Vady a hendikepy vs. vztah

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 08:16:23

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vady a hendikepy vs. vztah
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Vady a hendikepy vs. vztah  (Přečteno 21542 krát)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Září 2007, 22:21:43 »

Jo, jenže taky někteří lidé mají tendenci přeceňovat své nedostatky. A nebo na ně taky zbytečně upozorňovat Úsměv

Asi to chce nějaké nezaujaté pozorování pro zhodnocení "zavadnosti hendikepu".

Stejně tak záleží třeba na tom jaký druh hendikepu to je. Třeba s tim, že někomu chybí končetina (nebo je třeba obézní) sou lidi docela seznámení, ale třeba takové odoperované hlasivky a mluvení přes generátor jsou "velká atrakce" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Září 2007, 22:59:31 »

Jo, jenže taky někteří lidé mají tendenci přeceňovat své nedostatky. A nebo na ně taky zbytečně upozorňovat Úsměv

Asi to chce nějaké nezaujaté pozorování pro zhodnocení "zavadnosti hendikepu".

Stejně tak záleží třeba na tom jaký druh hendikepu to je. Třeba s tim, že někomu chybí končetina (nebo je třeba obézní) sou lidi docela seznámení, ale třeba takové odoperované hlasivky a mluvení přes generátor jsou "velká atrakce" Úsměv

Dejme tomu, že z toho mluví zkušenost a ví co v tu chvíli očekávat od těch druhých.

Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Září 2007, 23:23:53 »

Dejme tomu, že z toho mluví zkušenost a ví co v tu chvíli očekávat od těch druhých.
Dejme tomu, že vyjímky potvrzují pravidlo Úsměv A tímhle chováním můžeš přesně tu vyjímku minout S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Září 2007, 23:57:38 »

Půst znamená nejíst vůbec Úsměv ..............Půst má mimo jiné i velmi léčebné účinky.

Hmm, Kdysi, když jsem byl nemocný s něčim, tak jsem měl zakázáno týden jít, jen maličko rozinek..........málem jsem umřel hladem  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 20. Září 2007, 10:33:26 »

Píšete tady samé rady zhubnutí, ale co když někdo chce spíš přibrat?? (zrovna já bych to i potřeboval) Moc nesportuji, dost často se jen tak válím, jsem i líný, můj jídelníček ani radši nechtějte znát (hamburgery, hranolky, pizza atp.). Avšak stále mám na svůj věk a výšku "málo", čím to je, když to není stravou?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 20. Září 2007, 12:07:00 »

No, upřímnou soustrast Úsměv S takovouhle životosprávou, až na tebe přijde období, kdy se ti to začne ukládat, tak se zblázníš. Šťastný Já sem v 15ti vážil 40kg a měřil 165cm. A v 18ti 75kg 185cm Úsměv A NIC sem nezměnil. Do těch 15ti sem moh sníst 2 porce k obědu každý den a nic. A od těch 17-18 se musim hlídat. (Ovšem podotýkám, že semjedl a jím o dost zdravěji než ty Mrkající )
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Tvrdak



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 20. Září 2007, 20:27:46 »

Jo to já mam stejnej problém Šťastný Ale nechal sem si poradit a chodim do posilovny...a vypadá to že to bude i znát Úsměv Takže očekávám do roka ruku jako nohu a místo břicha vánočku Provokatér
Zaznamenáno

Ženský, chlast a chlebíčky, to jsou moje koníčky.
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 20. Září 2007, 20:38:48 »

Jo to já mam stejnej problém Šťastný Ale nechal sem si poradit a chodim do posilovny...a vypadá to že to bude i znát Úsměv Takže očekávám do roka ruku jako nohu a místo břicha vánočku Provokatér
To já jsem kdesi někde už nevím kde na fóru viděl, že když začnu posilovat předčasně, tak mi to může nějak poškodit vývoj...
Zaznamenáno
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 20. Září 2007, 20:54:31 »

Jo to já mam stejnej problém Šťastný Ale nechal sem si poradit a chodim do posilovny...a vypadá to že to bude i znát Úsměv Takže očekávám do roka ruku jako nohu a místo břicha vánočku Provokatér
To já jsem kdesi někde už nevím kde na fóru viděl, že když začnu posilovat předčasně, tak mi to může nějak poškodit vývoj...
To se týká cviků spíše na záda a platí tak do 17ti let, jinak od 16ti let klidně už můžeš  Mrkající
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 20. Září 2007, 22:38:12 »

To se týká cviků spíše na záda a platí tak do 17ti let, jinak od 16ti let klidně už můžeš  Mrkající
Samozřejmně se NIC NESMÍ PŘEHÁNĚT !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jordan
*


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Benešov u P.
Příspěvků: 64


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 21. Září 2007, 14:45:08 »

To se týká cviků spíše na záda a platí tak do 17ti let, jinak od 16ti let klidně už můžeš  Mrkající
Samozřejmně se NIC NESMÍ PŘEHÁNĚT !
Přesně tak, všeho s mírou Úsměv
Zaznamenáno

Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou.
ftipalek

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 06. Leden 2008, 01:43:49 »

Ovšem bych si být Tebou zjistil všechny negativní důsledky obezity atd.

Tloustka muze zacit cloveku vadit mnohem drive, nez se to projevi na zdravi. Muze to byt problem i pri BMI v normalu...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS