Vlasy, co když vám padaj?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 11:39:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vlasy, co když vám padaj?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Vlasy, co když vám padaj?  (Přečteno 9582 krát)
twerk

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 24. Listopad 2007, 16:39:32 »

Zdravim, posledni dobou mi zacaly strasne padat vlasy. Rano se probudim a mam toho plno postel. Po umyti a uschnuti hlavy jich taky dost vycesu. Muze jich bejt tak 100 denne a i vic. Fakt me to stve, mam dost vysoky celo a hlavne nechci ve triceti dopadnout jak homer. Cetl jsem ze to muze byt ze stresu ale sem stresovanej tak jako dycky, a neni to nic kritickyho. Netusim v cem muze bejt jeste problem. Nestava se vam to taky? Pripadne co se s tim da delat? Da se tomu nejak zabranit?
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 24. Listopad 2007, 16:43:37 »

tak to ti zbyva asi 600 dni  Super!

no ja nevim... ja to mam stejne, mam dlouhe vlasy, az mi vypadaji pujdu dohola... a teda pokud te to zejima kvuli holkam... tak je to teda to posledni co bych v tom ohledu resil
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 24. Listopad 2007, 16:51:23 »

Zkus zajít na vyšetření. Může způsobovat třeba i rakovina co vim. Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
twerk

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 24. Listopad 2007, 16:52:37 »

tak to ti zbyva asi 600 dni  Super!

no ja nevim... ja to mam stejne, mam dlouhe vlasy, az mi vypadaji pujdu dohola... a teda pokud te to zejima kvuli holkam... tak je to teda to posledni co bych v tom ohledu resil

jde mi hlavne o me, abych byl sam se sebou spokojenej
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 24. Listopad 2007, 16:59:56 »

Citace
jde mi hlavne o me, abych byl sam se sebou spokojenej

heh, a to funguje jak? Ma vzhled nejaky jiny vyznam nez atraktivitu? ... sorry ale tohle mi prijde jako zvola dech, a donebe volajici klise...
kdyz si de zenska na plastiku zvetsit prsa tak je to proto ze ji dela dobre kdyz se libi (to dava evolucni smysl) a ne proto aby se udelala kdyz se podiva do zrcadla
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
twerk

Karma: 0
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 24. Listopad 2007, 17:19:12 »

Citace
jde mi hlavne o me, abych byl sam se sebou spokojenej

heh, a to funguje jak? Ma vzhled nejaky jiny vyznam nez atraktivitu? ... sorry ale tohle mi prijde jako zvola dech, a donebe volajici klise...
kdyz si de zenska na plastiku zvetsit prsa tak je to proto ze ji dela dobre kdyz se libi (to dava evolucni smysl) a ne proto aby se udelala kdyz se podiva do zrcadla

Ty budes pesimista vid? Dyt clovek se rad podiva do zrcadla a rekne si, mi to ted ale slusi Úsměv... jasne, je to vicemene kvuli okoli (tudiz NEJEN kvuli holkam). Vsechno souvisi se vsim-delam to pro sebe abych se libil ostatnim? Dobra hraje to svou roli.. ale co nedelam co by nesouviselo s ostatnimi vecmi? To mas jako: proc mam chodit do tanecnich v saku kdyz se v tom mizerne tanci, v zime je v tom zima a ve lete vedro? delam to pro tu spolecnost abych tam zapadnul... ale tohle mas u vseho.,  myslim si ze tohle nema cenu resit. Kdyz je nekdo plesatej tak ho budou stvat veskery narazky na to ze nema vlasy atd., myslim si ze muze chtit proste jen zapadnout a nebejt tak odlisnej.. Stejne tak kdyz je nekdo bez ucha taky by ho chtel mit nejen kvuli holkam ale i kvuli svemu vnitrnimu pocitu aby si dokazal ze je na stejne urovni jako ostatni... mno to sem se hrozne rozkecal.. spis bych resil radsi neco k tematu Úsměv
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 24. Listopad 2007, 17:48:39 »

Citace
Ty budes pesimista vid?
ne, redukcionalista Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 24. Listopad 2007, 20:09:32 »

ja nemit ucho tak ho chci abych slysel Mrkající
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 24. Listopad 2007, 20:16:23 »

Vypadání kolem 100 vlasů denně je prej ještě normální. Jde o přirozenou obnovu porostu Úsměv
Plešatění poznáš spíš tak, že ti hranice porostu "ubíhá dozadu".
Ale taky musím přiznat, že oplešatění je jedna z mých nočních můr, protože vlasy jsou jeden z mála mých vzhledových rysů, co vypadá jakž takž k světu.
Zaznamenáno
johny89
*


Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 24. Listopad 2007, 20:49:47 »

Vypadání kolem 100 vlasů denně je prej ještě normální. Jde o přirozenou obnovu porostu Úsměv
Plešatění poznáš spíš tak, že ti hranice porostu "ubíhá dozadu".
Ale taky musím přiznat, že oplešatění je jedna z mých nočních můr, protože vlasy jsou jeden z mála mých vzhledových rysů, co vypadá jakž takž k světu.

no jestli si ten na obrázku tak asi jo no Šťastný
mi taky celkem padaj.. a též je to moje noční můra, hodně lidí mi vlasy ty vlasy chválí ale já to vidim nějak skepticky Smutný závidim těm ženskejm že ať ty vlasy trápěj sebevíc nedělá se jim nějaká pleš nebo trošku kouty-jako už to začíná mě... mam kámošku co uplně hrozně vyčesává vlasy, a hrozně je napíná, dává do utaženejch culíků, je vidět že trpěj.. si jich vůbec neváží..
Zaznamenáno
marcus
*


Karma: 2
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Listopad 2007, 20:54:54 »

No ak si si nechal narast teraz dlhsie vlasy, tak sa mohlo prirodzene vypadavanie stat viditelnejsim. Ale kludne zajdi za doktorkou. Pri "najhorsom" ti povie, ze se nemusis nicoho bat.
Ale ak je to z nicoho nic, tak tam urcite zajdi.
Zaznamenáno

Pane, daj mi pokoru prijať veci, ktoré neviem zmeniť, odvahu zmeniť všetko to, čo zmeniť môžem, a múdrosť, aby som dokázal jedno od druhého odlíšiť. - František z Assisi
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Listopad 2007, 21:37:09 »

no jestli si ten na obrázku tak asi jo no Šťastný

Nee, na mé ikonce je pan Kjetil Vidar Haraldstad řečený Frost, bubeník skupiny Satyricon Šťastný
Zaznamenáno
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Únor 2009, 17:29:21 »

Tak já mám spíš opačný problém. Mě zas vlasy rostou nějak rychle  Úsměv a docela mi to vadí, protože jak jsou delší tak s nima nemůžu nic dělat. Nechci chodit každou chvíli k holičce. Je plno přípravků které podporují růst vlasů, ale spíš by se mi hodil nějaký, který by ten růst zpomalil.
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Únor 2009, 19:41:31 »

Je to trochu i záležitost hormonů - neni dobře chodit do posilovny, když člověku padaj vlasy, protože to údajně podporuje tetosteron. Jinak bych doporučil prostě maximální péči - co nejlepší šampon (mě to děsně zlepšil Dercoss od Vichy), kondicionér, vitamíny (osvěčil se mi biosil plus, je dost levnej a jedno využívání většinou to padání dost zbrzdí). ženský mívaj lepší vlasy, ale i proto, že o ně můžou pečovat, aniž by je někdo nařknul z metrosexuality a podobně. To chce prostě ignorovat a o vlasy se normálně starat, občas se s nějakou ženskou i poradit...
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
skwall
Host
« Odpověď #14 kdy: 23. Únor 2009, 18:22:44 »

Tak to si mě s tou posilovnou moc nepotěšil, protože tam chodim fakt pravidelně...ale je fakt, že zatim mi nepadaj, takže v poho!! Smějící se Jj..jínak to chce kvalitní šampóny a další věci...je to sice celkem drahý, ale furt lepší než mít pleš!! Smějící se Doufám, že tyhle věci nebudu muset řešit ještě dlouho!!! Smějící se
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 23. Únor 2009, 21:15:03 »

Tak to si mě s tou posilovnou moc nepotěšil, protože tam chodim fakt pravidelně...ale je fakt, že zatim mi nepadaj, takže v poho!! Smějící se Jj..jínak to chce kvalitní šampóny a další věci...je to sice celkem drahý, ale furt lepší než mít pleš!! Smějící se Doufám, že tyhle věci nebudu muset řešit ještě dlouho!!! Smějící se
drahy? ja mam sampon za 350 Kc a vydrzi mi skoro rok.... je kvalitni, nemusi se ho davat moc a hlavne mam kratky vlasy
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 23. Únor 2009, 22:16:41 »

Citace
ale je fakt, že zatim mi nepadaj, takže v poho!!  Jj..jínak to chce kvalitní šampóny a další věci...je to sice celkem drahý, ale furt lepší než mít pleš!!

bohužel pokud to máš daný geneticky tak s tím neuděláš nic...
Zaznamenáno
Blaueminence
***


Přicházím z temnoty, já, FANTOM tohoto FÓRA!!! :D

Karma: 14
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha (alias Blaughriox - Deskaëlbah)
Příspěvků: 461


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 24. Únor 2009, 13:00:08 »

bohužel pokud to máš daný geneticky tak s tím neuděláš nic...

Ne tak úplně - někde jsem slyšel, že se vlasová transplantace výrazně zjednodušila, protože to údajně dokáže dělat i nějakej robot. Tim by se to mohlo do budoucna výrazně zlevnit a dost možná se dočkáme i toho, že půjde o naprosto běžnou věc a kdo nebude chtít pleš, tak jí mít prostě nebude Úsměv
Zaznamenáno

Axor cotumolmavar ilcuvar anaressë!!!!! Undulavuvalmet' mahtessë!!!!!!!
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS