Vaše příběhy a historky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 15:30:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vaše příběhy a historky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vaše příběhy a historky  (Přečteno 4550 krát)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« kdy: 30. Říjen 2009, 23:16:40 »

Zdravím!

Přemýšlel jsem tak, co všechno (bláznivého) jsem v životě udělal. Jaké všechny věci, co jsem zažil, by mohly být dobrou historkou (na zvýšení ceny; DHV) nebo příběhem například v hospůdce s přáteli, nebo v klubu s HBs Provokatér Jednoduše příběh, který vyprávíte s nadšením (a takovou tou jiskrou v oku, jestli víte, co myslím Úsměv), abyste se trochu blýskli Andílek

Já jsem od narození andílek, takže jsem toho zrovna tolik neprovedl, abych se mohl chlubit. Ale zajímalo by mě, jakou nejčastější zábavnou historku na demonstraci své ceny používáte vy, nebo třeba jen co zajímavého se vám kdy stalo.

Klidně se rozepište, já jdu též přemýšlet, co se mi kdy přihodilo Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Říjen 2009, 12:16:43 »

J8 vyprávím o bratranci, který, když jsme se poprvé opili vínem s colou, oslovil ve slunném odpoledni slečnu v tramvaji slovy "Dobrý den, slečno, nepučila byste mi zaš*kat, já bych vám to večer vrátil" a hned chtnul druhou o tyč Šťastný

Ale to stojí a padá na mém hereckém umění (protože bez něj je to celkem nuda přiběh) a není to DHV Šťastný

Další evergreen jsou příběhy z táborů, na které jsme jezdili a byly to vždycky takové survior-akce jakože na rozcvičku po kolena ve sněhu, kliky v blátě, vysazení 12km od tábora na takovou tu hru, kdy má člověk mapu a musí se dostat zpět, když měl cestou zavázané oči... problém byl, že sme zapoměli mapu v táboře... atp Úsměv
« Poslední změna: 31. Říjen 2009, 12:22:50 od Avarang3r » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 31. Říjen 2009, 16:16:55 »

Já mám jednu historku a totálně jsem ztratil respekt (ja vlastně žádný neměl  Šokovaný)no co ale tak smáli se mi dlouho

Bylo to v deváté třídě,já si tak s 3týpkama a 2 holkama od nás ze třídy povídám.No prostě sedíme v zadu na 4sedadle a holky vedle nás no a přišla k nám holka s panenkou (tak 3 roky možná i míň)já jsem tu holku vubec neznal.Její matka seděla opodál a držela kočárek (měla ještě jedno dítě) no a ta holka přišla k nám a na všechno kývala.Jakože ano ano.No tak si sní dělali kluci srandu (jako ne šikana,ale např.ať se jde za svoji mamkou přebalit,jestli ta panenka umí mluvit (žeprej uměla  Šťastný))No a potom jako tam skakala ja jsem seděl nakraji a furt o mě tou panenkou mlátila (jako že)no a ja s na ni podíval a řekne:Hej prosímtě,nech toho.Jeden typek vedle řekl jo nech ho ho to bolí.Ona se usmála a řekla:Já jšem tě videla tyš dal klukovy pusuuu bléééé.No hrozný výsměch na mě byl,ale potom ta holka řekla.Vy dva ste še špolu pušinkovali a ukazala kluka vedle.Ted še pušinkovali já jsšem váš viděla.

Potom už byla ticho,protože viděla venku koně,tak na to hleděla a pak šla zase za svojí matkou.


No a potom ještě jeden trapas/historka:

V jídelně jsem si naléval pití no a jeden kámoš vedle mě ten malý "bojler" naklonil ale nenesl to a ten bojler spadl na ty skleničky.Hrozná řacha a všechno sklo popraskalo.(Mimochodem byl jsem jen lehce říznutý na bradě).No všichni odutekli o 5 metrú dál snad,a já tam stál jak tvrdé Y a nechtěl jsem se pohnout protože všude byly střepy.A ten džus mi tekl na nohavice.No a než tam přiběhli kuchařky tak mě stihli ostatní strávníci vyfotit a všechno to vypadalo že jsem to udělal sám.
Větší trapas jsem snad ještě nezažil.

(Mimochodem pak mě pustili domů abych se mohl přesléct. Znepokojený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 01. Listopad 2009, 13:41:35 »

Nevím nevím, Hoxi, ale tohle by asi na holku nefungovalo. Úsměv
Respektive kdybys tu druhou uměl trochu líp podat, tak ano.

Většinou jde o to umět si ze sebe udělat srandu, ale zároveň demonstrovat cenu.
Vychytat to tak, aby se zasmála a zároveň se jí honilo hlavou, že tě chce. :-D

Tím myslím to, že asi nebudeš slečně vyprávět,
jak jsi se pomočil, když ti bylo 5 let.

Měj se.
« Poslední změna: 01. Listopad 2009, 13:45:09 od Chauffeur » Zaznamenáno

Confidence is the key!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 01. Listopad 2009, 14:39:34 »

STOP  Šokovaný Kde jsem napsal že jsem se pomočil  Otázka Otázka Otázka
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 01. Listopad 2009, 15:21:29 »

To byl jen příklad.

S Tebou je to těžký. Úsměv
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 01. Listopad 2009, 16:12:37 »

Včera se v některých částech světa slavil halloween, takže já se podělím o svoji příhodu z loňského halloweenu ve Spojených státech.

Moje známá mě pozvala na oslavu do jejího sousedství. Prý každý rok přinesou stoly na konec ulice, sedí, pijí, jedí, povídají, a že aspoň zažiju typický americký halloween. Řekl jsem jí, že určitě přijdu. Jel tam se mnou i můj italský kamarád Marco... Vystoupili jsme z auta a rutinně jsme zamířili ke dveřím abychom zazvonili a ohlásili se, že jsme už tu. V půlce cesty s sebou škubneme, protože se z křoví u domu najednou ozve vysoký ženský ječák. Aha, koukám, že nášlapná řvací rohožka a jiné odstrašovače jsou už přichystané. No nic, pokračujeme ke dveřím připravení na další nástrahy pro děti chtivé sladkostí. Ale naštěstí tohle byla jedinná překážka a my se ocitáme v bezpečí domu.

Ještě než se setmí, pomůžeme přinést stoly na konec ulice a seznamujeme se s místními. Víc, než ti starší, nás zajímá parta kluků zhruba v našem věku, někteří z nich nasvalení, a jeden má dokonce nablýskané auto s odklápěcí střechou. Hmmm. S jazykem Máma jednoho z nich trochu zatlačí a oni už berou "ty kluky z Evropy" mezi sebe. Napřed trochu vlažně, ale když se s Marcem rozmluvíme o našich zážitcích a pak všichni porovnáváme Američanky s evropskýma holkama, tak je už snad všechno v pohodě.

Pomalu přichází malé děti, se slovy "trick or treat" zvoní na dveře, a za odměnu dostanou sladkosti. Tedy jen ty z nich, které se nebojí... A protože my už nejsme žádné malé děti, šli jsme se trochu projít. Po naší silnici jezdí tak jedno auto za pět minut. Takže když nějaké auto projelo, všichni jsme padli na čtyři, seřadili se, a začali mňoukat. Teprve když zatroubilo nebo přijelo nebezpečně blízko, za zběsilého mňoukání jsme odlezli ze silnice. Úsměv

Halloween mi docela chybí. Když jsem si tohle napsal na facebook, za chvíli se objevila odpověď od americké kamarádky, že se tam mám teleportovat a že jsem k nim pozvaný. Tak snad příští rok. Super!


(Uff, trochu jsem se rozepsal. Ale co na to říkáte?) Mrkající
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
RoboBrouk



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: El Bučo
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 01. Listopad 2009, 20:59:22 »

Že halloween mi připadá jako pěkná blbost. Smějící se

Ale zážitek dobrej, né že né... Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS