Vhodné nebo ne?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 18:26:20

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vhodné nebo ne?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vhodné nebo ne?  (Přečteno 5182 krát)
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« kdy: 18. Červen 2011, 13:11:09 »

Ahoj

Napadlo mě otevřít menší diskuzi na téma, zda-li je vhodné bavit se s dívkou na rande o jiné, kterou
jste někde svedli (vyspali se s ní/líbali se s ní apod.). S jednou jsem se včera bavil, taky jsem jí dříve dobýval (a vcelku úspěšně) a přišla otázka, co je u mě nového.
Řekl jsem, že mám jeden zážitek, o kterém si nejsem jistý, jestli by ho měla znát (píchal jsem jinou). Nakonec to ze mě vypáčila, ale reakci jsem nedostal:-)

Takže, myslíte si, že je to vhodný bavit se s dívkou, kterou dobýváte o tom, jak jste někde spali s jinou, jaký to byl zážitek nebo
raději o tom nemluvit? Obecně buď můžu být za a) děvkaře nebo za b) začnu ji přitahovat.

Díky
« Poslední změna: 18. Červen 2011, 13:16:50 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Červen 2011, 14:25:26 »

Podle mě jde hlavně o to jak to podáš...Pokud nenuceně a v pohodě tak ti to spíš zvýší přitažlivost ( jsi žádaný ), pokud to podáš stylem vychloubání tak ti to hodnotu spíš sníží.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Červen 2011, 16:02:22 »

Děvkaři jsou atraktivní, takže jí budeš přitahovat tak nebo tak (a), b))
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Červen 2011, 17:26:34 »

Záleží také na tom, co od toho rande čekáš. Pokud si s ní chceš jen užít a ona více méně taky, je to při dobrém podání plus pro tebe. Jestli s tou holkou jdeš na rande, aby si navázal nějaký vztah (důvěrnější, citově hlubší), tak bych to nijak nezmiňoval. Podle mě by málokterá normální holka chodila s klukem, kterej ji na rande říkal, jak si to užil tehdá s tamtou a předtím ještě s tamtou... A pokud už by chodila, tak není normální Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Červen 2011, 20:52:53 »

Částečně sis odpověděl sám. Jde o to, jakej dojem jsi vytvořil jinak a tímhle si dopomoct k určité rovnováze. Potom jde taky o to,jak to podáš a jak to může být důvěryhodné.
Obecně bych řekl, že ti to může pomoct v tom, že žena potřebuje cítit, že ostatní ženy o tebe mají zájem, ale podrobnosti bych asi vynechal. Jednak jí to o tobě vypovídá to, že jednou takhle můžeš mluvit o ní a druhák to, že ona se bude s dotyčnou porovnávat. Nápad

Takže já bych o ní řekl, že byla krásná a chytrá, to je nemůže urazit a zároveň tím dáš najevo svou hodnotu. Mrkající

Na vybudování důvěry je dobrý zeptat se jí třeba na názor na nějaký problém, co jsi řešil s jinou holkou, ona bude ráda, že ti může být něčím užitečná a prospěšná a ty máš téma k rozhovoru.
Postelovými úspěchy, ani počtem zářezů, bych se nechlubil...
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. Červen 2011, 15:08:03 »

Děkuju moc kluci, jsem do příště snad poučen.
Klidně dál přispívejte, kdybyste měli nějaké další poznatky, nebo zážitky:-)

Btw, imho stejné by to bylo kdybyste přefikli sestru dívky se kterou jste na rande, myslím, že by asi taky nehořela radostí.. Smějící se
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 19. Červen 2011, 16:35:04 »

Pokud to vyprávíš holce, se kterou jsi spal, asi to není vhodné, protože tím snižuješ její cenu a je to zbytečné.
Ale pokud se s holkou bavíš o svých sexuálních zkušenostech, je určitě dobrý dodat svoje úspěchy a svoje historky, protože to z tebe udělá pořádnýho samce, kterej se nebojí a šuká, což je pro holky atraktivní a nechtějí žádné fantazírující mlaďochy.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Červen 2011, 22:27:20 »

pokud se s holkou bavíš o svých sexuálních zkušenostech...
Tohle je právě docela zásadní. Pokud se už o tomhle bavíte, tak není důvod jí to tajit. Ale jinak začít sám od sebe vyprávět o tom, jak jste si někde užívali s jinou, mi přijde až krajně nevhodné. Je to uplně stejné, jako by vám na rande holka vyprávěla o tom, jak si skvěle zašukala s nějakym borcem. Určitě chcete slyšet tohle?... :/
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Červen 2011, 22:39:23 »

Mezi holkou a klukem je dost podstatný rozdíl nebo nerozeznáš chlapský zadek od ženský?  Smějící se
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Červen 2011, 09:41:08 »

Ale taky jsou to lidi a vsadim boty, že žádná slušná holka netouží poslouchat na rande s klukem příhody o tom, jak píchal někde jiný holky... prostě s timhle, kdyby nějaká holka na rande začla, tak si říkam jen "wtf, co to tu proboha ta trapka kecá"... a jsem si celkem jistej, že to ony cítí stejně.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS