Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:23:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 ... 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115415 krát)
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 05. Listopad 2006, 11:02:28 »

Citace: "afi"
metro se jim nerika, jenom se tak oznacujou. v realu se jim rika bud gayove, nebo vetsinou o dost hur ale to sem psat nebudu Super! . holkam, jako treba noghri se libej, jiny je zase protlemej. vetsinou sem narazil na ty druhy, proto takovej bejt nechci a nebudu. a ta prvni skupina, kterej se tyhle typi libej sou vetsinou takovy ty hloupy disko barbiny, o ktery zas nemam zajem ja. tim samozrejme nechci rict ze do tyhle skupiny patri zrovna noghri. ale co sem si doted zjistoval, tak naprosta vetsina holek(i hodne tech barbin) povazuje oholeny nohy u chlapa za hnus, a s tim musim souhlasit Mrkající


Hehe, já kdybych si holil nohy, tak bych ztupil vsechny ziletky:D:D

Téma rozděleno a editováno - kdo si chce počíst o chlupech, je zde správně Mrkající  a kdo hledá původní téma, najde ho tam, kde bylo a pod stejným názvem.

Důvod: Přehlednost...už se nám to tady začínalo kapku zvrhávat Stydlivý  

kvarkopako
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 05. Listopad 2006, 11:30:28 »

vidim, ze to bude trochu slozitejsi...pokusim se tedy vysvetlit, jak to myslim

oholene nohy...podle tohoto kriteria a nekterych jinych ten muj metrous neni Úsměv podle jinych zase je... ja ti nevim, u nohou je mi to celkem i jedno. trvam pouze na oholenem podpazi, ale celkove se mi libi kluci co od prirody ochlupeni spise nemaji nez ano...

jinak proste chlap, vonici, dobre a kvalitne obleceny (tedy spise tak, jak to vidim na obalce casopisu, nez to co bezne vidim kolem sebe) a celkove dbajici o svuj zevnejsek - ne nemusi kvuli tomu chodit na kosmetiku, aby o sebe umel dbat, staci se zeptat treba sestry nebo matky jak na to, tak takove chlapy muzu, nejsem barbina (lol ani zdaleka ne - daemoniack potvrdi, chlapi se me spis boji) a ten chlap by mel byt zhruba na me nebo o neco vyssi inteligencni urovni, v kazdem pripade na urovni vysokoskolaka no a pak je jeste nutna fyzicka pritazlivost, tedy ta pomyslna "jiskra" a take psychicka kompatibilita, tedy dostatecne silna osobnost, aby to se mnou zvladla vydrzet  Provokatér protoze chci rovnocenneho partnera, ale ten se k me silne a ponekud dominantni osobnosti tezko hleda...

je skoda, ze se metrosexualum takovato nalepka dava a bezni panove se automaticky distancuji od vseho, cim by se jen vzdalene zacali metrousum podobat a kamaradi by si je pak mohli zacit dobirat. pritom si myslim, ze by se mohli par vecem priucit a pritom by se vubec ani zdaleka do skatulky metro nedostali...

priklad ze zivota-meho pritele jsme uz probrali, tak tedy nekdo jiny:

muj bratr ma stejnou reakci, pri pohledu na metrosexuala se osype a rict mu tak, nejspis prijdu o hlavu, ale na druhou stranu je schopny stravit v koupelne pred zrcadlem vic casu nez ja, koupi si sice jedny modni dziny za rok, ale skutecne dobre vypadajici a to plati o veskerem zbylem obleceni i znackovych botach, na ktere si potrpi... ma jen stesti, ze mu to nas otec schvaluje Úsměv vlasove pripravky...radsi ani nebudu zacinat, kdyz jsem jeste mela kratke vlasy, musela jsem si sve vosky od L'Oreal doma pred brachou i bratrancem schovavat... priroda ho neobdarila sirokym hrudnikem (heh miiirny eufmismus Provokatér ), ale dva roky makani na sobe v posilovne to ocividne spravily... neni metrosexual, ale je vyrazne nad prumerem ceskeho chlapa, ktery o sebe spis nedba, pritelkyni ma uz tri roky a je to velmi hezka a nadprumerne inteligentni divcina, k barbine tez na mile daleko, lol a navic (panove parani pozor) ji muj bratr privedl do sveta pocitacovych her a ji se tam vskutku zalibilo, takze jeste paranka k tomu Úsměv
blbou by bratr nemohl, jsme oba deti vysokoskolaku...asi se to na nas podepsalo...

vis co, mohla bych jeste hoooodne dlouho povidat na tohle tema, zrovna vcera jsem se o tomto bavila s jednim nej kamaradem a predtim s jinym...a mela bych fakt dost dalsich prikladu... ne metrosexualu, ale ani ne prumernych beznych ceskych chlapu... schvalne se doma zeptejte, co si sestry, maminky (no to mozna radsi ne Úsměv) ) a jine zeny mysli o tomto typu chlapa na ktery nemam skatulku - tedy upraveny, dobre se o sebe starajici muz? tedy afi, ne oholene nohy! (proc zabihat do extremu, to nechapu Mrkající ) docela by me to zajimalo, protoze mozna jsem vazne ovlivnena tim, jak jsem vyrustala...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 05. Listopad 2006, 13:22:35 »

Citace: "afi"
metro se jim nerika, jenom se tak oznacujou. v realu se jim rika bud gayove, nebo vetsinou o dost hur ale to sem psat nebudu Super! . holkam, jako treba noghri se libej, jiny je zase protlemej. vetsinou sem narazil na ty druhy, proto takovej bejt nechci a nebudu. a ta prvni skupina, kterej se tyhle typi libej sou vetsinou takovy ty hloupy disko barbiny, o ktery zas nemam zajem ja. tim samozrejme nechci rict ze do tyhle skupiny patri zrovna noghri. ale co sem si doted zjistoval, tak naprosta vetsina holek(i hodne tech barbin) povazuje oholeny nohy u chlapa za hnus, a s tim musim souhlasit Mrkající


Tak to máme názor...mohu se zeptat, kolik je Ti let Mrkající  Otázka

Označovat člověka, který se o sebe stará jako gaye...to je celkem síla Kroutící očima

Nemyslím si, že jde konkrétně o holení nohou - to provozují většinou cyklisté (z praktických důvodů jako je lepší možnost ošetření zranění a jeho následné hojení), plavci, kulrutisté atd. Prostě ti, kteří to tak nějak "potřebují". Osobně bych si nohy neholil a to jednak proto, že jsem na to moc pohodlnej a druhak proto, že se nedomnívám, že by to mělo nějakou souvislost s tím, jestli člověk dodržuje hygienu Provokatér  Jinak řečeno - za prase se rozhodně nepovažuji a troufám si říci, že ani ostatní o mně tak nesmýšlejí Stydlivý

Mám na mysli například holení podpaží - což mi připadá jako hygienický standard.

EDIT: Jinak naprostý souhlas s předchozím příspěvkem uživatelky Noghri...sám bych to nevyjádřil lépe a tímto jí děkuji za to, že to udělala za mne a ušetřila mi čas Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 05. Listopad 2006, 13:28:38 »

Citace


Mám na mysli například holení podpaží - což mi připadá jako hygienický standard.



Jo,to beru ale strašně to pak svědí,když ty chlupy dorůstají Šťastný  Bláznivý
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Listopad 2006, 13:30:05 »

mr. burns: tak musis vytrhavat pinzetou:DDDDDDD

noghri: takze nohy nechat a oholit si treba zadek, chapu to dobre?Úsměv
jinak holy nohy fakt nikdy, ale me se zdaj divny uz oholeny ruce, kdyz si predstavim ty svy ruce oholeny, tak bych si pripadal fakt jak buzik. co se tyce podpazi, tak to jsem si taky holil, ale protoze tam mam tech chlupu hodne a navic tmavy, tak to pak silene svedilo a navic kdyz zacali ty chlupy dorustat, tak to vypadalo otresne a holit si podpazdi kazdej den fakt ne... ted to zkracuju zastrihovacem vlasu a pohoda. tohle ale delam hlavne kvuli poceni, i kdyz je pravda ze hodne holek vyzaduje podpazi oholeny a zarostlej hrudnik jim zas tolik neva. no ja to mam presne naopak, ale to je jen tim ze mi na hrudi jeste nic neroste Šťastný  jinak nazor sestry na metrosexualy je asi jako mas ty, ma rada kdyz o sobe chlap dba(btw. je ji neco pres dvacet a je to taky vysokoskolacka). no a nazor mamky: proboha ses chlap, tak se opovaz holit jinde nez na tvari! myslim ze mamce se predstava ze bych se nekde holil fakt hnusi. kdyby mi treba srustalo oboci nebo rostly chlupy na zadech, tak by se ji to snad jeste libilo nebo co.... a pak vidim, jak si v televizi prohlizi brada pitta Šokovaný

jinak co se tyce me osobne, tak by me nevadilo bejt o neco min chlupatej, ale zas nechci byt holej jak mimino a vypadat jak metrous, proste takovej stred:) no az nekdo vynalezne depilator, co znici jen kazdej druhej chlup, tak po nem mozna sahnu Šťastný

jeste dodatek: kdybych si mel vybrat, jestli vypadat jak david beckham, nebo treba pierce brosnan (snad sem to napsal dobre, proste ten co hral bonda), tak zvolim bez vahani druhou moznost Super!  zatim aho
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Listopad 2006, 13:52:47 »

Citace: "Mr. Burns"
Jo,to beru ale strašně to pak svědí,když ty chlupy dorůstají Šťastný  Bláznivý


Jojo, tak to jsem si taky myslel...sice to byl asi napoprvé a napodruhé nezvyk...ale pak už to bylo v klidu Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Listopad 2006, 13:54:54 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "Mr. Burns"
Jo,to beru ale strašně to pak svědí,když ty chlupy dorůstají Šťastný  Bláznivý


Jojo, tak to jsem si taky myslel...sice to byl asi napoprvé a napodruhé nezvyk...ale pak už to bylo v klidu Mrkající


Já už to praktikuju delší dobu a pořád ne a ne se toho svědění zbavit Bláznivý
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Listopad 2006, 14:01:00 »

Citace: "afi"
mr. burns: tak musis vytrhavat pinzetou:DDDDDDD

Tak to je dost zrůdná představa  Sákryš

Citace: "afi"
ale me se zdaj divny uz oholeny ruce

Tak to mně taky...u chlapa Provokatér  Ovšem já sem pokrytec - u ženský mi připadá málo co tak odpuzující když má předloktí plné černých chlupů a chlupatější než já Smějící se

Citace: "afi"
co se tyce podpazi, tak to jsem si taky holil, ale protoze tam mam tech chlupu hodne a navic tmavy, tak to pak silene svedilo a navic kdyz zacali ty chlupy dorustat, tak to vypadalo otresne a holit si podpazdi kazdej den fakt ne

No to já taky těch chlupů tam mívám dost, ale pokud se to udělá pořádně a potom desinfikuje, tak nevidím problém. Jako já nevim, jak rychle dorůstají a co na tom vypadá otřesně (a komu to ukazuješ Smějící se ), ale mně osobně stačí podapží oholit jednou, maximálně dvakrát týdně a je to v cajku Provokatér

Citace: "afi"
proboha ses chlap, tak se opovaz holit jinde nez na tvari! myslim ze mamce se predstava ze bych se nekde holil fakt hnusi

Holt starší generace, no Mrkající

Citace: "afi"
kdybych si mel vybrat, jestli vypadat jak david beckham, nebo treba pierce brosnan (snad sem to napsal dobre, proste ten co hral bonda), tak zvolim bez vahani druhou moznost Super!

A co má tohle dělat s tématem Smějící se ?
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Listopad 2006, 14:09:23 »

kvarkopako: dik za reakci, takze:

s tou pinzetou to byla fakt jen prdel Šťastný

chlupy na rukou:samozrejme ze u chlapa, u holek ty cerny chlupy vypadaj otresne, ale pokud ma jen takovy ty svetly, tak to neva, na tomhle se podle me shodnem Mrkající

k holeni podpazi:pls nemam s timhle fakt moc zkusenosti, tak porad cim to dezinfikujes, pripadne jestli si na to kupujes specialni ziletky nebo tak. asi sem debil ale v tomhle se prd vyznam, dik moc

david a pierce: s metrosexualitou to souvisi dost. proste pierce ma fakt hodne chlupatej hrudnik, a holky po nem jedou a kdybych byl zenska tak po nem jedu asi taky. beckham je proste takovej vyumelkovanej ken.[/list][/quote]
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 05. Listopad 2006, 14:16:14 »

no furt se tu bavite o podpazi,rukach a noham ale nepadlo tu slovo o holeni toho co je mezi tema nohama takze co vy na to?  S jazykem  myslim si ze je to hygienicky,vypada to mnohem lip a je to praktictejsi... Úsměv
Zaznamenáno

Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 05. Listopad 2006, 14:29:46 »

Citace: "Isilwen"
no furt se tu bavite o podpazi,rukach a noham ale nepadlo tu slovo o holeni toho co je mezi tema nohama takze co vy na to?  S jazykem  myslim si ze je to hygienicky,vypada to mnohem lip a je to praktictejsi... Úsměv


Hehe, tak to nevím, tam raději ne Mrkající I když, co není, může být. Ale asi to taky musí strašně svědět...to si ani nedokážu představit Šokovaný
Zaznamenáno
Lenny
*


Karma: 2
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 05. Listopad 2006, 14:30:38 »

Jak to tady čtu, tak jsem zůstal někde v minulém století  Podivený .
Zaznamenáno

esta do pekel jest dlážděna dobrými úmysly.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Listopad 2006, 14:31:47 »

Citace: "Isilwen"
no furt se tu bavite o podpazi,rukach a noham ale nepadlo tu slovo o holeni toho co je mezi tema nohama takze co vy na to?  S jazykem  myslim si ze je to hygienicky,vypada to mnohem lip a je to praktictejsi... Úsměv


lol no uprimne...je to pohodlnejsi si po oralu nemuset vybirat chlupy mezi zubama  Provokatér takze k podpazi pridam i intimni partie...

nohy nemusi, ruce take ne a hrudnik - vzhledem k tomu, ze ja si spis vyberu mezi tema co tam moc nemaji, tak ti take nemuseji, ale vic se mi libi hrudnik Beckhama nez Pierce... ale osobne u me by to na plne care vyhral ten Brad Pitt  Super!  

k tomu, ze to ruchle dorusta a svedi: mam s tim take problem i jako zenska - svedeni nastava, kdyz se holis tak, ze si poskodis vrchni vrstvu kuze, takze v tom ma kvarkopako pravdu, dezinfekce pomuze anebo lepsi zpusob holeni - vosk, chemicke holeni (presla jsem na Veet Rasera a nestezuji si, akorat se predtim nesmim vydrhnout zadnou abrazivni peelingovou rukavici Šťastný )

rychle dorustani resim deodorantem proti dorustani chlupu od Avonu, a na zbytek tela mam bud totez jako telove mleko od Johnsons nebo krem od Veet... funguje...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Listopad 2006, 14:37:28 »

heh, tak to slysim neco uplne noveho Úsměv
teda jednou sem si oholil podpazi kdyz se se ucil matiku protze sem se potreboval nejak odreagovat ale nikdy bych neveril ze se to bere "jako standart" (pri tom odreagovavani od matiky sem si taky zlomil ruku takze jako dovedete si predstavit jak sem to bral extreme Úsměv
ne ze by mi to vadilo, ale fakt me to hodne prekvapilo
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Listopad 2006, 14:39:58 »

Citace: "afi"
u holek ty cerny chlupy vypadaj otresne, ale pokud ma jen takovy ty svetly

Přesně tak, krátké světlé...

Citace: "afi"
nemam s timhle fakt moc zkusenosti, tak porad cim to dezinfikujes, pripadne jestli si na to kupujes specialni ziletky nebo tak

Používám normálně holící pěnu co mám na ksicht a strojek MACH 3. Provádím to večer, před sprchováním...aplikuju pěnu, seškrábnu a vysprchuju se...no a po osušení vezmu gelovej balzám, co mám po normálním holení a drobátko ho použiju i na to podpaží...jen lehce. A to je vše.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 05. Listopad 2006, 14:40:00 »

Citace: "0254"
heh, tak to slysim neco uplne noveho Úsměv
teda jednou sem si oholil podpazi kdyz se se ucil matiku protze sem se potreboval nejak odreagovat ale nikdy bych neveril ze se to bere "jako standart" (pri tom odreagovavani od matiky sem si taky zlomil ruku takze jako dovedete si predstavit jak sem to bral extreme Úsměv
ne ze by mi to vadilo, ale fakt me to hodne prekvapilo


Taky jsem byl dost překvapen, když jsem to poprvé slyšel ale už to podpaží praktikuju dlouho Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 05. Listopad 2006, 14:40:55 »

noghri: a co ten zadek kruci?Úsměv
jinak tam dole nejlepsi zkracovat, chlupaty to vypada blbe a je to neprakticky, holy vypada jeste hur, protoze mam chlupaty stehna a s tim nic neudlema bohuzel  Super!
a dezinfekci jakou? staci voda po holeni od gillete? nebo treba alpa francovka? Šťastný  fakt nevim
jo a ty tvy rady o antiperstpirantu proti rustu je sice zajimavy, ale pro zdejsi kluky docela k nicemu bych rek:)
Zaznamenáno
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 05. Listopad 2006, 14:42:30 »

Citace

Přesně tak, krátké světlé...


No,ty mě vždycky rajcují Šokovaný když je má slečna v dolních části zad,směřující k zadečku Provokatér
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 05. Listopad 2006, 14:44:56 »

Citace: "Isilwen"
no furt se tu bavite o podpazi,rukach a noham ale nepadlo tu slovo o holeni toho co je mezi tema nohama takze co vy na to?  S jazykem  myslim si ze je to hygienicky,vypada to mnohem lip a je to praktictejsi... Úsměv


Souhlas, ovšem zde jsem pro zlatou střední cestu - ani roští, ani holení, protože tam fakt ne, jelikož mně to né přímo svědí, ale děsně kouše, když to pak roste Smějící se  Takže volím pouze variantu maximálního zkracování...jestli to líp vypadá, to neposoudím, ale praktičtější je to určitě Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 05. Listopad 2006, 14:47:35 »

Citace: "afi"
a dezinfekci jakou? staci voda po holeni od gillete? nebo treba alpa francovka? Šťastný  fakt nevim

Co já vím, co používáš po holení...vokenu, francovku, balzám po holení...cokoliv Smějící se

Citace: "afi"
jo a ty tvy rady o antiperstpirantu proti rustu je sice zajimavy, ale pro zdejsi kluky docela k nicemu bych rek:)

Tak nějak...to už mi připadá kapánek předimenzované... Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 05. Listopad 2006, 14:49:48 »

to afi: na zadku...asi zalezi jak moc a jake... velke, cerne, nevzhledne jako opice...holit... mekke, svetle - neni vubec treba...

avon vede totez i pro chlapy... a johnsons a veet nejsou vyrobky na kterych by bylo napsane "jen pro zeny". Klidne vam to muze koupit segra pokud se stydite Mrkající takze vim proc jsem to sem psala... Úsměv))

jinak kvarkopako to resi fakt dobre, chvalim Úsměv)) panove, muzete se od nej ucit, kazdy at si najde to, co komu vic sedi za zpusob...chce to vyzkouset...

at se pochlubi i Mr.Burns se svoji strategii Úsměv treba se dozvime jeste neco lepsiho Úsměv))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 05. Listopad 2006, 14:51:45 »

kvarkopako: okena to jisti:D no ja mam vodu po holeni, a ted i nakej gel po holeni, ale toho mam jen malo, davali to zdarma ke gelu po holeni. jo vsechno mam od gilette, jak jinak Super!

jo a k tej noghri: kdyz si ted ten jeji prispevek znova ctu, co vsechno proti tem chlupum pouziva, tak se mi nak nechce verit, ze neni barbina jak tvrdila... spis to vypada ze o sebe az prehnane dba Šokovaný hehe, no flame radsi Šťastný
Zaznamenáno
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 05. Listopad 2006, 14:56:03 »

Citace: "noghri"
to afi: na zadku...asi zalezi jak moc a jake... velke, cerne, nevzhledne jako opice...holit... mekke, svetle - neni vubec treba...

avon vede totez i pro chlapy... a johnsons a veet nejsou vyrobky na kterych by bylo napsane "jen pro zeny". Klidne vam to muze koupit segra pokud se stydite Mrkající takze vim proc jsem to sem psala... Úsměv))

jinak kvarkopako to resi fakt dobre, chvalim Úsměv)) panove, muzete se od nej ucit, kazdy at si najde to, co komu vic sedi za zpusob...chce to vyzkouset...

at se pochlubi i Mr.Burns se svoji strategii Úsměv treba se dozvime jeste neco lepsiho Úsměv))


Hehe, ode mě se nic nového nedozvíte. Spíš jsem se chtěl zeptat, jaký máte názor na fousy:) Já po týdnu hážu vše dolů, páč mám dost citlivou pokožku a kdybych se holil denně nebo obden, byl bych takzvaně scareface Smějící se Ale myslím, že troška fousů není na škodu Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 05. Listopad 2006, 14:57:28 »

noghri: kruci co to je to chemicky holeni? Šokovaný jinak ten zadek je neco mezi, takze babo rad ted Úsměv  no nejvic me stejne stvou ty chlupaty stehna, ale to uz patri vlastne k noham, takze si na ne moc sahat nechci
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 05. Listopad 2006, 14:58:04 »

Zatím co vy tady řešíte jak se strašný a buzerantský mít oholený ruce, ucho nebo něco jinýho, tak mě spíš připadá hnusnější, když je pěkná holka (třeba 21), která má chlupatou hubu. Vždycky, když se na ni člověk podívá ze strany proti světlu, tak vidí jak ten make-up to nedokázal pořádně zaplácat. To mi je docela hnusný.  Nápad
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Stran: [1] 2 3 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS