Vážnej problém s kamarádem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 18:12:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vážnej problém s kamarádem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Vážnej problém s kamarádem  (Přečteno 16016 krát)
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« kdy: 20. Březen 2009, 16:53:03 »

Nebudu psát nějaký extrémní podrobnosti a taky můžu říct, že mám dost omezený informace, ale rád bych pomoch vyřešit tuhle situaci, protože mi to připadá jako krok do propasti.
Kamarád, panic, stydlivej a neschopnej komunikovat s holkou a taky je hodně snadný ho k čemukoliv nadchnout, si našel přítelkyni přes internet a tři tejdny si psali a jednou se viděli. Zamiloval se a zejtra se k němu tahle holka stěhuje s počítačem, kuframa i psem. Holce je 19, jemu je 18 a chodí ještě do školy. Ví o tý holce pouze to, co mu ona řekla. Žije pouze s mámou, která vše odsouhlasí. Holka má rodiče asi stokilometrů od svýho budoucího bydliště.

Nechci malovat čerta ne zeď, ale tohle mi připadá víc než podezřelý. Jsem nejspíš jeho nejlepší kámoš, a už kvůli tomu, že se vás teď ptám, si připadám, že jsem ho zradil. Jemu už jsem řek, že je idiot a že dělá hovadinu, ale bohužel si říct nedá. Je mi jasný, že si dřív nebo pozdějii natluče hubu a bude to pořádnej držka, ale jak tomuhle zabránit? Bojim se, že odpověď je jasná - tomu zabránit nejde, ale tak aspoň, jak by se daly zmírnit následky?
Zaznamenáno

D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Březen 2009, 17:02:03 »

Jeho máma to všechno odsouhlasí?? i toho psa?... a co rodiče tý holky? těm je fuk, že se jejich dcera stěhuje k někomu cizímu a bere si psa?... a co ta holka? je pěkná?...
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Březen 2009, 17:09:48 »

Holčina asi nemá kde bydlet tak to řeší takhle. Zabránit tomu podle mě půjde dost těžko, on si to nenechá vysvětlit...Já bych to nehrotil, neříď kamarádovi život, nech ho ať si dělá co chce
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Březen 2009, 17:10:37 »

Taky bych řekl - nebo má třeba jen zrovna nějakou krizi s rodičema, tak předstírá, že od nich utíká.. ale nechápu to moc ze strany tý mámy... že jí něco takovýho nevadí..... hlavně ten pes
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Březen 2009, 17:21:34 »

Máma má psychický problémy (víc po mě nechtějte).
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Březen 2009, 17:30:35 »

Tomu že se tam nastěhuje už nijak nezabráníš. Spíš se připrav na to že ho z toho budeš později tahat.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Březen 2009, 17:47:49 »

To jsem jedinej, koho zaráží ten pes?
Zaznamenáno

henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Březen 2009, 17:58:11 »

mě to zaráží celý, že po jedný schůzce se chce holka stěhovat.....myslím že ta holka bude mít nějakej problém.....a čas ukáže jakej....a kamaráda jsi měl směrovat ještě před tím než se s ní dal dohromady na tohle forum  Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Březen 2009, 17:59:59 »

Už to mám. Problém bude ten pes.
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Březen 2009, 18:30:52 »

Ne, ted vážně... existujou důvody, kvůli kterejm se holka může stěhovat ke klukovi, když ho skoro nezná... stejně tak i ta tolerance matky se dá pochopit... žije jen s mámou, třeba mají v domácnosti dost místa... já třeba vim, že kdyby někdo potřeboval někde bydlet a neměl by kde, tak by mohl bydlet u nás... stejně tak jeden kámoš mi řekl, že kdybych potřeboval, tak u něj můžu bydlet (bydlí s tátou)... navíc ten kluk mohl mámě říct bůhvíco... třeba že s tou holkou dlouho chodí... představte si situaci, že by vám naprosto skvělá holka řekla, že nemá, kde bydlet a prosila vás, jestli může nějakej čas zůstat u vás.... vážně byste to hned zavrhli?... fakt, že tu holku prakticky nezná, je irelevantní, pravděpodobně je přesvědčenej o tom, že je skvělá - to znamená, že JE skvělá (pro něj)... a když je o tom přesvědčenej on, tak možná neni takovej problém přesvědčit mámu.... ale mě na tom zaráží to, že si k sobě vezme i toho psa... přece když najdete psa na ulici, tak si ho nevezmete domu a nebudete s nim žít a starat se o něj... jsou takový lidi, ano, ale ti si zas k sobě do baráku nevezmou psa i s jeho pánem... jestli je jeho matka psychicky nemocná, tak je to špatný... každopádně ze strany toho kluka i jeho matky je tahle situace docela jasná a asi v tom nevidí žádnej problém... mě ale dost zajímá strana tý holky (co od toho čeká) a toho psa....
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 20. Březen 2009, 19:01:59 »

To je pěkný jak každý víc řeší toho psa než jeho  Smějící se
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 20. Březen 2009, 19:22:48 »

tak psa tu řeší nejvíc D9, já zase chápu, že pokud ten kluk je do ní blázen a chce si ji k sobě nastěhovat a jestliže mu řekla, že ten pes je její a že ho tam nemůže nechat a že ho moc lafinkuje, tak že jí dovolí klidně vzít si i toho psa  Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 20. Březen 2009, 19:23:48 »

gammarus: no oni se rozhodli... ale ten pes se rozhodnout nemohl, takže ho v tomhle případě vidim jako jedinou oběť
Zaznamenáno

Markk
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 71


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 20. Březen 2009, 19:32:57 »

Chudák pes.
Zaznamenáno

Confidence is the key!
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 20. Březen 2009, 20:36:13 »

Příjde mi že se do toho až přespříliš vrtáte, tak si padli do oka a co? Jako by se vám někdy nestalo že se vám holka opravdu ihned zalíbila. To že si hubu nabije je dost pravděpodobné, ale jinou možnost v tom nevidím(je rozhodnut!), pár podobných scénářů sem viděl, ale náhoda je blbec Úsměv a vyklubat se z toho může cokoliv. Já v tom třeba problém žádný nevidím, v mém případě bych si to reálně dokázal představit. Počkal bych pár týdnů a uvidíš jak se to vyvrbí.  Mrkající
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Březen 2009, 03:44:02 »

to mu nikdo nerozmluví, to nemá cenu se do toho plest, ale bral bych to optimisticky, ještě se neberou  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Březen 2009, 07:43:25 »

to mu nikdo nerozmluví, to nemá cenu se do toho plest, ale bral bych to optimisticky, ještě se neberou  Úsměv

aby to nepřišlo za další 2 týdny.... taky znám takové, co se brali po 2 měsících známosti tak, že ani táta od nevěsty neměl oblek:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Březen 2009, 08:40:16 »

Moji rodiče se znali měsíc a čekali dítě... a jsou spolu dodnes
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Březen 2009, 09:41:14 »

Takže svadba z donucení
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Březen 2009, 10:47:47 »

Ano
Zaznamenáno

Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Březen 2009, 10:58:16 »

ty si  ten jejich nejstarsi potomek?  Úsměv
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Březen 2009, 11:01:33 »

Dříve se lidé brali po domluvě rodičů a jejich vztah vydržel. Záleží vždy na tom, jak jsou partneři schopni tolerovat své chyby. Takže řekl bych, že se skutečně uvidí až časem, třeba to vydrží dlouho...
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Březen 2009, 11:06:45 »

To bych neřešil. Vem si to z jeho pohledu. Jestli nikdy neměl holku, tak se mu třeba právě splnil sen, že nějakou ukecal. Nemá žádný zkušenosti se vztahy a neví co od nich čekat. Je to takový začátek objevování toho, jak to vůbec ve vztahu funguje. Viděl jí, z nějakýho důvodu si ji nasyslil domu i s čoklem a teď si myslí, že to bude jako z pohádky. Nenechá si to rozmluvit, protože mu to připadá dokonalé a jiné řešení nepřipadá v úvahu.

Brzo stejně narazí. Jestli neměl nějaké vztahy předtím, tak nebude schopen ten vztah vést a holka od něj uteče (ať pryč, nebo si časem najde jinýho) a tvůj kamarád zjistí k čemu jsou dobrý kamarádi. Bude za tebou chodit a diskutovat jak je to možný, než pochopí, že to takto nefunguje. A jestli ten pes není maxipes Fík, tak bych to neřešil.
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Březen 2009, 11:23:07 »

ty si  ten jejich nejstarsi potomek?  Úsměv
Ne, já jsem až druhej...
Zaznamenáno

msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Březen 2009, 14:03:18 »

Takže to začíná vypadat líp než to vypadalo. Vypadá to, že holka se svym plánem svěřila pouze mámě, jenomže dozvěděl se to táta a holku ke kámošovi osobně doveze a podle jeho, jeho bytu apod. se rozhodne jestli jí tam nechá.

Kámoš si začal uvědomovat i ty horší stránky a už začíná mít i menší obavy (například jsem použil toho argumentu se psem). No uvidíme.
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS