trochu vadilo ale postupně sem se s tím naučil žít. A od té doby co mi holka řekla ,že je to sexy (nevím co je na tom pravdy), tak už mě to vůbec "nevzrušuje". Prostě je to takovej můj talisman a jestli by to nějáké holce vadilo tak, že by se mnou kvůli tomu nechtěla být, tak to není holka kterou bych chtěl...

Souhlasím s tím "jestli by to nějáké holce vadilo tak, že by se mnou kvůli tomu nechtěla být, tak to není holka kterou bych chtěl...". Ale s implantátem, který je viditelný za uchem na 1.pohled spoustu lidí vystraší...Tak mám co dělat, abych je uklidnil  Kroutící očima. Ale faktem je, že člověk díky tomu ví, koho hledat a koho nepustit k tělu...
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 04. Září 2007, 21:30:42 »

Zo začiatku mám od takého človeka nejaký odstup, ale postupne si na to doslova zvyknem a už mi to skoro vôbec nevadí.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 04. Září 2007, 21:41:00 »

Zo začiatku mám od takého človeka nejaký odstup, ale postupne si na to doslova zvyknem a už mi to skoro vôbec nevadí.

Otázkou je, jestli si na to vůbec zvykneš a za jak dlouho. Příliš dlouhý interval "zvykání" tě může omrzet a budeš hledat jinde, lepší..
Zaznamenáno
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 04. Září 2007, 21:51:04 »

Čas zvykania si záleží na tom ako často/dlho vidím danú osobu. Zvyknúť si na to tak, že to nebudem vôbec vnímať, sa žial (podľa mňa) nedá.
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Září 2007, 22:05:32 »

Čas zvykania si záleží na tom ako často/dlho vidím danú osobu. Zvyknúť si na to tak, že to nebudem vôbec vnímať, sa žial (podľa mňa) nedá.

To je fakt, přehlížet nemůžem, maximalně přijmout tak jak to je.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS