Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 20:53:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115433 krát)
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 05. Listopad 2006, 15:00:16 »

Citace: "afi"
noghri: kruci co to je to chemicky holeni? Šokovaný jinak ten zadek je neco mezi, takze babo rad ted Úsměv  no nejvic me stejne stvou ty chlupaty stehna, ale to uz patri vlastne k noham, takze si na ne moc sahat nechci


Mě ani není zrovna nejslastnější, když by mě měla holka šahat na stehna. Obráceně u holek to je něco jiného  Smějící se
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 05. Listopad 2006, 15:02:20 »

Citace: "Mr. Burns"
Hehe, ode mě se nic nového nedozvíte. Spíš jsem se chtěl zeptat, jaký máte názor na fousy:) Já po týdnu hážu vše dolů, páč mám dost citlivou pokožku a kdybych se holil denně nebo obden, byl bych takzvaně scareface Smějící se Ale myslím, že troška fousů není na škodu Mrkající

No ono je to taky člověk od člověka, jak na něm vousy vypadají...a ještě taky jaká délka se pro něj hodí. Osobně preferuji hladkou tvář, ale holit se denně, to bych měl xicht jak šmyrgl papír Sákryš
Naštěstí mi nerostou nijak brutálně rychle, takže mi to stačí dvakrát týdně...ovšem s tím, že ten poslední den, kdy se holím znovu už je tam takové strniště...ale vidět to moc není a tak úplně špatně to myslím také nevypadá Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 05. Listopad 2006, 15:05:44 »

Citace: "LordAli"
mě spíš připadá hnusnější, když je pěkná holka (třeba 21), která má chlupatou hubu.

 Smějící se  Hezky lapidárně řečeno Provokatér

Je to pravda, ale většina slečen to dovede řešit a nebo tyto problémy nemá...aspoň co já mám zkušenosti...naštěstí teda Stydlivý

Takové ty drobné chloupky pod nosem mívá občas každá slečna...ale vážně bych řekl, že až na určité specifické skupiny žen to trvalý problém nebývá... Mrkající
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 05. Listopad 2006, 15:07:16 »

Citace: "kvarkopako"
Citace: "Mr. Burns"
Hehe, ode mě se nic nového nedozvíte. Spíš jsem se chtěl zeptat, jaký máte názor na fousy:) Já po týdnu hážu vše dolů, páč mám dost citlivou pokožku a kdybych se holil denně nebo obden, byl bych takzvaně scareface Smějící se Ale myslím, že troška fousů není na škodu Mrkající

No ono je to taky člověk od člověka, jak na něm vousy vypadají...a ještě taky jaká délka se pro něj hodí. Osobně preferuji hladkou tvář, ale holit se denně, to bych měl xicht jak šmyrgl papír Sákryš
Naštěstí mi nerostou nijak brutálně rychle, takže mi to stačí dvakrát týdně...ovšem s tím, že ten poslední den, kdy se holím znovu už je tam takové strniště...ale vidět to moc není a tak úplně špatně to myslím také nevypadá Mrkající


To máš dobré, mně vousy rostou ukrutnou rychlostí. Ale zase bych řekl, že mi docela sluší, takže to tak hrozné nebude. Musím se na to ale zeptat nějaké slečny, sám od sebe to objektivně posoudit nedokážu.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 05. Listopad 2006, 15:09:06 »

Citace: "afi"
no nejvic me stejne stvou ty chlupaty stehna, ale to uz patri vlastne k noham, takze si na ne moc sahat nechci


A co Tě na tom štve? To je někde vystavuješ, že s tím máš problém?
Já to beru z praktického hlediska...holení nohou by pro mně znamenalo strašnou zátěž...hlavně teda časovou...nevím, jak vy, ale já než bych oholil tu rozlohu stehen atd. standardním holítkem Šokovaný ...vyseděl bych u toho vejce Smějící se  Když už, tak by to chtělo nějakou "sekačku" s širším a větším záběrem Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 05. Listopad 2006, 15:13:20 »

heh jak na kom...na nekterych lidech fousy vypadaji jak kdyby to byli kriminalnici, na nekterych to vypada hooodne sexy... ale pro mne je to neprijemne pri libani, hodne mi to drazdi citlivou kuzi kolem rtu...

jj ty fousy u zenskych se mi taky nelibi, moje teta s nimi ma problem a pravidelne si je vytrhava...mas pravdu, ze tohle zadny makeup nezakryje Úsměv

chemicke holeni jsem uvedla v zavorce, tak cti poradne Mrkající je to takova ta pena nebo krem, kterymi si natres to misto, ktere je nutne oholit a po nejakem case to jen smyjes nebo odstranis specialni ziletkou bez ostri...

stehna nech byt ohledne zadku...zeptej se slecny, ktere se to bude tykat...na prvnim rande stejne na ni ten zadek napoprve nejspis nevystrcis Mrkající ma spolubydlici svemu priteli rekla, ze by se ji libilo kdyby se dole holil, on to zkusil a uz u toho zustal...ale necekej ze se ti 17ka k tomu takhle vyjadri, nam uz prece jen zaokrouhlene to ctvrtstoleti bude Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 05. Listopad 2006, 15:15:37 »

kvarkopako: jo sekacku na travu by to treba chtelo co? Šťastný
no me ty stehna proste nelibej, je to cast tela kterou na sobe fakt nemam rad no. proste od kolen dolu se mi to zda v poho, ale ty chlupaty stehna podle me vypadaj otresne. ty treba nejses od prirody moc chlupatej, tak ti to ani neprijde. ale ja docela jo a navic kdyz sou ty chlupy cerny, tak si vem jak to vypada hnusne kdyz sem mokrej treba ve sprse... no aspon vim ze milovani ve sprse se svou holkou mam vynechat, konec koncu od ceho je kuchynska linka ze Mrkající
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 05. Listopad 2006, 15:23:06 »

noghri: ok, dik za tipy:) jeste bys mi mohla napsat nejaky info k tomu chemickymu holeni, jak se to jmenuje, kolik to stoji a tak:) jestli by to fungovalo i na my cerny chlupy vubec. a jestli by se to dalo pouzit vsude, treba i na podpazi. diky moc
Zaznamenáno
Mr. Burns
*


Karma: 0
Místo: Opava
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 05. Listopad 2006, 15:26:40 »

Na odstraňování chlupů odkuďkoliv se mi výborně osvědčil strojek na stříhání vlasů Šťastný

Největší část odstraníš strojkem,zbytek můžeš dodělat žiletkou Mrkající
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 05. Listopad 2006, 15:44:31 »

Citace: "afi"
jestli by se to dalo pouzit vsude, treba i na podpazi. diky moc


Já tomu sice tak dalece nerozumim, jako slečny...ale do podpaží by se mi moc nechtělo aplikovat nějakou chemii na bázi rozpouštědla chlupů...vzhledem k jemnosti tamější pokožky... Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 05. Listopad 2006, 15:52:05 »

Citace: "afi"
noghri: ok, dik za tipy:) jeste bys mi mohla napsat nejaky info k tomu chemickymu holeni, jak se to jmenuje, kolik to stoji a tak:) jestli by to fungovalo i na my cerny chlupy vubec. a jestli by se to dalo pouzit vsude, treba i na podpazi. diky moc


hehe videla jsem tak tri ctyri znacky, ale jmena si moc nepamatuji...bez do obchodu tam, kde je drogerie a vedle drazsiho Veetu urcite bude Opilka (myslim,ze tak se to jmenuje) ci neco dalsiho...cenove relace... od stovky po tri, zalezi co si vyberes. Lze to pouzit vsude, ale nutno vyzkouset na malem kousku kuze, zda nebudes mit alergickou reakci. Jak dlouho ti baleni vydrzi zalezi na tom, co vsechno holis...vzhledem k tomu, ze nohy Mrkající to nebudou, tak ti jedno baleni muze vydrzet pomerne dlouho jen na podpazi nebo jine mensi partie...aspon na dvacet holeni Úsměv)) ne-li vic...

jeste lip, vem s sebou sestru, sestrenici, kamaradku, ktera umi byt diskretni a ukaze ti co a jak Úsměv a ty muzes predstirat, ze ji jen doprovazis na nakupech...pokud ti to neprijde neprijemne, jsem si jista, ze prodavacka rada poradi pokud bys nevedel co a jak a nebude se ti kvuli tomu smat, spis bys ji na to mohl i sbalit bude-li to nejaka pohledna slecna Mrkající))
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 05. Listopad 2006, 15:54:50 »

Citace: "kvarkopako"
Já tomu sice tak dalece nerozumim, jako slečny...ale do podpaží by se mi moc nechtělo aplikovat nějakou chemii na bázi rozpouštědla chlupů...vzhledem k jemnosti tamější pokožky... Přemýšlím


jemnost?! Úsměv ver mi, napr. tam dole je ta pokozka mnohem jemnejsi a jde to, pokud na to clovek neni alergicky...

pak jeste zbyva depilace voskem, ale na tu nemam odvahu ani ja Šťastný i kdyz se rika, ze po druhem ci tretim pokusu uz je to absolutne ok Úsměv a i ta se pouziva i na intimni partie Úsměv
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. Listopad 2006, 16:11:59 »

ok dik, zkusim to najit. koupim si to klidne sam, a budu se treba tvarit ze to kupuju pro sestru Šťastný  doufam ze to poznam a nekoupim si neco jinyho, treba ten Veet toho dela fakt hodne. zkusim to treba na ten zadek:) jo a jak to baleni vypada? to je jako nejaka pena, neco jako treba normalni gillete pro chlapy? nebo naka mast?
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 05. Listopad 2006, 16:14:39 »

maji jak peny, tak kremy...a maji toho fakt hodne... koukni nejprve na www.veet.cz a vyber si online Mrkající a zkus si vyhledat i jine znacky, pak budes usetren toho vybirat az na miste...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 05. Listopad 2006, 16:31:03 »

Teda panove, neverila bych, ze prave toto tema se rozroste do tak obrovskych rozmeru.

Co se Noghri tyka, muzu potvrdit, ze neni zadna barbie, ani (pokud za posledni dva mesice nezmenila sve zvyky) netravi v koupelne vetsinu dne. Ale na druhou stranu, neni ani typicka matfyzicka - rekla bych, ze co se kosmetiky tyka, proste normalka...

Me chlupy na chlapech nevadej, ALE

- to podpazi je fakt vyjimka, tam byste s tim pralesem meli neco delat, zvlastn v lete. Jako obejmuti spojene s posimranim... ne diky

- nesmite smrdet... preci jen se na chlupech trosku vic usazuji ty veci, ktere se vyplavi s potem a pak to... no, fuj

- a vousy nemam rada a to z toho prosteho duvodu, ze skrabou. Dvoudenni strniste sice vypada neuveritelne sexi, ale mit po libani oblicej jak kdyz projdu rostim, to take nemusim. A delsi chlupy zase lehtaj.

S holenim u zenskych - ja porad bojuju s holenim nohou - svetle, kratke a jemne chlupy je dle meho zbytecne holit / fakt si jich chlapi vetsinou nevsimnou, az uplne z blizka, ale s mym bevalym jsme se porad hadali. Nicmne, on si kvuli me fousy take neholil, takze to bylo jasne.
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
crywolf



Karma: 0
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 05. Listopad 2006, 16:52:27 »

Tak zacnem pisat slovensky na kvarkopako doporucenie ak niekdo nebude rozumiet kvarkopako prelozi...

Takze jak to tu citam skoro som zaspal tak som rovno preskocil poslednich 20 postov.

Metrosexual = Playboy pre chalanov ktory nemaju radi ten nazov. Aj ked to neni na 100% ale hlavny faktor ze sa stara o svoj vyzor tam je , co je podstatne.

Podpazie: Jedine v lete na bazen a podobne ak mate dobry deodorant neroby problem tam mat chlpy.

Hrud: Nemam chlpy teda 1 vyrastol  Šokovaný ale keby boly mozno by som holil.

Chrbat-zadok: Nemam chlpy ale neholil by som to.

Ruky: Co som cvok aby som to holil to nema ziadne vyuzitie ak je to oholene pre normalneho chlapa ani nesmrdia ani nezavadzaju a v zime hreju.

Nohy: Neholim tie mam pekne zarastene jedine sportovci alebo daky vazne hardkor chalan.

Intimna zona - To neni otazka pani to musi byt vyholene v 21st
Ale nie uplne nechavam par milimetrov.

Ale to musi kazdy vediet podla seba co mu a priatelke vyh0vuje.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 05. Listopad 2006, 18:44:25 »

Citace: "noghri"
jemnost?! Úsměv ver mi, napr. tam dole je ta pokozka mnohem jemnejsi a jde to, pokud na to clovek neni alergicky...

No nepovídej Smějící se
Jo, přesně tak...tu alergii jsem měl na mysli Mrkající

Citace: "noghri"
pak jeste zbyva depilace voskem, ale na tu nemam odvahu ani ja Šťastný i kdyz se rika, ze po druhem ci tretim pokusu uz je to absolutne ok Úsměv a i ta se pouziva i na intimni partie Úsměv

Tak vosk, to mi už vyloženě připadá jako tortura... Sákryš
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 05. Listopad 2006, 19:01:17 »

vosk je aspon rychly... myslim, ze pinzeta musi byt mnohem horsi brrrr
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 05. Listopad 2006, 19:53:28 »

Tak me napada... laser jste nezkouseli?? Pokud vim, temer kazdy kosmeticky salon to nabizi a dokonce jsem to videla i v nabidce nakejch plastickejch doktoru... pry to ma dlouhe trvani.
Jak vas tak ctu, zacinam mit divne otazky... Úsměv
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 05. Listopad 2006, 20:03:12 »

Citace: "daemoniack"
Tak me napada... laser jste nezkouseli?? Pokud vim, temer kazdy kosmeticky salon to nabizi a dokonce jsem to videla i v nabidce nakejch plastickejch doktoru... pry to ma dlouhe trvani.
Jak vas tak ctu, zacinam mit divne otazky... Úsměv


divne otazky?  Smějící se  sver se nam  Provokatér
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Listopad 2006, 20:12:47 »

Citace: "noghri"
Citace: "daemoniack"
Tak me napada... laser jste nezkouseli?? Pokud vim, temer kazdy kosmeticky salon to nabizi a dokonce jsem to videla i v nabidce nakejch plastickejch doktoru... pry to ma dlouhe trvani.
Jak vas tak ctu, zacinam mit divne otazky... Úsměv


divne otazky?  Smějící se  sver se nam  Provokatér


ti nevim, se stydim...
ale...
no dobre, panove - jake tvary, netvary, prales ci co vlaste tam dole u slecen preferujete??
Ja si tedka vybavila, kolik jsem toho v zenskych sprchach videla a vlastne nevim, co je idealni - teda, jasne,ze to ma kazdy individualni, ale co trebas fakt ne??
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 05. Listopad 2006, 20:23:28 »

he he jo ta je dobra...spolubydlici se tam dole holi uplne a pritel si asi po roce postezoval, ze by radsi, kdyby tam mela aspon neco Šťastný

by me tez zajimalo...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Listopad 2006, 20:25:40 »

Citace: "daemoniack"

no dobre, panove - jake tvary, netvary, prales ci co vlaste tam dole u slecen preferujete??


A co třeba takový útvary, který jsou na perských kobercích?  Smějící se  Smějící se  Smějící se  (joke)
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 05. Listopad 2006, 20:30:50 »

Pristup k holeni/neholeni muzu neni jen otazkou veku, dost jde o lokalitu. Ne nadarmo existuje ten pojem "metrosexual" Úsměv. Ve vetsich mestech je bezne, ze se muzi holi, je to za standard. Cim blize ste vsak venkovu, tim uchylneji to budou muzi i zeny(!) posuzovat. Verte mi Úsměv.

Ja osobne si holim podpazdi a prsa kvuli pohodli, rit kvuli hygiene. Pohlavi si zastrihavam.
Zaznamenáno
Mourn
***


Karma: 8
Příspěvků: 313


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 05. Listopad 2006, 20:51:00 »

Citace: "daemoniack"
no dobre, panove - jake tvary, netvary, prales ci co vlaste tam dole u slecen preferujete?? Ja si tedka vybavila, kolik jsem toho v zenskych sprchach videla a vlastne nevim, co je idealni - teda, jasne,ze to ma kazdy individualni, ale co trebas fakt ne??


Muj vkus se lety nekolikrat zmenil, ale v soucasnosti mam rad holatko Úsměv. Takovych tech predsudku, ze je to pedofilni, jsem uz slysel, ale je to pitomost. Napr. ve vychodnich kulturach je to bezne. Je to hezke, jemne, zkratka k pomazleni. Krasne vynikne venusin pahorek.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS