Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:55:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Pokecání
| |-+  O čemkoliv (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk
Autor Téma: Vše o chlupech aneb holíš/holím/holíme  (Přečteno 115417 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #150 kdy: 24. Leden 2009, 23:16:04 »

proc po smeru? me se vsude vyplatilo se holit proti smeru, je to hladsi a o neco dyl to vydrzi.. a vyrazka nebo svedeni zadny
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #151 kdy: 25. Leden 2009, 09:36:36 »

Já se holím v podpaží i mezi nohama  Úsměv přece jen se v tomhle věku potím víc jak ostatní, takže je to v podstatě i nutnost...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #152 kdy: 25. Leden 2009, 12:47:56 »

proc po smeru? me se vsude vyplatilo se holit proti smeru, je to hladsi a o neco dyl to vydrzi.. a vyrazka nebo svedeni zadny

Nevim, prej jelikož intimní partie jsou citlivější tak prej je lepší holit po směru, že se prý zamezuje zarůstání....řikám prý, z vlastní zkušenosti to neni
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #153 kdy: 25. Leden 2009, 12:53:27 »

Když to vezmeš proti směru, tak je to sice hladší a vydrží to o trošku dýl, ale o to víc to svědí když to pak roste a, jak říká Kazisvět, může ten chloupek zarůst a pak je to peklo.
Dřív sem se holil taky, ale mám dost chlupatý nohy a vypadalo to blbě, když tam byl najednou takovej přechod. Takže teď to už jenom upravuju, ale dohola nejsem.
Podpaží si holim čistě z hygienických důvodů. A do posilky je to lepší
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #154 kdy: 25. Leden 2009, 12:55:54 »

asi je to vazne individualni, se zarustanim ani svedenim nemam nejmensi problem Mrkající co se tyce tech hodne chlupatych noh, tak to musis udelat nejak sikovne, aby prave ten velkej prechod videt nebyl.. jde to Úsměv
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #155 kdy: 10. Únor 2009, 23:36:52 »

Holím (zbavuji se) chlupů všude možně , ale imho čím míň chlupů tím líp. Pokud nejsou moc husté a černé, tak ok, ale ať se na mě nikdo nezlobí, že mám oholené nohy, když nechci vypadat jako yety...a ruce to samé...a hrudník a břicho taky...o zádech a zadku to platí taky...  a vlasy bych nechal  Šťastný
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #156 kdy: 10. Únor 2009, 23:54:00 »

Počkej ty si holiš ruce??  Šokovaný  Šťastný  Šťastný
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #157 kdy: 11. Únor 2009, 00:03:53 »

Ne ruce ne ...Úsměv  druhou část neber vážně  Úsměv

edit: ok omlouvám se: není smyšlená (není tam napsáno jestli si holím nebo neholím ruce), ale někdo se tomu třeba zasměje...
« Poslední změna: 11. Únor 2009, 00:17:51 od rua » Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #158 kdy: 11. Únor 2009, 00:05:25 »

  druhá část příspěvku je smyšlená  Úsměv

Mám 3 Ferrari a vilu na Bahamách....pokud sem budou lidi psát smyšlené příspěvky, ztrácí forum na hodnotě, za tohle by měl být BAN...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #159 kdy: 11. Únor 2009, 19:08:22 »

  druhá část příspěvku je smyšlená  Úsměv

Mám 3 Ferrari a vilu na Bahamách....pokud sem budou lidi psát smyšlené příspěvky, ztrácí forum na hodnotě, za tohle by měl být BAN...
Souhlas s LiWu
než ten BAN dostaneš zkus svoje vtípky dostatečne označit, že jde o vtípek, páč bohužel tvůj humor moc nechápu  Mrkající , tak aspoň pro mě, abych zbytečně nereagoval na tvoje vtipy v domění, že si to myslel vážně, díkes  Úsměv
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #160 kdy: 11. Únor 2009, 21:58:58 »

Otevřeli jste mi oči a přestnu psát v době, kdy z toho vznikají blbosti...

Abych tedy vše uvedl na pravou míru, z mého pohledu by nebylo špátné, kdyby na určitých partiích člověk nezarůstal.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #161 kdy: 16. Duben 2009, 17:55:47 »

hele potřebuju poradit a sem děsně línej číst celej topic zda to tu je.
rozhoduju se mezi krátkym sestřihem a fullclean. na vzhled holího si už zvykám a je to mnohem příjemější a vubec se nepotim(jinak sem se potil jak prase). ale problém je že tam mám nechutný červený pupínky a problém je že když to chci zase hodně zkrátit(roste to děsivě rychle) tak si je pořežu a bolí to jak sviň. zmizí to postupně nebo si to mám něšim mazat(bydlim s rodinou takže doma máme ahfo různejch patlátek na všechny věci ale co se na to hodí popřípadě názvy Úsměv
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #162 kdy: 16. Duben 2009, 18:10:16 »

tyjo, já holim ve sprše, pdo teplou vodou, žiletkou + pěna na holení a žádný pupínky nemám. Samozřejmně holim po směru růstu.
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #163 kdy: 16. Duben 2009, 19:54:13 »

hele potřebuju poradit a sem děsně línej číst celej topic zda to tu je.
rozhoduju se mezi krátkym sestřihem a fullclean. na vzhled holího si už zvykám a je to mnohem příjemější a vubec se nepotim(jinak sem se potil jak prase). ale problém je že tam mám nechutný červený pupínky a problém je že když to chci zase hodně zkrátit(roste to děsivě rychle) tak si je pořežu a bolí to jak sviň. zmizí to postupně nebo si to mám něšim mazat(bydlim s rodinou takže doma máme ahfo různejch patlátek na všechny věci ale co se na to hodí popřípadě názvy Úsměv
jestli myslíš jako pupínky od zarůstání chloupků, tak já používám krém od Veetu, ktrej se nečekaně jmenuje "krém proti zarůstaní chlopků" takže jestli u tebe doma, třeba máma nebo segra holí nohy, tak by to mohla mít .... předpokládám, že na hlavě to působí stejně Úsměv
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #164 kdy: 18. Duben 2009, 11:29:32 »

a ten krem funguje i jako depilace nebo jak? jinak ja se holim ve sprse, ziletkama, jen proti smeru rustu, a zadny gely nebo peny nepouzivam, mam to hladky a bez pupinku.. tak ja nevim co blbnete Šťastný
Zaznamenáno
Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #165 kdy: 18. Duben 2009, 12:39:50 »

Tak já tu pěnu používám jen někdy, ale jezdim po směru, protože to zarůstání nechci riskovat.
Spiš mě zajímá, holíte si i břicho, nebo jakou technologií dosahujete toho, aby tam nebyl ten blbě vypadající přechod mezi chlupama a oholenym místem?
Zaznamenáno
Fabien
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
« Odpověď #166 kdy: 18. Duben 2009, 18:00:39 »

ja bricho neholim to by toho bylo trochu hodne :-D ... vsak nemusis bejt uplne dohola vsude muzes tam mit nakej prechod ne :-D
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #167 kdy: 18. Duben 2009, 21:45:34 »

no o tom prechodu on asi prave mluvi, ze to de blbe Šťastný mel sem podobnej problem, ale ted to delam tak ze bricho holim cely, jen od pupku dolu nechavam chlupatej prouzek.. ale musis to vychytat, aby to nevypadalo jak bobr Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #168 kdy: 19. Duben 2009, 08:04:02 »

Já se právě kvůli tomu přechodu neholim uplně dohola, ale jen to různě upravuju, protože jinak bych si musel oholit uplně celý tělo kromě vlasů Úsměv
Zaznamenáno

Kazisvět
****


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 625


Zobrazit profil
« Odpověď #169 kdy: 19. Duben 2009, 11:19:40 »

jo, aha, no já to dělám zatím tak že to mám dohola a pak toužiletkou ale tolik netlačim nebo jen tak rychle přejedu a mám to tak že mám přechod chlupy-míň chlupů-malinko chlupů-dohola  Super!

jo mimochodem, včera jsem to udělal jako někteří zde proti směru růstu. Hladký nádherně, ale teď se uvidí až to bude růst...
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #170 kdy: 19. Duben 2009, 19:40:48 »

každej to má jinak, u mě je to tak, že při holení proti směru mi chloupky zarůstají, ale pokud použiju balzám po holení, je to lepší. v každém případě postupem času to přestává, jde spíš o to, aby si kůže zvykla na holení.... zarůstají mi spíš ale chloupky na místech, která jsou zakrytá po většinu dne.... podpaží atd, ale na břiše, kde se holím to je fuk, tam už si kůže zvykla.... ale závidim lidem, jako je třeba kámoš, kterej se oholí jednou za týden v podpaží a vydrží mu to docela dobře a držku si taky holí jen jednou za 3 dny a je v pohodě.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #171 kdy: 27. Květen 2009, 21:41:46 »

Chtěl bych se zaptat, zda je třeba nějaká metoda pro redukci růstu chlupů na nohou. Příjde mi, že by nebylo na škodu mít je trošku kratší, ale zároveň si je vskutku odmítám holit nebo tak něco. Je nějaký způsob?
Zaznamenáno
Pg



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #172 kdy: 27. Květen 2009, 22:37:49 »

Noooooooo  Šťastný stejně je budeš muset oholit at chceš nebo ne takže depilátor ......vytrhat všechny (bude to bolet pokud máš hluboké kořínky,ale dá se to vydržet Úsměv ) ,no a časem jak začnou dorůstat budou jemnější ,světlejší a nebudou růst v takové hustotě ,jako to máš ted asi ?? Vyzkoušeno (sice to chce čas od měsíců až po nějáký ten rok),už na nohách mám tak světlé chlupy ,že to vypádá že jsou ůplně holé ale jsou tam :d ,sice si poslechneš kecy stylu "si holíš nohy ??" apod.Pryč s chlupama............

A commanch jest-li máš pěkně stavěné nohy , tak neváhej zhod to dolů nech si je opálit a není co řešit.

Edit:
Citace
odmítám holit

Jo Jo taky jsem tohle říkal  Šťastný a každý ,kdo měl holé nohy byl automaticky gay .
« Poslední změna: 27. Květen 2009, 22:43:29 od Pg » Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #173 kdy: 28. Květen 2009, 15:57:26 »

Mě teda příde alespoň trošku zarostlej hrudník nesmírně sexy.... Provokatér Já bejt chlap, tak se na holení vy... I když podpaždí asi jo, musí to bejt nepříjemne...toť muj názor Úsměv
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #174 kdy: 29. Květen 2009, 09:04:06 »

pg: myslis epilator? Úsměv no ja ti hele nevim tohle, jeste sem zadnej panskej nevidel..
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 5 6 [7] 8 9 Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS