Vaše osudy

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:31:22

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vaše osudy
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vaše osudy  (Přečteno 69871 krát)
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« kdy: 14. Červenec 2019, 15:38:03 »

Ahoj,

je škoda, že toto fórum umřelo. Pamatuju si časy, kdy tu bývalo plno uživatelů a plno témat k řešení. Chtěl bych proto založit tenhle příspěvek. Zajímá mě jak se Vaše životy vyvíjely dál od těch let cca 2012-2013-2014 do současnosti. Co jste tehdy řešili, jak jste dopadli, kam jste se v životě posunuli, kam Vás osud zavedl, co holky, čeho jste v životě dosáhli či nedosáhli, co děláte teď, co Vám toto fórum dalo, a jak vypadá Váš život teď?

Za sebe jsem již vše detailně popsal v tématu "konec jendé éry" , ale zajímají mě ostatní. Kdo se bude chtít rozepsat ať se rozepíše. Kdo chce popsat stručně ať popíše stručně. Třeba se nám podaří trošku fórum oživit.

Děkuju všem předem za reakce (budou-li nějaké, ale věřím že snad ano  Úsměv )
Hezkou neděli všem, a těším se na Vaše příběhy.

Zatím, Abruzzi
Zaznamenáno

Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 kdy: 14. Červenec 2019, 20:17:07 »

Jestli ten ukazatel počtu on-line lidí funguje správně, tak je to docela hodně hostů. I já jím byl, ale projížděl jsem různé uživatele a ptal se jich jestli mi dají přihlašovací údaje a nakonec to klaplo. Je škoda, že je omezená ta registrace.
Tvůj deník jsem přečetl celý a je pěkné, že jsi se vrátil a dopsal jak se za ty roky věci vyvinuly. Jinak sorry za OT.
Zaznamenáno

Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červenec 2019, 08:10:18 »

Kdyby registrace znovu fungovaly, tak to tu zase ožije. Stará parta odešla a nahradila by ji nová krev.

Jinak jsem to shrnoval u sebe v deníku cca rok zpátky. Od té doby proběhla asi jenom jediná změna. Přesedlal jsem na spisovatelskou dráhu a v záři mi vychází kniha. Do toho už píšu další Úsměv Beletrie - psychologický thriller zkombinovaný s hororem, napětím a akcí. Těším se Super!
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Červenec 2019, 08:20:42 »

Kdyby registrace znovu fungovaly, tak to tu zase ožije. Stará parta odešla a nahradila by ji nová krev.

Jinak jsem to shrnoval u sebe v deníku cca rok zpátky. Od té doby proběhla asi jenom jediná změna. Přesedlal jsem na spisovatelskou dráhu a v záři mi vychází kniha. Do toho už píšu další Úsměv Beletrie - psychologický thriller zkombinovaný s hororem, napětím a akcí. Těším se Super!


Souhlasim, snad se někdy regiatrace otevřou.
Ano, četl jsem. Jsem rád, že se Ti daří, přeju Ti ať to jde všechno dál podle Tvých představ. Je super, že jdeš za svym cílem a nezastavuješ, fandim Ti a držim palce.  Mrkající

Co ostatní? Za těch pár dní má toto téma přes tisíc shlédnutí. Neváhejte a pište  Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 31. Červenec 2019, 12:42:57 »

Hele, jestli někdo máte nějaký offline kontakt s Qarkem, tak mu dejte vědět. On je asi jediný kdo může registrace odblokovat. Vlastně ani moc nevím, proč je zablokoval.

Záložní varianta je otevřít to celé jinde a sem jen postnout kam se lidi mají přesunout, no.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Fondil
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 83


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 kdy: 31. Červenec 2019, 19:35:56 »

Zdar,

z hlavních stránek jsem se dostal na jeho stránku https://www.precechtel.eu/(pokud neni fake  Překvapený). Zkuste mu někdo z Vás koho "zná" napsat.
Zaznamenáno

Rom84



Nehledám cestu ale cíl...

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: SM
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Květen 2020, 16:31:29 »

V roce 2011 jsem potkal super holku kterou jsem bral jako jistou. Také díky tomu, že jsem ve vztahu na sobě dostatečně nemakal nezalíval jsem tu pomyslnou zahrádku tak náš vztah uvadal až v roce 2020 skončil navždy. Teď se z toho dostávám a rád bych zase začal oslovat, potkávat nové slečny, ale nějak jsem zapomněl po letech jak se to dělá.  Šokovaný Kdyby chtěl někdo z Ostravy společně oslovovat slečny pište PM.
Zaznamenáno

''Život je boj, tak bojuj až do konce!''
''Nejsi naživu, když opravdu nežiješ! ''
''Vždy dělej to co tě nejvíce děsí!''
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 08. Červenec 2020, 14:50:27 »

Ani neviem, prečo mi dnes napadlo prísť sem, ale keď už je toto vlákno otvorené Úsměv

Dnes sa spätne pozerám na pickup dosť negatívne. Mám pocit, že to u mňa bol únik od jedného komplexu (zúfalec) k druhému (predstierané sebavedomie a pokrivené vnímanie vzťahov a žien ako takých). Predstava, že dnes idem von s partiou ľudí "oslovovať ženy" sa mi hnusí. Osloviť spontánne ženu na ulici je krásna vec, ktorú z času na čas rád urobím, ale robiť niečo také organizovane, s tým sa už dnes nedokážem stotožniť.

Na druhú stranu, otvorilo mi to úplne nové vnímanie sveta a získal som kopec skúseností, spoznal som kopec fajn ľudí, s ktorými dnes viem zájsť na pivko, výlet alebo motokáry. Začal som veriť, že to, kto som, je možné zmeniť a do istej miery sa mi to aj podarilo. Nabral som sebadôveru, posunul som sa ako muž vpred po viacerých stránkach a začal som konečne veriť, že nie som úplná nula. Celkom pekne som vďaka tomu nakopol svoju kariéru a dosiahol niektoré odvážne ciele, o ktorých som ako mladý chlapec len sníval.

Od čias, kedy som sa klepal z prvého oslovenia, som sa dostal do fázy, kedy pre mňa boli ženy len čiarky na zozname. Mal som ich v posteli niekde okolo 70, ak by som mal rátať tie, s ktorými som mal "MCčka", tak by som to tipoval cez 200. V minulosti by som bol na tieto čísla hrdý a dnes netvrdím, že sa za ne hanbím, ale povedzme že človek stratí všetky romantické ideály a začne vidieť svet taký, aký je - a nie je to moc pekný pohľad. Spočiatku to bolo dosť ťažké poznanie pre moju konzervatívne vychovanú myseľ a musel sa zo mňa stať silný stoik, aby som sa s tým vyrovnal.

Dnes som už mentálne odolnejší, emočne vyspelejší, pevne verím, že fyzicky atraktívnejší, ale romantik, melancholik a idealista, ktorým som bol, už dávno neexistuje. Stal som sa súčasťou sveta, kde je všetko o sexe. Okrem sexu, ktorý je o moci. A naučil som sa to brať také, aké to je.

P.S. Keby chcel niekto prehodiť pár slov zo starej party, ozvite sa mi do správy a kľudne vám pošlem svoj súkromný FB, rád zaspomínam a podebatím Úsměv
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS